Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtek4444

Czytelnik



Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Honda Jazz II 1.4 2006
Piwa: 0/3
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 14:40
Temat postu:

Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Witam wszystkich,
to mój pierwszy post, więc pragnę się przywitać Smile

Od niedawna stałem się posiadaczem Hondy Jazz i chciałem dokonać podstawowej wymiany filtrów. Napotkałem niestety na kilka problemów i proszę Was o pomoc.

Zacznę od wymiany filtra powietrza. W sklepie z częściami samochodowymi zamówiłem filtr Manna. Dostałem dokładnie Mann Filter C18 004. Niestety dzisiaj jak zabrałem się za wymianę filtra, okazał się on za szeroki. Jak patrzę w Internecie to na stronie z filtrami powinien być filtr C 1724. Czy może mi to ktoś potwierdzić? Poza tym, w którą stronę należy włożyć filtr? Załączam obrazek, na którym są dwa zdjęcia gdzie wkładam filtr i może mi wskażecie poprawne jego umiejscowienie. Wydaje mi się, że tak jak po prawej stronie na zdjęciu, ponieważ na zdjęciu po lewej stronie filtr zasłania częściowo tę rurę powyżej (wyciągając stary filtr zapomniałem jak był włożony bo zacząłem się złościć, że mam niepasujący filtr).



Teraz wymiana oleju. Kupiłem olej Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 i filtr oleju Mann Filter W610/3. W warsztacie wymieniono mi olej i filtr. Ale gdy okazało się, że dostałem nieodpowiednie filtry powietrza i kabinowy, postanowiłem sprawdzić czy filtr oleju był dobry. Mechanik wymienił i nic nie mówił, że jest nieodpowiedni, ale jak patrzę w Internecie to do tego Jazza co mam sugerowany jest filtr Mann Filter W610/6. I co teraz? Jaka jest różnica między W610/3 a W610/6? Czy zostawić tak jak mam, czy jednak coś będzie nie tak?

Filtr kabinowy, który dostałem był po prostu za duży. Tutaj to chyba kwestia wymiarów tylko, jak teraz patrzę to filtry do Jazza mają około 185 mm długości, a mój ma około 200 mm (lekko ponad). Jakie filtry wkładacie?

Proszę Was o pomoc
Powrót do góry
jacks

Stały Bywalec



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 114
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ełk - Mazury
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 2005r.
Piwa: 6/3
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 16:33
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Prawidłowy montaz filtra na zdjęciu po lewej filtr ma sie schować w dolnej podstawie obudowy, inaczej nie założysz górnej części, dedykowany filtr to W610/6 porównując go z W610/3 praktycznie niczym się nie różnią...
_________________
Amsoil 0W20, przebieg 131tyś. km 09.2020
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 17:28
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Jako że z reguły do Jazza pakuję filtry Mann-a podaję mój zestaw (zgodny zresztą z zaleceniami konfiguratora Mann):
1. Filtr oleju: W610/6
2. Filtr powietrza: C1724
3. Filtr kabinowy: CU1835
- i zero problemów.

Co do W610/3: niektórzy stosują go do Hond i też nie stwierdza się problemów a chyba jedyna zauważalna różnica w stosunku do W610/6 to węższa uszczelka. Więc chyba jedyne rozsądne wyjście w Twoim przypadku to jeździć i okazyjnie sprawdzać czy Jazzik nie zostawia "tropów".

Montaż filtra powietrza - zamiast strzępić nad bzdurami podaję link do fotorelacji z pracy doktorskiej Very Happy jednego z forumowiczów:

http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=220932&postdays=0&postorder=asc&start=15
_________________
man feed machine, machine feed man
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wojtek4444

Czytelnik



Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Honda Jazz II 1.4 2006
Piwa: 0/3
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 21:28
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Montaż filtra powietrza już poprawiłem wg wskazówek kedlaw07 z linku podanego wyżej przez Sylpete. Dziękuję Smile Chyba na obu zdjęciach, z mojego wcześniejszego montażu nie był zamontowany poprawnie, ponieważ wydaje mi się, że teraz leży najlepiej, nie wystając i nie zasłaniając nic. Ale póki co jeszcze stary filtr, bo dopiero w przyszłym tygodniu będę wymieniał na nowy poprawny filtr. Mnie udało się zamknąć pokrywę z niepoprawnie włożonym filtrem Very Happy

