Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 09:06
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


żeby pociagnac off topic to cos takiego wynalazłem u polecanego handlarza od wloszczyzny

http://deft.otomoto.pl/honda-jazz-1-2-90km-i-vtectrend-C33831331.html\

wiem ze 5 k droższy, bez klimatronika, silnik słabszy i do tego jeszcze chinka, ale za to młodszy o 4 lata i do tego kolor czerwony (który jak powszechnie wiadomo dodaje +40 to postrzeganej vmax Laughing
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 09:16
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

nie wiem od czego zacząć to zacznę od początku Wink
pieta napisał:
Cytat:
Z cena pojechales trochę. Wiem ze jazzy się cena ale bez przesady

Jazzman napisał:
Cytat:
Witam, mam nadzieję że się nie pogniewasz ktoś pytał o cenę:
http://otomoto.pl/honda-jazz-graphite-sport-salon-niemcy-zarejestrowa-C33875081.html
Tanio nie było, z drugiej strony jeśli auto nie miało żadnej przygody blacharskiej, jest zadbane a Ty jesteś zadowolony to czemu nie.

Nie szukałem informacji o samochodzie tak jak to zrobił Jazzman. Jak ty to znalazłeś Question W CEPiK Question
Stwierdziłem że taka może być za niestandardowe wyposażenie. I się dużo nie pomyliłem.

Myślę że kolega Tomek R. utargował na jakieś 22500zł a resztę przeznaczył na obsługę + przerejestrowanie i inne przepisy prawne, ale to nie jest takie ważne. Na obecną chwilę to ciesz się z jazdy tym samochodem.

przempo napisał:
Cytat:
Wystarczy "wsadzić" okrągłe DL-e w miejsce nikomu niepotrzebnych ( używa ktoś halogenów?)halogenów i mamy pięknie umiejscowione LED-y - taką mam koncepcję
Owszem ja używam zgodnie z prawem o ruchu drogowym.
Art. 30 i 51 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2005 r. Nr 108, poz. 908, z późn. zm.), cyt.:

Oddział 8
Ostrzeganie oraz jazda w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza

Art. 30. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany zachować szczególną ostrożność w czasie jazdy w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza, spowodowanej mgłą, opadami atmosferycznymi lub innymi przyczynami, a ponadto:
1) kierujący pojazdem silnikowym jest obowiązany:
a) włączyć światła mijania lub przeciwmgłowe przednie albo oba te światła jednocześnie,
b) poza obszarem zabudowanym podczas mgły dawać krótkotrwałe sygnały dźwiękowe w czasie wyprzedzania lub omijania;
2) kierujący innym pojazdem niż pojazd, o którym mowa w pkt 1, jest obowiązany:
a) włączyć światła, w które pojazd jest wyposażony,
b) korzystać z pobocza drogi, a jeżeli nie jest to możliwe, jechać jak najbliżej krawędzi jezdni i nie wyprzedzać innego pojazdu.
2. Obowiązek używania świateł, o którym mowa w ust. 1, dotyczy kierującego pojazdem także podczas zatrzymania wynikającego z warunków lub przepisów ruchu drogowego.
3. Kierujący pojazdem może używać tylnych świateł przeciwmgłowych, jeżeli zmniejszona przejrzystość powietrza ogranicza widoczność na odległość mniejszą niż 50 m. W razie poprawy widoczności kierujący pojazdem jest obowiązany niezwłocznie wyłączyć te światła.

