Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawicz

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 339
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Hyundai Tucson JM 2009
Piwa: 6/6
Wysłany: Sob 19 Maj 2012, 23:59
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


phoks napisał:


Kolega slawicz jednak woli alternatywy o 10 zł tańsze (zawsze będzie na ~2 litry benzyny kupionej gdzieś w szopie). I jeszcze mówi o rozumowaniu.

pozdrawiam


Widzę że nie możesz odpuścić i próbujesz kąsać, więc po nauce czytania zacznij naukę liczenia skoro w/g ciebie 65-25=10

Przepisujesz nie tylko w tym ale i innych tematach slogany które można wyczytać w instrukcji albo usłyszeć od ASO przez telefon nie ruszając się z domu.
Już widzę jak ze wszystkim jeździsz do ASO 14-letnim autem i kupujesz wszystko z górnej półki.
Jak kogoś stać żeby z każdą [cenzura]łą zasuwać do ASO i kupować wyłącznie fabryczne oryginały to nie bawi się w czesanie forów i szukanie pomocy albo kupowanie na allegro.
Maluj więc dalej te swoje zderzaki i spawaj katalizatory (zamiast kupić NOWE)i nie zasypuj forum oczywistymi oczywistościami typu "najlepiej w ASO" bo to zwykła obłuda

Nie chce mi się powtarzać bo i tak jak widzę niczego nie zrozumiesz . Zainteresowanych odsylam do lektury

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=133000&highlight=dpsf+atf

Do kolegi LANIA:
Przykro mi że temat nieco zboczył ale przeczytaj temat z ww linka. Ja zalałem ATF , operację wykonałem sam i nic nie buczy, jednak jak phoks zręcznie przepisał ze starszych postów , w twoim przypadku powtórzenie operacji po rozgrzaniu mostu powinno pomóc.
Jest o tum sporo na forach więc poszukaj .
_________________

^^^instrukcja CR-V PL^^^


Ostatnio zmieniony przez slawicz dnia Pon 21 Maj 2012, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gadu-gadu
phoks

Dyskutant



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda CR-V 98
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 20 Maj 2012, 12:00
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


u mnie pomogło przy 1 wymianie bez płukania. U znajomego po płukaniu mostu czyli po 2 wymianach. Nie martw się - to jest "standard" w CR-V. Jak piszczy to znaczy, że napęd działa tylko w płynie jest już sporo wody Wink Jeżeli nie masz jakiś dziwnych wycieków to musi pomóc.

Ostatnio zmieniony przez phoks dnia Nie 20 Maj 2012, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
phoks

Dyskutant



Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 64
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda CR-V 98
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 20 Maj 2012, 12:09
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


slawicz napisał:
phoks napisał:


Kolega slawicz jednak woli alternatywy o 10 zł tańsze (zawsze będzie na ~2 litry benzyny kupionej gdzieś w szopie). I jeszcze mówi o rozumowaniu.

pozdrawiam


Widzę że nie możesz odpuścić i próbujesz kąsać, więc po nauce czytania zacznij naukę liczenia skoro w/g ciebie 65-25=10

Przepisujesz nie tylko w tym ale i innych tematach slogany które można wyczytać w instrukcji albo usłyszeć od ASO przez telefon nie ruszając się z domu.
Już widzę jak ze wszystkim jeździsz do ASO 14-letnim autem i kupujesz wszystko z górnej półki.
Jak kogoś stać żeby z każdą [cenzura]łą zasuwać do ASO i kupować wyłącznie fabryczne oryginały to nie bawi się w czesanie forów i szukanie pomocy albo kupowanie na allegro.
Maluj więc dalej te swoje zderzaki (zamiast kupić NOWE)i nie zasypuj forum oczywistymi oczywistościami typu "najlepiej w ASO"

Nie chce mi się powtarzać bo i tak jak widzę niczego nie zrozumiesz . Zainteresowanych odsylam do lektury

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=133000&highlight=dpsf+atf

Do kolegi LANIA:
Przykro mi że temat nieco zboczył ale przeczytaj temat z ww linka. Ja zalałem ATF , operację wykonałem sam i nic nie buczy, jednak jak phoks zręcznie przepisał ze starszych postów , w twoim przypadku powtórzenie operacji po rozgrzaniu mostu powinno pomóc.
Jest o tum sporo na forach więc poszukaj .


