Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 24, 25, 26  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Czw 20 Paź 2016, 11:41
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


I tak i nie...
W BMW zawsze spisywały się godnie, tu nie mogę pozbyć się piszczenia.

Piszczą już tylko przy delikatnym muskaniu hamulca, ale jednak... i to właśnie wtedy, kiedy najbardziej wkurza Very Happy
Ale pylą dużo mniej niż ATE.
ATE mam teraz też na BMW i lakier nie zdąży się ubrudzić, a felgi jak po kilku kółkach na torze...

Nie wiem, może jeszcze raz poproszę, żeby je przetarł, jak będę wymieniał olej w listopadzie, bo do pisku się nie przyzwyczaję... w ostateczności je wymienię, tylko na co? Wink Jurid? Do BMW pamiętam, że występowały w dwóch odmianach - jedne hamowały żyleta, drugie niekoniecznie, różniły się chyba jedną literą w katalogu.
Do Jazza widzę, że są Juridy, np. w intercars, ale magazyn pusty.

EDIT: ale na przód w iparts są
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Sob 22 Paź 2016, 16:17
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Witam Smile

Mam takie pytanie. Mam nadzieję, że ktoś mi coś napisze. Smile

Co ile km wymieniacie klocki? Oczywiście tak mniej więcej.
Czytam, że przy jeździe miejskiej powinno się to robić po ok. 25-30 tys km, a przy dłuższych trasach ok 50.
Ja swoje wymieniałem mniej więcej 40 tys km temu (jazda głównie i przeważnie miejska).

Wczoraj na przeglądzie diagnosta stwierdził, że przednie klocki niedługo będą do wymiany. Tylne jeszcze są. Przegląd zaliczony. Przy okazji wlana oliwa Amsoil 0W30, ale o tym pisałem gdzie indziej.
Nie zauważyłem żadnych negatywnych objawów przy hamowaniu. Nic nie piszczy i nie hałasuje. Może droga hamowania minimalnie mi się wydłużyła. Być może dlatego, że autko porusza się jeszcze na letnich butkach. Ogólnie nic złego się nie dzieje.
Czy to możliwe, że klocki np osi przedniej zużywają się szybciej niż z tyłu? Wydawało mi się, że odbywa się to raczej równomiernie.
Zadaje takie pytania, bo nie wiem czy mam się wygłupiać i latać po mechanikach by mi to potwierdzili/zanegowali. Smile U siebie nie mam warunków do sprawdzenia tego.
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 22 Paź 2016, 17:09
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Flik77 napisał:
Witam Smile

Mam takie pytanie. Mam nadzieję, że ktoś mi coś napisze. Smile

Co ile km wymieniacie klocki? Oczywiście tak mniej więcej.
Czytam, że przy jeździe miejskiej powinno się to robić po ok. 25-30 tys km, a przy dłuższych trasach ok 50.
Ja swoje wymieniałem mniej więcej 40 tys km temu (jazda głównie i przeważnie miejska).

Wczoraj na przeglądzie diagnosta stwierdził, że przednie klocki niedługo będą do wymiany. Tylne jeszcze są. Przegląd zaliczony. Przy okazji wlana oliwa Amsoil 0W30, ale o tym pisałem gdzie indziej.
Nie zauważyłem żadnych negatywnych objawów przy hamowaniu. Nic nie piszczy i nie hałasuje. Może droga hamowania minimalnie mi się wydłużyła. Być może dlatego, że autko porusza się jeszcze na letnich butkach. Ogólnie nic złego się nie dzieje.
Czy to możliwe, że klocki np osi przedniej zużywają się szybciej niż z tyłu? Wydawało mi się, że odbywa się to raczej równomiernie.
Zadaje takie pytania, bo nie wiem czy mam się wygłupiać i latać po mechanikach by mi to potwierdzili/zanegowali. Smile U siebie nie mam warunków do sprawdzenia tego.