Oddział 3
Używanie świateł zewnętrznych

Art. 51. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany używać świateł mijania podczas jazdy w warunkach normalnej przejrzystości powietrza.
2. W czasie od świtu do zmierzchu w warunkach normalnej przejrzystości powietrza, zamiast świateł mijania, kierujący może używać świateł do jazdy dziennej.
3. W czasie od zmierzchu do świtu, na nieoświetlonych drogach, zamiast świateł mijania lub łącznie z nimi, kierujący pojazdem może używać świateł drogowych, o ile nie oślepi innych kierujących albo pieszych poruszających się w kolumnie. Kierujący pojazdem, używając świateł drogowych, jest obowiązany przełączyć je na światła mijania w razie zbliżania się:
1) pojazdu nadjeżdżającego z przeciwka, przy czym jeżeli jeden z kierujących wyłączył światła drogowe - drugi jest obowiązany uczynić to samo;
2) do pojazdu poprzedzającego, jeżeli kierujący może być oślepiony;
3) pojazdu szynowego lub komunikacji wodnej, jeżeli poruszają się w takiej odległości, że istnieje możliwość oślepienia kierujących tymi pojazdami.
4. (uchylony)
5. Na drodze krętej, oznaczonej odpowiednimi znakami drogowymi, kierujący pojazdem może używać przednich świateł przeciwmgłowych od zmierzchu do świtu, również w warunkach normalnej przejrzystości powietrza.
6. Przepisów ust. 1-3 nie stosuje się do kierującego pojazdem, który nie jest wyposażony w światła mijania, drogowe lub światła do jazdy dziennej. Kierujący takim pojazdem w czasie od zmierzchu do świtu lub w tunelu jest obowiązany używać świateł stanowiących obowiązkowe wyposażenie pojazdu.
7. Przepisy ust. 1-5 stosuje się odpowiednio podczas zatrzymania pojazdu, wynikającego z warunków lub przepisów ruchu drogowego. Jeżeli zatrzymanie trwa ponad 1 minutę, dopuszcza się wyłączenie świateł zewnętrznych pojazdu, o ile na tym samym pasie ruchu, przed tym pojazdem i za nim, stoją inne pojazdy. ”

Przepraszam że taki cytat.
Może jak przempo przeczyta to dojdzie do wniosku że warto jednak je używać.

Tome R. napisał:
Cytat:
Temat świateł dziennych kompletnie mnie nie interesuje więc pomijam:-) To auto i tak już jest trochę jak świąteczna choinka.
Czyli myslimy tak samo.
Cytat:
Natomiast temat wycieraczek pewnie wyjdzie w praniu.
Ze swojego doświadczenia polecam dłuższe. Zobaczysz że warto.
Standardy wycieraczek w jazzie II
kierowca 500mm
pasażer 360mm
tył 350mm
Ja mam takie bez "metalowych ramion" - takie płaskie:
kierowca 530mm
pasażer 380mm
tył 350mm
W tylnej to wymieniam samą gumkę, opis jak to zrobić masz w instrukcji obsługi:
http://75684.file4u.pl/download/3339605/Honda_Jazz_2006_instrukcja_obslugi_PL_www.file4u.pl.rar
A tu na przyszłość serwisówka. Gdybyś kiedyś coś sam chciał zrobić:
http://75684.file4u.pl/download/3339604/Honda_Jazz_Fit_ESM.7z
i program do rozpakowania:
http://75684.file4u.pl/download/5077886/7z920_x64_www.file4u.pl.msi

Trochę się rozpisałem. Wybaczycie Question
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 09:31
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


@kedlaw07 - znam przepisy - moje spostrzeżenie odnosi się do tego, że te światła tak naprawdę g... dają. Teraz taka moda nastała na doświetlanie zakrętów i co rusz widzę jakiegoś Fiata czy VW, który radośnie mruga to lewym to prawym przeciwmgielnym.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 10:21
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

przempo napisał:
Cytat:
znam przepisy
Nigdy tego nie podważałem.

