Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Concerto ) Aparat zapłonowy połączenie.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Concerto ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OneLife

Czytelnik



Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Honda Concerto 1,5i
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Sie 2015, 09:00
Temat postu:

Aparat zapłonowy połączenie.


Witam,
jakiś czas temu miałem duży problem z gaśnięciem Hondy podczas jazdy.Na początku nie było z tym dużych problemów aż do czasu gdy gasła co 300 metrów. Zawitałem do mechanika pogrzebaliśmy i wyszło niby że padł aparat zapłonowy (nie mówiąc już o uciekającym prądzie Razz). Udało mi się załatwić zapłon od Hondy Civic 5 generacji który z tego co czytałem powinien działać bardzo dobrze. Więc wsiadłem w Hondę i pojechałem a że byłem głupi Honda zgasła mi po 4km i nie dało rady jej odpalić aż padł akumulator. Więc z buta poleciałem po ten aparat i ... kostki się różnią Sad nie czekając długo poobcinałem kostki i chciałem to zrobić na krótko no i taki ze mnie idiota że nic to nie dało. Dlatego zawitałem tutaj z pytaniem czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak poprawnie powinny być podpięte te kable? Czy kostka ma jakikolwiek wpływ na poprawne działanie aparatu?

w starym zapłonie kostki wyglądały tak a w tym od hondy civic tak


Jeżeli znajdzie się ktoś chętny mi pomóc i URATOWAĆ ŻYCIE oprócz podziękowania jestem w stanie zaoferować czteropaka dobrego piwka! (Zapewniam że wyślę).

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Concerto ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Concerto »

Opinie o samochodach Honda Concerto - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Concerto ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

13 490

2006r.

262 482 km

pomorskie

HondaCivic

33 200

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCivic

19 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaJazz

31 900

2014r.

139 000 km

śląskie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System