Co do filtru oleju to będę monitorował poziom oleju i czy nie zostawiam jakiś śladów na parkingach. Co w praktyce może oznaczać węższa uszczelka? Ukrywać nie będę, że strasznie nie leży mi fakt, że mam dobrany nieodpowiedni filtr i po prostu martwię się, czy po roku używania auta nie będzie to nieść jakiś niepożądanych skutków. Nie znam się, ale czy np. może być przez to gorsze rozprowadzanie oleju i słabsze smarowanie, albo jakieś nieodpowiednie ciśnienie w silniku. Nie chciałbym uszkodzić motoru. Sam nie wiem jak postąpić. Czy być może nie stanowi to żadnej różnicy i nie ma sensu pakować się w zbędne koszty, czy jednak właściwe byłoby szarpnięcie się na ponowną wymianę z właściwym filtrem?
Powrót do góry
Kiełekg

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 296
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wawa
Posiadane auto: Jazz 1.4 2010
Piwa: 24/2
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 22:22
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Uszczelka grubsza czy cieńsza, czy bardziej szara czy mniej to bez różnicy, o ile wymiary montażowe są w graniach podanych przez producenta auta. Natomiast jak zapewne wszyscy wiedzą, w filtrach oleju jest tzw. zawór by-pass, który służy do... to też wszyscy wiedzą. I właśnie moment zamknięcia tego zaworu powinien określać czy filtr jest do danego auta czy nie. Oczywiście nie jest to wartość ostra, tylko zawarta w określonym zakresie, dlatego możliwa jest swojego rodzaju uniwersalność filtrów. Jednak wymiar zewnętrzny to nie wszystko, a wręcz parametr drugorzędny, przy zachowaniu odpowiedniej przepustowości filtra w funkcji ciśnienia oleju, poziomu filtracji i krzywej otwarcia zaworu by-pass (szczególnie w zimie).
Amen Smile

A czy ten filtr pasuje parametrami do Twojego autka - nie wiem.
_________________
Kiełek
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 22:22
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 22:28
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Rozumiem że odczuwasz dyskomfort w związku z "niedopasowanym" filtrem, natomiast praktyka pokazuje że wielu hondziarzy stosowało 610/3 bez żadnych negatywnych skutków. Nawet bez wycieków spod uszczelki filtra Wink
Ponadto na stronie Mann Filters możesz porównać parametry obu wersji - są takie same. Nie wiem natomiast jakie są różnice w samym wkładzie filtrującym i czy w ogóle jakieś są.
Niemniej jeśli nie jesteś do końca przekonany to W610/6 kosztuje jakieś 35 zeta więc nie majątek. Wymienić możesz i masz spokój, pójdziesz lekko w koszta ale zaśniesz spokojnie.

Uzupełniając temat montażu filtra powietrza - na szybko zdaje się że filtr zamontowany na drugim zdjęciu należałoby obrócić o 180 stopni i wtedy jest OK Wink
_________________
man feed machine, machine feed man
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sob 18 Lis 2017, 23:43
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Wojtek4444 napisał:

Co do filtru oleju to będę monitorował poziom oleju i czy nie zostawiam jakiś śladów na parkingach. Co w praktyce może oznaczać węższa uszczelka? Ukrywać nie będę, że strasznie nie leży mi fakt, że mam dobrany nieodpowiedni filtr i po prostu martwię się, czy po roku używania auta nie będzie to nieść jakiś niepożądanych skutków. Nie znam się, ale czy np. może być przez to gorsze rozprowadzanie oleju i słabsze smarowanie, albo jakieś nieodpowiednie ciśnienie w silniku. Nie chciałbym uszkodzić motoru. Sam nie wiem jak postąpić. Czy być może nie stanowi to żadnej różnicy i nie ma sensu pakować się w zbędne koszty, czy jednak właściwe byłoby szarpnięcie się na ponowną wymianę z właściwym filtrem?
Jeżeli się tak martwisz o ten filerek oleju, to mogę Ci podesłać dedykowanego Filtrona OP575:

http://filtron.eu/pl//znajdz-filtr?action=showFilter&filtronNumber=OP575&formType=1&backAction=showFiltersByNumber&partNumber=OP+575
w cenie przesyłki i dorzucę jeszcze oryginalną hondowską podkładke pod korek spustowy.

PS. Mam nadzieję, że moja fotorelacja doktorska jak to nazwał Sylpete Ci się przydała Wink
Uważaj tylko na te metalowe zapinki, bo z czasem robią się twarde oraz sztywne i ciężko się je odpina.