Tylko tak napisałeś
Cytat:
( używa ktoś halogenów?)
I dlatego postanowiłem zacytować ten przepis. Być może inni zrozumieją jakie błędy popełniają.
Cytat:
- moje spostrzeżenie odnosi się do tego, że te światła tak naprawdę g... dają.
Na jakiej podstawie tak uważasz, bo wg. mnie we mgle należy je stosować.
Cytat:
Teraz taka moda nastała na doświetlanie zakrętów
Jeżeli przepis na to zezwala to go można stosować.
Cytat:
i co rusz widzę jakiegoś Fiata czy VW, który radośnie mruga to lewym to prawym przeciwmgielnym.
Żebyś wiedział ile u nas tych VW tak mruga, wszak to najlepsze samochody na śląsku ... Wink

Jazza oraz innych autek różnych marek mrugających na zakrętach jeszcze nie widziałem.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 11:31
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


kedlaw07 napisał:
Na jakiej podstawie tak uważasz, bo wg. mnie we mgle należy je stosować.


Należy, bo należy? Czy należy, bo widzisz z tego jakieś korzyści? Rozumiem sens tylnego PM, świeci znacznie silniej niż postojówki i auto we mgle jest lepiej widoczne, ale przednie PM? Nad przednimi PM masz dwie potężne latarnie i jesli ktoś nie zauważy świateł mijania, to tych lampek również nie zauważy - nawet w piękną bezchmurną noc zapalenie przednich PM dla kierowcy pojazdu niewiele wnosi - we mgle ja nie zauważam żadnej różnicy i tak nic nie widać Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 11:31
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 12:04
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

przempo napisał:
Cytat:
Należy, bo należy?
Oddział 8
Ostrzeganie oraz jazda w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza
Art. 30. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany zachować szczególną ostrożność w czasie jazdy w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza, spowodowanej mgłą, opadami atmosferycznymi lub innymi przyczynami, a ponadto:
1) kierujący pojazdem silnikowym jest obowiązany:
a) włączyć światła mijania lub przeciwmgłowe przednie albo oba te światła jednocześnie,
b) poza obszarem zabudowanym podczas mgły dawać krótkotrwałe sygnały dźwiękowe w czasie wyprzedzania lub omijania;
2) kierujący innym pojazdem niż pojazd, o którym mowa w pkt 1, jest obowiązany:
a) włączyć światła, w które pojazd jest wyposażony,
Cytat:
rozumiem sens tylnego PM, świeci znacznie silniej niż postojówki i auto we mgle jest lepiej widoczne,
To fakt.
Ale jak w deszczu, gość jechał z włączonym to raził niemiłosiernie.
Jak zapytałem grzecznie dlaczego tak jedzie, może coś przez przypadek włączył to mi odpowiedział:
Cytat:
bo mi się tak chciało i jestem widoczny

Cytat:
Nad przednimi PM masz dwie potężne latarnie i jesli ktoś nie zauważy świateł mijania, to tych lampek również nie zauważy
Tak a jak włączysz drogowe to dopiero zobaczysz. Laughing
Cytat:
nawet w piękną bezchmurną noc zapalenie przednich PM dla kierowcy pojazdu niewiele wnosi - we mgle ja nie zauważam żadnej różnicy i tak nic nie widać
Bo trzeba zachować szczególne środki ostrożności i myśleć za wszystkich wszystkich.

PS. Trochę odbiegliśmy od tematu.
Można by było założyć taki wątek poświęcony różnym praktykom z którymi spotkaliśmy się na drodze Question

Przempo nie gniewaj się Wink Jak mini Question Rozumiem że olej 5w40 Question
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 13:58
Temat postu:

sv jure


Błogosławieństwa od Sv. Jury Wink
1700 m przewyzszenia - dwojeczka non stop, hondzia dala rade. 5.5l/100km - Eco.
http://www.sstarwines.pl/wino3772#50668
PS. Usunąłem img bo obrazek za duży.[/url]


Ostatnio zmieniony przez sstar dnia Pią 18 Lip 2014, 22:31, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 14:43
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


kedlaw07 napisał:

Można by było założyć taki wątek poświęcony różnym praktykom z którymi spotkaliśmy się na drodze Question

Przempo nie gniewaj się Wink Jak mini Question Rozumiem że olej 5w40 Question


Dobry pomysł!

