Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Spadek mocy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evrol

Czytelnik



Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowsze
Posiadane auto: CR-V
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Paź 2017, 20:07
Temat postu:

Spadek mocy


Witam, problem pojawia się gdy jadę autostradami, przy dużych prędkościach i dłuższej podróży. W pewnym momencie samochód traci moc, mogłem jechać max. około 100 km/h, zapala się kontrolka. Pomaga zatrzymanie się na 10-15 minut, wtedy kontrolka dalej świeci ale mogę już osiągać normalne wyższe prędkości. Wymieniłem na dniach rurkę EGR bo była dziurawa i myślałem że już się ta sytuacja nie powtórzy, jednak znowu mnie to spotkało w tym tygodniu. Czy problem leży w turbinie (błąd związany z turbiną się wtedy pokazuje)? Jak temu zaradzić?
Powrót do góry
olek1222

Debiutant



Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 44
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zielona Góra
Posiadane auto: Honda HR-V, 3D, 1590cm, 2000
Piwa: 1/1
Wysłany: Pon 30 Paź 2017, 20:49
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Spadek mocy


Witam,
Kolega miał taki sam problem, był on związany stricto z samą pracą komputera ("oszalał"), zaczęło się to generalnie od wycięcia DPF-u i zmiany oprogramowania, ale co najzabawniejsze problem wystąpił po ok 2 latach od w/w operacji. Wystarczyło na nowo wgrać oprogramowanie kompa i prawidłowo go skonfigurować.
Problem był identyczny jak w Twoim przypadku (wypisz wymaluj), tylko zanim ktokolwiek doszedł o co chodzi to została wymieniona turbina, świece, przewody zapłonowe, przewody podciśnienia i generalnie wszystko co było powiązane.
Spróbuj znaleźć jakiegoś dobrego speca (kogoś kto się zna na mapowaniu itp, a nie tylko potrafi skasować błędy) co podepnie Ci autko pod kompa i niech to sprawdzi.

Pozdrawiam
_________________
Olek
Powrót do góry
evrol

Czytelnik



Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowsze
Posiadane auto: CR-V
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 08 Lis 2017, 22:06
Temat postu:

Re: ( Honda CR-V ) Spadek mocy


Czy wgranie nowego oprogramowania jest możliwe tylko w serwisie? bo z taką opinią się spotkałem
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaJazz

13 800

2006r.

96 000 km

śląskie

HondaCivic

18 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCivic

28 900

2011r.

149 218 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System