Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja gazowa do accord



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prezesikm1

Czytelnik



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Gru 2007, 11:26
Temat postu:

Instalacja gazowa do accord


Posiadam honde accord rocznik 2000r, silkik1.8.Mam pytanie jakiej firmy najlepiej zalozyc instalacje gazowa i czy instalacja gazowa w v-tec daje rade ,czy sa z tym jakies problemy po zalozeniu gazu.Dzieki
Powrót do góry
gadu-gadu
piotrlasso

Auto Maniak



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 892
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow

Piwa: 3/1
Wysłany: Nie 09 Gru 2007, 14:50
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja gazowa do accord


najwarzniejsze żeby zakładać w dobrym zakładzie bo i najlepszej marki instalację można źle założyć i będzie do du.. działac
_________________
piotr
Powrót do góry
speedi2

Czytelnik



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Gru 2007, 21:49
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja gazowa do accord


MAM taką samą honde i niedawno wstawiałem sekwencje w zaufanym zakładzie i działa rewelka!! nie stracił nic na mocy
_________________
DDDD
Powrót do góry
gadu-gadu
expert-eu

Czytelnik



Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 6


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 26 Gru 2007, 20:30
Temat postu:

Re: Instalacja gazowa do accord


prezesikm1 napisał:
Posiadam honde accord rocznik 2000r, silkik1.8.Mam pytanie jakiej firmy najlepiej zalozyc instalacje gazowa i czy instalacja gazowa w v-tec daje rade ,czy sa z tym jakies problemy po zalozeniu gazu.Dzieki


Problemów jako takich nie ma jeśli instalacja jest założona poprawnie , ale czasem po jakimś czasie eksploatacji padają sondy lambda , to chyba największy z problemów jaki się pojawia
Po za tym pamiętaj że częściej należy kontrolować zawory jak przy jeździe na benzynie a mianowicie tak co 15 000 km. po za tym powinno wszystko grać pomimo tego że honda naprawdę nie została stworzona do gazu to nieźle sobie z nim radzi a to dzięki naprawdę kosmicznej technologi i materiałom z jakich są wykonane elementy silnika .
Powrót do góry
motodawid

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 262
Skąd jesteś (miejscowość / region): Iława Olsztyn
Posiadane auto: Honda Accord VII 2.0 155km, Honda Accord VII 2.4 190km USA
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 27 Sty 2008, 22:54
Temat postu:

odp gaz


Witam!
Kupilem Accorda z 2000roku 1.8 16v i zalozylem instalacje gazowa II generacji czyli nie sekwencje.Honda gazu w trasie przy spokojnej jedzie okolo 100km/godz. pali mi 10litrow gazu zas w miescie przy spokojnej jedzie 13litrow.Jest to pomiar dokonywany zima.Gaz tankowany na jednej i tej samej stacji.Zbiornik wyjezdzany prawie na maxa.Mam nadzieje ze latem bedzie palila mi o 1 litr mniej jak nie wiecej;].Bo wiadomo ze zima pala wiecej.Na tej instalacju gazowej auto chodzi swietanie.Nie przerywa nie strzela itp.Nawet na mocy nie stracila zbyt wiele.Wg mnie jest to nie odczuwalne.Dodam jeszcze ze mona zmniejszyc dawke gazu w tej instalacji ktora posiada moja Hondka ale bedzie to kosztem tego ze bedzie czuc rozncie podczas jazdy(auto nie bedzie sie tak dobrze zbierac jak dotychczas).Znajomy ma omege b 2.0 16v z 1997roku i ma zalozona instalacje LPG w Niemczech bo tez z tamtad ma auto.Omega pali mu do 10 litrow gazu w cyklu mieszanym,ale tak sie marnie zbiera ze szok.Na benzynie idzie lepiej.Pozdrawiam!
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Nie 27 Sty 2008, 22:54
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
ACCORD777

Czytelnik



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 2

Posiadane auto: HONDA ACCORD 2,0 BG 1999R
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Kwi 2008, 15:30
Temat postu:

lpg accord


Mam honde accord 2l benz/gaz rok 1999 4 lata temu założyłem sekwencję zavolli, równiez miałem propozycje by załozyć zwykłą instalację ( tansza wówczas o 1600zł) ale na szczęście gazownik miał problem z dobraniem emulatora. Obecnie jestem bardzo zadowolony z instalacji, pali ok. 11-12 l w ruchu mieszanym. Jest przy tym dynamiczna.
Powrót do góry
dbh

Czytelnik



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 25 Gru 2008, 23:28
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacja gazowa do accord


podbijam.

ale na pcozatku sie przywitam Smile


a teraz do rzeczy: jaka instalacja gazowa do accorda 2,4 vtec z 2007 roku ??

pozdrawiam
Powrót do góry
Majkelek

Debiutant



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Accord 2.0 ES aut.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Lis 2009, 11:41
Temat postu:

Re: odp gaz


[quote="motodawid"]Witam!
Kupilem Accorda z 2000roku 1.8 16v i zalozylem instalacje gazowa II generacji czyli nie sekwencje.quote]
Jak można założyć taką instalacje do accorda?? dłudo pewnie Ci dobrze nie posłuży.
Zdecydowanie polecam Landi Renzo Omegas - mam taką, nie czuć zadnych strat mocy, średnie zużycie to 10l/100km gazu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych


HondaAccord

39 900

2010r.

159 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie

HondaHR-V

66 900

2015r.

76 000 km

wielkopolskie

HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System