Zdecydowanie szybciej zużywają się klocki na przodzie. U mnie wymieniłem z tyłu po 130k. Z przodu po ok. 80k. Ale pewności nie mam. W każdym razie w czasie 130k zmieniłem raz, z drugą wymianą czekam, bo klocki grube (kupiłem ciut grubsze). Mam inny problem, że z przodu tarcze biją i tak było też przy poprzedniej wymianie. Sprawdź grubość klocków np. przy wymianie opon na zimowe, ew. spytaj osobę zmieniającą opony lub sam sobie zmierz ile zostało jeszcze tych klocków. Ja bym się nie spieszył, jeśli nie ma sygnałów skłaniających do zmiany.
_________________
SstarWines
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pon 24 Paź 2016, 10:50
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Zdecydowałem się na klocki Textara (co prawda w innym auciem ale zawsze) dzięki tej dyskusji. Wg Pana z iparts bardziej co prawda pylą niż ATE, ale biorąc pod uwagę 110 vs 150 zeta plus fakt, że o tył chodzi odpuściłem tym razem ATE, mimo, że w Jazzie właśnie ATE założyłem na tył, odpuszczając z kolei pylące na przodzie (ale nie do zdarcia) TRW. PS. Hałas mnie do tej akcji zmusił, choć dzień wcześniej pan z feuvert przy wymianie opon koniecznie kazał zmienić klocki.
_________________
SstarWines
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Pon 24 Paź 2016, 12:08
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Flik77 napisał:

Co ile km wymieniacie klocki?

Przednie ATE wytrzymały ~40kkm. Tylne jeszcze są. Dowiesz się, że należy wymienić jak Ci blaszka zacznie hałasować Wink nie pomylisz z niczym innym Wink

sstar napisał:
Zdecydowałem się na klocki Textara (co prawda w innym auciem ale zawsze) dzięki tej dyskusji. Wg Pana z iparts bardziej co prawda pylą niż ATE

Co człowiek, to opinia Wink u mnie odwrotnie Wink
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 24 Paź 2016, 12:08
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Pon 24 Paź 2016, 14:03
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Oczywiście skontroluję stan klocków przy wymianie opon. Smile

Od jakiegoś czasu mam od czasu do czasu jakiś dziwny objaw. Nie jest zbyt częsty, ale czasem daje o sobie znać.
Nadmieniam, że mam automat. Sama skrzynia chyba jest ok, autko bezproblemowo pełza do przodu i do tyłu.

Autko stoi sobie na jakiejś pochyłości, lub nierównym terenie. Przy wbiciu biegu wstecznego autko, coś jakby wpadało w rezonans, w wibracje pod moją lewą stopą. Mówię o tym na przeglądzie. Skrzyni nie podejrzewam o to. Na płaskim równym terenie jest wszystko ok.
Skoro pod lewą stopą, to myśłę sobie -lewe zawieszenie przednie. Na przeglądzie zawieszenie bez zarzutu.
Pan stwierdził, że klocki się kończą (jednak na razie nie piszczą) i, że to może być to. U panów diagnostów wszystko chodziło elegancko.

Nie bardzo wiem co ma wbijanie wstecznego do klocków hamulcowych, ale nie polemizuję z tym.
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pon 24 Paź 2016, 20:00
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


GR_BKP napisał:
Flik77 napisał:

Co ile km wymieniacie klocki?

Przednie ATE wytrzymały ~40kkm. Tylne jeszcze są. Dowiesz się, że należy wymienić jak Ci blaszka zacznie hałasować Wink nie pomylisz z niczym innym Wink


Powiedz jaki to hałas? Może jakiś link do filmiku?
Pytam, bo dziś mi zaczęły hałasować (jakby z tyłu), nomen omen, tuż po zmianie opon i sygnalizacji, że są do wymiany (aż się wierzyć nie chce w taką koincydencję czasową - może coś mi tam powyginali?), ale bardziej niż piszczenie to chrobot mi przypomina, bliżej do hałasu abs-u. PS. Co mógł zrobić przypadkiem lub nie zmieniacz opon, że nagle zaczęłu hałasować - przyznaję, że na wyjeździe z Łodzi nie hałasowały, dopiero jak wjechałem do Wrocka, na trasie pełen chillout (ok. 120km/h) bo mało w baku miałem, więc i nie hamowałem.
_________________
SstarWines
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 24 Paź 2016, 23:42
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Flik77 napisał:
Witam Smile

Mam takie pytanie. Mam nadzieję, że ktoś mi coś napisze. Smile

Co ile km wymieniacie klocki? Oczywiście tak mniej więcej.
Czytam, że przy jeździe miejskiej powinno się to robić po ok. 25-30 tys km, a przy dłuższych trasach ok 50.
Ja swoje wymieniałem mniej więcej 40 tys km temu (jazda głównie i przeważnie miejska).

