Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Odyssey ) Zakup odyssey



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Odyssey ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelbig

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Vw Touran
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 29 Paź 2016, 14:34
Temat postu:

Zakup odyssey


Proszę o pomoc na co zwrócić uwagę przy zakupie. Na oku mam rok 2006 LX. przebieg 160k mil. Chcę zamontować gaz, zbiornik pewnie między fotelami. Trochę się obawiam eksploatacji i parkowania. Chcę zamontować czujniki i może kamerkę.
Powrót do góry
Lejon

Czytelnik



Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lódzkie
Posiadane auto: Honda Odyssey 2006 3,5l
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 29 Paź 2016, 22:46
Temat postu:

Re: ( Honda Odyssey ) Zakup odyssey


zwroc uwage na wspomaganie kierownicy - ja sie na to nadzialem, ale jak juz zrobilem to autko najlepsze. czworka dzieci, bagaze dlugie podroze - bez problemow. Gazu nie zakladalem - bo nie. jezdze 4ty rok - polecam.
Powrót do góry
pawelbig

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Vw Touran
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 31 Paź 2016, 08:32
Temat postu:

rdza


Czyli spokojnie można wchodzić w temat?
Powrót do góry
tomek05229

Czytelnik



Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Honda Odyssey
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Lut 2017, 19:42
Temat postu:

Re: ( Honda Odyssey ) Zakup odyssey


Posiadam taka Honde już ok 4lat i z czystym sumieniem mogę śmiało polecić. Samochód komfortowy na długich trasach i bardzo dynamiczny nawet z większym ładunkiem. Gaz założyłem jakies 3 lata temu. Butla w bagażniku, 60l (minus jest taki ze nie da się złożyć tylnej kanapy na płasko ale i tak tego nie potrzebuje. Gaz założony ze względu na to że sporo jeżdżę po mieście. Spalanie gazu ok 15-16l/100km. Trasa ok 11l/100km. Po założeniu gazu trzeba pilnować regulacji zaworów (co ok 18tys), wymieniać filtry i co jakiś czas pojeździć na benzynie i wszystko będzie ok. Polecam założyć czujniki na tył po to się przydaje nawet bardzo, szczególnie na parkingach gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na manewry. Dodatkowo dobrze jest regularnie robić przeglądy układu hamulcowego z tylu bo lubi się zapiekać i tarcze nie zużywają się równomiernie. Po jakimś czasie ze względu na zerwanie, wymieniłem jedynie linki od drzwi przesuwnych.

(Wiem że od pytanie minęło już trochę czasu ale może jeszcze komuś informacja jeszcze będzie przydatna)
Powrót do góry
kazik12311

Czytelnik



Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): kotlina klodzka
Posiadane auto: honda odyssey 2004r vw touran 2003.1900
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 07 Lis 2017, 23:39
Temat postu:

Re: ( Honda Odyssey ) Zakup odyssey


i ja poki co moge polecic odyske jako bardzo dobre auto rodzinne,zakupilem w maju z 2004roku i poki co tylko tankuje bo auto kupilem z pewnych rak,zalozylem lpg i jak kolega wyzej pisze spalanie na miejscu 15lpg trasa 12 jak spokojnie do 130
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 07 Lis 2017, 23:39
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Zenonek

Czytelnik



Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: honda oddysej
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Sty 2020, 19:38
Temat postu:

Gdzie Pan wymieniał linki w dniach przesuwnych?


tomek05229 napisał:
Posiadam taka Honde już ok 4lat i z czystym sumieniem mogę śmiało polecić. Samochód komfortowy na długich trasach i bardzo dynamiczny nawet z większym ładunkiem. Gaz założyłem jakies 3 lata temu. Butla w bagażniku, 60l (minus jest taki ze nie da się złożyć tylnej kanapy na płasko ale i tak tego nie potrzebuje. Gaz założony ze względu na to że sporo jeżdżę po mieście. Spalanie gazu ok 15-16l/100km. Trasa ok 11l/100km. Po założeniu gazu trzeba pilnować regulacji zaworów (co ok 18tys), wymieniać filtry i co jakiś czas pojeździć na benzynie i wszystko będzie ok. Polecam założyć czujniki na tył po to się przydaje nawet bardzo, szczególnie na parkingach gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na manewry. Dodatkowo dobrze jest regularnie robić przeglądy układu hamulcowego z tylu bo lubi się zapiekać i tarcze nie zużywają się równomiernie. Po jakimś czasie ze względu na zerwanie, wymieniłem jedynie linki od drzwi przesuwnych.

(Wiem że od pytanie minęło już trochę czasu ale może jeszcze komuś informacja jeszcze będzie przydatna)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Odyssey ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Odyssey »

Opinie o samochodach Honda Odyssey - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Odyssey ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaCR-V

67 800

2013r.

167 000 km

warmińsko-mazurskie

HondaCivic

49 900

2015r.

164 000 km

mazowieckie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCivic

49 900

2014r.

164 995 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System