Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) zakup civic hatchback rok 92-95



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzialos

Czytelnik



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Sie 2007, 23:58
Temat postu:

zakup civic hatchback rok 92-95


witam..mam zamiar w najblizszycm czasi zakupic hondke civic hatchback rocznik 92-94 do 7000pln. I teraz zwracam sie z pytaniem do ludzi znajacych sie w temacie:czy lepszy jest silnik 1.3 czy 1.5, jak wyglada spalanie w tych silnikach i ktory jest bardziej niezawodny. Chcialbym jeszcze wiedziec na jakie elementy zwrocic szczegolnie uwage przy kupnie tego konkretnego modelu...z gory dziekuje
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status
Martaa

Czytelnik



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Sie 2007, 21:56
Temat postu:

Re: ( Honda ) zakup civic hatchback rok 92-95


Może nie jestem biegłą osóbką w tych sprawach, ale mam hondzie 1,3 1994 r. hatchback i spala w mieście 6-7 l Smile trafiłam bardzo dobrze, bo autkiem jeździła kobieta Smile Przy zakupie zwracaliśmy uwagę standardowo na to, czy samochód był po wypadku, jeśli tak to jak został zrobiony, jak działa silnik (mój ślicznie i cichutko), co było wymieniane, czy jest potrzebny wkład finansowy, czy MA DZIURY Cool moja hondzia nie ma, ale gdy widzę inne takie hondzie to jestem po prostu przerażona! Wink

Generalnie autko polecam, bardzo zwinne, do jazdy po mieście i na trasy, ale szczerze mówiąc to 120 km/h max, bo jest chyba za lekkie Smile

Mam nadzieję, że coś pomogłam moją skomną wiedzą Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
marek3690

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): PYZDRY

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Wrz 2007, 10:46
Temat postu:

hey


Witam wszystkich! zastanawiam sie właśnie nad kupnem tej Hondy
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3298371
i mam do niej pewne pytania może ma ktoś z forum taką właśnie Hondę na gaz i wie jak ona sie zachowuje na nim??? i jaki silnik jest lepszy do niej 55kw 1.3 czy może 66kw 1.5 a może 77kw 1.5???potrzebuje wszystkie wiadomości na jej temat.z góry Dziękuje POZDRAWIAM
Powrót do góry
gadu-gadu
Martaa

Czytelnik



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Wrz 2007, 12:46
Temat postu:

Re: hey


marek3690 napisał:
Witam wszystkich! zastanawiam sie właśnie nad kupnem tej Hondy
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3298371
i mam do niej pewne pytania może ma ktoś z forum taką właśnie Hondę na gaz i wie jak ona sie zachowuje na nim??? i jaki silnik jest lepszy do niej 55kw 1.3 czy może 66kw 1.5 a może 77kw 1.5???potrzebuje wszystkie wiadomości na jej temat.z góry Dziękuje POZDRAWIAM


w opisie pojazdu jest już napsiane, że sprzedany, ale ja powiem tak. Zdziwiona jestem Shocked ze ktos zamontowal instalacje gazowa Shocked to autko tak malo pali, ze nie widze takiej potrzeby. to po pierwsze, a po drugie, samochod na gaz to nie samochod Rolling Eyes jakos nie chcialabym jezdzic kuchenka gazowa Rolling Eyes no i do tego - juz nie ta sama moc silnika. zapytaj kogos, kto ma auto na gaz, ale kogos, kto sam zakladal i wie jaka roznica jest miedzy benzyna a gazem...
Powrót do góry
marek3690

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): PYZDRY

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Wrz 2007, 20:52
Temat postu:

RACJA


Hey mam do pani pewne pytanie jakie ma pani szerokie opony w swojej Hondzie??? gdy by miała Pani szersze na 195 wtedy na pewno by tak sie nie działo ale spalanie mogło by wrosnąć...
ma Pani racje z tym GAZEM W HONDZIE ja dałem tylko taki przykład ale rzeczywiście ten kto przerabia takie małe pojemności na Gaz jest ... a mój dziadek ma seata toledo 1.8 na gaz silnik dostał strasznie w .... wcześniej tzn przed założeniem gazu miał kopa a teraz to szkoda gadać i pali ok 10l gazu woda leci mu z tłumika nawet gdy to jest dobry gaz taki jak shell a tak być nie powinno!!!chciałem tylko dowiedzieć sie może ktoś ma tą Honde na Gaz i mam do niego pytanie jak ona sie zachowuje po kilku latach na gazie???z góry dziękuje.pozdro
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Nie 09 Wrz 2007, 20:52
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
michael@gog

Czytelnik



Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 25 Wrz 2007, 19:09
Temat postu:

Re: ( Honda ) zakup civic hatchback rok 92-95


Witam serdecznie!
Nie wiem czy temat jeszcze aktualny. Ja takze nosilem sie z zamiarem kupna hondy civic 1.5 lub 1.6 vtec. przez pol roku szukalem dogodnej okazji zakupu. w koncu pojechalem na gielde i znalazlem. Zadbana, nie picowana na sprzedaz, ksiazka serwisowa do konca wpisy. tyle ze bonus bo silnik 1.3 Shocked ale pomyslalem ze za autko w takim stanie i za taka kase 4400 zl moze warto. mialem do wydania 8000zl. Pomyslalem ze jak bedzie cos nie tak wywale silnik wstawie vteca. jezdze nia juz miesiac jest po wymianie wszystkich filtrow, oleju, rozrzadu kpl. nowy tlumik i chlodnica bo stara zgnila. po miescie pali przy dosc dynamicznej jezdzie do 7,2/100km po trasie do 100 km/h 5,2-5,5 zalezy od stacji na ktorej tankuje. ogolnie jest wszystko ok niepokoi mnie tylko zbyt dlugi czas pracy silnika na ssaniu. czy to normalne??
Powrót do góry
gadu-gadu
turcjan

Debiutant



Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrowiec Św

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 25 Paź 2007, 14:33
Temat postu:

Turcjan


Witam jestem nowy na waszym Forum i 3 miesiace temu kupiłem Honde Civic 1.5Vtec z czego jestem strasznie zadowolony, auto jest bardzo zwonne i momentalnie reaguje na doadanie gazu to ze wzgledu na to ze to Vtec...A jak kolega zapytał wczesniej o ssaniu to powiem ze chyba to juz tak jest ze dosc długo trzyma sie samochod na ssaniu bo nie jedna honda juz jezdze w tym rocznku i narazie nie zamierzam miec innego auta:) najbardziej zaskakuje mnie spalanie w niej poniewaz na trasie spala mi przy predkosciach 100,120,130 5 Litrow max a po miescie 5,5 6L nie wiem czy to od paliwa zalezy czy od mojej jazdy a tak ogolnie to polecam lac lepsze paliwo do tego Autka ja leje tylko Verve 98...pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaHR-V

66 900

2015r.

76 000 km

wielkopolskie

HondaHR-V

74 990

2018r.

52 000 km

śląskie

HondaJazz

12 800

2006r.

169 957 km

pomorskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System