Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 10:20
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


No niby wszystko już było, ale cześć osób nadal usilnie reklamuje olej 0W20 - nie ma sprawy ich prawo! Proszę zatem uszanować również moje prawo do wypowiedzi na ten temat. Moje zdanie jest niezmienne - stosowanie oleju o takich parametrach lepkościowych to wyrzucanie pieniędzy w błoto, spowodowane poprzez modę na pseudoekologię. Mój Jazzik przejechał do dnia dzisiejszego 45000km na oleju 5W40 Shella i uważam, że silnik jest w doskonałym stanie, o czym może świadczyć choćby wysokość spalania i kultura pracy.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 10:41
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


ja tam nie wiem ale mój jak miał 50k to spalał mniej niż jak teraz dobija do 100k. Coz zobaczę po regulacji zaworow i wymianie swiec czy cos się poprawilo.
A jak już mowilem wielokrotnie shell 5w40 w swojej cenie to prawdziwy kozal w kategorii cena/jakość.
Btw przempo może zalejesz tego 0w40 do testow od LM to wklejałem wyżej ? Cool

Co do reklamowania 0w20 powiedz Hondzie ze się nie zna Wink

http://www.honda.pl/cars/owners/castrol/_jcr_content/par1/textcolumnwithimagem/textColumn/richtextdownload/file.res/Zastosowanie%20olejow%20Castrol%20w%20samochodach%20Honda.pdf

Tak wiem, to była słaba podpucha Wink
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 11:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


pieta napisał:
ja tam nie wiem ale mój jak miał 50k to spalał mniej niż jak teraz dobija do 100k. Coz zobaczę po regulacji zaworow i wymianie swiec czy cos się poprawilo.
A jak już mowilem wielokrotnie shell 5w40 w swojej cenie to prawdziwy kozal w kategorii cena/jakość.
Btw przempo może zalejesz tego 0w40 do testow od LM to wklejałem wyżej ? Cool

Co do reklamowania 0w20 powiedz Hondzie ze się nie zna Wink

http://www.honda.pl/cars/owners/castrol/_jcr_content/par1/textcolumnwithimagem/textColumn/richtextdownload/file.res/Zastosowanie%20olejow%20Castrol%20w%20samochodach%20Honda.pdf

Tak wiem, to była słaba podpucha Wink


Żeby była jasność, ja nic nie mam do lepkości 0W - olej o tej lepkości jest nieznacznie z naciskiem nieznacznie lepszy w niskich temperaturach od 5W, dlatego 0W40 w mojej ocenie byłby olejem optymalnym - oczywiście pomijając cenę.

Co do faktu znania, czy nie znania się Hondy - prosty przykład - układ wskazań eko - sreko ( nie pamiętam jak to się fachowo nazywa ) nakazuje zmianę na PIĄTY bieg przy prędkości 50km/h i jest to najprostsza droga do zarżnięcia silnika oczywiście w imię wszechpotężnej ekologii.

I jeszcze konkluzja odnośnie tabelki Castrola i jakiejkolwiek innej również - zechciej zauważyć, że WSZYSTKIE mocniejsze jednostki wymagają oleju o wyższej lepkości - płynie z tego jeden prosty wniosek - olej 0W20 nie zapewnia w tych silnikach dostatecznej ochrony.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 11:21
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Witam,

przempo napisał:
Cytat:
No niby wszystko już było, ale cześć osób nadal usilnie reklamuje olej 0W20 - nie ma sprawy ich prawo!
Ja nie reklamuję tylko mówię jak jest.
Cytat:
Proszę zatem uszanować również moje prawo do wypowiedzi na ten temat. Moje zdanie jest niezmienne - stosowanie oleju o takich parametrach lepkościowych to wyrzucanie pieniędzy w błoto, spowodowane poprzez modę na pseudoekologię.
Jak zapewne pamiętasz od zawsze Cię za to szanowałem, nawet jak olej wymieniałeś po dość długim czasie (50tys km jak dobrze pamiętam) w swoim oplu którego potem sprzedałeś. No, ale takie są zalecenia producenta.
Cytat:
Mój Jazzik przejechał do dnia dzisiejszego 45000km na oleju 5W40 Shella i uważam, że silnik jest w doskonałym stanie, o czym może świadczyć choćby wysokość spalania i kultura pracy.
Od zawsze uważałem że Shell to dobry wybór, skoro od początku był stosowany w ASO Hondy.
Tylko mi nie piszcie o uwoch i pieniążkach, bo coś musi byc na rzeczy skoro ten a nie inny jest zalewany w serwisie.

pieta napisał:
Cytat:
Co do reklamowania 0w20 powiedz Hondzie ze się nie zna Wink

http://www.honda.pl/cars/owners/castrol/_jcr_content/par1/textcolumnwithimagem/textColumn/richtextdownload/file.res/Zastosowanie%20olejow%20Castrol%20w%20samochodach%20Honda.pdf

Tak wiem, to była słaba podpucha
Gdzieś już taką tabelkę widziałem, ale dotyczyła ona 0w20 hondy Wink a nie Castrola.

