Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Brak mocy, check engine kontrolki żółte vsa tsa i trójkąt



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Borsukzdw18

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): ŁÓDŹ
Posiadane auto: Crv 2007 2.0 Brc
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 07 Gru 2018, 15:44
Temat postu:

Brak mocy, check engine kontrolki żółte vsa tsa i trójkąt


Witajcie. Jestem posiadaczem Crv 2007 2.0 220000km od maja. Po zakupie sprawdziłem auto w vtec lodz strykowska. Wszystko było w jak najlepszym porządku. We wrześniu zamontowalem gaz w ARG Łódź marki Brc z lubryfikacja Jlm. Później wymieniłem w vtecu wszystkie oleje filtry regulacja zaworow i świece. Wszystkl było fajnie autko chodziło fajnie może za szybko się przełącza na gaz bo jak wyskoczy jedna kreska na panelu to się przełącza na gaz nie wiem czy to dobrze więc proszę o poradę. Jednakże wczoraj tj. 06.12 spotkała mnie nie miła niespodzianka. Temp. Ok 0stopni po przejechaniu 3km auto przelaczylo się na gaz i niestety po kilku chwilach coś się zadziało z obrotami i zapaliły się żółte kontrolki chceck engine vsa tsa i trójkat i nie dało się jechać brak mocy nie wchodził na obroty. Zatrzymałem się zgasilem auto, wyłączyłem gaz i po odpaleniu i ruszenii znów to samo. Znów zgasilem i odpaliłem zgasly pozostałe kontroli ale chceck engine się świeci i nie ma mocy jechać. Odprowadzilem na lawecie auto do mechanika do vtecu lodz strykowska i dziś dowiedziałem się że coś jest z wypadanie zapłonu na czwartym cylindrze. Strasznie się obawiam co jest grane bo niestety trochę kasy już wydałem na auto, gaz, oleje filtry świece itp dodatkowo mi szyba przednia pękła przez kamień, w vtecu stwierdzili że sprzęgło jest do wymiany i po nowym roku jestem umówiony na wymianę i teraz w dodatku ten problem z autem. Boję się że to coś poważnego a co za tym idzie koszta. Czy ktoś mógłby mi coś poradzić w temacie pewnie dość skomplikowanym. Czy ktoś z kolego miał podobny problem. Co sugerujecie. Od czego zacząć. Jestem laikiem samochodowym bynajmniej w praktyce bo w teorii trochę czytam w dostatku to moje pierwsze porządne auto bo zawsze było coś biednego z gruby vw. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Rondel

Czytelnik



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Elbląg
Posiadane auto: Honda crv
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Gru 2018, 08:22
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Brak mocy, check engine kontrolki żółte vsa tsa i trójkąt


Kolego a jak na pb też nie odpala brak mocy wypadanie zapłonu cewka podmien miejscami i zobaczy czy na innym garze wypada
Powrót do góry
Tarcza15

Czytelnik



Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: Honda CRV
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Gru 2018, 07:28
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Brak mocy, check engine kontrolki żółte vsa tsa i trójkąt


Cześć,
Miałem podobny problem - moja Honda CRV (2007), na gazie (instalacja STAG) wchodziła mi w tryb awaryjny (świeciły się te kontrolki, o których napisałeś, plus spadek mocy na gazie, do bodajże 40 km rozpędzał się b. powoli). Po podłączeniu do kompa na serwisie też mi powiedzieli, że problem z zapłonem; wymienili świece i coś tam porobili; 1 dzień było ok potem znowu problem wrócił. Pojechałem więc do ASO (potrzebowałem szybko mieć sprawny samochód) - okazało się, że padła - tutaj sorry jak przekręcę, ale też jestem laikiem - listwa wtrysków do instalacji gazowej (coś takiego Smile. Koszt - wyszło jak pamiętam coś ok. 700 zł (w ASO; jakbyś robił poza ASO to pewnie taniej, ale tego nie sprawdzałem). Od naprawy (była w sierpniu 2018) problem zniknął.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaCR-V

12 990

1998r.

198 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaAccord

37 900

2012r.

262 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System