Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda FR-V ) holowanie hondy FR-V jak? instrukcja PL



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda FR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inc0

Czytelnik



Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: FR-V
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 13 Lis 2016, 15:27
Temat postu:

holowanie hondy FR-V jak? instrukcja PL


Witam , jako że to mój pierwszy post witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy marki Honda sam od niedawna jestem posiadaczem Hondy FR-V na która przesiadam się z "niemieckiego traktora" . Do jej zakupu zachęciła mnie bezawaryjność Jazz'ki mojej połowicy i jedna rzecz mnie nurtuje gdzie się mocuje ucho holownicze z przodu tego autka...tak,tak wiem, Honda się nie psuje i nie potrzebuje być holowana ..ale Razz poszukuje tez polskiej instrukcji do ww samochodu bo mam tylko niemiecka i w ząb nie mogę jej rozczytać Wink
Powrót do góry
krzys27024

Debiutant



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): rimini/italia
Posiadane auto: HONDA CRV 3
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Lis 2016, 10:44
Temat postu:

Re: holowanie hondy FR-V jak? instrukcja PL


Inc0 napisał:
Witam , jako że to mój pierwszy post witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy marki Honda sam od niedawna jestem posiadaczem Hondy FR-V na która przesiadam się z "niemieckiego traktora" . Do jej zakupu zachęciła mnie bezawaryjność Jazz'ki mojej połowicy i jedna rzecz mnie nurtuje gdzie się mocuje ucho holownicze z przodu tego autka...tak,tak wiem, Honda się nie psuje i nie potrzebuje być holowana ..ale Razz poszukuje tez polskiej instrukcji do ww samochodu bo mam tylko niemiecka i w ząb nie mogę jej rozczytać Wink
witam instrukcje kupisz kolego na allegro ,co do holowania pewnie masz jakąś zaslepke i wkrecane ucho
Powrót do góry
gadu-gadu
Inc0

Czytelnik



Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: FR-V
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 26 Lis 2016, 20:30
Temat postu:

Re: holowanie hondy FR-V jak? instrukcja PL


krzys27024 napisał:
witam instrukcje kupisz kolego na allegro ,co do holowania pewnie masz jakąś zaslepke i wkrecane ucho
Kolego to że na alledrogo są instrukcje pl nie oznacza ze szukam takiej z allegro chodziło mi o wersje elektroniczna, co do holowania jeśli nie znasz tego modelu z tego rocznika daruj sobie zgadywanki , odnalazłem je i wiesz co nie ma z przodu ani z tyłu żadnych zaślepek ani tak jak w innych markach nie jest schowane za zaślepką w miejscu światła przeciwmgielnego ( np golf plus V) i cie rozczaruje żadnego ucha się nie wkręca bo uszy są na stałe pod zderzakami przymocowane do "ramy"samochodu.pzdr
Powrót do góry
nabucco

Czytelnik



Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: honda fr-v
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 10 Mar 2019, 00:43
Temat postu:

instrukcja


Witaj. Nie wiem czy znalazłeś w wersji elektronicznej. Ja szukałem w necie i nie znalazłem. Kupiłem na allegro. Za 70 zł.
_________________
Nabucco
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda FR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda FR-V »

Opinie o samochodach Honda FR-V - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda FR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaHR-V

66 900

2015r.

76 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

17 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaHR-V

74 990

2018r.

52 000 km

śląskie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System