Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Czy jesteś zadowolony z swojej Hondy CR-V 1999r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Ty jesteś zadowolony ze swojej CR-V ki ?
TAK
100%
 100%  [ 3 ]
NIE
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
kamil_vip

Debiutant



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 45
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków k. Warszawy
Posiadane auto: CR-V, 1999r, 2l benzyna/lpg
Piwa: 2/0
Wysłany: Sro 15 Wrz 2010, 16:24
Temat postu:

Czy jesteś zadowolony z swojej Hondy CR-V 1999r


Witam

CR-V zakupiłem ponad rok temu, z przebiegiem ok 200 000 km
(popartym książką serwisową), zagazowaną, w silniku 2,0, manualna skrzynia biegów.

Problemy :

1. Nieszczelność pompy paliwa - sprawę załatwia komplet uszczelek.

2. Falujące obroty i co jakiś czas gaśnięcie silnika - wyczyszczony silniczek krokowy nie załatwił problemu, walka trwa nadal.

3. Wypalenie się tłoku w zaworze, na skutek czego uszkodził gniazdo zaworowe - planowanie silnika + wymiana jednego zaworu

4. Notorycznie przepalające się żarówki przy pokrętle od klimy - wymieniane na bieżąco (dojście do nich jest makabryczne)

5. Pękł przewód gumowy chłodnica<->silnik - wymieniony na nowy

6. 2x w ciągu trzech lat spalił się silniczek od przednich wycieraczek

7. Zepsuł się silniczek od podnoszenia przedniej prawej szyby

Zalety :

Fajne autko do jeżdżenia po naszych drogach, sprawdziła się również na łąkach i lasach. Wygodnie jeździ się w trasy, chociaż trzeba pamiętać, iż nie jest to auto osobowe do wyścigów. W tej chwili przejechane ma 321 000km i po za w/w wadami oraz bieżącymi wymianami, np. końcówek stabilizatora, olejami i takimi tam nic poważniejszego się nie dzieje.

Update ---> udało się rozwiązać problem z falującymi obrotami, znajomy mechanik wywalił całkowicie silniczek krokowy i zastąpił to jakimś własnym "mechanizmem", nie do końca wiem na czym to polega ale działa, w razie zainteresowania mogę jakieś foto zrobić i podpytać jak to działa Smile

Na tą chwilę zrobione 358 000 km

Pozdrawiam
Kamil
GG : 8215369


Ostatnio zmieniony przez kamil_vip dnia Czw 01 Wrz 2011, 09:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Floru

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): trójmiasto
Posiadane auto: HONDA CRV RD1 1997rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 28 Maj 2011, 19:30
Temat postu:

Witam wszystkich HONDZIARZY


Jestem nowy na forum wiec z góry przepraszam za wszystkie wtopy jakie popełnię Very Happy

Hondę CRV posiadam od roku Wink zakochałem się w tym aucie nie ma nic lepszego na polskie drogi Razz

HONIA CZUWA HONIA RADZI HONIA NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI Very Happy
Powrót do góry
arrturro23

Debiutant



Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): malopolska
Posiadane auto: honda crv 1999
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 17 Wrz 2012, 14:05
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Czy jesteś zadowolony z swojej Hondy CR-V 1999r


Mam crv 1999 od dwuch tygodni jak narazie wymienione gorne wachacze loczniki stabilizatora i dolnie sworznie . przy duzych ptedkoscoach mam wichure w srodku chociaz wszystko pozamykane i jak narazie cos zaczna halasowac ale obrotomiez nie faluje
Powrót do góry
HondaB20Z1

Debiutant



Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Honda Crv B20Z1
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Mar 2013, 23:06
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Czy jesteś zadowolony z swojej Hondy CR-V 1999r


Jak kazdy fanatyk marki Honda polecam wszystkim ! Zaczynalem od Civic'ów , a z racji tego ze jestem zapalonym wedkarzem kupiłem honde hrv - po 1.5 roku rozstałem sie z tym kosmicznym autkiem poniewaz brakowalo mu nieco mocy 1.6 105km. I wkoncu kupiłem swoja wymarzona perełke - Honde CR-V 1999r z oryginalnym przebiegiem 125tys. Auto pod kazdym kątem zarówno lakier ,podłoga ,srodek i silnik wyglada jakby wyjechało z salonu jest w oryginalnym lakierze (czarny),czarna skorzana tapicerka szybedrach klima i spryskiwacze reflektorów. Ostatnio miałem z nia mały problem ktory opisywałem na tym forum - ale była to tylko i wylacznie wina instalatorów gazu... Powiem szczerze nie jezdze nia zbyt długo bo zaledwie 2 miesiace ale mowie w ciemno polecam kazdemu zakup takiego auta na nasze drogi i nie tylko w delikatnym terenie daje sobie dzielnie rade napewno wjedzie duzo dalej niz osobowka noi ten rasowy wyglad terenowca - silnik B20Z1 jest to w słynne DOHC VTEC - hondziarze wiedza o co chodzi pomimo bryły zblizonej do szafy i wadze ok 1500kg auto naprawde pozadnie jedzie. Za kilka lat gdy bede sie z nia rozstawał napewno nastepna bedzie CRV II generacji tylko z racji wieku bo CRV I ma to cos w sobie i jest ładniejsze !!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

12) crv »

HondaCR-V

67 800

2013r.

167 000 km

warmińsko-mazurskie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaHR-V

74 990

2018r.

52 000 km

śląskie

HondaHR-V

17 900

2001r.

76 000 km

mazowieckie

HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System