Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szeryfik2

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zielona Gora
Posiadane auto: Honda Jazz 2004, 1.4 5d
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 24 Sty 2012, 13:48
Temat postu:

pokrowce na fotele


witam,
nosze sie z zamiarem kupna pokrowców na fotele. Powiększy sie rodzina, wiec pewnie bedą sytuacje, kiedy oryginalna tapicerka bedzie się brudzic, a to obniży wartośc auta, kiedy bede je sprzedawał itd. czy macie w tym temacie jakies doświadczenia - w zakupie i montażu i użytkowaniu ?
dzieki za odpowiedzi.
Powrót do góry
Felype

Dyskutant



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: Ford Mondeo '11 / Honda Jazz '05 1.2/ Łada 2106 '80
Piwa: 2/11
Wysłany: Wto 24 Sty 2012, 16:24
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


Jak będziesz sprzedawał to za wypranie wnętrza zapłacisz mniej niż za porządne pokrowce. No chyba że zamierzasz wozić kartofle na targ;)

Ale jak już koniecznie chcesz to polecam:
http://pokrowcedoaut.com/
nie są tani ale pokrowce są dobrze dopasowane i z dobrym materiałów, które sobie sam dobierasz.
Aktualnie szyją mi pokrowce do klasyka, jak przyślą i zamontuję to mogę wkleić zdjęcia.
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Wto 24 Sty 2012, 18:11
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


posiadam tzw miski. juz w 3 samochodzie i musze pryznac ze zdaja egzamin. co prawda w obecnym aucie bylo troche problemu z montazem (w fotelach mam poduszki) ale odrobina checi i to zalatwilem (zrobilem dzure z boku i obszylem zby sie nie strzepily). zaraz po kupnie kupilem oryginalnie dopasowane do foteli z grubego weluru (dalem ponad 200zl) ale... nie zdaly egzaminu- przesuwały sie razem z pasazerem Wink teraz kupilem miski za 60zl i jest ok. co prawda przez pewen czas wychodzily wlosy (zapomnialem je wyprac przed zalozeniem) ale zdaja egzamin. tapicerka jest czysta (nawet po przebiegu 100kkm- zakladam je zaraz po kupnie) tak wiec wydatek 100zl jest uzasadnionym wydatkiem Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 25 Sty 2012, 09:37
Temat postu:

pokrowce na fotele


Heyka,

ja mam takie pokrowce kupione na allegro, kilka lat temu. Nie narzekam, są dobrze wykonane. Nie brudzą się, tak jak inne które miałem.
Pod tym linkiem są umieszczone fotki z całego autka.

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=97275

PS. Niestety nie pamiętam nazwy allegrowicza - sprzedawcy.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
milejow

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
Wysłany: Sro 25 Sty 2012, 22:45
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


Miałem kiedyś pokrowce i nigdy więcej nie założę, Po roku zdjąłem i nie poznałem tapicerki, pokrowiec skutecznie zatrzymuje wszelki kurz,brud i inne syfy. To tylko moje zdanie, każdy robi jak jemu pasuje
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 25 Sty 2012, 22:45
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
ami

Debiutant



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 44
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4, 2005
Piwa: 5/1
Wysłany: Czw 26 Sty 2012, 09:25
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


A co sądzicie o takich nakładkach na przednie siedzenia, które będą od poniedziałku 30.01.2012 w Lidlu po 24,99zł za sztukę? Myślę, że mogą być alternatywą gdy ktoś nie jest zwolennikiem pokrowców, zawsze uchroni fotele przed zabrudzeniem czy ewentualnym otarciem:

Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Czw 26 Sty 2012, 15:39
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


milejow napisał:
Miałem kiedyś pokrowce i nigdy więcej nie założę, Po roku zdjąłem i nie poznałem tapicerki, pokrowiec skutecznie zatrzymuje wszelki kurz,brud i inne syfy. To tylko moje zdanie, każdy robi jak jemu pasuje

Zgadza się.W poprzednim aucie też miałem pokrowce,przy sprzedaży auta musiałem prać siedzenia-tyle kurzu się nazbierało przez ok.1,5roku od założenia ich na siedzenia.Pomimo utrzymywania porządku w samochodzie na co dzień Exclamation Te maty na siedzenia są jakąś alternatywą ,przynajmniej można odkurzyć lub przetrzeć siedzenia pod nimi bez pracochłonnego ściągania pokrowców Exclamation
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 27 Sty 2012, 09:42
Temat postu:

pokrowce na fotele


witam,

przecież pokrowce się odkurza, tak samo jak całą tapicerkę podczas sprzątania samochodu.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Pią 27 Sty 2012, 13:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


