Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 78, 79, 80  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 16 Paź 2014, 19:23
Temat postu:

spalanie


pieta napisał:
Czolem,
Podkrece trochę temperaturę na forum. Smigalem jednak trochę autostradami i pobiłem swój rekord spalania. Po przejechanych circa 300 km wyszlo mi spalanie 10,3 l na 100. Inna sprawa ze auto było załadowane po dach, 5 osob na pokładzie, było dosyć cieplo wiec klima tez pracowala a obroty było średnio 4-5k a był nawet pewien dluzszy odcinek gdzie jazz dawal z siebie wszystko czyli 5,5k na liczniku i pedal to the metal bo toczyłem nierówna walke z golfem 1.6 Laughing w sumie był remis bo zjechałem z autostrady Wink

W drodze powrotnej było już trochę chłodniej a jadac z pewnej gorki z jakas astra na ogonie dokrecilem do 5600-5700 az strach było jechać Cool


Podobają mi się takie nierówne pojedynki:-) Szkoda, że tam pewno pusto na drogach, to nie można wykorzystać naturalnych zapór, jak wyprzedzający TIR i innych drogowych atrakcji. Ja 10l/100km, tylko pod wiatr żwawo jadąc osiągam;-) Ale zdarzyło mi się niespiesznie jadąc polską autostradą mniej niż 5l/100km wykręcić. Co Ty wiesz o strachu;-) Strach to jest jechać 80km/h i patrzeć w tylne lusterko na nadlatujące autka w drodze z Łodzi do Wa-wy. Ostatnio także jadąc do Wrocka jakoś szybko mi bak opustoszał i też musiałem zwolnić, to dopiero jest stres. Czy jesteście pewni, że w baku jest 42l??? Kiedy włącza wam się kontrolka, na ile litrów przed końcem?
_________________
SstarWines
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 08:49
Temat postu:

spalanie


Witam,

sstar napisał:
Cytat:
Ostatnio także jadąc do Wrocka jakoś szybko mi bak opustoszał i też musiałem zwolnić, to dopiero jest stres.
Jazda z z niezatankowanym bakiem na odcinku autostrady A4 z Wrocławia do Opola jest dopiero traumatycznym przeżyciem, ponieważ nie ma żadnej stacji paliw.
Cytat:
Czy jesteście pewni, że w baku jest 42l???
Oczywiście, przecież tak jest w instrukcji. Wielokrotnie mi się to potwierdzało przy dystrybutorze. Czasami jak tankuję to robię "dolewkę" prawie na max.
Cytat:
Kiedy włącza wam się kontrolka, na ile litrów przed końcem?
Wychodzi coś koło 7L ale też słyszałem o 10L.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 09:10
Temat postu:

Re: spalanie


sstar napisał:
pieta napisał:
Czolem,
Podkrece trochę temperaturę na forum. Smigalem jednak trochę autostradami i pobiłem swój rekord spalania. Po przejechanych circa 300 km wyszlo mi spalanie 10,3 l na 100. Inna sprawa ze auto było załadowane po dach, 5 osob na pokładzie, było dosyć cieplo wiec klima tez pracowala a obroty było średnio 4-5k a był nawet pewien dluzszy odcinek gdzie jazz dawal z siebie wszystko czyli 5,5k na liczniku i pedal to the metal bo toczyłem nierówna walke z golfem 1.6 Laughing w sumie był remis bo zjechałem z autostrady Wink

W drodze powrotnej było już trochę chłodniej a jadac z pewnej gorki z jakas astra na ogonie dokrecilem do 5600-5700 az strach było jechać Cool


Podobają mi się takie nierówne pojedynki:-) Szkoda, że tam pewno pusto na drogach, to nie można wykorzystać naturalnych zapór, jak wyprzedzający TIR i innych drogowych atrakcji. Ja 10l/100km, tylko pod wiatr żwawo jadąc osiągam;-) Ale zdarzyło mi się niespiesznie jadąc polską autostradą mniej niż 5l/100km wykręcić. Co Ty wiesz o strachu;-) Strach to jest jechać 80km/h i patrzeć w tylne lusterko na nadlatujące autka w drodze z Łodzi do Wa-wy. Ostatnio także jadąc do Wrocka jakoś szybko mi bak opustoszał i też musiałem zwolnić, to dopiero jest stres. Czy jesteście pewni, że w baku jest 42l??? Kiedy włącza wam się kontrolka, na ile litrów przed końcem?


