Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda City ) Przekaźnik pompy paliwa



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda City ) Porady, problemy techniczne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
utar

Czytelnik



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Honda city 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 23 Maj 2016, 19:27
Temat postu:

Przekaźnik pompy paliwa


Witam
Gdzie w hondzie city 1.4 z 2007 znajduje się przekaźnik pompy paliwa - mam problem z odpalaniem samochodu gdy silnik jest nagrzany tj. prawe przestaje kręcić jakby rozładował się akumulator jednak jak ostygnie odpala bez najmniejszego problemu (gdzieś po godzinie od zgaśnięcia)- jak jest jeszcze trochę ciepły to odpala ale z trudem
Z tego co czytałem problemem może być przekaźnik pompy paliwa - wiem że powinien być przy bezpiecznikach - tylko jest ich tam 5 i nie wiem który to może być - mam instrukcję serwisową od hondy jazz (teoretycznie ten sam silnik) jednak układ przekaźników jest inny. Innym objawem jest to że w czasie jazdy samochód się dusi,przerywa - muszę odpuścić gaz bo w innym przypadku silnik potrafi zgasnąć, zapala się kontrolka check engine - jednak po odpaleniu po jakimś czasie gaśnie (30 min - godzina, następnego ranką)
Dodatkowo jeśli nawet silnik jest gorący i podłączę prostownik - nawet zwykły nie rozruchowy - odpala bez najmniejszego problemu
Powrót do góry
milejow

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
Wysłany: Pon 23 Maj 2016, 20:48
Temat postu:

Re: ( Honda City ) Przekaźnik pompy paliwa


Masz problem z rozrusznikiem lub zasilaniem jego a czepiasz się przekaźnika pompy???
Powrót do góry
utar

Czytelnik



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Honda city 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Maj 2016, 08:08
Temat postu:

Re: ( Honda City ) Przekaźnik pompy paliwa


Rozrusznik był sprawdzany - jest w porządku, z miesiąc po wizycie u mechanika w miarę dobrze odpalał ale później coraz gorzej (rozrusznik był sprawdzany przy okazji innej naprawy, też mi się wydawał najbardziej podejrzany, jednak mechanik stwierdził że jest w porządku)
Z objawów wpisanych sporo osób wskazuje na ten element tj problemy z przekaźnikiem pompy paliwa, nie twierdzę że tam jest problem jednak chciał bym to sprawdzić, faktycznie podejrzewam problem z elektryką ale ten element bym też chciał sprawdzić
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda City ) Porady, problemy techniczne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda City »

Opinie o samochodach Honda City - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda City ) Porady, problemy techniczne.


HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie

HondaCR-V

69 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie

HondaCivic

49 900

2014r.

164 995 km

śląskie

HondaAccord

37 900

2012r.

262 000 km

mazowieckie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System