Witamy na forum.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Nie 19 Lis 2017, 00:21
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Kiełekg napisał:
Natomiast jak zapewne wszyscy wiedzą, w filtrach oleju jest tzw. zawór by-pass, który służy do... to też wszyscy wiedzą. I właśnie moment zamknięcia tego zaworu powinien określać czy filtr jest do danego auta czy nie. Oczywiście nie jest to wartość ostra, tylko zawarta w określonym zakresie, dlatego możliwa jest swojego rodzaju uniwersalność filtrów. Jednak wymiar zewnętrzny to nie wszystko, a wręcz parametr drugorzędny, przy zachowaniu odpowiedniej przepustowości filtra w funkcji ciśnienia oleju, poziomu filtracji i krzywej otwarcia zaworu by-pass (szczególnie w zimie).
Amen Smile

W necie doczytałem się jeszcze o istnieniu innych zaworów w filtrze oprócz tego o którym wspomniał Kiełekg.

Zawór przeciwzwrotny (anti-drain back valve),
Zawór eko.
Więcej tutaj pod tym linkiem:
https://efiltry.pl/pl/news/budowa_i_zasada_dzialania_filtru_oleju/
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wojtek4444

Czytelnik



Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Honda Jazz II 1.4 2006
Piwa: 0/3
Wysłany: Nie 19 Lis 2017, 14:45
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Cytat:
Niemniej jeśli nie jesteś do końca przekonany to W610/6 kosztuje jakieś 35 zeta więc nie majątek. Wymienić możesz i masz spokój, pójdziesz lekko w koszta ale zaśniesz spokojnie.

Cena samego filtra oleju i nawet koszt ponownej wymiany oleju mnie nie martwią, tzn. nie są na tyle duże abym dla spokojnego snu nie poniósł ich ponownie. Problem polega na tym, że wg legend ludowych z moich stron panuje przekonanie, że olej do auta wlewa się tylko raz. Stąd też dochodzi jeszcze cena oleju. Ale mówiąc szerze zastanawiam się, czy dla spokojnego snu nie ponieść tych kosztów, mówiąc sobie, że błędy kosztują i zaczerpnąć z nich naukę na przyszłość.

A jakie jest Wasze zdanie co do ponownego użycia oleju po kilku dniach obecności i przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów? Choć jak już mam być spokojny to chyba ze spełnieniem wspomnianej wyżej legendy ludowej.

Cytat:
Jeżeli się tak martwisz o ten filerek oleju, to mogę Ci podesłać dedykowanego Filtrona OP575:

http://filtron.eu/pl//znajdz-filtr?action=showFilter&filtronNumber=OP575&formType=1&backAction=showFiltersByNumber&partNumber=OP+575
w cenie przesyłki i dorzucę jeszcze oryginalną hondowską podkładke pod korek spustowy.

Jak będę wymieniał to na Manna W610/6, jakoś słysząc opinie na temat tych filtrów wolę pozostać przy tej marce. Ale dzięki za ofertę Smile Jak czegoś do auta potrzebuję, to nakładkę na śrubę od wycieraczek, taki kapturek maskujący śrubkę, oraz uszczelkę od tylnej klapy bagażnika, bo mam rozciętą. Ale na ten temat to chyba wypada pisać w innym dziale na forum Smile

Cytat:
PS. Mam nadzieję, że moja fotorelacja doktorska jak to nazwał Sylpete Ci się przydała Wink
Uważaj tylko na te metalowe zapinki, bo z czasem robią się twarde oraz sztywne i ciężko się je odpina.

Tak, bardzo przydatny poradnik, a szczególnie zdjęcie jak wkładasz filtr (od boku filtra), wtedy widać jak należy go ułożyć, dziękuję Smile Wolę sobie sam wymienić to co mogę, bo wtedy sobie ładnie to korytko wyczyściłem, a czy tak dokładnie wytarłby to mechanik, pewności nie mam.

Ogólnie dziękuję Wam za pomoc, nawet nie wiecie ile to dodaje otuchy, gdy człowiek jest zniesmaczony i wkurzony zaistniałą sytuacją Smile
Powrót do góry
der_profi

Dyskutant



Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 55
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice/Kraków
Posiadane auto: Jazz 1,4x2+W169
Piwa: 5/0
Wysłany: Nie 19 Lis 2017, 20:56
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Dla lubiących porównywać ceny filtrów z ASO:
olej 52 zł, powietrze 99 zł, kabinowy węglowy no name (nie ASO) 30 -35 zł w zależności od sklepu.
Na znanym chińskim portalu można nabyć cały komplet olej, powietrze, kabina, paliwo do Jazz/Fit za ok 30 USD. To taka wersja dla oszczędnych.
Powrót do góry
Kiełekg

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 296
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wawa
Posiadane auto: Jazz 1.4 2010
Piwa: 24/2
Wysłany: Nie 19 Lis 2017, 22:40
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


kedlaw07 napisał:

W necie doczytałem się jeszcze o istnieniu innych zaworów w filtrze oprócz tego o którym wspomniał Kiełekg.