Dla potomnych wkleję, mam nadzieję że się nie obrazicie.




_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 11:33
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Brawo! Cytat z tego co sam wklejasz - dotyczy linii Green " Dzięki bardzo niskiej klasie lepkości pomaga w ograniczeniu zużycia paliwa i emisji CO2" - teraz żeby było ciekawiej - "nie może być stosowany w innych jednostkach" a o ile się nie mylę jego lepkość to 0W20?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 11:33
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 11:37
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Witam,

przempo napisał:
Cytat:
Żeby była jasność, ja nic nie mam do lepkości 0W - olej o tej lepkości jest nieznacznie z naciskiem nieznacznie lepszy w niskich temperaturach od 5W, dlatego 0W40 w mojej ocenie byłby olejem optymalnym - oczywiście pomijając cenę.
Powiedz, jaka jest ta różnica w cenie. Mam na myśli olej tego samego producenta.

Cytat:
Co do faktu znania, czy nie znania się Hondy - prosty przykład - układ wskazań eko - sreko ( nie pamiętam jak to się fachowo nazywa ) nakazuje zmianę na PIĄTY bieg przy prędkości 50km/h i jest to najprostsza droga do zarżnięcia silnika oczywiście w imię wszechpotężnej ekologii.
Co do ekologi to już sama jazda tym popularnym eco driving'iem - (nie powinno się używać takiego słowa w j.polskim) jest zabójstwem dla naszych wolnossących silników.
U Ciebie z tego co pamiętam to zapala się jakaś kontrolka która podpowiada o zmianie biegu na wyższy, i rzeczywiście jest to jedyna słuszna droga do popsucia silnika naszych konstrukcji.
Cytat:
WSZYSTKIE mocniejsze jednostki wymagają oleju o wyższej lepkości - płynie z tego jeden prosty wniosek - olej 0W20 nie zapewnia w tych silnikach dostatecznej ochrony.
Fakt, jednak my piszemy o Jazzie, gdzie występują silniki 1.2 i 1.4.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 11:40
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Witam,

poczekaj bo posty za szybko są pokazywane i nie odpowiadamy na konkretne zapytania.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 11:47
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Witam,

przempo napisał:
Cytat:
Brawo! Cytat z tego co sam wklejasz - dotyczy linii Green " Dzięki bardzo niskiej klasie lepkości pomaga w ograniczeniu zużycia paliwa i emisji CO2" - teraz żeby było ciekawiej - "nie może być stosowany w innych jednostkach" a o ile się nie mylę jego lepkość to 0W20?
Przecież widać co i jak. Do jazza jest widoczny przecież odnośnik w postaci niebieskiej linii i jest on opisany jako 0w20

Inną sprawą jest ta chora ekologia i ludzie - terroryści Wink
Szczególnie to co teraz ostatnio wymaga się na nauce jazdy - jazda eko Sad

Osobiście lanie tego oleju nie jest spowodowane ekologią, ale zaleceniami hondy.
Dopóki kasa dla Mruczka będzie na jedzenie to ten olej dalej będę stosował, ewentualnie pójdę po prośbie Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 12:06
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Przempo,
Czytaj ze zrozumieniem. Seria green to do hybryd only Wink
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 12:20
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


kedlaw07 napisał:

Osobiście lanie tego oleju nie jest spowodowane ekologią, ale zaleceniami hondy.


W tym jest właśnie sedno problemu - ponieważ to HONDA stara się wszelkimi sposobami sprostać wymaganiom eko-sreko, to dlatego wychodzą z fabryki na 0W20 - spalanie niższe to i emisja CO2 niższa, mało wysilonemu silnikowi nie zaszkodzi to w jakiś znaczący sposób a koszty eko-sreko sprytnie przerzucamy na użytkownika zmuszając go do zakupu oleju w dwukrotnie wyższej cenie.

do pieta

zapewniam, ze czytam ze zrozumieniem - seria Green - spełnia A3/B3 i ma lepkość 0W20 - wszystkie dane na ziemi i niebie wskazują, że powinien nadawać się do Jazza a nie nadaje się więc jak to jest?
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 12:22
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Witam,

Czyli nie do naszych, ale stosować można ... bo gdy jadę z kotem to tak jakbym miał hybrydę. Ponieważ,on też czasami chce kierować Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
GR_BKP

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 497
Skąd jesteś (miejscowość / region): WGM
Posiadane auto: Jazz 1.4i Graphite 2004
Piwa: 15/36
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 12:27
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Jakieś rozdwojenie jaźni ktoś ma chyba - jak potrzeba sobie wytłumaczyć, co pasuje, to jeśli Honda zaleca, to jest super - vide olej 0W20.
Ale jak już nie pasuje, to ekolodzy srodzy - vide podpowiedź zmiany biegu wg. zalecenia Hondy.

