Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Czy jesteś zadowolony z swojej Hondy CR-V 1999r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Ty jesteś zadowolony ze swojej CR-V ki ?
TAK
100%
 100%  [ 3 ]
NIE
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
kamil_vip

Debiutant



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 45
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pruszków k. Warszawy
Posiadane auto: CR-V, 1999r, 2l benzyna/lpg
Piwa: 2/0
Wysłany: Sro 15 Wrz 2010, 16:24
Temat postu:

Czy jesteś zadowolony z swojej Hondy CR-V 1999r


Witam

CR-V zakupiłem ponad rok temu, z przebiegiem ok 200 000 km
(popartym książką serwisową), zagazowaną, w silniku 2,0, manualna skrzynia biegów.

Problemy :

1. Nieszczelność pompy paliwa - sprawę załatwia komplet uszczelek.

2. Falujące obroty i co jakiś czas gaśnięcie silnika - wyczyszczony silniczek krokowy nie załatwił problemu, walka trwa nadal.

3. Wypalenie się tłoku w zaworze, na skutek czego uszkodził gniazdo zaworowe - planowanie silnika + wymiana jednego zaworu

4. Notorycznie przepalające się żarówki przy pokrętle od klimy - wymieniane na bieżąco (dojście do nich jest makabryczne)

5. Pękł przewód gumowy chłodnica<->silnik - wymieniony na nowy

6. 2x w ciągu trzech lat spalił się silniczek od przednich wycieraczek

7. Zepsuł się silniczek od podnoszenia przedniej prawej szyby

Zalety :

Fajne autko do jeżdżenia po naszych drogach, sprawdziła się również na łąkach i lasach. Wygodnie jeździ się w trasy, chociaż trzeba pamiętać, iż nie jest to auto osobowe do wyścigów. W tej chwili przejechane ma 321 000km i po za w/w wadami oraz bieżącymi wymianami, np. końcówek stabilizatora, olejami i takimi tam nic poważniejszego się nie dzieje.

Update ---> udało się rozwiązać problem z falującymi obrotami, znajomy mechanik wywalił całkowicie silniczek krokowy i zastąpił to jakimś własnym "mechanizmem", nie do końca wiem na czym to polega ale działa, w razie zainteresowania mogę jakieś foto zrobić i podpytać jak to działa Smile

Na tą chwilę zrobione 358 000 km

Pozdrawiam
Kamil
GG : 8215369


Ostatnio zmieniony przez kamil_vip dnia Czw 01 Wrz 2011, 09:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Floru

Czytelnik



Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): trójmiasto
Posiadane auto: HONDA CRV RD1 1997rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 28 Maj 2011, 19:30
Temat postu:

Witam wszystkich HONDZIARZY


Jestem nowy na forum wiec z góry przepraszam za wszystkie wtopy jakie popełnię Very Happy

Hondę CRV posiadam od roku Wink zakochałem się w tym aucie nie ma nic lepszego na polskie drogi Razz

HONIA CZUWA HONIA RADZI HONIA NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI Very Happy
Powrót do góry
arrturro23

Debiutant



Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): malopolska
Posiadane auto: honda crv 1999
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 17 Wrz 2012, 14:05
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Czy jesteś zadowolony z swojej Hondy CR-V 1999r


Mam crv 1999 od dwuch tygodni jak narazie wymienione gorne wachacze loczniki stabilizatora i dolnie sworznie . przy duzych ptedkoscoach mam wichure w srodku chociaz wszystko pozamykane i jak narazie cos zaczna halasowac ale obrotomiez nie faluje
Powrót do góry
HondaB20Z1

Debiutant



Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Honda Crv B20Z1
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Mar 2013, 23:06
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Czy jesteś zadowolony z swojej Hondy CR-V 1999r


Jak kazdy fanatyk marki Honda polecam wszystkim ! Zaczynalem od Civic'ów , a z racji tego ze jestem zapalonym wedkarzem kupiłem honde hrv - po 1.5 roku rozstałem sie z tym kosmicznym autkiem poniewaz brakowalo mu nieco mocy 1.6 105km. I wkoncu kupiłem swoja wymarzona perełke - Honde CR-V 1999r z oryginalnym przebiegiem 125tys. Auto pod kazdym kątem zarówno lakier ,podłoga ,srodek i silnik wyglada jakby wyjechało z salonu jest w oryginalnym lakierze (czarny),czarna skorzana tapicerka szybedrach klima i spryskiwacze reflektorów. Ostatnio miałem z nia mały problem ktory opisywałem na tym forum - ale była to tylko i wylacznie wina instalatorów gazu... Powiem szczerze nie jezdze nia zbyt długo bo zaledwie 2 miesiace ale mowie w ciemno polecam kazdemu zakup takiego auta na nasze drogi i nie tylko w delikatnym terenie daje sobie dzielnie rade napewno wjedzie duzo dalej niz osobowka noi ten rasowy wyglad terenowca - silnik B20Z1 jest to w słynne DOHC VTEC - hondziarze wiedza o co chodzi pomimo bryły zblizonej do szafy i wadze ok 1500kg auto naprawde pozadnie jedzie. Za kilka lat gdy bede sie z nia rozstawał napewno nastepna bedzie CRV II generacji tylko z racji wieku bo CRV I ma to cos w sobie i jest ładniejsze !!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

12) crv »

HondaCR-V

65 990

2015r.

187 000 km

śląskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

Hondae

86 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCR-V

69 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System