Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Honda crv2013 problem z bluetooth



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rrrradek

Czytelnik



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Outside of the US
Posiadane auto: honda crv 2013
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 15 Sie 2019, 13:17
Temat postu:

Honda crv2013 problem z bluetooth


Witam jeżdżę na co dzień hondą crv 2013 od pewnego czasu mam problem z połączeniem z bluetooth a mianowicie co jakiś czas nie zawsze rozłącza mi telefon (xiaomi redmi 4x) podczas rozmów po czym po chwili podłącza jeszcze raz co całkowicie uniemożliwia rozmowy, inne aplikacje muzyka wszystko działa ok.
Kolejny problem to ładowanie z gniazda od zapalniczki oraz usg w schowku telefonu - przy włączonej nawigacji (google maps) oraz muzyce z bluetooth cały czas się rozładowuje czy to wina gniazdka? czy może słabej ładowarki jeśli tak to macie pomysł jaka by była odpowiednia?

Dzięki za wszelkie rady
Powrót do góry
qidd

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): KRK
Posiadane auto: Honda CR-V 2013 2.0i + LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 26 Wrz 2019, 12:26
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Honda crv2013 problem z bluetooth


Czesc,
mam podobnie - od czasu do czasu gubi BT (z samsungiem SCool- by za chwilke na nowo sie polaczyc i ... dalej moge kontynuowac rozmowe Smile w czasie kiedy BT znika - wlacza sie na sekunde radio ... - takze - nie wiem .. mozesz reinstalowac system w stacji, ale nie wiem czy warto o to kruszyc kopie.
Sprawdz czy bez systemow telefon sie laduje na gniazdu zapalniczki lub usb - jezeli tak znaczy, ze Twoj tele pobiera wiecej energii niz dostaje z ladowarki. Moze wtedy zmien ladowarke? Ja korzystam do mojego samusnga z ladowarki nokii Smile z dwoma gniazdami usb - i Google maps + Yanosik + BT - laduje szybko i bez problemu.

q
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaCR-V

69 950

2017r.

155 100 km

wielkopolskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaCR-V

65 990

2015r.

187 000 km

śląskie

HondaCR-V

23 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System