Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DoroZazi

Debiutant



Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1'2 i/ 2007/ Benzyna
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 12:33
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Autko bardzo mi się podoba i jest funkcjonalne, niestety zawiodłam się na karoserii i lakierze...po zimie masakra, zderzak wyglądał jak po ciągłej jeździe polnymi drogami...lakier schodzi tak samo na nadkolach od uderzeń kamyków...
Powrót do góry
DoroZazi

Debiutant



Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1'2 i/ 2007/ Benzyna
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 12:35
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Ale poza tym chodzi jak burza, bezawaryjne rok 2007, sprowadzony z Niemiec od pierwszego właściciela Smile
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 12:45
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


DoroZazi napisał:
Autko bardzo mi się podoba i jest funkcjonalne, niestety zawiodłam się na karoserii i lakierze...po zimie masakra, zderzak wyglądał jak po ciągłej jeździe polnymi drogami...lakier schodzi tak samo na nadkolach od uderzeń kamyków...

Zgadzam się-mogliby się Japończycy bardziej postarać w tym temacie.
Mnie jeszcze przeszkadza w Jazzie nieco twardawe zawieszenie-chociaż wiedziałem, że takie będzie i w sumie już przywykłem.Smile
Ostatnią rzeczą, która mnie denerwuje w tym aucie są jak dla mnie zbyt szerokie przednie słupki-szczególnie lewy. Trochę to ogranicza widoczność na przejściach, czy zakrętach.
Generalnie jednak plusów jest więcej niż minusów.
W kwestii wody nie mam nic do powiedzenia-póki co problem mnie omija, choć nie zaglądałem do bagażnika po ostatnich deszczach.
Witamy nową użytkowniczkę Jazza. Smile
Powrót do góry
DoroZazi

Debiutant



Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1'2 i/ 2007/ Benzyna
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 13:02
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Smile
Mój kolor, to ciemny fiolet, niestety na takim lakierze wszystko widać, więc po zimie musiałam wymalowac zderzak jakimś trwalszym lakierem, zobaczymy ile wytrzyma.
Ale jeździ się bardzo komfortowo, autko bardzo pojemne, zawieszenie generalnie mi odpowiada, nie lubię pływać po drodze, zwłaszcza przy prędkości 150 km Wink
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 14:41
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Fiolet metalik bardzo ladny i rzadko spotykany-raz tylko widzialem na drodze tylko ze ciemne kolory gorzej utrzymac w czystosci tutaj z oklepanym srebrnym nic nie ma szans. Tak przy okazji ile kosztowal cie lakier na zderzaku ? Zastanawiam sie czy nie oodac do lakierowania swojego, jesienia zonka miala przygode i na rogu lakier starty do czerni, na szczescie zero peknec i wgniotow, malowalem sam ale na szarym metaliku to nie polecam samemu chyba ze ktos ma smykalke albo jest lakiernikiem:cieniowania, odpowiednie utwrdzacze, teraz zaluje ze sie za to wziolem bo wyglad daleki od idealu Evil or Very Mad

Uzupelnij swoj profil o pojemnosc silnika oraz rok prod.bedzie latwiej dyskutowac w przyszlosci, obstawiam 1,2
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 14:41
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
DoroZazi

Debiutant



Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1'2 i/ 2007/ Benzyna
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 15:31
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Za malowanie całego zderzaka, jakąś lepszą farbą elastyczną zapłaciłam 300 zł, z materiałem. Pododbno ma więcej wytrzymać, co się okaże Laughing
Mam natomiast pytania:
1.jak samemu zdjąć te gumy z dachu żeby uszczelnić mikropęknięcia?
2.jaki najlepszy materiał? rozumiem że jakiś elastyczny w związku z różnymi turbulencjami na naszych drogaach Wink
3.jaka temparatura opdowiednia do takiej roboty? może być takie coś co teraz na polu?wilgoć, descz? nie mam garażu ale auto będzie stało pod zadaszeniem
Dziękuję z góry za podpowiedzi Smile
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 16:20
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


300 To nie tak duzo jak sie spodziewalem chyba ze to nie metalik.
Co do pogody ja bym zaczekal na cieplejsze sloneczne dni. Listwe podwazasz w mw.polowie dl.paznokciem jesli masz mocne lub plaskim wkretakiem owinietym w kawalek szmatki. Co do masy uszczelniajacej to jw w temacie koledzypodawali czym robili. Ja nie musialem jeszcze tego robic wiec nie powiem ktory dobry moze ktos tu jeszcze napisze.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 19:41
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Witam,

DoroZazi napisała:
Cytat:
Mój kolor, to ciemny fiolet, niestety na takim lakierze wszystko widać, więc po zimie musiałam wymalowac zderzak jakimś trwalszym lakierem, zobaczymy ile wytrzyma.

Jazzman napisał:
Cytat:
300 To nie tak duzo jak sie spodziewalem chyba ze to nie metalik.
Według mnie to cena normalna, ponieważ za 1 element liczą po około 400-450 zł. W tym przypadku jest jeszcze inaczej, bo to jest plastyk a to inaczej trzeba malować.
Jeżeli chodzi o uszczelnianie to ja robiłem w ASO. Za pierwszym razem mi nawet pomalowali. Niestety po jakimś czasie zaczęła znów się woda zbierać Sad Pojechałem i zrobili po raz drugi ale już nie pomalowali Sad Pan powiedział że jak będę chciał mieć pomalowane to pomalują. I teraz nic nie cieknie Smile Tak więc nie będę malował. Fakt że robili to przy okazji jakiegoś przeglądu (Auto już nie było na gwarancji) ale i tak za to nic nie zapłaciłem. Za drugim razem zrobili to w ramach nie udanej naprawy za friko.
Jeżeli chodzi o termin naprawy to zrobiłbym tak jak radzi Jazzman, guma jest wtedy bardziej plastyczna i łatwiej odejdzie. Dobrym pomieszczeniem mogła by być jakaś ogrzewana hala lub coś w tym rodzaju. Bo piszesz, że garażu nie masz.