Kontrolka wlacza się losowo w przedziale 6-9 litrow (przynajmniej u mnie). Sposób na dluzsze trasy ? Podjechac do shella. Nie wiem jak to robia ale zawsze leja więcej niż na innych stacjach Laughing Na hajlej jak znalazł Razz
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 09:47
Temat postu:

bak


No ja nigdy jakoś ekstremalnie nie testowałem pojemności baku. Najwięcej przejeżdżalem ok. 100km, spalając ok. 7l, od zapalenia sie kontrolki, a potem tankowalem ok. 38l wiec wychodzi mi jakos, ze wlacza sie przy ok. 31l, co jest blizsze tym 10l pozostalym w baku, jesli rzeczywiscie jest 42l w mojej wersji. Co wiecej tak przy 33-34l w baku strzalka przestaje sie ruszac co jest dosc stresujace. Chyba nie bede tego sprawdzal i testowal, moze ktos inny odwazniejszy?
_________________
SstarWines
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 09:48
Temat postu:

Re: spalanie


sstar napisał:
Strach to jest jechać 80km/h i patrzeć w tylne lusterko na nadlatujące autka w drodze z Łodzi do Wa-wy.

Jeżdżę codziennie odcinkiem Grodzisk<>Wwa i to jest tragedia, jak ludzie nie potrafią jeździć autostradą... Jak jadę szybszym autem, to tego tak nie widać (za szybko się ich wszystkich mija), ale jadąc spokojnie Jazzem z prędkością stałą 110-120km\h zauważa się wszystkich, którzy na tej drodze znaleźli się chyba za karę albo przez przypadek...
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 09:48
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 09:53
Temat postu:

Re: spalanie


Witam,

pieta napisał:
Cytat:
Kontrolka wlacza się losowo w przedziale 6-9 litrow (przynajmniej u mnie).
Czyli w zawiera się w podanym przeze mnie przedziale.

Co do losowego pokazywania to proponuję zapisywać te wartości, a następnie obstawiać wyniki naszej reprezentacji w piłce nożnej.
Wartość jaka nam zostanie nam wyświetlona przy dystrybutorze będzie wyrocznią wyniku korzystnego dla naszych zawodników Wink


GBR_K napisał:
Cytat:
Jeżdżę codziennie odcinkiem Grodzisk<>Wwa i to jest tragedia, jak ludzie nie potrafią jeździć autostradą...
bo nie uczy siętego na nauce jazdy. Są określone sytuacje, które są omawiane pod egzamin.
Cytat:
Jak jadę szybszym autem, to tego tak nie widać (za szybko się ich wszystkich mija), ale jadąc spokojnie Jazzem z prędkością stałą 110-120km\h zauważa się wszystkich, którzy na tej drodze znaleźli się chyba za karę albo przez przypade

Robiąc prawo jazdy przejechałem się z instruktorem autostradą A4. Wiesz jakie było zdziwienie kierowców TIR'a gdy widzieli że "e-lka" je wyprzedza i nie tylko Question Oczywiście wszystkie zachowania na drodze i cała trasa została wcześniej omówiona.
Moim zdaniem 30 godzin samego miasta, bo tak robi się najczęsciej to za mało w przeciągu 2-3 tygodni.
Potem są efekty narzekania ze stroku kursantów, że się nie zdało, albo co gorsza strach na drodze i wypadki Twisted Evil

Ja jeździłem od grudnia do kwietnia w różnych warunkach pogodowych i drogowych.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 10:27
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


Kursy i egzaminy, to osobny temat. Ale faktycznie od niego powinno się zacząć...