Daleko mi do jakiegokolwiek "gniewania" Smile Pisząc o halogenach zawsze mam na mysli moje spostrzeżenia odnośnie ich używania, co nie znaczy, ze ktoś, np. Ty możesz mieć zgoła odmienne zdanie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Tomek R.

Dyskutant



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: KIA Venga YN 1.4 2010r. VW Lupo 1.0 MPI (AUC) 2001r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Lip 2014, 18:54
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


kedlaw07 - Widziałem że interesowałeś się wątkiem złącza AUX w aucie. Nie mam u siebie niestety wyjścia AUX i zastanawiam się co zrobić z tematem. W wątku "wejście usb" ktoś wstawił link do kabelka który można wsadzić do radia i do niego podpiąć pendrive. Wiąże się to pewnie z demontażem panelu Radia. Kupiłeś transmiter czy kabelek?
_________________
Pozdrawiam
Tomek
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sob 19 Lip 2014, 13:26
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

Tomek napisał:
Cytat:
kedlaw07 - Widziałem że interesowałeś się wątkiem złącza AUX w aucie. Nie mam u siebie niestety wyjścia AUX i zastanawiam się co zrobić z tematem. W wątku "wejście usb" ktoś wstawił link do kabelka który można wsadzić do radia i do niego podpiąć pendrive. Wiąże się to pewnie z demontażem panelu Radia.
W nowych jazzach II po lifcie AUX już jest, i za pomocą transmitera można odtwarzać sobie muzyczkę.

Ja nie używam transmitera, bo jakoś go nie kupiłem a zamiar był ...
Biorę kabelek z jednej strony mały jack wkladam do AUX a z drugiej mały jack do telefonu Nokia C7 (bo taki użytkuję, choć szukam czegoś lepszego). Na panelu radia przełączam na AUX a w telefonie na album który chcę posłuchać. Podobnie można to zrobić zz MP3.
Jaki OS będzie obsługiwał muzykę z pendriva Question

Mozna jeszcze umieścić zmieniarkę płyt CD-R. Gdzieś temat jest poruszany na forum. Ja się w to nie zagłebiałem Wink

Jeżeli chodzi o schemat "budowy" i mozliwości podłączenia AUX do radia to tutaj podaję link:
http://www.hondafitjazz.com/audio.htm
a tu masz to samo ale w pdf i pewne że będzie.
http://75684.file4u.pl/download/5279139/HondaJazzAUX_www.file4u.pl.pdf

PS. Przepraszam że napisałem Tomek a nie Tomek R. myślę że się nie pogniewasz. Lepiej jest się tak posługiwać w odpowiedziach, ale jeżeli ci nie pasuje to będzie Tomek R. Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Tomek R.

Dyskutant



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: KIA Venga YN 1.4 2010r. VW Lupo 1.0 MPI (AUC) 2001r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Lip 2014, 15:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


kedlaw07 napisał:

Biorę kabelek z jednej strony mały jack wkladam do AUX a z drugiej mały jack do telefonu Nokia C7 (bo taki użytkuję, choć szukam czegoś lepszego). Na panelu radia przełączam na AUX a w telefonie na album który chcę posłuchać. Podobnie można to zrobić zz MP3.