PS. Witam nową forumowiczkę. Pań nam przybywa, jak widzę mamy już dwie.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
DoroZazi

Debiutant



Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1'2 i/ 2007/ Benzyna
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Cze 2013, 21:51
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Dzięki serdecznie za pomoc Smile
Czekam zatem na ciepłe dni, bo narazie totalna kapa...
Tak zderzak podobno łatwiej pomalować, bo nie trzeba dawać "zaprawy"? pod lakier, jak w przypadku elementów metalowych.
Miło mi również, że takie forum istnieje Smile
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 06 Cze 2013, 09:16
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Witam,

DoroZazi napisała:
Cytat:
Tak zderzak podobno łatwiej pomalować, bo nie trzeba dawać "zaprawy"? pod lakier, jak w przypadku elementów metalowych.
Jeżeli są jakieś odpryski np. do czarnej powierzchni to trzeba podać specjalną zaprawkę. Zeszlifować, położyć zaprawkę a następnie zmatowić i pomalować. Ty tego nie musiałaś robić bo jak piszesz miałaś tylko jakieś rysy. Z miłą chęcią poznałbym nazwę tego specyfiku którym pomalowano ci ten zderzak. Może innym się przyda ta informacja.

Jazzman napisał:
Cytat:
Uzupelnij swoj profil o pojemnosc silnika oraz rok prod.bedzie latwiej dyskutowac w przyszlosci, obstawiam 1,2
Postawię na 1.4 bo autko z zagranicy a tam więcej chyba było sprzedawanych tym z silnikiem. Ale mogę się jednak mylić Wink

Oczywiście na nasze pytanie odpowie nam nasza forumowiczka odpowiadając na nasze pytanie Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
DoroZazi

Debiutant



Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1'2 i/ 2007/ Benzyna
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Cze 2013, 12:07
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Mój silnik 1,2, trochę brakuje kopa Wink
Zapytam lakiernika co to za lakier i wpiszę
Smile
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 06 Cze 2013, 12:39
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Witam,

DoroZazi napisała:
Cytat:
Mój silnik 1,2, trochę brakuje kopa
Ja też mam taki silnik ale na miasto wystarczy. Na trasie też tylko trzeba bardziej "agresywnie" jeździć.

@Jazzman
Gratuluję dobrego nosa jeżeli chodzi o typ silnika.
Szkoda że ja takiego nie mam. Gdybym miał to na pewno kiedyś w totka bym wygrał Wink
A tak nic Sad
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Czw 06 Cze 2013, 14:33
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


kedlaw07 napisał:
Witam,

DoroZazi napisała:
Cytat:
Mój silnik 1,2, trochę brakuje kopa
Ja też mam taki silnik ale na miasto wystarczy. Na trasie też tylko trzeba bardziej "agresywnie" jeździć.

@Jazzman
Gratuluję dobrego nosa jeżeli chodzi o typ silnika.
Szkoda że ja takiego nie mam. Gdybym miał to na pewno kiedyś w totka bym wygrał ;-)
A tak nic :-(


Waldek logika podpowiedziala ze Panie raczej nie cisna i wystarcza im slabszy motorek, w totku raczej z logika ciezko.
Choc moja zonka jak raz sie przejechala rodzicow 1.2 to powiedziala ze woli swojego bo lepiej idzie. Nie wiem jak oni to zrobili tylko 5 rumakow roznicy ale rzeczywiscie je czuc.
A ten nos to czasem tez zawodzi bo w przypadku piety typowalem ivteca a ma idsi zmylila mnie informacja aso o reg.zaworow po 100kkm tak wiec 50 % skuteczosci.
Powrót do góry
DoroZazi

Debiutant



Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1'2 i/ 2007/ Benzyna
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Cze 2013, 16:45
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Chętnie bym się przejechała takim autem z mocniejszym silnikiem, ogólnie może być, ale jak jest przypakowany to jest mulasty,co wwnerwia Wink
W sumie na autach się nie znam, ale jak robiłam rekonesans co kupić z aut po 2000 roku, to wiele osób stawiało na Hondę. Wcześniej miałam starego golfa III, to było autko nie do zajechania Smile
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 07 Cze 2013, 08:48
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Woda w bagażniku Honda Jazz


Witam,


Jazzman napisał:
Cytat:
Waldek logika podpowiedziala ze Panie raczej nie cisna i wystarcza im slabszy motorek, w totku raczej z logika ciezko.
Pełna inwigilacja Smile
Jakby nie patrzeć to mimo że gram w totka to i tak nie wygrywam Sad Dziś wysyłam ostatni kupon.
Zaczynam obstawiać mecze tam zawsze można coś wygrać, lub przynajmniej nie stracić. Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 6 z 21
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaHR-V

74 990

2018r.

52 000 km

śląskie

HondaJazz

12 800

2006r.

169 957 km

pomorskie

HondaCR-V

49 800

2014r.

215 850 km

lubelskie

HondaCivic

18 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System