Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Honda Civic Tourer IX - prośba o ocenę



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raval82

Czytelnik



Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląskie,Gliwice
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Cze 2017, 07:22
Temat postu:

Honda Civic Tourer IX - prośba o ocenę


cześć,

proszę o opinię na temat hondy z ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-honda-civic-tourer-sport-1-6-i-dtec-ID6yTsft.html#xtor=SEC-8


dla mnie cena jest atrakcyjna, nie wiem natomiast czy nie jest to np.przekładany anglik itp.
oferta jest oddalona ode mnie blisko 300 km, więc nie chciałbym jechać i się sparzyć.

poczytałem trochę w internecie i z tego co wiem, to nawet w ASO hondy, nie sprawdzą hisorii pojazdu po VINie, zwłaszcza że ten z ogłoszenia pochodzi z belgii.
napiszcie proszę także na co zwracać uwagę oglądając ten i inne modele (interesuje mnie IX gen.tourer).
czy w ASO hondy można sprawdzić w jakiś sposób stan autka ? ile to może kosztować ?
z góry dzięki za każdą opinię.
pozdrawiam,
Rafał.
Powrót do góry
raval82

Czytelnik



Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląskie,Gliwice
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Cze 2017, 10:12
Temat postu:

Re: Honda Civic Tourer IX - prośba o ocenę


raval82 napisał:
cześć,

proszę o opinię na temat hondy z ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-honda-civic-tourer-sport-1-6-i-dtec-ID6yTsft.html#xtor=SEC-8


dla mnie cena jest atrakcyjna, nie wiem natomiast czy nie jest to np.przekładany anglik itp.
oferta jest oddalona ode mnie blisko 300 km, więc nie chciałbym jechać i się sparzyć.

poczytałem trochę w internecie i z tego co wiem, to nawet w ASO hondy, nie sprawdzą hisorii pojazdu po VINie, zwłaszcza że ten z ogłoszenia pochodzi z belgii.
napiszcie proszę także na co zwracać uwagę oglądając ten i inne modele (interesuje mnie IX gen.tourer).
czy w ASO hondy można sprawdzić w jakiś sposób stan autka ? ile to może kosztować ?
z góry dzięki za każdą opinię.
pozdrawiam,
Rafał.



dzowniłem do gościa z ww. ogłoszenia i facet mówi, że na jednym ze zdjęć widać jakieś kontrolki, które się świecą, podobno dotyczą czujników w kołach lub ESP. CO o tym sądzicie ?? jakie ewentualny koszt usunięcia takiej usterki ?

znalazłem także drugie ogłoszenie, podobny model z tym, że 'przelatane' ma 224 tyś. i teraz pytanie czy bać się civica z takimi przebiegami ? podobno w idealnym stanie, przebieg autostradowy.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-1-6i-dtec-120ps-aerodeck-lifestyle-kamera-cof-led-jak-nowy-ID6yBtcB.html


czy przy takich przebiegach już coś powinno być robione, poza częściami, które się normalnie wymienia filtry, olej, klocki, tarcze itp ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaHR-V

50 000

2016r.

82 000 km

lubelskie

HondaHR-V

74 990

2018r.

52 000 km

śląskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

Hondae

86 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System