Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tex00

Czytelnik



Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Skoda Octavia
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 22 Mar 2016, 11:58
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


dzięki za podpowiedzi.

Silnik jest suchy jak pieprz od dołu. Ruda na dzwach nie występuje, jest trochę jej nalotu na tylnej klapie w miejscu łączenia takiej atrapy nad tablicą rejestracyjną i blachą klapy i trochę nalotu pod podwoziem w okolicy koła zapasowego - jak mi się wydaje nic groźnego.

Co do kubka - to faktycznie go nie ma.
Maska i wszystkie inne szczeliny są OK.
Koło zapasowe, trójkąt, i podnośnik, apteczka - jest, nawet nie używane.

Co do kierownicy oglądałem kilka minnych egzemplarzy nawet z większym przebiegiem i też nić nie było wytarte.

O jakiej osłonie zderzaka mówisz?
Patrzyłem na kilka innych egzemplarzy z tego roku i wyżej i niczym się nie różni zderzak wraz z tymi osłonami, np:
http://otomoto.pl/oferta/honda-jazz-automat-przebieg-68-tys-km-lift-klimatronik-ID6yjb99.html#75b64f20d0 lub ten
http://otomoto.pl/oferta/honda-jazz-z-niemiec-climatronik-automat-niski-przebieg-49tys-ID6yjPLr.html#75b64f20d0
Powrót do góry
tex00

Czytelnik



Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Skoda Octavia
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 22 Mar 2016, 12:07
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


dobra, już zauwazyłem o jakiej zaślepce mówisz - taka czarna samej listwy ochronnej z przodu - faktycznie jej nie ma, dla mnie to drobiazg.
Dalej jednak nie wiem o co chodzi ze zderzakami.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 22 Mar 2016, 16:50
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,
tex00 napisał:
dobra, już zauwazyłem o jakiej zaślepce mówisz - taka czarna samej listwy ochronnej z przodu - faktycznie jej nie ma, dla mnie to drobiazg.
Ale jak jest to wtedy ładnie wszystko się komponuje i pięknie wygląda.
Cytat:
Dalej jednak nie wiem o co chodzi ze zderzakami.
Mam na myśli tą czarną gumę, pod zderzakiem. Jak mocno poszarpana to poprzednik wjeżdżał na wysokie krawężniki Wink
Ale widzę że jesteś zdecydowany, tak więc bierz i strzelaj fotki a potem na forum umieść.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
jazzu

Stały Bywalec



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 139
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec
Posiadane auto: honda jazz 1,2 2006
Piwa: 10/0
Wysłany: Wto 22 Mar 2016, 18:26
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Panowie...samochody z Niemiec, 10 - letnie, wypucowane i z symbolicznym przebiegiem?
Jeszcze od pośrednika - handlarza - proponuję spojrzeć trochę krytyczniej na te oferty.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 23 Mar 2016, 09:25
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,
jazzu napisał:
Panowie...samochody z Niemiec, 10 - letnie, wypucowane i z symbolicznym przebiegiem?
Jeszcze od pośrednika - handlarza - proponuję spojrzeć trochę krytyczniej na te oferty.
Zgadzam się.
Dlatego też podałem linka:
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=212916
na co należy szczególnie zwrócić uwagę podczas zakupu. Mam na myśli techniki socjotechniczne które wykorzystują sprzedawcy aut.

Ten to już chyba sam siebie przeszedł:
http://otomoto.pl/oferta/honda-jazz-z-niemiec-climatronik-automat-niski-przebieg-49tys-ID6yjPLr.html#75b64f20d0
49 tys km z roku produkcji 2006
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Reklama








