Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Radio - wywołanie kodu nie działa



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zre

Czytelnik



Dołączył: 27 Lip 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Honda jazz II 1.4 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 27 Lip 2014, 17:55
Temat postu:

Radio - wywołanie kodu nie działa


Hej, chciałem sprawdzić kod radia w moim Jazziku 2002 (1.4) (polecił mi to sprzedawca kiedy kupowałem auto) na wypadek gdyby mi padł akumulator i musiałbym wpisać odpowiednie kod (w salonie powiedzieli że przed odpaleniem auta muszę wcisnąć równocześnie 1 i 6 i włączyć radio , pojawi się kombinacja cyfr które im podaję a oni powiedzą mi co mam wpisać wtedy), niestety kod sie nie pojawia, więc moje pytanie czy wszystkie hondy mają te kody czy może ja coś źle robię? oczywiście mogę wyłaczyć akumulator i zobaczyć czy później radio będzie działać ale chciałem na razie zrobić to na sucho
Powrót do góry
milejow

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
Wysłany: Nie 27 Lip 2014, 22:38
Temat postu:

Re: ( Honda ) Radio - wywołanie kodu nie działa


Trzeba wcisnąć jednocześnie 1 i 6 i trzymając wciśnięte, włączyć radio. To nie jest kod tylko numer seryjny radia, za pomocą jego i numeru VIN można otrzymać kod radia (5-cyfrowy) w ASO.
Powrót do góry
JWKT

Debiutant



Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): ŁÓDŹ
Posiadane auto: Honda Jazz 1,2 SX-Cool; 2004
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 28 Lip 2014, 09:20
Temat postu:

Re: ( Honda ) Radio - wywołanie kodu nie działa


witam

Jak kupowałem Honde Jazz (rocznik 2004) od poprzedniego właściciela to zapytałem się o kod do radia - nie miał on takiego kodu.
Pojechałem do ASO i powiedzieli mi w nim że do uruchomienia radia nie potrzebny jest kod - tylko w tym modelu Hondy tak jest (tak mi powiedział przedstawiciel ASO). Mój samochód jest z 2004 roku, dlatego też nie wiem jak jest w nowszych modelach, dlatego też sprawdź tą informacje w ASO. Ja w swoim samochodzie wielokrotnie odłączałem akumulator i później nie miałem problemu z uruchomieniem radia - jedynie trzeba było od nowa ustawić stacje radiowe.

Pozdrawiam
JWKT
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 28 Lip 2014, 09:34
Temat postu:

Re: ( Honda ) Radio - wywołanie kodu nie działa


JWKT napisał:
witam

Jak kupowałem Honde Jazz (rocznik 2004) od poprzedniego właściciela to zapytałem się o kod do radia - nie miał on takiego kodu.
Pojechałem do ASO i powiedzieli mi w nim że do uruchomienia radia nie potrzebny jest kod - tylko w tym modelu Hondy tak jest (tak mi powiedział przedstawiciel ASO). Mój samochód jest z 2004 roku, dlatego też nie wiem jak jest w nowszych modelach, dlatego też sprawdź tą informacje w ASO. Ja w swoim samochodzie wielokrotnie odłączałem akumulator i później nie miałem problemu z uruchomieniem radia - jedynie trzeba było od nowa ustawić stacje radiowe.

Pozdrawiam
JWKT


ja mam tak samo a akumulator rozładowywałem już kilka razy Wink
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Pon 28 Lip 2014, 12:11
Temat postu:

Re: ( Honda ) Radio - wywołanie kodu nie działa


Ja posiadam Jazza 1,4 z 2005 r i tak jak u poprzedników moje radio nie ma żadnego kodu. Tylko stacje muszę ustawić.

Jak to jest, że w tym samym modelu auta jedne odbiorniki radiowe posiadają kod, a inne go nie potrzebują"? Czy tu gra rolę rocznik auta, czy typ radia?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 28 Lip 2014, 12:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
zre

Czytelnik



Dołączył: 27 Lip 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Honda jazz II 1.4 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 28 Lip 2014, 20:21
Temat postu:

Re: ( Honda ) Radio - wywołanie kodu nie działa


milejow napisał:
Trzeba wcisnąć jednocześnie 1 i 6 i trzymając wciśnięte, włączyć radio. To nie jest kod tylko numer seryjny radia, za pomocą jego i numeru VIN można otrzymać kod radia (5-cyfrowy) w ASO.


wiem wiem, źle wytłumaczyłem, kombinowałem też z wciśnietymi + radio i nie wyskakiwał numer seryjny, chyba moja wersja jest z tych co nie mają w takim razie
Powrót do góry
milejow

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
Wysłany: Pon 28 Lip 2014, 21:02
Temat postu:

Re: ( Honda ) Radio - wywołanie kodu nie działa


Moja odpowiedź nie odnosi się konkretnie do radyjek z Jazza tylko wszystkich oryginalnych w Hondach, być może te w Jazzie nie mają zabezpieczeń kodem, w Accordzie mam zabezpieczone, wklepywałem też kod w CR-V3 i Civic ufo, w nowym City nie.
Powrót do góry
ksysio79

Czytelnik



Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2009
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 06 Paź 2015, 19:08
Temat postu:

Re: Radio - wywołanie kodu nie działa


zre napisał:
Hej, chciałem sprawdzić kod radia w moim Jazziku 2002 (1.4) (polecił mi to sprzedawca kiedy kupowałem auto) na wypadek gdyby mi padł akumulator i musiałbym wpisać odpowiednie kod (w salonie powiedzieli że przed odpaleniem auta muszę wcisnąć równocześnie 1 i 6 i włączyć radio , pojawi się kombinacja cyfr które im podaję a oni powiedzą mi co mam wpisać wtedy), niestety kod sie nie pojawia, więc moje pytanie czy wszystkie hondy mają te kody czy może ja coś źle robię? oczywiście mogę wyłaczyć akumulator i zobaczyć czy później radio będzie działać ale chciałem na razie zrobić to na sucho



Witam

Numer seryjny radia pojawia się tylko jak radio zostanie zablokowane np. po odłączeniu akumulatora - wtedy działa podana procedura
Powrót do góry
milejow

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 6209
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mętów pod Lublinem
Posiadane auto: A sprzedałem wszystko wpi.....zdu!
Piwa: 426/11
Wysłany: Wto 06 Paź 2015, 19:50
Temat postu:

Re: Radio - wywołanie kodu nie działa


ksysio79 napisał:

Witam

Numer seryjny radia pojawia się tylko jak radio zostanie zablokowane np. po odłączeniu akumulatora - wtedy działa podana procedura

Bzdura, można go wywołać w każdej chwili.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery

11) AUX »

HondaCR-V

39 300

2008r.

169 822 km

podkarpackie

HondaAccord

37 900

2012r.

262 000 km

mazowieckie

HondaHR-V

74 990

2018r.

52 000 km

śląskie

HondaCivic

25 900

2008r.

193 000 km

mazowieckie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System