Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda HR-V ) pukanie w tylnej części auta,caraudio



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirabel12

Czytelnik



Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wroclaw
Posiadane auto: honda hrv 1999 1.6 4x4
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 24 Sie 2017, 00:54
Temat postu:

pukanie w tylnej części auta,caraudio


Witam wszystkich.
1.Posiadam Honde Hr-v 1999r 1.6 4x4. Od pewnego czasu zauważyłem że przy jeździe z maksymalnym skrętem kół(np zawracanie) coś mu puka bodajże w tylnej części samochodu. Podjechałem do mechanika który twierdzi że to może być most napędowy, lecz nie znał dokładnie kosztów naprawy. Więc mam pytanie ile by kosztowała naprawa bądź wy miana mostu i czy jest to opłacalne ?
2.Drugą sprawą jest caraudio. Chciałbym wymienić w samochodzie radio,głośniki podłączyć wzmacniacz oraz głośnik basowy. Nie będzie z tym problemu ? Jaka średnica głośników mieści się do drzwi ? i czy jest ktoś kto pomógł by mi dobrać sprzęt?


Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za pomoc
Powrót do góry
jungu

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 193
Skąd jesteś (miejscowość / region): Turek
Posiadane auto: Chevy Orlando 1.8 B+G
Piwa: 24/0
Wysłany: Czw 24 Sie 2017, 11:40
Temat postu:

Re: ( Honda HR-V ) pukanie w tylnej części auta,caraudio


Jeśli chodzi o most to raczej mechanik wprowadził Ciebie w błąd, bo to jest pancerny most Laughing i się nie psuje, prędzej podpora wału napędowego, albo krzyżaki na wale. Warto by też wymienić olej w moście.

Jeśli chodzi o głośniki to na przód w drzwi o ile pamiętam wejdą takie 17-18cm, ale z płytkim magnesem kupiłem takie magnata i tylko wystarczyło delikatnie podgiąć blaszkę w otworze, nawet otwory na śruby pasowały.
Druga sprawa to głośniki z tyłu, stare charczały więc je wywaliłem, a drugie głośniki dołożyłem nie w miejsce starych, tylko w bagażniku poniżej klapy wyciąłem otwory i pociągnąłem kable z tych na górze. Grają o wiele lepiej niż by były wyżej, a nie jesteś zmuszony zakupować małe głośniki pod wymiar oryginalnych otworów (chyba max 10cm).
o tak to u mnie wygląda:

Jak chcesz większy głośnik basowy to najlepiej jak być poprowadził oddzielny przewód masowy z akumulatora, w tunelu środkowym jest odpowiednio miejsca.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda HR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

58 900

2013r.

233 217 km

mazowieckie

HondaCR-V

69 900

2015r.

119 833 km

mazowieckie

HondaCivic

34 900

2011r.

174 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

65 990

2015r.

187 000 km

śląskie

HondaCivic

67 900

2017r.

133 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System