Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Honda CR-V problemy z obrotami


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysiek KK

Czytelnik



Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBELSKI
Posiadane auto: Honda CR-V I 99r 2.0 B+G
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Sie 2018, 20:29
Temat postu:

Falujace obroty


Honda CRV | Wymiana rozrządu w hondzie CRV 1999r | HONDA Forum
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=248779&sid=b5280a09482cca3d9e37a2c21b952dfa zapraszam do przeczytania i dyskusję. Ja chyba jeszcze raz zrobię korektę ustawienia.
Powrót do góry
qucia

Dyskutant



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBELSKIE - Modliborzyce
Posiadane auto: CR-V 1999r 2.0 16V B+G
Piwa: 1/9
Wysłany: Nie 26 Sie 2018, 22:49
Temat postu:

Falujące obroty - nowe fakty


Witam ! Co prawda wczoraj napisałem o napotkanej w tym forum dyskusji : http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=248779 ale jeszcze raz zachęcam do jej przeczytania, bo chyba nareszcie po 5 latach uporam się z problemem obrotów. Pamiętam jak kupowałem swoją hondę , sprzedający informował mnie , że do tej pory rozrząd wymieniał w ASO ale teraz zlecił to mechanikowi z sąsiedztwa bo zależało mu na czasie lecz prawdopodobnie coś przestawił bo silnik stracił stabilność obrotów. Nie przykładałem do tego uwagi ponieważ jest mój pierwszy SUV i falowanie przypisałem niesprawności jakiegoś podzespołu. Kolejne wymiany również zlecałem mechanikom , którzy najwyraźniej kierowali się znakami....... Wymieniłem przewody, świece, przepustnicę, zawór boczny podcisnieniowy i jeszcze trochę rzeczy..... wydałem ok tysiąca ale bez efektu. Powyższa dyskusja otworzyła mi oczy i powiązała pewne fakty. Mam nadzieję , a raczej twierdzę , że po takim zabiegu wszytsko wróci do normy. Silnik jednym słowem ma wadę produkcyjną o czym wie tylko ASO ale nikt tu o tym się chwali i ten jeden ząbek robi całe zamieszanie. Zatem wszystkim załamanym z tego powodu , życzę szczęścia i - proszę - nie pakujcie się w koszty , lecz spróbujcie ustawić rozrząd jak to opisał kolega w linku podanym powyżej......... Nie pisze nowego postu lecz będę kontynuował powyższy temat. Byłem u mechanika ale , wyśmiał mnie udawadniając, że znaki producenta są po to , żeby się nimi sugerować, czyli rozkręciliśmy , zobaczylismy i zakręciliśmy . Nic nie chciał przerabiać bo wg niego wszystko jest tak jak książka pisze. Ze swojej strony zamykam dyskusję bo pomysły się wyczerpały Sad . Pozdrawiam
Powrót do góry
fazzi1

Czytelnik



Dołączył: 20 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): tarnow
Posiadane auto: xsara picasso 2.0 hdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Maj 2019, 09:49
Temat postu:

problem z obrotami crv 2004 2.0 ivtec


witam w mojej hondzie benzyna bez gazu walcze z obrotami silnika od roku i tak po kolei najpierw skakaly zdiagnozowalem dwie rzeczy lewe powietrze z peknietego weza od wody i przekaznik napiecia -wymienilem nowy problem na jalowym dodaje gazu obroty spadaja ale robia pause na 1500 postoja i spadaja do normalnych 600 wymieniona przepustnica oleje filtry brak bledow w kompie dalej na luzie obroty nie 1500 tylko 1300 i chwile po zatrzymaniu elegancko na 600 , nie skacza tylko jakby z opoznieniem dzialaja spawdzalem przez kompa przepustnica domyka sie temperatura perfekt NIE MAM JUZ POMYSLU MOZE KTOS DORADZI, PROSZE
Powrót do góry
qucia

Dyskutant



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): LUBELSKIE - Modliborzyce
Posiadane auto: CR-V 1999r 2.0 16V B+G
Piwa: 1/9
Wysłany: Nie 26 Maj 2019, 22:05
Temat postu:

Re: Falujace obroty CR-V 99


Powiem Ci że sam też wciąż walczę. Kolega który przesłał mi zdjęcia z przestawionym rozrządem wyjaśnił że już jest ok, bo to przestawienie wynikało z wypalonego zaworu . Robił głowicę i wszystko się wyjaśniło . Po remoncie jest ok.Rozrzad już ustawiony właściwie i jak napisał zeeuss, wszystko chodzi jak w zegarku. U mnie wg opinii kilku mechaników jest coś z elektroniką którą steruje położeniem przepustnicy. W najbliższym czasie wybieram się do prawdziwego znawcy w tym temacie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaHR-V

89 900

2018r.

45 350 km

warmińsko-mazurskie

HondaJazz

20 900

2009r.

100 000 km

mazowieckie

HondaCivic

39 900

2013r.

140 221 km

łódzkie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaJazz

12 800

2006r.

169 957 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System