Wczoraj na przeglądzie diagnosta stwierdził, że przednie klocki niedługo będą do wymiany. Tylne jeszcze są. Przegląd zaliczony. Przy okazji wlana oliwa Amsoil 0W30, ale o tym pisałem gdzie indziej.
Nie zauważyłem żadnych negatywnych objawów przy hamowaniu. Nic nie piszczy i nie hałasuje. Może droga hamowania minimalnie mi się wydłużyła. Być może dlatego, że autko porusza się jeszcze na letnich butkach. Ogólnie nic złego się nie dzieje.
Czy to możliwe, że klocki np osi przedniej zużywają się szybciej niż z tyłu? Wydawało mi się, że odbywa się to raczej równomiernie.
Zadaje takie pytania, bo nie wiem czy mam się wygłupiać i latać po mechanikach by mi to potwierdzili/zanegowali. Smile U siebie nie mam warunków do sprawdzenia tego.


Ogólnie klocki powinny się zużywać z przodu szybciej bo jest większy rozkład sił hamowania na przód. Ale z drugiej strony przeważnie klocki z przodu są grubsze niż z tyłu więc czasowo może być róznie z tym zużyciem.
Z mojej historii jazza:
klocki przód jak fabryka dała wytrzmały 2 lata /25 k przebiegu
kolejne fabryczne wytrzymały następne dwa lata i kolejne 25k przebiegu.
klocki tył i tarcze fabryczne wymieniono na komplet trw przy przebiegu 60k. W sumie mogłem tylko klocki wymienić ale tarcze wydało mi się już trochę skorodowane po prawie 5 latach.
Przód wymieniono jak już pisałem na zestaw blue print (tarcze) oraz klocki twr (te grubsze) i klocki wystarczyły na kolejne 50k przebiegu i był to mój rekord zyciowy. Przy okazji wymieniono tez klocki z tyłu (czyli wytrzymały 40k nalotu)
Teraz od prawie 19k mam dokuji i tył już zużyty na 50% wiec pewnie w przyszłym roku zmienie razem z tarczami. Na co jeszcze nie wiem. Przód rzekomo gruby jeszcze.

Poza tym zużycie klocków zależy oprócz charakterystyki jazdy (miasto/trasy) także stylu jazdy oraz jakości zamontowanego materiału oraz jakości pracy serwisu.
Niby przy klockach trudno coś skopać, ale czasem się udaje. Mój negatywny rekord w poprzednim aucie na jakimś zamienniku z intercarsu to 12k czyli rok (błąd w montażu bo jeden klocek 50% a drugi zjeżdzony do końca).
Widziałem też 3 letnie auta z przebiegiem circa 100k ma jeszcze fabrycznych zestawach (jazda autostradowa).
Uff rozpisałem się Razz
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Czw 27 Paź 2016, 11:13
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


sstar napisał:

Powiedz jaki to hałas? Może jakiś link do filmiku?
Pytam, bo dziś mi zaczęły hałasować (jakby z tyłu), nomen omen, tuż po zmianie opon i sygnalizacji, że są do wymiany (aż się wierzyć nie chce w taką koincydencję czasową - może coś mi tam powyginali?), ale bardziej niż piszczenie to chrobot mi przypomina, bliżej do hałasu abs-u. PS. Co mógł zrobić przypadkiem lub nie zmieniacz opon, że nagle zaczęłu hałasować - przyznaję, że na wyjeździe z Łodzi nie hałasowały, dopiero jak wjechałem do Wrocka, na trasie pełen chillout (ok. 120km/h) bo mało w baku miałem, więc i nie hamowałem.

To właśnie takie chrobotanie jest, na pewno nie pisk.
Tak jakby metal tarł o metal, jakby już nie było okładziny na klocku.
Przy zmianie opon raczej nic specjalnego zrobić nie można... jedyne co mi przychodzi do głowy, to mógł wygiąć blaszaną osłonę tarczy, ale jakby gdzieś obcierała, to cały czas, nie tylko przy hamowaniu.
Jakie masz felgi? Nie dasz rady bez zdejmowania koła zerknąć ile okładziny na klocku widać?
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 27 Paź 2016, 11:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Witam,

