Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) KUPUJE HONDE civic V .Czy licznik był przekręcony? nowicjusz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SN

Czytelnik



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 26 Maj 2007, 12:51
Temat postu:

KUPUJE HONDE civic V .Czy licznik był przekręcony? nowicjusz


Witam Wszystkich.
Potrzebuje pomocy osób, którzy znają się na Hondzie civic V 1994-1995r. 1.3.

Za miesiąc mam zamiar nabyć sobie takie autko. Samochodzik albo mi sprowadzi znajomy albo będzie kupiony z aukcji. Najbardziej mnie martwi przebieg autka. Chce kupić autko można powiedzieć w idealnym stanie rocznik 94-95, i żeby miał przebieg max 150 000.

A moje pytanie do was jak sprawdzić czy licznik bym cofnięty. Nie chodzi mi o to żeby dowiedzieć się o ile był cofnięty, ale przynajmniej dowiedzieć się czy był ruszony. No i wtedy będzie wiadomo ze przy nim ktoś juz grzebał i ten przebieg może być nieprawdziwy. Może tak jest jakieś zabezpieczenie czy jakąś plomba aktora by świadczyła ze nie była naruszona. A może te autka sprowadzone z Niemiec maja jakieś książkę serwisowa gdzie będzie przebieg udokumentowany. A może jest taka szansa żeby ta hondę podłączyć do komputera i może on wykryje prawdziwy przebieg.

Może to moje pytanie jest trochę niepoważne. Po prostu ja wogóle się nie znam na autach, to będzie mój pierwszy samochód i przed tym nigdy nie miałem doczynienia z samochodem.
Powrót do góry
jonex

Czytelnik



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 31 Maj 2007, 21:50
Temat postu:

Re: ( Honda ) KUPUJE HONDE civic V .Czy licznik był przekręcony? nowicjusz


Witam!
Ja również jak napisał wyżej SN noszę się z zamiarem zakupu hondy civic 92-95, interesuje mnie silnik 1500 ccm 16V. czy mógłby ktoś poradzić jaki silnik spisuje się najlepiej w tym aucie? 1,3 czy 1,5, chodzi mi o spalanie i przyspieszenia, który wybrać?
Powrót do góry
gadu-gadu
marek3690

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): PYZDRY

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Wrz 2007, 21:16
Temat postu:

hey


hey sorry że tak późno ale jestem nowy na tym forum.
Ale co nie co wiem o Hondzie Civic 92-95 jetem mechanikiem i od siebie to powiem Ci tak ja też kupuje tą hondę i wybiorę silnik 1.5 który ma 66kw i 90km ponieważ są dwie wersje tego silnika druga to 77kw też 1.5 i ona ma 105km to zależy od chipu i ta słabsza wersja jest mniej wysilona i przez to dużej wytrzyma a 90km w takim dość małym silniku robi swoje a nawet mój szwagier miał wcześniej tą właśnie hondę i był z niej bardzo zadowolony silnik podobno nie jest do zdarcia!!!bardzo piękne cena może zbyt wysoka ale to w końcu jak by nie było to HONDA a to już o czymś świadczy...pozdro
Powrót do góry
gadu-gadu
dzidek1

Dyskutant



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 54
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Paź 2007, 12:48
Temat postu:

Re: ( Honda ) KUPUJE HONDE civic V .Czy licznik był przekręcony? nowicjusz


czesc SN a wiec z licznikami to jest tak za jak ktos cofal liczik to bedzie widac na pierwszy zut oka a mianowicie cyfry nie beda sie ukladac w jednej linii jedna bedzie wyzej nastepna nizej itd. chyba ze ktos go rozebral w drobny mak wtedy jest mozliwosc ze poskladal go idealnie ale jest z tym sporo roboty i raczej sie w to nikt nie bawi no chyba ze bedzie elektroniczny liczik to wtedy bedzie lipa Powodzenia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

HondaCivic

78 000

2018r.

90 000 km

śląskie

HondaCR-V

58 000

2015r.

142 700 km

wielkopolskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System