Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawicz

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 339
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Hyundai Tucson JM 2009
Piwa: 6/6
Wysłany: Sob 19 Maj 2012, 23:59
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


phoks napisał:


Kolega slawicz jednak woli alternatywy o 10 zł tańsze (zawsze będzie na ~2 litry benzyny kupionej gdzieś w szopie). I jeszcze mówi o rozumowaniu.

pozdrawiam


Widzę że nie możesz odpuścić i próbujesz kąsać, więc po nauce czytania zacznij naukę liczenia skoro w/g ciebie 65-25=10

Przepisujesz nie tylko w tym ale i innych tematach slogany które można wyczytać w instrukcji albo usłyszeć od ASO przez telefon nie ruszając się z domu.
Już widzę jak ze wszystkim jeździsz do ASO 14-letnim autem i kupujesz wszystko z górnej półki.
Jak kogoś stać żeby z każdą [cenzura]łą zasuwać do ASO i kupować wyłącznie fabryczne oryginały to nie bawi się w czesanie forów i szukanie pomocy albo kupowanie na allegro.
Maluj więc dalej te swoje zderzaki i spawaj katalizatory (zamiast kupić NOWE)i nie zasypuj forum oczywistymi oczywistościami typu "najlepiej w ASO" bo to zwykła obłuda

Nie chce mi się powtarzać bo i tak jak widzę niczego nie zrozumiesz . Zainteresowanych odsylam do lektury

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=133000&highlight=dpsf+atf

Do kolegi LANIA:
Przykro mi że temat nieco zboczył ale przeczytaj temat z ww linka. Ja zalałem ATF , operację wykonałem sam i nic nie buczy, jednak jak phoks zręcznie przepisał ze starszych postów , w twoim przypadku powtórzenie operacji po rozgrzaniu mostu powinno pomóc.
Jest o tum sporo na forach więc poszukaj .
_________________

^^^instrukcja CR-V PL^^^


Ostatnio zmieniony przez slawicz dnia Pon 21 Maj 2012, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gadu-gadu
phoks

Dyskutant



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda CR-V 98
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 20 Maj 2012, 12:00
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


u mnie pomogło przy 1 wymianie bez płukania. U znajomego po płukaniu mostu czyli po 2 wymianach. Nie martw się - to jest "standard" w CR-V. Jak piszczy to znaczy, że napęd działa tylko w płynie jest już sporo wody Wink Jeżeli nie masz jakiś dziwnych wycieków to musi pomóc.

Ostatnio zmieniony przez phoks dnia Nie 20 Maj 2012, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
phoks

Dyskutant



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda CR-V 98
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 20 Maj 2012, 12:09
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


slawicz napisał:
phoks napisał:


Kolega slawicz jednak woli alternatywy o 10 zł tańsze (zawsze będzie na ~2 litry benzyny kupionej gdzieś w szopie). I jeszcze mówi o rozumowaniu.

pozdrawiam


Widzę że nie możesz odpuścić i próbujesz kąsać, więc po nauce czytania zacznij naukę liczenia skoro w/g ciebie 65-25=10

Przepisujesz nie tylko w tym ale i innych tematach slogany które można wyczytać w instrukcji albo usłyszeć od ASO przez telefon nie ruszając się z domu.
Już widzę jak ze wszystkim jeździsz do ASO 14-letnim autem i kupujesz wszystko z górnej półki.
Jak kogoś stać żeby z każdą [cenzura]łą zasuwać do ASO i kupować wyłącznie fabryczne oryginały to nie bawi się w czesanie forów i szukanie pomocy albo kupowanie na allegro.
Maluj więc dalej te swoje zderzaki (zamiast kupić NOWE)i nie zasypuj forum oczywistymi oczywistościami typu "najlepiej w ASO"

Nie chce mi się powtarzać bo i tak jak widzę niczego nie zrozumiesz . Zainteresowanych odsylam do lektury

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=133000&highlight=dpsf+atf

Do kolegi LANIA:
Przykro mi że temat nieco zboczył ale przeczytaj temat z ww linka. Ja zalałem ATF , operację wykonałem sam i nic nie buczy, jednak jak phoks zręcznie przepisał ze starszych postów , w twoim przypadku powtórzenie operacji po rozgrzaniu mostu powinno pomóc.
Jest o tum sporo na forach więc poszukaj .