PS. Przepraszam że napisałem Tomek a nie Tomek R. myślę że się nie pogniewasz. Lepiej jest się tak posługiwać w odpowiedziach, ale jeżeli ci nie pasuje to będzie Tomek R. Wink


Czyli mam rozumieć, że kupiłeś lub zrobiłeś sobie kabelek który podłączyłeś z tyłu radia i tym kabelkiem podpinasz telefon i odpalasz muzę ustawiając w radiu AUX? Czy jest gdzieś wyjście w radiu "mini jack" do którego podłączasz kabelek "mini jack/mini jack"? Doczytałem, że zakup takiego przewodu:
http://olx.pl/oferta/kabel-usb-honda-mazda-nissan-toyota-lexus-subaru-CID5-ID6moa7.html
wpinanego z tyłu radia z wyjściem USB nic nie da bo radio nie ma interface USB...
Na allegro jest coś takiego:
http://allegro.pl/honda-kabel-adapter-zlaczka-usb-civic-accord-jazz-i4425590048.html
Ale chyba nie ma pewności że to z naszym radiem zadziała...
Na razie słucham muzy z płyt...

Ps. Za Tomka się nie obrażam:-)
_________________
Pozdrawiam
Tomek
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sob 19 Lip 2014, 20:04
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

sstar napisał:
Cytat:
1700 m przewyzszenia - dwojeczka non stop, hondzia dala rade. 5.5l/100km - Eco.
http://www.sstarwines.pl/wino3772#50668
PS. Usunąłem img bo obrazek za duży

Sławek, daj na fotosik.pl i wybierz opcję która bardziej ci będzie pasować:
1. Miniaturka na forum:
2. Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze): Nowe!
3 Pełen rozmiar na forum:
4. Zdjęcie 500px na forum:
5. Alternatywna miniaturka:

Tomek napisał:
Cytat:
Czyli mam rozumieć, że kupiłeś

Tak w sklepie nie dla idiotów Wink mały jack na mały jack (2,5" na 2,5" bo duzy to 3,5").
Cytat:
który podłączyłeś z tyłu radia i tym kabelkiem podpinasz telefon i odpalasz muzę ustawiając w radiu AUX?
Nie podłączam do tyłu z radia, lecz z przodu pod gniazdo AUX które mam w standardzie.
Ty musisz zrobić sobie taki "myk" jak na rysunku. Najczęściej ten kabelek koledzy wyprowadzali przez schowek.

W tym linku który podałeś:
http://allegro.pl/honda-kabel-adapter-zlaczka-usb-civic-accord-jazz-i4425590048.html
w opisie jest jasno napisane
Cytat:
Kabel, adapter, przejsciówka, złączka USB do samochodów Honda.

Zgodny z modelami po 2008 Accord, Civic z Usb w podłokietniku, Jazz z usb przy dźwigni zmiany biegów po 2008, CR-Z, CR-V, pasuje też do Hondy Insygnia
Niestety nie będzie pasować bo jest zgodna z jazzem po 2008r, czyli z wersją następną III.
A ty masz 2005, dla pocieszenia napiszę że u mnie też nie będzie pasował.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Wto 22 Lip 2014, 08:55
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


kedlaw07 napisał:
W nowych jazzach II po lifcie AUX już jest, i za pomocą transmitera można odtwarzać sobie muzyczkę.

W moim poliftowym nie ma AUX, jest zaślepka (pomimo bogatej opcji wyposażenia).
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Wto 22 Lip 2014, 09:43
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Vespa napisał:
kedlaw07 napisał:
W nowych jazzach II po lifcie AUX już jest, i za pomocą transmitera można odtwarzać sobie muzyczkę.

W moim poliftowym nie ma AUX, jest zaślepka (pomimo bogatej opcji wyposażenia).


Rozwiązanie bez kabli - Transmiter FM - mam coś takiego w nawigacji - wystarczy ustawić częstotliwość i radyjko pieknie gra Smile
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Sro 23 Lip 2014, 11:45
Temat postu:

prawie jak Civic


w wątku było o Jazzie i Accordzie, więc off: 140KM i Civic:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16361711,_Grzech_do_wyczyszczenia___Wiemy__kim_jest_Michal.html
choć w sumie to smutna sprawa:-(
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 5 z 27





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaJazz

12 800

2006r.

169 957 km

pomorskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCivic

76 000

2018r.

90 000 km

śląskie

Hondae

79 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System