U mnie po przejechaniu 40 tys. km wymieniłem przednie klocki fabryczne na klocki produkcji japonskiej Kashiyama.
Nie narzekam na ich funkcjonowanie. Jeźdżąc na nich nie znam czegoś takiego jak opisujecie, czyli pylenie oraz piszczenie. Wink
Jeżeli chodzi o tylne klocki to teraz nastapiła wymiana przy przejechaniu 81784 km (przegląd duży okresowy, i faktura przed oczami Wink ) z oryginalnych na nowe. Nie znami ich nazwy, lecz występują w ASO pod takim symbolem katalogowym 43002SAAE51 cena 234 zł
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 27 Paź 2016, 15:47
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Waldi,
kod na tył oryginałów to HONDA 43022-SAA-E51 jeżeli już ma być poprawnie Razz
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Czw 27 Paź 2016, 16:42
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Dzięki Panowie za wyjaśnienia. Smile Wynika z nich, że i na moje klocki też już chyba pora-ok 40 tys km nalotu. Chociaż nie zauważyłem w sumie żadnych negatywnych objawów przy hamowaniu. Na pewno nie ma żadnych pisków.

pieta napisał:


...Niby przy klockach trudno coś skopać, ale czasem się udaje....


Mojemu mechanikowi ta sztuka się udała. Objaw po wymianie kloców polegał na przeraźliwym piszczeniu dobiegającym z przodu auta w trakcie jazdy (aż się ludzie oglądali... Smile ). Piszczenie ustawało w momencie hamowania. Drugi mechanik musiał poprawiać.

W tym momencie nie pamiętam o co chodziło dokładnie. Chyba jakaś sprężynka po prostu szlifowała tarcze w trakcie jazdy. Stąd ten pisk.
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 27 Paź 2016, 17:48
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


GR_BKP napisał:
sstar napisał:

Powiedz jaki to hałas? Może jakiś link do filmiku?
Pytam, bo dziś mi zaczęły hałasować (jakby z tyłu), nomen omen, tuż po zmianie opon i sygnalizacji, że są do wymiany (aż się wierzyć nie chce w taką koincydencję czasową - może coś mi tam powyginali?), ale bardziej niż piszczenie to chrobot mi przypomina, bliżej do hałasu abs-u. PS. Co mógł zrobić przypadkiem lub nie zmieniacz opon, że nagle zaczęłu hałasować - przyznaję, że na wyjeździe z Łodzi nie hałasowały, dopiero jak wjechałem do Wrocka, na trasie pełen chillout (ok. 120km/h) bo mało w baku miałem, więc i nie hamowałem.

To właśnie takie chrobotanie jest, na pewno nie pisk.
Tak jakby metal tarł o metal, jakby już nie było okładziny na klocku.
Przy zmianie opon raczej nic specjalnego zrobić nie można... jedyne co mi przychodzi do głowy, to mógł wygiąć blaszaną osłonę tarczy, ale jakby gdzieś obcierała, to cały czas, nie tylko przy hamowaniu.
Jakie masz felgi? Nie dasz rady bez zdejmowania koła zerknąć ile okładziny na klocku widać?


Na oko mało i chyba sprawa rozwiązana, klocki do wymiany, już zamówiłem textary i gościu - zaprzyjaźniony mechanik mi zmieni - on też potwierdził, że pewno to klocki, choć nie słyszał, a jedynie wnioskował po opisie.
PS. Offowe pytanie, bo nie chce mi się szukać wątku: z wydechu coś się skrapla na rurze, a także na ziemi, co to może być?
_________________
SstarWines
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Czw 27 Paź 2016, 22:09
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Pewnie woda się skrapla, jak wydech się dogrzewa Wink chłodno już jest Wink
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 27 Paź 2016, 22:16
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


pieta napisał:
Waldi,
kod na tył oryginałów to HONDA 43022-SAA-E51 jeżeli już ma być poprawnie Razz
Tak masz rację. Jedna cyferka mi umknęła i dla pełnego formattu powinienem podać razem z "-".
Jednak cena już dobrze jest wpisana. Jestem ciekaw co to są za klocki. Gdyby ktoś mógł podpowiedzieć.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 19 z 26
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaJazz

20 900

2009r.

100 000 km

mazowieckie

HondaCivic

19 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCivic

22 900

2008r.

172 000 km

mazowieckie

HondaCivic

49 900

2014r.

164 995 km

śląskie

Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System