Wysłany: Sro 23 Mar 2016, 09:25
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 23 Mar 2016, 13:57
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Waldi,
PRzebieg może być realny, to jazz to nie jest auto stworzone do śmigania po autobahnach Razz Bardziej bym się problemów ze skrzynią obawiał, stąd pewnie auto znalazło się w Polsce. Ewentualnie TUV na 2015 się nie udało zrobić stąd być może opcja nur fur export i dalej nad Wisłę Cool
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 23 Mar 2016, 19:15
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,
pieta napisał:
Waldi,
PRzebieg może być realny, to jazz to nie jest auto stworzone do śmigania po autobahnach Razz
Tak, pewnie nim dziadek do kościoła jeździ a potem po powrocie w garażu kocem nakrywał. Tak na marginesie to znam taką osobę, która robi tak ze swoim 18 letnim seicentem.
Cytat:
Bardziej bym się problemów ze skrzynią obawiał, stąd pewnie auto znalazło się w Polsce. Ewentualnie TUV na 2015 się nie udało zrobić stąd być może opcja nur fur export i dalej nad Wisłę Cool
Co do eksploatacji części to się zgodzę, trzeba się im dobrze przyjrzeć.

Przydałoby się taką listę zrobić na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu jazza. Chodzi mi o to aby dopisać i jednocześnie uaktualnić tą moją, wszak pamięć już zawodna się robi.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pią 25 Mar 2016, 08:40
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Vespa napisał:



11) 06.2014 86000 km
- regulacja luzu na przekładni kierowniczej
- wymiana żarówek z przodu

Nie wymieniano DOSŁOWNIE NIC poza częściami eksploatacyjnymi.


Regulację luzu na przekładni kierowniczej gdzie robiłeś? Ile zapłaciłes?
_________________
SstarWines
Powrót do góry
jacoll86

Czytelnik



Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Jazz 1,4 2005
Piwa: 0/1
Wysłany: Pią 01 Kwi 2016, 23:19
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,
Co sądzicieo tym aucie http://olx.pl/oferta/honda-jazz-1-4-benzyna-bezwypadkowy-super-stan-CID5-IDejutf.html#98199e9129

na zewnątrz i wewnątrz prezentuje się nieźle oglądałem, Vin na pw.

Proszę o sugestie, uwagi, na co jeszcze zwrócić uwagę przed zakupem, co sprawdzić od spodu gdy wjadę na podnośnik?


Pzdr
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sob 02 Kwi 2016, 23:00
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


jacoll86 napisał:
Witam,
Co sądzicieo tym aucie http://olx.pl/oferta/honda-jazz-1-4-benzyna-bezwypadkowy-super-stan-CID5-IDejutf.html#98199e9129

na zewnątrz i wewnątrz prezentuje się nieźle oglądałem, Vin na pw.

Proszę o sugestie, uwagi, na co jeszcze zwrócić uwagę przed zakupem, co sprawdzić od spodu gdy wjadę na podnośnik?

Pzdr
W opisie auta:
http://olx.pl/oferta/honda-jazz-1-4-benzyna-bezwypadkowy-super-stan-CID5-IDejutf.html#98199e9129
Cytat:
Auto sprowadzone z Niemiec 1-właściciel 100%bezwypadkowe serwisowane stan techniczny i wizualny bardzo dobry środek czysty bardzo zadbany nie palone .Auto po opłatach gotowe do rejestracji. Wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie...

Jeżeli auto jest od pierwszego właściciela to oprócz książki serwisowej z prawdziwymi wpisami, instrukcji obsługi, powinny być również dostarczone dokumenty takie jak:
- faktura zakupu,
- świadectwo homologacji,
- niemiecki dowód rejestracyjny,
- aktualny przegląd. W niemczech przeprowadza się go raz na 2 lata. Poznać można po kolorze kółek na tablicy rejestracyjnej.
Pod fotką:
Cytat:
Kraj pochodzenia Polska
Sprzedający nie wie co wystawia Wink

Napis nie uszkodzony nie oznacza, że auto nie miało żadnych przygód. Sama forma wypowiedzi oznacza, że teraz jest nie uszkodzony a kiedyś mógł być uszkodzony. To samo dotyczy pojęcia bezwypadkowy.
Natomiast jeżeli coś było to sprzedawca powinien poinformować nabywcę o tym i powiedzieć co było robione.
W przypadku zatajenia tej informacji, a wykrycia jej przez kupującego sprzedawcy grozi proces z powództwa cywilnego.

Jeżeli chodzi o oglądanie od spodu to tak jak napisałem, u mnie ruda przy zagięciu blach tylnych drzwi widoczna po ich otwarciu.

