Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) KUPUJE HONDE civic V .Czy licznik był przekręcony? nowicjusz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SN

Czytelnik



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 26 Maj 2007, 12:51
Temat postu:

KUPUJE HONDE civic V .Czy licznik był przekręcony? nowicjusz


Witam Wszystkich.
Potrzebuje pomocy osób, którzy znają się na Hondzie civic V 1994-1995r. 1.3.

Za miesiąc mam zamiar nabyć sobie takie autko. Samochodzik albo mi sprowadzi znajomy albo będzie kupiony z aukcji. Najbardziej mnie martwi przebieg autka. Chce kupić autko można powiedzieć w idealnym stanie rocznik 94-95, i żeby miał przebieg max 150 000.

A moje pytanie do was jak sprawdzić czy licznik bym cofnięty. Nie chodzi mi o to żeby dowiedzieć się o ile był cofnięty, ale przynajmniej dowiedzieć się czy był ruszony. No i wtedy będzie wiadomo ze przy nim ktoś juz grzebał i ten przebieg może być nieprawdziwy. Może tak jest jakieś zabezpieczenie czy jakąś plomba aktora by świadczyła ze nie była naruszona. A może te autka sprowadzone z Niemiec maja jakieś książkę serwisowa gdzie będzie przebieg udokumentowany. A może jest taka szansa żeby ta hondę podłączyć do komputera i może on wykryje prawdziwy przebieg.

Może to moje pytanie jest trochę niepoważne. Po prostu ja wogóle się nie znam na autach, to będzie mój pierwszy samochód i przed tym nigdy nie miałem doczynienia z samochodem.
Powrót do góry
jonex

Czytelnik



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 31 Maj 2007, 21:50
Temat postu:

Re: ( Honda ) KUPUJE HONDE civic V .Czy licznik był przekręcony? nowicjusz


Witam!
Ja również jak napisał wyżej SN noszę się z zamiarem zakupu hondy civic 92-95, interesuje mnie silnik 1500 ccm 16V. czy mógłby ktoś poradzić jaki silnik spisuje się najlepiej w tym aucie? 1,3 czy 1,5, chodzi mi o spalanie i przyspieszenia, który wybrać?
Powrót do góry
gadu-gadu
marek3690

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): PYZDRY

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Wrz 2007, 21:16
Temat postu:

hey


hey sorry że tak późno ale jestem nowy na tym forum.
Ale co nie co wiem o Hondzie Civic 92-95 jetem mechanikiem i od siebie to powiem Ci tak ja też kupuje tą hondę i wybiorę silnik 1.5 który ma 66kw i 90km ponieważ są dwie wersje tego silnika druga to 77kw też 1.5 i ona ma 105km to zależy od chipu i ta słabsza wersja jest mniej wysilona i przez to dużej wytrzyma a 90km w takim dość małym silniku robi swoje a nawet mój szwagier miał wcześniej tą właśnie hondę i był z niej bardzo zadowolony silnik podobno nie jest do zdarcia!!!bardzo piękne cena może zbyt wysoka ale to w końcu jak by nie było to HONDA a to już o czymś świadczy...pozdro
Powrót do góry
gadu-gadu
dzidek1

Dyskutant



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 54
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Paź 2007, 12:48
Temat postu:

Re: ( Honda ) KUPUJE HONDE civic V .Czy licznik był przekręcony? nowicjusz


czesc SN a wiec z licznikami to jest tak za jak ktos cofal liczik to bedzie widac na pierwszy zut oka a mianowicie cyfry nie beda sie ukladac w jednej linii jedna bedzie wyzej nastepna nizej itd. chyba ze ktos go rozebral w drobny mak wtedy jest mozliwosc ze poskladal go idealnie ale jest z tym sporo roboty i raczej sie w to nikt nie bawi no chyba ze bedzie elektroniczny liczik to wtedy bedzie lipa Powodzenia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaCR-V

58 000

2015r.

142 700 km

wielkopolskie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaCivic

25 900

2008r.

193 000 km

mazowieckie

HondaAccord

37 900

2012r.

262 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System