Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Civic ) Honda civic problem z odpaleniem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Civic ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Borek95

Czytelnik



Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sokołów podlaski
Posiadane auto: Honda civic 5 eg 1,3
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 08 Lut 2018, 13:57
Temat postu:

Honda civic problem z odpaleniem


Witam. Niedawno zakupiłem Hondę civic 5 1.3 16v i odrazu mam z nią problemy. Najpierw zepsuła mi się kostka stacyjki wymieniłem ja samochód normalnie odpall po czym zgasł podczas jazdy gdy zajeciałem na stacje. Zatankowalem go ale akumulator juz nie chciał zakręcić wiec odpaliłem go z popychu. Pojeździlem nim trochę żeby się naładować, ale niestety ponownie musiałem go uruchamiac z popycha. Kilka dni później odpaliłem go z kabli. Pojeździlem trochę, gdy go zgadałem odpalił normalnie. Chwile później podczas jazdy zgasly mi światła i kontrolki. Zaraz znowu się zapalimy. I tak już było w kolko akumulacji w czasie jazdy kilka razy jakby padł i się znowu naładowal. Kiedy później wracałem od dziewczyny zgasł mi w czasie jazdy. Bez żadnego dźwięku. Poprostu stracił moc i gdy się zatrzymałem zgasł. Myślałem że gaz się skończył wiec wczoraj go zatankowalem i próbowałem odpalić z kabli. Wcześniej aku był całkiem padnięty, ale po chwili wszystkie kontrolki zaczęły normalnie swiecic wiec akumulator normalnie dostawał prąd jednak po przekreceniu kliczyła nic się nie dzieje tylko kontrolki od aku i oleju przygasa. Z popychu tez nie zapalił. Może mi ktoś napisać co mam najpierw sprawdzić i jaka może być przyczyną takiego stanu rzeczy ?
Powrót do góry
olek1222

Debiutant



Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 44
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zielona Góra
Posiadane auto: Honda HR-V, 3D, 1590cm, 2000
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 08 Lut 2018, 17:56
Temat postu:

Re: ( Honda Civic ) Honda civic problem z odpaleniem


Sprawdź alternator czy ładuje ( można zrobić to miernikiem mnóstwo filmów i instrukcji w sieci ), wymień akumulator na nowy bo ewidentnie jest padnięty na amen. Sprawdź również masę w aucie ( " - " ).
Powodzenia Smile
_________________
Olek
Powrót do góry
TomHond

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: honda
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Lut 2018, 15:09
Temat postu:

Re: ( Honda Civic ) Honda civic problem z odpaleniem


Dokłanie tak, pierwsze co wymień akumulator. W następnej kolejności alternator sprawdź .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Civic ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Civic »

Opinie o samochodach Honda Civic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Civic ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

58 900

2013r.

233 217 km

mazowieckie

HondaCR-V

46 900

2009r.

74 588 km

mazowieckie

HondaCivic

33 200

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaHR-V

89 900

2018r.

45 350 km

warmińsko-mazurskie

Hondae

79 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System