Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 24, 25, 26  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jazzu

Stały Bywalec



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 139
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec
Posiadane auto: honda jazz 1,2 2006
Piwa: 10/0
Wysłany: Sob 17 Paź 2015, 12:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Waldi, skoro klocki na tyle masz jeszcze oryginalne to zakładam że tarcze też. Ja bym wymienił i tarcze, dwie sztuki to około 175pln i problem z głowy na kilka lat. W tabelach masz podaną minimalną grubość tarczy, więc pewnie można by się bawić w toczenie czy szlifowanie tarczy (masz już pewnie spory rant a i powierzchnia tarcia pewnie też w nie najlepszym stanie) ale to też koszty, i stracisz 0,5 - 1 mm.
Dokładnie oczyścić zacisk i sprawa zamknięta.
PS przy tym roczniku można by już myśleć o wymianie elementów gumowych zacisku: uszczelki wewnętrzne tłoczka, osłona zewnętrzna tłoczka i osłonki prowadnic. No ale to wiąże się już z gruntownym przeglądem zacisków.
Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Sob 17 Paź 2015, 12:18
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Ja wymieniałem całość, tarcze i klocki z przodu i z tyłu. Musiałem, bo wszystkie były już kompletnie na wykończeniu, z tyłu już nawet metal tarł o tarczę. Zrobiłem to zaraz po zakupie Jazza, na pierwszym przeglądzie.

Jeśli mechanik mówi wam, że tarcze wystarczą jeszcze na 5-10 tys. km i chcecie wymienić tylko klocki - to jest to pomysł z d..y. Tarcza się skończy, klocki jeszcze nie ale będą ułożone do starej tarczy i będzie słabo... Nowe tarcze=nowe klocki, koniec gadania. A jak tarcza zdrowa i starczy jeszcze na ho,ho km to wymienić klocki, wiadomo.

No i jak wspomniał jazzu dobrze jest zrobić przegląd zacisków, przeczyścić, sprawdzić ew. jakieś reperaturki etc. Hondy są wrażliwe podobno w tym względzie, taką informację dostałem w zaprzyjaźnionym ASO, jak zauważyłem że ze szczególną uwagą zaglądają w układ hamulcowy.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sob 17 Paź 2015, 17:48
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Witam,

W swoim jazzie mam wszystko oryginalne. Smile
Wyjątek stanowią przednie klocki hamulcowe, wycieraczki, i żarówki H4, choć wstawiane też w ASO. Do listy należy jeszcze dopisać nowe letnie opony yokohamy, (które teraz zakupiłem) oraz płyn do spryskiwaczy (produkt marketowy).

Myślę że jak podjadę do ASO w sprawie tych przewodów hamulcowych,
( http://www.honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=233538 )
( Honda Jazz ) Przewody hamulcowe.
które korodują to mi jak zawsze wyczyszczą te zaciski itd. Być może wtedy też poruszę sprawę wymiany tych części o których pisze jazzu:
Cytat:
elementy gumowe, zaciski uszczelki wewnętrzne tłoczka, osłony zewnętrznego tłoczka i osłonki prowadnic.

Omówię też sprawę hamulców. Nie wiem czy będą chcieli zamontować te które im przyniosę.
Nie chcę na bezpieczeństwie oszczędzać.

