Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Civic ) Nowa Honda civic 5d



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Civic ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grigori24

Czytelnik



Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznan

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 23 Lip 2007, 21:20
Temat postu:

Nowa Honda civic 5d


Witam wszystkich.Co sadzicie o nowej hondzie civic 5d 1,4 ? Moze ktos juz ma to cacko i moze cos na ten temat wiecej powiedziec.
Powrót do góry
cif

Czytelnik



Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Sie 2007, 20:14
Temat postu:

Re: ( Honda Civic ) Nowa Honda civic 5d


witam
Mam(jeszcze)dwie Hondy,jedna 5D z 2006 r,właśnie z silnikiem 1.4,oraz drugą 5D,1.8 Executive-nową od tygodnia.Te samochody to dwa światy-1.4 awaryjna w ciągu roku serwis wymienił połowę samochodu,w końcu wada lakieru-auto całe gnije!!!!Moja wina to to,że przypaliłem się na pierwszą serię,ale to nie jest mój pierwszy Cif,poprzednimi robiłem po 260K.km i nic.Teraz kwestia silnika bo do reszty mogłem mieć pecha-to nie motor do tego samochodu,auto po prostu nie jedzie,wyje,męczy się,na światłach trzeba było udawać,że rozmawiasz przez tel.jeśli obok ciebie stoi coś wyżej niż Seicento i to nie z motorem 1.1.W związku z tym iż auto dalej mi się podoba,kupiłem full wypasionego Cifa z tego roku-nic nie trzeszczy,na prawdę jedzie i ponoć wszystko poprawione.A odnośnie gównianego 1.4-mój prawnik przygotowuje papierki,salon nie chciał go w rozliczeniu,bujam się z sprzedażą-Będę się domagał zwrotu całej kwoty za samochód.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Civic ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Civic »

Opinie o samochodach Honda Civic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Civic ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


HondaCR-V

69 950

2017r.

155 100 km

wielkopolskie

HondaHR-V

66 900

2015r.

76 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaAccord

37 900

2012r.

262 000 km

mazowieckie

Hondae

86 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System