Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Accord ) amerykanska wersja hondy accord 2.0 coupe 99r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Accord ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daniell24

Czytelnik



Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Sty 2009, 21:36
Temat postu:

amerykanska wersja hondy accord 2.0 coupe 99r


http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bymerbml23wi moze ktos sie orientuje jak sie ma sprawa z czesciami to tej wlasnie hondy czy sa ogolno dostepne i czy duzo drozsze od czesci do accorda europejskiego,co w ogle myslicie o tej hondzie???
Powrót do góry
peterslupno

Czytelnik



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 8

Posiadane auto: Accord Coupe 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 17 Cze 2009, 23:11
Temat postu:

Re: ( Honda Accord ) amerykanska wersja hondy accord 2.0 coupe 99r


1. Trzeba odróżniać, Honda Accord Coupe robiona w USA ma dwie wersje: robioną dla Ameryki i robioną dla Europy. Różnią się z zewnątrz pomarańczowym paskiem w dolnej części reflektora (amerykańska) i bocznym światełkiem na tylnym błotniku (amerykańska). Z częściami do wersji na Europę nie ma problemu.
Ta ze zdjęcia to wersja europejska.
2. kupiłem taką rok temu, piękna, bardzo ją lubię, jak żona mówi: całe szczęście ze wersja 2,0, a nie V6 3.0, bo bym się już zabił. Serwisuję w Hondzie (stać mnie, a co). Niestety moja "princessa" jest kapryśna i raz w miesiącu stoi w warsztacie. Kupiłem rocznik 1999, z przebiegiem 130 tys, od pierwszego właściciela, bezwypadkowa, z holenderską instalacją gazową. A oto lista napraw jakie już musiałem zrobić: akumulator, przednie tarcze, tylne łożysko, przewody benzynowe pod podwoziem, przewody hamulcowe pod podwoziem (przekorodowały do dziury !!!), cylinderek hamulcowy, zacisk hamulcowy, jakiś układ elektroniczny w silniku(bo się wylutowały od gorąca nóżki), dysze spryskiwaczy reflektorów, ramiona wycieraczek (skorodowały), żarówki podświetlenia deski i zegara. Na moje pytanie czy żywotność tego auta wynosi 10 lat nie umieli mi w serwisie odpowiedzieć. Na szczęście serwis Hondy daje sobie radę, a części oryginalne docierają w kilka dni.
3. czy warto było kupić? Kocham ją. Mam też Galaxego (z salonu) i Corollę (też z salonu), ale radość z jazdy mam tylko w "princessie". Mój rekord: Częstochowa - Koper (Istria) w 8 godzin. (CB, antyradar, a i tak punktów ciągle dużo). Ale przez Austrię bez kompleksów przeleciałem w towarzystwie Porsche. Żona ma chyba rację. Pali do 10 litrów (benzyny i gazu) i właściwie nie widzę różnicy. Wygodna, pakowna. Tylko dość droga z powodu awarii.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Accord ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Accord »

Opinie o samochodach Honda Accord - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Accord ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

19 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaJazz

20 900

2009r.

100 000 km

mazowieckie

HondaCivic

22 900

2008r.

248 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaHR-V

74 990

2018r.

52 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System