Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda HR-V ) Na co zwrócić uwagę przy kupnie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziki-men

Czytelnik



Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wyszków
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Gru 2014, 17:00
Temat postu:

Na co zwrócić uwagę przy kupnie


Witam wszystkich!
Planuję zakup hondki hrv, obejrzałem już kilka aut, miałem też już kilka samochodów w swojej karierze ale do tej pory żadnego z 4x4, na celowniku honda hrv 5d po lifcie zadbana ale w rozsądnych pieniądzach.
Wyczytałem tutaj, że warto zwrócić uwagę na:
stuki w kolumnie kierowniczej, szumy tylnego mostu przy każdych prędkościach, na układ wydechowy, na "schodzenie" z obrotów po długiej jeździe, na katalizator spalin

Czy jest ktoś w stanie dodać coś od siebie do tej listy lub kilka porad dla raczującego hondziarza? Smile Do tej pory byłem związany z niemcami i włochami, ale przyszedł czas na japończyka i mam nadzieje, że się nie rozczaruję Smile
Każda porada na wagę złota, ponieważ chcę kupić samochód którym da radę pojeździć kilka dobrych lat Smile

Odnośnie silnika czy wersja 105km jest dużo gorsza od V-TEC?
Powrót do góry
wydech1

Debiutant



Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): kujawsko pomorskie
Posiadane auto: HRV 4x4 124 KM
Piwa: 1/2
Wysłany: Sro 19 Kwi 2017, 16:23
Temat postu:

Re: Na co zwrócić uwagę przy kupnie


dziki-men napisał:
Witam wszystkich!
Planuję zakup hondki hrv, obejrzałem już kilka aut, miałem też już kilka samochodów w swojej karierze ale do tej pory żadnego z 4x4, na celowniku honda hrv 5d po lifcie zadbana ale w rozsądnych pieniądzach.
Wyczytałem tutaj, że warto zwrócić uwagę na:
stuki w kolumnie kierowniczej, szumy tylnego mostu przy każdych prędkościach, na układ wydechowy, na "schodzenie" z obrotów po długiej jeździe, na katalizator spalin

Czy jest ktoś w stanie dodać coś od siebie do tej listy lub kilka porad dla raczującego hondziarza? Smile Do tej pory byłem związany z niemcami i włochami, ale przyszedł czas na japończyka i mam nadzieje, że się nie rozczaruję Smile
Każda porada na wagę złota, ponieważ chcę kupić samochód którym da radę pojeździć kilka dobrych lat Smile

Odnośnie silnika czy wersja 105km jest dużo gorsza od V-TEC?


ja bym sprawdził nadwozie pod kontem korozji spora bolączka,
jeżeli chodzi o silnik to tylko V-TEC, może 105 KM radzi sobie w mieści ale na trasie z kompletem pasażerów klimą i napędem 4x4 to zostaje tylko prawy pas
_________________
pozdrawiam
wydech
Powrót do góry
skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda HR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda HR-V ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie

HondaCR-V

69 950

2017r.

155 100 km

wielkopolskie

HondaCR-V

69 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

HondaCR-V

89 900

2016r.

126 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System