Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Dobry wieczór we Wrocławiu :)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zimmer

Czytelnik



Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Jazz 1.4 2004 przedlift
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 10 Sty 2020, 17:52
Temat postu:

Dobry wieczór we Wrocławiu :)


Mam Jazza 1.4 2004 (przedlift) od ładnych paru miesięcy. Przed zakupem szukałem informacji nt. tego modelu tu na forum, a po zakupie okazało się że kontakt z wami będzie się rozwijał - ujawniły się bowiem chyba wszystkie znane tzw. "typowe usterki modelu" oraz jeden nietypowy problem silnikowy, którym zamierzam się z wami podzielić.

Tak czy inaczej - mam za sobą lekturę wątków olejowych, w całości Smile Do poprzedniego auta lałem przez wszystkie lata 5w-40 i nad niczym się nie zastanawiałem, a na tym forum zobaczyłem jak duży problem da się z tego zrobić Wink Ale bez obrazy, panie i panowie - wasze dyskusje były bardzo wciągające i - co ważniejsze - pouczające, sam się w to nieźle wkręciłem bo nad lepkością oleju na pierwszą wymianę do Jazza rozmyślałem chyba z tydzień i jeszcze zmieniłem zdanie w ostatniej chwili. Niemniej jednak wątki olejowe podniosły ogromnie moją świadomość i pozwoliły wyrobić mi swoje zdanie na ten temat, odbiły się też pozytywnym echem w innych samochodach które mam "pod opieką". Były też wspaniałą okazją aby poznać najbardziej wyraziste postaci tego forum i ich skrajnie różne temperamenty Smile

Cieszę się, że mogę do was dołączyć. Z perspektywy czasu uważam że wybór modelu Jazz był ze względu na jego funkcjonalność trafiony, ale konkretny egzemplarz jaki kupiłem należy raczej podsumować słowem "wtopa" Smile

Chętnych słuchania moich Jazzowych żali zapraszam do dyskusji tutaj (a może w sekcji "oceń swoje auto" ?), a z problemem zamelduję się niebawem w odpowiednim dziale.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Przywitania

20) Witam »

HondaCivic

38 800

2016r.

59 000 km

mazowieckie

HondaHR-V

73 900

2016r.

117 800 km

świętokrzyskie

HondaJazz

13 800

2006r.

96 000 km

śląskie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System