Jak będzie to możliwe, to zrobię taki mały przegląd z wymianą płynu chłodniczego, hamulcowego i innych rzeczy.
Natomiast olej z filtrem sam wymienię. Podobnie filtr powietrza, oraz przeciwpyłkowy.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 19 Paź 2015, 10:19
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Czołem,
Byłem na tym przeglądzie, ale ogolnie jestem rozczarowany (ceną głównie niestety), okazało się ze w tym roku nie mają oferty dla starych aut wiec potrakowano cennikowo jazza jakby przyjechal na zwykly przegląd gwarancyjny. Dostałem jakaś znizke za marudzenie ale to nie to samo co 30% zniżki na robociznę. Klocki na przód i tył wyszło że mają maja jeszcze z 1 mm więc zarekomendowano wymianę. W sumie dano jakiś zamiennik ale i tak wyszedł drożej niż ceny z intercarsu czy iparts, wiec ASO mnie przerobiło. Spytałem się czy mogą wymienić przy okazji płyn hamulcowy bo nie wiedziałem dokładnie kiedy był wymieniany a skoro już wymieniają klocki. Dostałem odpowiedz że to nie jest standardowa czynność na przeglądzie wiec dodatkowe 270 zł doliczą (100 zł plyn i reszta robocizna), wiec niech spadają. Olej w skrzyni biegów cena zblizona czyli 120 płyn i 150 robocizna. Tez podziękowałem.
Ogolnie zły na siebie trochę jestem. Miało być dobrze a wyszlo jak zawsze Sad
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 19 Paź 2015, 11:12
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Witam,

pieta napisał:
Cytat:
Byłem na tym przeglądzie, ale ogolnie jestem rozczarowany (ceną głównie niestety), okazało się ze w tym roku nie mają oferty dla starych aut wiec potrakowano cennikowo jazza jakby przyjechal na zwykly przegląd gwarancyjny.
To dlaczego się na początku nie zapytałeś czy podlegasz pod tą akcje Question
A jeżeli nie to niech Ci na piśmie zrobią kosztorys przed naprawą, i wtedy możesz się zgodzić lub nie.
Oprócz tego mogłeś podpisać umowę o wykonanie usługi i wtedy jesteś kryty że danej stawki firma nie może przekroczyć. No ale już po ptakach.
Przecież tyle ASO hondy w Warszawie jest ...
Z drugiej strony mogę Cię pocieszyć, że mi też kiedyś pojechali z ceną.
Dlatego teraz od razu pytam ile to będzie mnie kosztować.

Cytat:
Dostałem jakaś znizke za marudzenie ale to nie to samo co 30% zniżki na robociznę. Klocki na przód i tył wyszło że mają maja jeszcze z 1 mm więc zarekomendowano wymianę. W sumie dano jakiś zamiennik ale i tak wyszedł drożej niż ceny z intercarsu czy iparts, wiec ASO mnie przerobiło.
Pogadałeś i pomarudziłeś, no i spuścili Ci trochę a w innym miejscu sobie to odbili.
Ty jesteś przekonany, że dostałeś rabat a oni że i tak wyszli na swoje.
To taki chwyt marketingowy (socjotechnika ,manipulacja itp.) Sam wiesz co ci będę dalej pisał.

A jaki Ci ten płyn hamulcowy zarekomendowali oprócz tego że to Dot-4, bo jest wklejony na forum taki link:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/eef663bd823f470a
przez kolegę Jazzman'a z wątku:
( Honda Jazz ) Płyn hamulcowy
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=170039&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 19 Paź 2015, 11:12
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 19 Paź 2015, 12:55
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Waldi,
ASO przerobiło mnie na własne życzenie, przecież mogłem tam nie jechać Wink W każdym bądź razie kolejna pieczątka w książce (a w sumie 2) drogo wyszło. Coż jak się nie ma urlopu żeby po serwisach jeździć to ma się za swoje. Taka karma Razz a płyn miał być hondowski oryginalny. Cena bodajże 25 zl za 250 ml czy jakoś tak Smile
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 19 Paź 2015, 13:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Witam,
pieta napisał:
Waldi,
ASO przerobiło mnie na własne życzenie, przecież mogłem tam nie jechać Wink W każdym bądź razie kolejna pieczątka w książce (a w sumie 2) drogo wyszło. Coż jak się nie ma urlopu żeby po serwisach jeździć to ma się za swoje. Taka karma Razz a płyn miał być hondowski oryginalny. Cena bodajże 25 zl za 250 ml czy jakoś tak Smile
Takie życie i całkowicie Cię rozumiem.
Zastanawiam się tylko nad tym czy rzeczywiście to musiał być oryginalny płyn hondowski, skoro wlewają olej który przywiezie klient.
Co do pieczątek to ja zawsze jak jestem to mi wbiją. Mam przejechane 72 tys. km i 9 letnie auto. Tak więc żadne pole nie pasuje do książeczki.
Z tego co pamiętam to maksymalna informacja to 120tys. km lub 72 miesiące Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Wto 20 Paź 2015, 10:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