Ja też prawko robiłem jesień\zima, ale jeszcze wtedy autostrady w okolicy nie było Wink
Tylko, że my (inny klub samochodowy) dużo szkoleń sobie organizowaliśmy, organizujemy - zarówno szybkiej jazdy, lekko sportowej czy też zimowej i wychodzenia\niedopuszczenia do opresji.
Z punktu widzenia kilku takich szkoleń - nie do zastąpienia. Każdy powinien odbyć. I nie ma też co marzyć - nie do wprowadzenia jako część kursu na prawko w takim wymiarze.
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 11:41
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


Witam,


GR_BKP napisał:
Cytat:
Kursy i egzaminy, to osobny temat. Ale faktycznie od niego powinno się zacząć...
Zgadzam się, można gdzieś założyć taki wątek. Nawet w tym dziale bo dużo osób tutaj zagląda. Very Happy
Cytat:
Kursy i egzaminy, to osobny temat. Ale faktycznie od niego powinno się zacząć...
Gratuluje zgranej paczki. Ja mogę liczyć tylko na to co organizuje PZM.
Cytat:
Z punktu widzenia kilku takich szkoleń - nie do zastąpienia. Każdy powinien odbyć. I nie ma też co marzyć - nie do wprowadzenia jako część kursu na prawko w takim wymiarze.
Z tego co wiem to po 6 miesiącach osoba która zdała egzamin według nowych zasad miała zaliczyć jazdę na torze po płycie wodnej.
Niestety sprawa chyba upadła (nie słyszałem o tym żeby ktoś coś takiego zaliczał). Z tego co się orientuję to chyba mamy 2 tory - poznań i kielce.
Jeżeli się mylę to proszę o wniesienia poprawek.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 12:57
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


kedlaw07 napisał:
Witam,


GR_BKP napisał:
Cytat:
Kursy i egzaminy, to osobny temat. Ale faktycznie od niego powinno się zacząć...
Zgadzam się, można gdzieś założyć taki wątek. Nawet w tym dziale bo dużo osób tutaj zagląda. Very Happy
Cytat:
Kursy i egzaminy, to osobny temat. Ale faktycznie od niego powinno się zacząć...
Gratuluje zgranej paczki. Ja mogę liczyć tylko na to co organizuje PZM.
Cytat:
Z punktu widzenia kilku takich szkoleń - nie do zastąpienia. Każdy powinien odbyć. I nie ma też co marzyć - nie do wprowadzenia jako część kursu na prawko w takim wymiarze.
Z tego co wiem to po 6 miesiącach osoba która zdała egzamin według nowych zasad miała zaliczyć jazdę na torze po płycie wodnej.
Niestety sprawa chyba upadła (nie słyszałem o tym żeby ktoś coś takiego zaliczał). Z tego co się orientuję to chyba mamy 2 tory - poznań i kielce.
Jeżeli się mylę to proszę o wniesienia poprawek.


Jest jeszcze Wrocław, a i pewno w Warszawie małe co nieco się znajdzie?

Co do prędkości na trasie Wa-wa-Łódź powiedzmy, bo i Grodzisk gdzieś
po drodze, jak i na wszelkiej maści autostradach, to wg mnie problem
jest innej natury, niż prędkości poszczególnych samochodów. Raczej
upór do wyprzedzania z prędkością z jaką się ciągle jedzie, jakby
każdy był TIRowcem, albo co najmniej jechał z tempomatem.
Drugi syndrom jaki obserwuję na tej trasie, to nerwica
natręctw, wyprzedzanie z prawej, miganie długimi
itp. itd. syndrom uwolnienia jak w formule,
choć tu raczej biznesmeni z pracy
zestresowani korkami wyrywają
się na otwartą przestrzeń.
Sporo się tam dzieje.
Trasę jednak lubię.
Też sporo nią
jeżdżę do
Wa-wy.

Ostatnio jadąc do Wrocławia i wjeżdżając na s8 gdy tam jakieś pasy kończą
się co i rusz, no i ograniczenia na tym włączaniu jest do 70 za punkt ambicji
kilka samochodów wzięło sobie kogokolwiek wyprzedzić wciskając się między
powiedzmy dwa samochody, czy też wyprzedzając pasem który się kończy
do końca. Co ciekawe to nie były samochody, które najszybciej potem tym s8
jechałySmile A przecież wiadomo, że na trasie prędkość średnia przecież rulez.
_________________
SstarWines
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Pią 17 Paź 2014, 13:46
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


...okupanci lewego pasa. Nie potrafią wyprzedzać - stały widok - dwa auta na prawym pasie w duuuużej odległości między sobą i sznurek aut zderzak w zderzak na lewym pasie. Masakra.
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Sob 18 Paź 2014, 13:12
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


No dokładnie, a potem się dziwią, że inni na nich długimi mrugają Wink
Poza tym nie rozumiem co Tobie, sstar, przeszkadza jazda innych ze stałą prędkością, jak to powiedziałeś, jakby z tempomatem? Tak powinni wszyscy jeździć, bo to najbardziej ekonomiczny rodzaj jazdy.