Pokrowce z wierzchu owszem ale mówimy o tym co się dzieje po dłuższym czasie pod nimi a tam zbiera się niezły ''syfek''.Chyba,że ktoś ściąga co miesiąc pokrowce i odkurza siedzenia pod nimi-ale nie znam takich którym by się chciało bawić z tym rozpinaniem ,zapinaniem, naciąganiem itd.
Jak ktoś założy pokrowce to ściąga je raczej po dłuższym czasie np.do prania Wink
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Pią 27 Sty 2012, 21:15
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


ami napisał:
A co sądzicie o takich nakładkach na przednie siedzenia, które będą od poniedziałku 30.01.2012 w Lidlu po 24,99zł za sztukę? Myślę, że mogą być alternatywą gdy ktoś nie jest zwolennikiem pokrowców, zawsze uchroni fotele przed zabrudzeniem czy ewentualnym otarciem:



Posiadam podobne pokrowce z Lidla i mogę je polecic, mam podobny z tym że jest w nim funkcja masażu i podgrzewania z pilotem na kablu-kilka trybów do wyboru ( pokrowiec ma 4 lata, jeszcze z poprzedniego auta i nadal działa-sprawuje się bdb., a jak przyjdzie lato to zmieniam na inny z funkcią nadmuchu - chłodzenia z regulacją również z Lidla-sprawdza się.
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Wto 31 Sty 2012, 13:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


ami napisał:
A co sądzicie o takich nakładkach na przednie siedzenia, które będą od poniedziałku 30.01.2012 w Lidlu po 24,99zł za sztukę? Myślę, że mogą być alternatywą gdy ktoś nie jest zwolennikiem pokrowców, zawsze uchroni fotele przed zabrudzeniem czy ewentualnym otarciem:


Dzięki za informacje o tych nakładkach z Lidla na fotele Exclamation Kupiłem dwie na przednie fotele i siedzi się na nich ok U mnie poszły ze sklepu jak ciepłe bułeczki Kumpel 2 godz. później już ich nie dostał.Nie jest to coś ekstra ale stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry Wink
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Wto 31 Sty 2012, 17:27
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


Najważniejsze to byc zadowolonym z zakupu, moje pokrowce-nakładki mają mocowania na gumkach i bez problemów się pod nimi odkurza.
Powrót do góry
ami

Debiutant



Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 44
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4, 2005
Piwa: 5/1
Wysłany: Wto 31 Sty 2012, 20:49
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


jedynka1 napisał:
Dzięki za informacje o tych nakładkach z Lidla na fotele Exclamation Kupiłem dwie na przednie fotele i siedzi się na nich ok U mnie poszły ze sklepu jak ciepłe bułeczki Kumpel 2 godz. później już ich nie dostał.Nie jest to coś ekstra ale stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry Wink

Nie ma za co, ja również dokonałem w dniu wczorajszym zakupu tych nakładek i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, że zdążyłem w ostatniej chwili dokonać zakupu, gdyż gdybym dotarł do Lidla klika minut później, to po nakładkach nie byłoby śladu Smile A teraz mam przynajmniej jakąś ochronę foteli Cool
Powrót do góry
jedynka1

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: honda jazz komfort 1.4 2011r
Piwa: 3/4
Wysłany: Sro 01 Lut 2012, 11:54
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) pokrowce na fotele


Jazzman napisał:
Najważniejsze to byc zadowolonym z zakupu, moje pokrowce-nakładki mają mocowania na gumkach i bez problemów się pod nimi odkurza.

Masz rację,teraz nie ma żadnego problemu-a raczej utrudnienia w odpowiednim utrzymaniu foteli tak jak przy pełnych pokrowcach,które miałem wcześniej.
Powrót do góry
akeldakel

Czytelnik



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Sącz
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 12 Mar 2019, 09:40
Temat postu:

Pokrowce na miarę


Pokrowce sprawdzają się i wyglądają dobrze, jeżeli są dobrze wykonane, mają idealny materiał i są dobrze wykrojone. Przylegają wtedy idealnie do tapicerki i są praktycznie niezauważalne. Warto sprawdzić ofertę https://www.pokrowcenamiare.pl/ mają mega pokrowce w świetnej cenie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

19 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaCR-V

67 800

2013r.

167 000 km

warmińsko-mazurskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCR-V

69 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System