Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda City ) ocena hondy city 2010



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda City ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bart70

Czytelnik



Dołączył: 20 Lip 2014
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: honda city 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Lip 2014, 16:45
Temat postu:

ocena hondy city 2010


samochód przy większych prędkościach źle "trzyma" się drogi, po trzech latach rdzewieje, zła blacha (Honda umywa ręce), dziwna klimatyzacja, która przy skromnej używalności wystarcza na niecały rok, dość pakowny bagażnik, całkiem dobre przyspieszenie (ale bez rewelacji), ładna sylwetka, auto w miarę oszczędne.
Pozdrawiam
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Pią 25 Lip 2014, 15:06
Temat postu:

Re: ( Honda City ) ocena hondy city 2010


Zgadzam się, że to auto nie jest zaprojektowane na duże prędkości, ale co masz dokładnie na myśli pisząc o klimatyzacji. Ja również nie używam jej nagminnie, ale nigdy nie miałem z nią problemów. Po trzech latach przy okazji jej odgrzybiania poprosiłem o sprawdzenie ilości czynnika i nie było żadnego ubytku.
No i zaintrygowało mnie określenie "zła blacha". Możesz to rozwinąć?
Powrót do góry
Bart70

Czytelnik



Dołączył: 20 Lip 2014
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: honda city 2010
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 26 Lip 2014, 14:08
Temat postu:

zła blacha i klimatyzacja


dzien dobry Smile auto od nowosci jest garazowane (na co w serwisie uslyszalem, ze to nie za dobrze) i po trzech latach uzytkowania pojawiaja sie co rusz to nowe purchle na przedniej masce, a pod nim jest rdza, honda nie chciala przyjac pisemnej reklamacji i odrzucila dwukrotnie moje zgloszenia o naprawe nie dajac mi zadnej pisemnej odpoiwedzi dlaczego nie uznaja mojego zdania, zaparlem sie i obawiam sie, ze sprawa trafi do sadu, a co do klimatyzacji. Moja przy skromnym uzytkowaniu wystarczyla na 2,5 roku, pojechalem sprawdzili napelnili i to wystarczylo na niecaly rok i znow uslyszalem, ze to moja wina bo za malo z niej korzystam i plyn czy gaz nie wiem bo sie nie znam Smile wyparowywuje, rece mi opadaja, nigdy wiecej tej marki. Jako zart dodam, ze w jednym z warszawskich salonow sprzedano mi to auto zima z letnim plynem do spryskiwaczy, o czym nie wiedzialem i ten oczywiscie zamarzl, tak auto bylo sprawdzone przed sprzedaza Smile, pozdrawiam.
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Sob 26 Lip 2014, 22:21
Temat postu:

Re: ( Honda City ) ocena hondy city 2010


hmn ja też kupiłem swoją City zimą z letnim płynem i bez denaturatu nie dało się nic zrobić ;(
Rzadkie używanie klimy z jej szczelnością nie powinno mieć nic wspólnego, jak już coś to z problemami sprężarki.
Musi być gdzieś nieszczelność. W serwisie specjalizującym się w klimatyzacjach sprawdzić to powinni bez dużych kosztów.

Sam zauważyłem, że auta garażowane, znacznie szybciej rdzewieją niż te "podwórkowe" i nie tyczy się to tylko tego modelu, ale takie purchle o jakich piszesz, nie mają prawa tak szybko się pojawić. Masz zupełną rację i nie odpuszczaj walki. W poprzednim modelu była ogłoszona akcja przywoławcza właśnie z tego powodu. Tylko, że tam była jeszcze chromowana listwa, która była tego powodem.
Powrót do góry
EasyCabbage

Czytelnik



Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: Skoda fabia
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 10 Gru 2018, 00:59
Temat postu:

Re: ( Honda City ) ocena hondy city 2010


do miasta jest spoko
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 10 Gru 2018, 00:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda City ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda City »

Opinie o samochodach Honda City - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda City ) Oceń swoje auto


Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie

Hondae

86 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie

HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie

HondaAccord

37 900

2012r.

262 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

67 800

2013r.

167 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System