Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Honda CR-V problemy z obrotami


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysiek KK

Czytelnik



Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBELSKI
Posiadane auto: Honda CR-V I 99r 2.0 B+G
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Sie 2018, 20:29
Temat postu:

Falujace obroty


Honda CRV | Wymiana rozrządu w hondzie CRV 1999r | HONDA Forum
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=248779&sid=b5280a09482cca3d9e37a2c21b952dfa zapraszam do przeczytania i dyskusję. Ja chyba jeszcze raz zrobię korektę ustawienia.
Powrót do góry
qucia

Dyskutant



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBELSKIE - Modliborzyce
Posiadane auto: CR-V 1999r 2.0 16V B+G
Piwa: 1/9
Wysłany: Nie 26 Sie 2018, 22:49
Temat postu:

Falujące obroty - nowe fakty


Witam ! Co prawda wczoraj napisałem o napotkanej w tym forum dyskusji : http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=248779 ale jeszcze raz zachęcam do jej przeczytania, bo chyba nareszcie po 5 latach uporam się z problemem obrotów. Pamiętam jak kupowałem swoją hondę , sprzedający informował mnie , że do tej pory rozrząd wymieniał w ASO ale teraz zlecił to mechanikowi z sąsiedztwa bo zależało mu na czasie lecz prawdopodobnie coś przestawił bo silnik stracił stabilność obrotów. Nie przykładałem do tego uwagi ponieważ jest mój pierwszy SUV i falowanie przypisałem niesprawności jakiegoś podzespołu. Kolejne wymiany również zlecałem mechanikom , którzy najwyraźniej kierowali się znakami....... Wymieniłem przewody, świece, przepustnicę, zawór boczny podcisnieniowy i jeszcze trochę rzeczy..... wydałem ok tysiąca ale bez efektu. Powyższa dyskusja otworzyła mi oczy i powiązała pewne fakty. Mam nadzieję , a raczej twierdzę , że po takim zabiegu wszytsko wróci do normy. Silnik jednym słowem ma wadę produkcyjną o czym wie tylko ASO ale nikt tu o tym się chwali i ten jeden ząbek robi całe zamieszanie. Zatem wszystkim załamanym z tego powodu , życzę szczęścia i - proszę - nie pakujcie się w koszty , lecz spróbujcie ustawić rozrząd jak to opisał kolega w linku podanym powyżej......... Nie pisze nowego postu lecz będę kontynuował powyższy temat. Byłem u mechanika ale , wyśmiał mnie udawadniając, że znaki producenta są po to , żeby się nimi sugerować, czyli rozkręciliśmy , zobaczylismy i zakręciliśmy . Nic nie chciał przerabiać bo wg niego wszystko jest tak jak książka pisze. Ze swojej strony zamykam dyskusję bo pomysły się wyczerpały Sad . Pozdrawiam
Powrót do góry
fazzi1

Czytelnik



Dołączył: 20 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): tarnow
Posiadane auto: xsara picasso 2.0 hdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Maj 2019, 09:49
Temat postu:

problem z obrotami crv 2004 2.0 ivtec


witam w mojej hondzie benzyna bez gazu walcze z obrotami silnika od roku i tak po kolei najpierw skakaly zdiagnozowalem dwie rzeczy lewe powietrze z peknietego weza od wody i przekaznik napiecia -wymienilem nowy problem na jalowym dodaje gazu obroty spadaja ale robia pause na 1500 postoja i spadaja do normalnych 600 wymieniona przepustnica oleje filtry brak bledow w kompie dalej na luzie obroty nie 1500 tylko 1300 i chwile po zatrzymaniu elegancko na 600 , nie skacza tylko jakby z opoznieniem dzialaja spawdzalem przez kompa przepustnica domyka sie temperatura perfekt NIE MAM JUZ POMYSLU MOZE KTOS DORADZI, PROSZE
Powrót do góry
qucia

Dyskutant



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBELSKIE - Modliborzyce
Posiadane auto: CR-V 1999r 2.0 16V B+G
Piwa: 1/9
Wysłany: Nie 26 Maj 2019, 22:05
Temat postu:

Re: Falujace obroty CR-V 99


Powiem Ci że sam też wciąż walczę. Kolega który przesłał mi zdjęcia z przestawionym rozrządem wyjaśnił że już jest ok, bo to przestawienie wynikało z wypalonego zaworu . Robił głowicę i wszystko się wyjaśniło . Po remoncie jest ok.Rozrzad już ustawiony właściwie i jak napisał zeeuss, wszystko chodzi jak w zegarku. U mnie wg opinii kilku mechaników jest coś z elektroniką którą steruje położeniem przepustnicy. W najbliższym czasie wybieram się do prawdziwego znawcy w tym temacie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

22 900

2008r.

248 000 km

mazowieckie

HondaCivic

67 900

2017r.

133 000 km

mazowieckie

HondaCivic

22 900

2008r.

172 000 km

mazowieckie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaJazz

13 800

2006r.

96 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System