czolem zainstalowano mi klocki o kodach DJNC0532 (przod) oraz DJNC1246 (tył), niestety google nie znajduje takiego wynalazku Sad Cenę przemilczę Very Happy

Co do twoich problemów to zmien tarczie i klocki na tyl w komplecie. Może być trw albo ate. Ja sam zmieniłem oryginał po przebiegu 60k i 5 latach bo tarcze były po prostu mocno skorodowane mimo ze jeszcze daly by radę w teorii. Skoro u mnie oryginał zle wygladal to tych 5 latach to u Ciebie po 9 latach oryginał musi być masakrycznie skorodowany.

btw trw na tył nie pylą w przeciwieństwie do tych na przód Razz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 20 Paź 2015, 10:31
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


pieta napisał:
czolem zainstalowano mi klocki o kodach DJNC0532 (przod) oraz DJNC1246 (tył), niestety google nie znajduje takiego wynalazku Sad Cenę przemilczę Very Happy

Co do twoich problemów to zmien tarczie i klocki na tyl w komplecie. Może być trw albo ate. Ja sam zmieniłem oryginał po przebiegu 60k i 5 latach bo tarcze były po prostu mocno skorodowane mimo ze jeszcze daly by radę w teorii. Skoro u mnie oryginał zle wygladal to tych 5 latach to u Ciebie po 9 latach oryginał musi być masakrycznie skorodowany.

btw trw na tył nie pylą w przeciwieństwie do tych na przód Razz

U mnie są te tarcze z tyłu skorodowane. Tylko nie wiem czy rzeczywiście to od starości czy od wpływu czynników atmosferycznych.
Ten tył to wygląda u mnie jak na fotce umieściłem w necie.
( Honda Jazz ) klocki hamulcowe
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=8258&start=210
drugi mój post od dołu
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl


Ostatnio zmieniony przez kedlaw07 dnia Wto 20 Paź 2015, 11:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Wto 20 Paź 2015, 10:53
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


wywalcie te wielkie zdjęcia! czytać forum się nie da i wbrew pozorom g... na takich widać.
a jak bardzo chcesz, żeby było wielkie, to wklej samego linka

Co do samej rdzy, nic dziwnego, jak to nigdy nie było czyszczone. Moje po zakupie wyglądały podobnie, oczyściłem i pomalowałem, zdjęcia na forum.
Jak tarcze nie są krzywe i nie są już za cienkie, to po co je zmieniać? dla sportu? kto bogatemu zabroni...
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 20 Paź 2015, 11:42
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Witam,
GR_BKP napisał:
wywalcie te wielkie zdjęcia! czytać forum się nie da i wbrew pozorom g... na takich widać.
a jak bardzo chcesz, żeby było wielkie, to wklej samego linka
Mówisz masz:
http://images66.fotosik.pl/394/dd664ea7342b366c.jpg
(Otworzy się w nowej karcie)
W dużym zdjęciu chodziło o pokazanie rozdzielczości, ale może ziarno widziałeś na monitorze.

Tamto ściągnąłem, żeby Ci się lepiej czytało.

Szkoda, że nie doczytałeś tego co napisałem przed zdjęciem:
Cytat:
Z góry przepraszam, za wielkość zdjęcia, ale chciałem uwydatnić skalę mojego problemu.
Wystarczyło przeczytać to co napisałem.