Zawór przeciwzwrotny (anti-drain back valve),
Zawór eko.


Eko nie mają znaczenia przy doborze filtra do auta, to częściowo "wodotryski", które podwyższają cenę. Ale ich brak często (nie zawsze) świadczy o ogólnej jakości ("wykonania") filtra.

A filtr wymienił mój swojego czasu siedmioletni syn. Od początku do końca, poza zapinaniem spinek (zdjął sam). Bez fotorelacji.
_________________
Kiełek
Powrót do góry
gadu-gadu
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 20 Lis 2017, 10:21
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Kiełekg napisał:
kedlaw07 napisał:

W necie doczytałem się jeszcze o istnieniu innych zaworów w filtrze oprócz tego o którym wspomniał Kiełekg.

Zawór przeciwzwrotny (anti-drain back valve),
Zawór eko.


Eko nie mają znaczenia przy doborze filtra do auta, to częściowo "wodotryski", które podwyższają cenę. Ale ich brak często (nie zawsze) świadczy o ogólnej jakości ("wykonania") filtra.

Czyli coś jest na rzeczy.
Cytat:
A filtr wymienił mój swojego czasu siedmioletni syn. Od początku do końca, poza zapinaniem spinek (zdjął sam). Bez fotorelacji.
Co do dzieci to gratuluję takiego wychowania. W końcu ma z kogo brać przykład.
Mój dzieciak ma trochę inne preferencje i inne zainteresowania.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Jacquouille

Debiutant



Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): Słomniki
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 2007r
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 22 Lis 2017, 15:18
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Wracając do pytania o nakładkę maskującą śrubę tylnej wycieraczki ostatnio kupowałem w Hondzie w Krakowie na Jana Pawła za 15zł.
Powrót do góry
janczek

Czytelnik



Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Honda Civic 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Lis 2017, 19:42
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Ja do takich zakupów preferuję tzw złomek Wink
_________________
punkt 22 regulaminu forum


Ostatnio zmieniony przez janczek dnia Czw 25 Paź 2018, 18:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Sro 17 Sty 2018, 11:02
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Problem z filtrami oleju, powietrza i kabinowym


Dzień dobry.

Mam problem z filtrem kabinowym. Jakoś nie mogę znaleźć tematu dotyczącego bezpośrednio tego elementu, dlatego zapytam tutaj.

Liczę, że ktoś zajrzy do tematu i odpowie. Smile Pytanie może być z gatunku tych nie najmądrzejszych.

Nabyłem sobie taki Denso:

http://www.motostacja.com/p/3148/42087/denso-filtr-kabinowy-fiat-sedici-honda-jazz-ii-cuore-viii-daihatsu-katalog-osobowy.html (DCF226P).

Na stronie piszą, że jest do Jazza, ale na pudełku nie ma wzmianki, że jest do Hondy (jest Fiat Seidici i jakiś Suzuki).

W Iparts też piszą, że montuje się go w naszych Jazzach:

http://www.iparts.pl/czesc/filtr-kabinowy-denso-dcf226p,fiat,sedici-od-2006-06,1-6-16v-107km,35-5560-30338-100346-0-66-dcf226p.html

Jak widać filtr ma formę prostokąta. Na jednej z jego ścianek jest rysunek wyjaśniający sposób wkładania filtra (strzałki skierowane w dół).
Takie same strzałki są wybite na tym plastikowym czymś do którego wkłada się filtr.
Wydawało mi się, że ścianka z tym rysunkiem ma być skierowana w stronę pasażera. U mnie tak nie pasuje. W ten sposób filtr jest o jakieś 1-1.5 cm za duży. Musiałbym lekko zgnieść ten papierowy wkład, by weszło, ale raczej nie o to chodzi.
Założyłem w taki sposób, że ta ścianka ze strzałkami jest skierowana w stronę kierowcy. Pasuje ok, ale czy tak ma być?
Czy to jest jakaś wielka różnica? Czy może tak zostać? W sumie to tylko papier.
Tak mam już z drugim lub trzecim filtrem. W końcu postanowiłem zapytać.
https://catalog.mann-filter.com/EU/eng/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Cabin%20Filter/CU%201835
Gdzie ma być skierowana ścianka z tymi strzałkami? Podobny rysunek jest na moim Denso.
Wiem, że głupie pytanie. Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie

HondaCR-V

89 900

2016r.

126 000 km

mazowieckie

Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie

HondaCR-V

69 950

2017r.

155 100 km

wielkopolskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System