Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 35, 36, 37  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 11:15
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


ach te regionalizmy Razz Waldi miałem na myśli śląsk gdzie jest a1 i DTS Razz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 11:28
Temat postu:

Re: 10W40


Witam,

pieta napisał:
Cytat:
ach te regionalizmy Razz Waldi miałem na myśli śląsk gdzie jest a1 i DTS Razz
Regionaliz regionalizmem, ale jak była reforma administracyjna i mieliśmy być podzieleni i wchłonięci w większej części do Górnego Ślaska to było takie hasło:
Wolę O niż K.

U mnie jest bezpłatna A4 do Wrocławia, a do Katowic muszę płacić Sad
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 13:05
Temat postu:

Re: 10W40


sstar napisał:
Vespa napisał:
10w40... niezły kisiel. Czeka Cię ostre płukanie.


a gdzie tam, płynnie kiedyś przeszedłem z 10W40 Arala na 5W50 Mobila, a w czwartek 0W30 Amsoila szykuję, zobaczymy może jeszcze na odrobinę zimy się załapie;-)

Każdy minerał zostawia po sobie w silniku złogi, których nie widać, a pozbyć się ich można tylko dobrą płukanką.
I z góry mówię, że Shell tego nie ruszy Wink
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 13:29
Temat postu:

Re: 10W40


Witam,

Vespa napisał:
Cytat:
Każdy minerał zostawia po sobie w silniku złogi, których nie widać, a pozbyć się ich można tylko dobrą płukanką. I z góry mówię, że Shell tego nie ruszy Wink
Owszem masz rację, ale to zawsze lepsza alternatywa dla zalania tym olejem a nie innym.
Uważam też że jest to lepsza alternatywa dla tych co nie chcą w ogóle robić płukanki.
Tak więc lepiej Shellem niż jakim śmarketowym badziewiem.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 16:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Masz rację - ale po co w ogóle w taki sposób ograniczać swój wybór? To tak samo jak byś się mył samą wodą, a od święta używał do tego demineralizowanej Razz
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 16:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Wto 03 Mar 2015, 16:48
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


dajcie chłopakowi spokój. Każdy robi jak chce.

Żeby było na temat ja dla odmiany cos takiego zamierzam zalać czy też bardziej dolać Smile

http://najlepszysyntetyk.pl/shop/archoil-ar2300-pro-fluid-system-cleaner/

podniosę poziom syntetyku w syntetyku Laughing

a na serio do pojeżdżę jeszcze z 7-8k i będzie wymiana zgodnie z interwalem co tam piszą u archoila.

Następny będzie 5w30/0w30 od amsa. Chciałem trochę jeszcze lepkość 5w40 potestować (miał być ams 5w40 ale low saps lub penrite evo). Ale stwierdziłem ze szkoda sensu skoro i tak mam przejść na niższą lepkość, poza tym sama honda już 5w40 tylko do s2000 zaleca. W sumie gdzie motor od jazza a gdzie vtec od s2000 Laughing
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 04 Mar 2015, 10:22
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Witam,

Vespa napisał:
Cytat:
Masz rację - ale po co w ogóle w taki sposób ograniczać swój wybór ?

Ja mu nie ograniczam wyboru tylko piszę że chyba najlepszym wyborem jeżeli kolega nie chce stosować płukanki to będzie Shell. Nie znam innego lepszego oleju o takich właściwościach myjąco płuczących. Jak ty znasz to proszę podaj nazwę takiego oleju.
pieta napisał:
Cytat:
dajcie chłopakowi spokój. Każdy robi jak chce.
Pewnie że zrobi, wszak jest wolnym człowiekiem. Chodzi tylko o doradzenie w zadawanym temacie.
Cytat:
Żeby było na temat ja dla odmiany cos takiego zamierzam zalać czy też bardziej dolać Smile