No to po co w ogóle coś piszesz ? Powtarzasz się już w 3 wątku. Piszesz kompletnie nie na temat. Na szczęście idiotów nauczyłem się ignorować bo taka dyskusja może trwać rok. Argumenty masz na poziomie 5 latka.
Powrót do góry
slawicz

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 339
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Hyundai Tucson JM 2009
Piwa: 6/6
Wysłany: Nie 20 Maj 2012, 13:35
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


phoks napisał:

No to po co w ogóle coś piszesz ? Powtarzasz się już w 3 wątku. Piszesz kompletnie nie na temat. Na szczęście idiotów nauczyłem się ignorować bo taka dyskusja może trwać rok. Argumenty masz na poziomie 5 latka.


no comment - sam dla siebie jesteś najlepszym komentarzem

a swoją drogą gdzie jest moderator ?!
_________________

^^^instrukcja CR-V PL^^^
Powrót do góry
gadu-gadu
Bonelli

Czytelnik



Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: honda crv I 2001r
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 21 Wrz 2012, 16:36
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


Witam.
Mam maly a moze duzy problem. Pozna jesienia zeszlego roku kupilem honde crv cala zime przejezdzilem na starych olejach i nie bylo zadnych halasow przy zalaczaniu sie tylnego napedu. Na wiosne wymienilem wszystkie oleje w aso i wydawalo sie byc ok . Ale dzisiaj kiedy na pelnym skrecie na trawie deplem mocniej w pedal rozlegl sie pisk , czy to znak ze olej jest do wymiany? Zaznaczam ze po wymianie zrobilem ok. 2000km
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 21 Wrz 2012, 16:36
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
ntt1

Czytelnik



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Honda CR-V 99r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Lip 2017, 11:08
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


Odgrzeję kotleta, jedna butelka wystarczy do wymiany, czy wchodzi jak niektórzy sugerują, 1,2 L?
Powrót do góry
Ciechu

Czytelnik



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Piaseczno
Posiadane auto: Honda, CR-V, I Gen, 147 KM, 99'
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Lip 2017, 02:46
Temat postu:

ilośc oleju w tylnym napędzie CR-v 1gen


ntt1 napisał:
Odgrzeję kotleta, jedna butelka wystarczy do wymiany, czy wchodzi jak niektórzy sugerują, 1,2 L?

Witam,
moim zdaniem tym co wystarczył litr, to podnieśli do góry lewę stronę i stary olej im najzwyczajniej nie spłynąłl do końca. Wg mnie wchodzi trochę ponad litr, być może właśnie 1,2 litra, nie pamiętam, ale mam w garażu właśnie niepełne opakowanie tego płynu, co sugeruje, że własnie tak było.
pozdrawiam
Wojtek
_________________
pozdrawiam
Ciechu
Powrót do góry
marulw

Czytelnik



Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Słupiec
Posiadane auto: Honda CRV III
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 03 Lis 2017, 09:54
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Jak wymieniałem płyn dps-f w tylnym moście Hondy cr-v


Witam
Mam pytanie odnośnie oleju do dyfra, czym sie różni olej ten co leją w ASO :

http://allegro.pl/oryginalny-olej-tylnego-mostu-honda-dps-f-i6727663518.html

od tego co jest dostępny na allegro:

http://allegro.pl/oe-honda-dual-pump-fluid-ii-do-dyferencjalu-1l-i6626458434.html

Mam zamiar wymienić i nie wiem który kupić.

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaHR-V

89 900

2018r.

45 350 km

warmińsko-mazurskie

HondaCR-V

49 800

2014r.

215 850 km

lubelskie

HondaCR-V

32 000

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaCivic

33 200

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System