To jak to jest? Honda w końcu wie jak zadbać o silnik czy bardziej zależy jej na trendzie ekologicznym i zmniejszeniu spalania? Laughing
Koń by się uśmiał z niektórych Laughing

Co do sławnego Shella 5W40 - najnowsze doniesienia siedzących w wątkach olejowych są takie, że zmienił się i jest zwykłym HC, nie GTL, tzn. produkują je równolegle.
Podobno z dwóch fabryk idzie GTL, z trzech HC. Ale nie ma jak ich rozpoznać, niestety.
_________________
Pozdrawiam

Jazz 1.4i Graphite

Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 12:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


przempo napisał:
kedlaw07 napisał:

Osobiście lanie tego oleju nie jest spowodowane ekologią, ale zaleceniami hondy.


W tym jest właśnie sedno problemu - ponieważ to HONDA stara się wszelkimi sposobami sprostać wymaganiom eko-sreko, to dlatego wychodzą z fabryki na 0W20 - spalanie niższe to i emisja CO2 niższa, mało wysilonemu silnikowi nie zaszkodzi to w jakiś znaczący sposób a koszty eko-sreko sprytnie przerzucamy na użytkownika zmuszając go do zakupu oleju w dwukrotnie wyższej cenie.

do pieta

zapewniam, ze czytam ze zrozumieniem - seria Green - spełnia A3/B3 i ma lepkość 0W20 - wszystkie dane na ziemi i niebie wskazują, że powinien nadawać się do Jazza a nie nadaje się więc jak to jest?


Nadal się upieram ze seria green to hybryd, do cywilnych 0w20 "zwykły" 0w20 HFE Wink (chociaż pewnie różnią się jedynie naklejką Wink

co do 0w40 to popatrz sobie na najnowszy wypust w fabryki LM

http://www.najlepszysyntetyk.pl/sklep/atrybuty/Meguin

jak nie chcesz z archoilem to nawt nie wychodzi tak drogo

http://www.najlepszysyntetyk.pl/sklep/produkt/Meguin%20Super%200W-40%20Vollsynthetisch/

1l=42 zł, banka 4l=155 zł, 5l=179 zł Smile ceny bez artefaktu archoila z kości dinozaura Wink
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 12:37
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


kedlaw07 napisał:


przempo napisał

WSZYSTKIE mocniejsze jednostki wymagają oleju o wyższej lepkości - płynie z tego jeden prosty wniosek - olej 0W20 nie zapewnia w tych silnikach dostatecznej ochrony.

Fakt, jednak my piszemy o Jazzie, gdzie występują silniki 1.2 i 1.4.


Postaram się uściślić

Mamy dwa silniki - jeden o sporej mocy w technice VTEC kręcący się do 9krpm i drugi lichota iVTEC czy też DSI kręcący sie do marnych 6,5krpm. Ten pierwszy wymaga LEPSZEJ ochrony co jest chyba oczywiste? Ten drugi ponieważ nie jest tak wysilony aż takiej ochrony nie potrzebuje. No i teraz KURIOZUM. W myśl tego co próbujecie sugerować ten pierwszy wymaga gorszego w Waszej opinii oleju? Coś chyba nie tak. Na chłopski rozum ( ja jestem ze wsi ) skoro olej 5W40 zapewnia ochronę najbardziej wysilonemu silnikowi Hondy, to w takim silniczku Jazza ta ochrona będzie miała wręcz kosmiczny zapas. No i w drugą stronę, jeżeli 0W20 nie zapewnia dostatecznej ochrony wysilonemu silnikowi to i mój silnik będzie mniej chroniony, chociaż będzie mniej spalał.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 15 Kwi 2015, 12:38
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Witam,

GR_BKP napisał:
Cytat:
Jakieś rozdwojenie jaźni ktoś ma chyba - jak potrzeba sobie wytłumaczyć, co pasuje, to jeśli Honda zaleca, to jest super - vide olej 0W20.
Jeżeli chodzi o mnie to wolę chronić silnik.
Cytat:
Ale jak już nie pasuje, to ekolodzy srodzy - vide podpowiedź zmiany biegu wg. zalecenia Hondy.
To zaś jest wymuszeniem na hondzie przez koncerny i ekologów - terrorystów Wink
Cytat:
Co do sławnego Shella 5W40 - najnowsze doniesienia siedzących w wątkach olejowych są takie, że zmienił się i jest zwykłym HC, nie GTL, tzn. produkują je równolegle.
Podobno z dwóch fabryk idzie GTL, z trzech HC. Ale nie ma jak ich rozpoznać, niestety.
Zadzwoń do Shell Polska to ci powiedzą.
Ewentualnie po numerze seryjnym

Swoją drogą też produkują 0w20 Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 16 z 37
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaJazz

13 800

2006r.

96 000 km

śląskie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie

HondaCivic

76 000

2018r.

90 000 km

śląskie

HondaCR-V

22 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

67 900

2017r.

133 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System