Wystąpiła w tym miejscu które zaznaczyłem tą czarną linią. Teraz ju jest zrobione, a opis walki z ryżą umieściłem gdzieś na forum.
Można się też jej spodziewać na początku drzwi tylnych.

Zwróć uwagę na spasowanie wszystkich części zamykanych typu maska, drzwi itp. Zobacz dokładnie na naklejki na słupkach czy na około nich nie ma zgrubień farby, lub niedomalowań.

Reszta na forum.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 06 Kwi 2016, 00:03
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


ja bym odpuścił temat bo sprzedający nie wie co sprzedaje. Poza tym w przebieg nie wierzę Evil or Very Mad
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 06 Kwi 2016, 08:35
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,
pieta napisał:
ja bym odpuścił temat bo sprzedający nie wie co sprzedaje.

Uważam, że gość sprzedaje wszystko pod jednym linkiem. Po prostu nie chce mu się tworzyć nowego ogłoszenia to zmienia tylko opis. Wink
Jak będzie sprzedawać opony to też stronę pozostawi taką samą. Inaczej ma się sprawa gdy będzie sprzedawał garnki, ponieważ tutaj obowiązuje inna kategoria. Laughing Wtedy będzie musiał się trochę napracować.
Cytat:
Poza tym w przebieg nie wierzę Evil or Very Mad
Jeżeli chodzi o przebieg to prawie każde sprowadzane/sprzedawane autko ma je zaniżone. Twisted Evil
Po prostu sprzedawca robi z kupującego przysłowiowego osła.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
2chap

Czytelnik



Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzów Wlkp.
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 04 Sie 2016, 00:56
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam wszystkich!

Odświeżam temat, gdyż zamierzam się z kupnem Jazza z rocznika 2005-2008 w wersji 1.4 Smile
Czy na oko, ktoś mógłby mi doradzić/odradzić któreś z tych aut (swoim fachowym okiem), zanim pojadę je jutro obejrzeć?

http://olx.pl/oferta/honda-jazz-automat-lpg-gaz-klimatronic-zarejestrowany-wejdz-zobacz-CID5-IDgOQmP.html#f30e78d012

http://allegro.pl/show_item.php?item=6390802755#imglayer

http://otomoto.pl/oferta/honda-jazz-stan-bdb-klimatronik-lifting-ID4p6hfS.html#650a200f02

Z góry dziękuje!
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 04 Sie 2016, 13:53
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


2chap napisał:
Witam wszystkich!

Odświeżam temat, gdyż zamierzam się z kupnem Jazza z rocznika 2005-2008 w wersji 1.4 Smile
Czy na oko, ktoś mógłby mi doradzić/odradzić któreś z tych aut (swoim fachowym okiem), zanim pojadę je jutro obejrzeć?

http://olx.pl/oferta/honda-jazz-automat-lpg-gaz-klimatronic-zarejestrowany-wejdz-zobacz-CID5-IDgOQmP.html#f30e78d012

http://allegro.pl/show_item.php?item=6390802755#imglayer

http://otomoto.pl/oferta/honda-jazz-stan-bdb-klimatronik-lifting-ID4p6hfS.html#650a200f02

Z góry dziękuje!
Wydają się być wporządku, jednakże na niektóre detale warto zwrócić uwagę i dopytać. Np. czy auto sprzedawane jest z kubkiem Wink

W związku z tym proponuję zapoznanie się z tym wątkiem:
( Honda Jazz ) Jak zmieniał się jazz II ( najważniejsze różnice )
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=139099
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
2chap

Czytelnik



Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzów Wlkp.
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 04 Sie 2016, 14:56
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Okazało się że jazzik z pierwszego linka z gazem w ogóle nie ma książki serwisowej ani żadnej historii... czy lepiej takie auta omijać z daleka? Dzisiaj oglądałem inna jeszcze jazz z książką która ostatni serwis miała w 2011 roku przy przebiegu 96kkm a ogólnie przejechane 127kkm. Sprzedawca zapewniał że przebieg oryginalny! Smile haha
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 14 z 27





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaCR-V

44 900

2009r.

74 588 km

mazowieckie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCR-V

69 950

2017r.

155 100 km

wielkopolskie

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System