Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Regeneracja maglownicy zakup regenerowanej



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SirMartinez

Debiutant



Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pabianice
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 2010 rok
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 29 Lis 2018, 21:15
Temat postu:

Regeneracja maglownicy zakup regenerowanej


Panowie zrobił mi się kłopot z moim Jazzem 1.2 2010 rocznik. Konkretnie chodzi o to że mam stuki w kolumnie kierownicy przy kręceniu na postoju więc podejrzenie padło na maglownicę. Pojechałem dziś do podobno najlepszego szpenia w Łodzi na ul. Łubinową i powiedział mi że przekładnia jest tak wyeksploatowana że nie podejmuję się jej regeneracji bo nawet jeśli zeszlifuje listwę to będzie mi kierownica ciężko chodzić. Trochę trudno mi w to uwierzyć bo mam tylko 120 tyś na liczniku i jest to przebieg na pewno autentyczny. Reasumując czy polecacie kogoś w Łodzi i okolicach do kogo mógłbym się jeszcze zgłosić po opinię ? Zanim wydam kupę kasy na nową chciałbym pojechać jeszcze do jakiegoś dobrego mechanika aby jeszcze to obejrzał. Znalazłem taką firmę z Rzgowa miał ktoś doświadczenia w necie nic o nich nie znalazłem: http://www.autoprzekladnie.com.pl/
Powrót do góry
gadu-gadu
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Nie 02 Gru 2018, 10:33
Temat postu:

Re: Regeneracja maglownicy zakup regenerowanej


SirMartinez napisał:
Panowie zrobił mi się kłopot z moim Jazzem 1.2 2010 rocznik. Konkretnie chodzi o to że mam stuki w kolumnie kierownicy przy kręceniu na postoju więc podejrzenie padło na maglownicę. Pojechałem dziś do podobno najlepszego szpenia w Łodzi na ul. Łubinową i powiedział mi że przekładnia jest tak wyeksploatowana że nie podejmuję się jej regeneracji bo nawet jeśli zeszlifuje listwę to będzie mi kierownica ciężko chodzić. Trochę trudno mi w to uwierzyć bo mam tylko 120 tyś na liczniku i jest to przebieg na pewno autentyczny. Reasumując czy polecacie kogoś w Łodzi i okolicach do kogo mógłbym się jeszcze zgłosić po opinię ? Zanim wydam kupę kasy na nową chciałbym pojechać jeszcze do jakiegoś dobrego mechanika aby jeszcze to obejrzał. Znalazłem taką firmę z Rzgowa miał ktoś doświadczenia w necie nic o nich nie znalazłem: http://www.autoprzekladnie.com.pl/


Ja bym im zaufał. Znają się na przekładniach.
Regenerowalem u nich swoją, z Tucsona, więc jakby mogli zregenerowali by i twoja. Może używka?
_________________
SstarWines
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
SirMartinez

Debiutant



Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pabianice
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 2010 rok
Piwa: 0/3
Wysłany: Nie 02 Gru 2018, 11:10
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Regeneracja maglownicy zakup regenerowanej


Wiem że są spoko kiedyś robiłem u nich magla w Corsie i byłem zadowolony. Muszę rozejrzeć się za jakąś po regeneracji albo tak jak mówisz jakaś używka i zregenerować. Swoją drogą ciekawy jestem ile nówka kosztuje Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Nie 02 Gru 2018, 18:07
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Regeneracja maglownicy zakup regenerowanej


Nie jest źle, coś znajdziesz:
https://allegro.pl/listing?string=PRZEK%C5%81ADNIA%20MAGLOWNICA%20HONDA%20JAZZ&order=m&bmatch=cl-n-eng-global-uni-1-3-1130
_________________
SstarWines
Powrót do góry
SirMartinez

Debiutant



Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pabianice
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 2010 rok
Piwa: 0/3
Wysłany: Wto 01 Sty 2019, 12:27
Temat postu:

Nowa maglownica


Tak z ciekawości zapytałem ile taka maglownica nowa kosztuje W ASO, cytat:

Witam

Cena detaliczna brutto 8.880,60 PLN

pewnie z jakimś rabatem byłoby z 8 koła
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Wto 01 Sty 2019, 12:27
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

19 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

78 000

2018r.

90 000 km

śląskie

HondaAccord

37 900

2012r.

262 000 km

mazowieckie

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System