http://najlepszysyntetyk.pl/shop/archoil-ar2300-pro-fluid-system-cleaner/

podniosę poziom syntetyku w syntetyku Laughing
Rozumiem gdybyś miał jakiegoś "marketowca" i autko by źle paliło, ale przecież masz bardzo dobry syntetyk. Dlaczego jeszcze chcesz go ulepszać Question
Jak zalejesz 0w30 albo 0w20 a potem dodasz w/w środek to będziesz miał FULL Syntetyk do Kwadratu Laughing
Cytat:
poza tym sama honda już 5w40 tylko do s2000 zaleca. W sumie gdzie motor od jazza a gdzie vtec od s2000 Laughing
Napiszesz o co chodzi, bo nie chce mi się szukać po google Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 04 Mar 2015, 10:45
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Waldi, jak wieść gminna niesie siła shella jest jego cena oraz to ze do trochę prostej bazy poddanej HC oraz doprawionej szczypta GLT+ dorzucono trochę dodatków płuczących (niektórzy twierdzą ze nawet zbyt dużo i że są zbyt agresywne Wink
Poza tym każdy olej ma właściwości płuczące, ogólnie szkopuł polega na tym ze tańsze oleje zostawiają jakieś tam depozyty i inne cuda wianki. Ale prawda też jest taka że trzeba było by przy tych naszych prostych silnikach przejechać 200k żeby może zobaczyć różnicę dobry olej vs słaby. Mój dla odmiany ma prawie 8 lat i jeszcze nawet nie dobił do 100k przebiegu wiec mysle ze przedzej go korniki zjedzą niż się silnik rozsypie z powodu słabego oleju.

co do archoila to szukam dziury w całym. Co do amsa już pisałem mam mieszanie uczucia a najmniej podoba mi się spalanie które jest zauważalnie wyższe dla odmiany połączone z zupełnie innym dźwiękiem silnika. W sumie to bym nawet teraz bo wylal ale czekam na lato żeby wreszcie dociagnac do czerwonego pola na 5 biegu na niemieckiej autostradzie Laughing

co do s2000 shame on you waldi, 240 kucy z wolnossącego silnika 2.0. Takie rzeczy to tylko w hondzie Razz

http://pl.wikipedia.org/wiki/Honda_S2000
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 04 Mar 2015, 11:06
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Honda Jazz 1.4 (2005) jaki olej wlać?


Witam,

pieta napisał:
Cytat:
co do s2000 shame on you waldi, 240 kucy z wolnossącego silnika 2.0. Takie rzeczy to tylko w hondzie Razz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Honda_S2000
Tak myslałem że chodzi o autko, ale ten twój wpis:
Cytat:
Ale stwierdziłem ze szkoda sensu skoro i tak mam przejść na niższą lepkość, poza tym sama honda już 5w40 tylko do s2000 zaleca. W sumie gdzie motor od jazza a gdzie vtec od s2000 Laughing
spowodował, że się trochę pogubiłem.
Cytat:
W sumie to bym nawet teraz bo wylal ale czekam na lato żeby wreszcie dociagnac do czerwonego pola na 5 biegu na niemieckiej autostradzie
A nie lepiej u nas na niższym biegu i rozgrzanym silniku Question Na przykład 2-ka 80 km/h - 100 km/h Laughing

Co do tego Shella, to pamiętam jak w ASO taką rozmowę:
Pan:
Dlaczego pan zmienia 5w30 Shell Helix Ultra Extra, na inną lepkość i inny olej 0w20 Question
Ja:
Że lepsze smarowanie, mniejsze spalanie i żadnych śmieci nie będzie.
On: Przecież jak będziemy zalewać 5w30 Shell Helix Ultra Extra to podczas regulacji zaworów zaprosimy pana, żeby zobaczył że nie ma tam żadnych nagarów, naleciałości czy śmieci jak pan tak mówi.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 05 Mar 2015, 11:10
Temat postu:

amsoil


Jestem po zmianie oleju z Mobil5w50 na Amsoil0w30 - na bagnecie wydaje się mniej lepki i jaśniejszy. Kupując go planowałem na zimę ale mnie wiosna zaskoczyła. Ruszył ładnie ale silnik był rozgrzany więc ciężko coś rzec, muszą mrozy przyjść i zobaczymy z rana... Poprzedni olej kolor miał okej, wymiana po 20k ok pół roku może ciut więcej. Zalany na maxa - czy serio jak jest nawet ciut za dużo to może być kłopot? W którym momencie pomiar na bagnecie daje maxa? Ja sprawdzałem ok godz po jeździe.[/quote]
_________________
SstarWines
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 05 Mar 2015, 12:17
Temat postu:

Re: amsoil poziom oleju


Witam,

sstar napisał:
Cytat:
Jestem po zmianie oleju z Mobil5w50 na Amsoil0w30 - na bagnecie wydaje się mniej lepki i jaśniejszy.
Ten kolor to obecny, czy tamtego mobila 5e50 Confused Jeżeli obecnego - nowego to tak właśnie będzie, bo tak ma być.
Cytat:
Ruszył ładnie ale silnik był rozgrzany więc ciężko coś rzec, muszą mrozy przyjść i zobaczymy z rana...
Będzie dobrze, nie martw się.
Cytat:
Poprzedni olej kolor miał okej
Czyli jaki Question Bo Ok to pojecie względne, a jaką gęstość miał Question
W tym wątku Re: ( Honda Jazz ) Problem ze wskaźnikiem oleju
link:
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=222287&postdays=0&postorder=asc&start=105
na dole przempo dokładnie przytoczył fragment instrukcji gdzie jest napisane:
Cytat:
Należy upewnić się, że silnik jest rozgrzany, a pojazd zaparkowany na poziomej nawierzchni. Wyłączyć silnik i odczekać około 3 minuty przed sprawdzeniem poziomu oleju

Chciałbym cię również poinformować że w/w wątku zajmujemy się podobną sprawą, lecz tam głównym problemem jest nadmiar oleju w silniku. Może masz jakąś teorię w tej materii ? Zawsze jakieś nowe spojrzenie coś przyniesie.
Zapraszam.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 05 Mar 2015, 12:25
Temat postu:

Re: amsoil poziom oleju


[quote="kedlaw07"]Witam,

sstar napisał:
Cytat:
Jestem po zmianie oleju z Mobil5w50 na Amsoil0w30 - na bagnecie wydaje się mniej lepki i jaśniejszy.
Ten kolor to obecny, czy tamtego mobila 5e50 Confused Jeżeli obecnego - nowego to tak właśnie będzie, bo tak ma być.

Pisze o porownaniu obydwu świeżo zalanych.


Cytat:
Ruszył ładnie ale silnik był rozgrzany więc ciężko coś rzec, muszą mrozy przyjść i zobaczymy z rana...
Będzie dobrze, nie martw się.
Cytat:
Poprzedni olej kolor miał okej
Czyli jaki Question Bo Ok to pojecie względne, a jaką gęstość miał Question

Ok, to opinia mechanika.

W tym wątku Re: ( Honda Jazz ) Problem ze wskaźnikiem oleju
link:
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=222287&postdays=0&postorder=asc&start=105
na dole przempo dokładnie przytoczył fragment instrukcji gdzie jest napisane:
Cytat:
Należy upewnić się, że silnik jest rozgrzany, a pojazd zaparkowany na poziomej nawierzchni. Wyłączyć silnik i odczekać około 3 minuty przed sprawdzeniem poziomu oleju


A po dłuższej jeździe po jakim czasie po wyłączeniu silnika sprawdzać?
_________________
SstarWines
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 05 Mar 2015, 13:36
Temat postu:

Re: amsoil poziom oleju


Witam,

sstar
Fajnie napiasłeś bo widzę swoje odpowiedzi a twoje cytaty z poprzedniego postu, ciekawie to wygląda Wink ale nie o tym.
Cytat:
A po dłuższej jeździe po jakim czasie po wyłączeniu silnika sprawdzać?
Ostatnio pojeździłem trochę po mieście, a następnie podjechałem na stację zatankować.
Po tym wszystkim poszedłem zapłacić była mała kolejka 3 osoby przede mną, tak więc musiałem poczekać.
Potem poszedłem i zmierzyłem poziom oleju i był ok.