Cytat:
Co do samej rdzy, nic dziwnego, jak to nigdy nie było czyszczone. Moje po zakupie wyglądały podobnie, oczyściłem i pomalowałem, zdjęcia na forum.
Kiedy byłem w ASO to mi czyścili. Tyle tylko że teraz do nich dawno auta nie odstawiałem.

Proszę, podaj linka do tych fotek. Z miłą chęcią zobaczę jak to wygląda u Ciebie.
Teraz czas wymiany opon to przy okazji gdybyś tamtych zdjęć nie znalazł, to czy mógłbyś zrobić je jeszcze raz. Taką wielką mam prośbę.

Cytat:
Jak tarcze nie są krzywe i nie są już za cienkie, to po co je zmieniać? dla sportu?
Tutaj się muszę, dokładnie przyjrzeć. I podjąć decyzję. Natomiast gdybym wymieniał tarcza+klocki to przydałoby się też wymienić i płyn hamulcowy.
Dawno nie był wymieniany
Cytat:
kto bogatemu zabroni...
No właśnie.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Wto 20 Paź 2015, 14:08
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Pokazanie rozdzielczości? Laughing Laughing Laughing
Nie ma tak, że przeproszę, więc mogę tak zrobić, to nie przedszkole Wink

Tu są zdjęcia

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1030317#1030317
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 20 Paź 2015, 14:32
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Witam,
GR_BKP napisał:
Pokazanie rozdzielczości? Laughing Laughing Laughing
Nie ma tak, że przeproszę, więc mogę tak zrobić, to nie przedszkole Wink
Niech i tak będzie Wink
Cytat:
Tu są zdjęcia

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1030317#1030317
Jestem pod dużym wrażeniem.
Fajna robota, ładnie to wygląda. Ja na stalowych tak więc robota z felgami odpada.
Mam tylko pytanko czy malowałeś te zaciski bezpośrednio jak są założone czy je ściągałeś ?

Tak po za tematem.
U mnie chroniczny brak czasu Sad
I nawet gdybym to miał zacząć robić to tylko u rodzinnego mechanika ale to daleko ode mnie. A do domu j jakoś trzeba wrócić.
Ciekawe czy ktoś by się podjął oraz ile by skasował za wykonaną pracę.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Wto 20 Paź 2015, 15:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


Nie zdejmowałem. Nie ma potrzeby.
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Wto 20 Paź 2015, 20:22
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) klocki hamulcowe


GR_BKP napisał:
wywalcie te wielkie zdjęcia! czytać forum się nie da i wbrew pozorom g... na takich widać.
a jak bardzo chcesz, żeby było wielkie, to wklej samego linka

Co do samej rdzy, nic dziwnego, jak to nigdy nie było czyszczone. Moje po zakupie wyglądały podobnie, oczyściłem i pomalowałem, zdjęcia na forum.
Jak tarcze nie są krzywe i nie są już za cienkie, to po co je zmieniać? dla sportu? kto bogatemu zabroni...



Sorry to nie my mamy wywalać fotki, a admini powinni zadbać o skalowanie! Zamiast wycinać wątki powinni zrobić coś konstruktywnego, ew. napiasć przy wstawianiu znacznika Img jakie powinny być fotki! Formalnie tarcze za cienkie robią się dość szybko, chyba zalecane jest max 2mm randu, ale jak zauważył Sylpete nie co dzień zjeżdżamy z Glossglockner Strasse więc nie ma co przeginać. U mnie tył przejechał 120k, a tarcze może i 170k i ponoć dałoby się na nich ciągle pojeździć, choć wg mnie poorane i popiskiwały, rand ścięty jakby, nie wiem czemu. PS. Rand znaczy kant.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 16 z 26
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie

HondaJazz

18 490

2008r.

196 559 km

pomorskie

HondaCR-V

69 950

2017r.

155 100 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System