Wczoraj jechałem przez kilka minut S11 za lawetą, jadącą uporczywie lewym pasem z prędkością 110 km/h. Nie oszczędzałem na klaksonie ani na długich bo w końcu puściły mi nerwy. Po kilku kilometrach Pan Miecio z wąsem łaskawie zjechał.
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 18 Paź 2014, 21:44
Temat postu:

wyprz


Vespa napisał:
No dokładnie, a potem się dziwią, że inni na nich długimi mrugają Wink
Poza tym nie rozumiem co Tobie, sstar, przeszkadza jazda innych ze stałą prędkością, jak to powiedziałeś, jakby z tempomatem? Tak powinni wszyscy jeździć, bo to najbardziej ekonomiczny rodzaj jazdy.

Wczoraj jechałem przez kilka minut S11 za lawetą, jadącą uporczywie lewym pasem z prędkością 110 km/h. Nie oszczędzałem na klaksonie ani na długich bo w końcu puściły mi nerwy. Po kilku kilometrach Pan Miecio z wąsem łaskawie zjechał.

Aż ekonomiczny Pan Miecio jadący 110 zabierze sie do ochoczego wyprzedzania kogoś jadącego 109 -a tempomat ani drgnie. Tak powinni jeździć wszyscy?
_________________
SstarWines
Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Nie 19 Paź 2014, 20:41
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


Oczywiście, wyprzedzając nikt mu nie każe zmieniać prędkości, tylko dlatego, że we wstecznym lusterku, w oddali zobaczył inny samochód. Ale jak już sobie swoim tempem wyprzedzi - mógłby łaskawie zjechać na prawy pas i przepuścić szybszych. Wiadomo, że jeśli do Pana Miecia ktoś się szybko zbliża - to Pan Miecio powinien sobie poczekać z wyprzedzaniem albo robić to żwawiej.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 20 Paź 2014, 10:52
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


Witam,

A mnie najbardziej wkurza jak wyprzedzam samochód a w nim siedzi starszy pan w kapeluszu i na mój widok zaczyna przyśpieszać.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2014, 13:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Zużycie paliwa - JAZZ


kedlaw07 napisał:
Witam,

A mnie najbardziej wkurza jak wyprzedzam samochód a w nim siedzi starszy pan w kapeluszu i na mój widok zaczyna przyśpieszać.


Syndrom oceny dynamiki jazdy po marce samochodu.
Przyspieszanie wyprzedzanego samochodu niefajne jest.
Wczoraj jadąc do Wrocka znowu spotkałem się z uwolnieniem,
to znaczy, że ludzie wjeżdżając na s8 muszą wszystkich wyprzedzić
zanim jeszcze na nią wjadą. Nie daję się zwykle prowokować, ale
tym razem z satysfakcją po spokojnym odczekaniu manewrów bojowych
na kończących się pasach, czy pasach włączających się do ruchu, odhaczałem
wyprzedzając kolejne samochody, które mnie wyprzedziły, czy to tuż przed ekspresówką,
czy też na wjeździe na nią (dodam, że wjazd jest dwuetapowy). Najbardziej
kozacki był busik z Pruszkowa (serdecznie pozdrawiam WPR), który opierał się
najdłużej. A KLI to domyślam się, że z okoli Krakowa, ci przynajmniej nie
zwolnili jak tylko zadomowili się na s8;-)
_________________
SstarWines
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 78, 79, 80  Następny
Strona 27 z 80
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

44 900

2009r.

74 588 km

mazowieckie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaCR-V

65 990

2015r.

187 000 km

śląskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System