No to po co w ogóle coś piszesz ? Powtarzasz się już w 3 wątku. Piszesz kompletnie nie na temat. Na szczęście idiotów nauczyłem się ignorować bo taka dyskusja może trwać rok. Argumenty masz na poziomie 5 latka.
Powrót do góry
slawicz

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 339
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Hyundai Tucson JM 2009
Piwa: 6/6
Wysłany: Nie 20 Maj 2012, 13:35
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


phoks napisał:

No to po co w ogóle coś piszesz ? Powtarzasz się już w 3 wątku. Piszesz kompletnie nie na temat. Na szczęście idiotów nauczyłem się ignorować bo taka dyskusja może trwać rok. Argumenty masz na poziomie 5 latka.


no comment - sam dla siebie jesteś najlepszym komentarzem

a swoją drogą gdzie jest moderator ?!
_________________

^^^instrukcja CR-V PL^^^
Powrót do góry
gadu-gadu
Bonelli

Czytelnik



Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: honda crv I 2001r
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 21 Wrz 2012, 16:36
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


Witam.
Mam maly a moze duzy problem. Pozna jesienia zeszlego roku kupilem honde crv cala zime przejezdzilem na starych olejach i nie bylo zadnych halasow przy zalaczaniu sie tylnego napedu. Na wiosne wymienilem wszystkie oleje w aso i wydawalo sie byc ok . Ale dzisiaj kiedy na pelnym skrecie na trawie deplem mocniej w pedal rozlegl sie pisk , czy to znak ze olej jest do wymiany? Zaznaczam ze po wymianie zrobilem ok. 2000km
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 21 Wrz 2012, 16:36
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
ntt1

Czytelnik



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Honda CR-V 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Lip 2017, 11:08
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


Odgrzeję kotleta, jedna butelka wystarczy do wymiany, czy wchodzi jak niektórzy sugerują, 1,2 L?
Powrót do góry
Ciechu

Czytelnik



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piaseczno
Posiadane auto: Honda, CR-V, I Gen, 147 KM, 99'
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Lip 2017, 02:46
Temat postu:

ilośc oleju w tylnym napędzie CR-v 1gen


ntt1 napisał:
Odgrzeję kotleta, jedna butelka wystarczy do wymiany, czy wchodzi jak niektórzy sugerują, 1,2 L?

Witam,
moim zdaniem tym co wystarczył litr, to podnieśli do góry lewę stronę i stary olej im najzwyczajniej nie spłynąłl do końca. Wg mnie wchodzi trochę ponad litr, być może właśnie 1,2 litra, nie pamiętam, ale mam w garażu właśnie niepełne opakowanie tego płynu, co sugeruje, że własnie tak było.
pozdrawiam
Wojtek
_________________
pozdrawiam
Ciechu
Powrót do góry
marulw

Czytelnik



Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Słupiec
Posiadane auto: Honda CRV III
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 03 Lis 2017, 09:54
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


Witam
Mam pytanie odnośnie oleju do dyfra, czym sie różni olej ten co leją w ASO :

http://allegro.pl/oryginalny-olej-tylnego-mostu-honda-dps-f-i6727663518.html

od tego co jest dostępny na allegro:

http://allegro.pl/oe-honda-dual-pump-fluid-ii-do-dyferencjalu-1l-i6626458434.html

Mam zamiar wymienić i nie wiem który kupić.

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

19 800

2008r.

196 000 km

mazowieckie

HondaCivic

67 900

2017r.

133 000 km

mazowieckie

Hondae

79 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaCR-V

58 900

2013r.

233 217 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System