Żeby to wszystko ogarnąć to musiałbyś zmierzyć czas który minął:
1. od wzięcia pistoletu;
2. włożenie go do baku;
3. zatankowania samochodu;
4. zakręcenie korka;
5. zamknięcia klapki,
6. zamknięcia samochodu;
7. odbycia przechadzki celem zapłaty za usługę;
8. wyciągnięcia portfela a wraz z tym pieniążków lub jak to woli karty;
8a. jak płacisz karta to dłużej zejdzie
8b. gotówką krócej
9. zawsze osoba która jest za kasą jeszcze może zapytać faktura czy paragon;
9a. jak paragon to tylko wydruk;
9b. jak faktura to czas się zwiększy;
10. otwarcia samochodu;
11. otwarcia drzwi;
12. pociągnięcia za dźwignię która powoduje otworzenie maski;
13. poszukanie zamka i jego przesunięcie;
14. podniesienie i zablokowanie maski;
15. wyciągnięcie bagnetu;
16. pobraniu papieru lub jakiejś ścierki
17. wytarciu bagnetu z oleju;
18. ponownym włożeniu;
19. wyciągnięciu i sprawdzeniu poziomu.

Płaciłem kartą, ale wziąłem paragon Wink
Ile mi to zajęło czasu, nie wiem. Ważne ze 2 cele są osiągniete. Jeden zatankowany samochód po tanich pieniądzach, drugi który jest tematem tego postu sprawdzony poziom oleju.

Vespa pisze że on sprawdza po około 10 minutach,
przempo trzyma się serwisówki po 3 minutach,
a ktoś zmierzy ze stoperem i jak będzie na wyświetlaczu 3 minuty 15 sekund. Czy to takie ważne Question
Ludzie nie dajmy się zwariować.
Dla jednych chwila to będzie 5 minut dla innych 3 minuty a innym ta chwila to będzie jak wieczność.

To tak samo jak na drzwiach sklepu widzimy napis wracam za chwilę.
Po prostu tak jak napisałem nie dajmy się zwariować.

sstar:
Pisząc tą rozprawkę nie chciałem cię w jakikolwiek sposób urazić, dotknąć, obrazić czy ośmieszyć. Jak masz jakieś wątpliwości to zawsze możesz zrobić porównanie i zmierzyć w różnych odstępach czasowych oraz po przejechaniu danych odległości.

Masz bardzo dobry olej i nie szukaj dziury w całym, tylko ciesz się jazdą.
Opisz na swoim blogu kolejną wyprawę jazzikiem i podaj linka. Z miłą chcęcią ją sobie przeczytam.

PS. Sprzedajesz te wina Question
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 05 Mar 2015, 13:50
Temat postu:

olej olej


Odpisuję z komórki więc nie nad wszystkim panuje.
Zmierzyłem poziom - opadł na 3/4.
PS wina piję i tyle. Co do podróży to dziś Skierniewice Łódź, kwadrans dojazdowy będzie, potem kwadrans a2 z warsiawiakami i kwadrans dojazdowy do łodzi - nie będzie o czym pisać - prosta historia jak u Lyncha;-)
_________________
SstarWines
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 05 Mar 2015, 14:27
Temat postu:

Re: olej olej


Witam,

sstar napisał:
Cytat:
Odpisuję z komórki więc nie nad wszystkim panuje.
Jak piszesz z komórki i jeszcze jedziesz to nie rób tego. Nie chcę cie mieć na sumieniu.
Cytat:
Zmierzyłem poziom - opadł na 3/4.
Rozumiem że tak więcej niż połowa Question
Cytat:
PS wina piję i tyle.
Ja też ale zapytałem z bo masz stronę temu poświęconą.
Cytat:
Co do podróży to dziś Skierniewice Łódź, kwadrans dojazdowy będzie, potem kwadrans a2 z warsiawiakami i kwadrans dojazdowy do łodzi - nie będzie o czym pisać - prosta historia jak u Lyncha;-)
Ale swoją jakąś wakacyjną opiszesz Question
PS. Uważąj, proszę bo są zmienne warunki pogodowe.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 12 z 37
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaAccord

39 900

2010r.

159 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

19 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie

HondaCR-V

89 900

2016r.

126 000 km

mazowieckie

HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie

Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System