Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda City ) uwaga honda rdzewieje



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda City ) Porady, problemy techniczne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bart70

Czytelnik



Dołączył: 20 Lip 2014
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: honda city 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Lip 2014, 17:54
Temat postu:

uwaga honda rdzewieje


OSTRZEŻENIE Wszyscy Ci, którzy myślą o KUPNIE HONDY powinni poważnie przemyśleć swą ewentualną decyzję, ja trzy lata temu kupiłem wymienioną markę licząc na jakość auta i obsługi, WIELKI ZAWÓD. Trzyletnie auto rdzewieje, a Honda umywa ręce mimo 12 letniej gwarancji na blachę, nawet nie przyjęła oficjalnej reklamacji.
Pozdrawiam
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Pią 25 Lip 2014, 15:01
Temat postu:

Re: ( Honda City ) uwaga honda rdzewieje


A gdzie pojawiła się rdza?
Powrót do góry
Bart70

Czytelnik



Dołączył: 20 Lip 2014
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: honda city 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 26 Lip 2014, 14:11
Temat postu:

re: honda rdzewiej


dzien dobry auto od nowosci jest garazowane (na co w serwisie uslyszalem, ze to nie za dobrze) i po trzech latach uzytkowania pojawiaja sie co rusz to nowe purchle na przedniej masce, a pod nimi jest rdza, honda nie chciala przyjac pisemnej reklamacji i odrzucila dwukrotnie moje zgloszenia o naprawe nie dajac mi zadnej pisemnej odpoiwedzi dlaczego nie uznaja mojego zdania, zaparlem sie i obawiam sie, ze sprawa trafi do sadu.
Jako zart dodam, ze w jednym z warszawskich salonow sprzedano mi to auto zima z letnim plynem do spryskiwaczy, o czym nie wiedzialem i ten oczywiscie zamarzl, tak auto bylo sprawdzone przed sprzedaza, pozdrawiam.
Powrót do góry
Jarek-Dunka

Czytelnik



Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn
Posiadane auto: Honda City 1,4 Comfort 2009
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 04 Mar 2016, 12:25
Temat postu:

Korozja w okolicach wlewu paliwa


Witam, czy ktoś z was ma lub miał taki problem , że w okolicach plastyku wlew paliwa pojawia się korozja? Chce to zabezpieczyć sam ale nie wiem jak zdjąć ten plastyk nic tam nie widać , żadnych wkrętów, zatyczek itp. Czy ktoś to może zdejmował bez uszkodzenia oczywiście? Dzięki za pomoc Very Happy
_________________
Jarek
Powrót do góry
sujka

Debiutant



Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): OZORKÓW
Posiadane auto: HONDA CITY 1400 2009
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 29 Mar 2016, 14:46
Temat postu:

Re: Korozja w okolicach wlewu paliwa


[quote="Jarek-Dunka"]Witam, czy ktoś z was ma lub miał taki problem , że w okolicach plastyku wlew paliwa pojawia się korozja? Chce to zabezpieczyć sam ale nie wiem jak zdjąć ten plastyk nic tam nie widać , żadnych wkrętów, zatyczek itp. Czy ktoś to może zdejmował bez uszkodzenia oczywiście? Dzięki za pomoc Very Happy[/quot


Jarku tez mi Łapie w tym miejscu i będę musiał coś z tym podziałać, jakbyś się z tym rozprawił...daj znać, mnie jeszcze łapie wkoło wkładki zamku tylnej klapy.
_________________
sujka
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 29 Mar 2016, 14:46
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
karion

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 197
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Był jazz jest Yeti 2.0TDI CR 4x4
Piwa: 6/6
Wysłany: Wto 12 Lip 2016, 10:33
Temat postu:

Re: re: honda rdzewiej


Bart70 napisał:
dzien dobry auto od nowosci jest garazowane (na co w serwisie uslyszalem, ze to nie za dobrze)


Cześć to jest to co powtarzam od lat. Jesteś z Warszawy tak jak ja a tu masakrycznie sypią solą.Przestałem parkować zimą w garażu.Mam trochę doświadczenia ze starszymi autami i wiem co i jak się dzieje kiedy wynajmowałem garaż.Zmiany chemiczne z solą zachodzą znacznie szybciej w ciepłym garażu niż na zewnątrz,a kiedy na zewnątrz zimą jest plus to warto umyć auto.
Dodawanie na allegro przy japońcach garażowane itd to akurat nie ma się czym chwalić.
Osobiście nie polecam garażować auta zimą w garażu gdzie jest 0c+ no chyba że ktoś korzysta z cywilizowanych dróg gdzie nie sypie się solą wtedy to zupełnie inny temat.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda City ) Porady, problemy techniczne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda City »

Opinie o samochodach Honda City - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda City ) Porady, problemy techniczne.


HondaCR-V

69 950

2017r.

155 100 km

wielkopolskie

Hondae

86 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System