Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Wto 26 Sie 2014, 07:04
Temat postu:

moc


Moc silnika:
98 KM
???

dobra cena
_________________
SstarWines
Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Wto 26 Sie 2014, 11:13
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Jeśli chodzi o rdzę na tej prowadnicy do wsunięcia lewarka, na progu, to tym akurat bym się nie przejmował, gorzej jeśli faktycznie próg jest zardzewiały.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 26 Sie 2014, 11:55
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

Jak się zdecyduje to przecież przed zakupem może sobie pojechać na podnośnik i zobaczyć. Przecież nie kupuje od razu samochodu. Najlepiej pojechać do znajomego mechanika lub do nie polecanego przez sprzedawcę warsztatu.

PS. Może wietrzę teorię spiskową, ale różnie to bywa.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Jagrbomba

Czytelnik



Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 26 Sie 2014, 15:24
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Rdza jest taka, jak widać na fotce, gdzieś z 7 cm na progu, ale nie cały próg.
Przed ewentualnym zakupem jadę na stację i do mechanika, dam znać co się okazało i czy jestem już szczęsliwą posiadaczką Hondy Jazz czy jeszcze nie... Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Jagrbomba

Czytelnik



Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Sie 2014, 18:03
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Autko zostało przebadane przez komputer i na podnośniku, jest mu przewidziana długa i szczęśliwa przyszłość. Wyszło kilka bzdurek, o łącznym koszcie 300 zł. Czyli kupuję. A ta moc to 61Kw, czy to 98 KM, nie wiem. Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 28 Sie 2014, 18:03
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sob 30 Sie 2014, 21:55
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

Jagrbomba napisała:
Cytat:
Autko zostało przebadane przez komputer i na podnośniku, jest mu przewidziana długa i szczęśliwa przyszłość. Wyszło kilka bzdurek, o łącznym koszcie 300 zł. Czyli kupuję.
Mam nadzieję że będzie ci dobrze służyć.
Mam tylko pytanko cy dokładnie przeczytałaś moje zalecenia dotyczące zakupu auta Question
I nie kupowałaś go sama, lecz z kimś kto się trochę zna na samochodach.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Jagrbomba

Czytelnik



Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 31 Sie 2014, 20:37
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Tak, przeczytałam wszystkie rady, zastosowałam się, mechanik był zaprzyjaźniony nie z poprzednią właścicielką, tylko ze mną i z mężem, także powinno być wszystko ok. Oczywiście mąż był obecny przy oględzinach. Bo rozumiem, że stacja diagnostyczna i trzepanie auta przez mechanika to w oczach Panów pikuś przy fakcie, że "ktoś, kto zna się na autach" się wypowie Smile ale bez obaw, i on tam był Smile jak się okazuje, nie zawsze mamy do czynienia z oszustami, autko naprawdę było uzytkowane tylko przez jedną właścicielkę, z polskiego salonu i w dobrym stanie. No i stało ulice dalej. Po prostu traf. Pozdrawiam
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 01 Wrz 2014, 19:02
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Gratulacje, teraz tylko dolaczyc do frontu olejego pozostaje Wink
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 02 Wrz 2014, 12:30
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

pieta napisał:
Cytat:
Gratulacje, teraz tylko dolaczyc do frontu olejego pozostaje
to kiedy zaczynamy Question Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Aleksandra91

Debiutant



Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Honda Jazz, 1.4 2006r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Wrz 2014, 20:26
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Przepraszam, że się nie odzywałam, ale byłam na wakacjach Wink

Zrezygnowałam z ostatniego Jazza, którego tu wrzucałam.. ale jestem w 99% zdecydowana na tego:

http://otomoto.pl/honda-jazz-1-4-bogaty-bezwypad-gwarancja-C34388708.html

Może wpadnie Wam coś w oko w, co może być w nim nie tak Wink
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Wto 09 Wrz 2014, 23:39
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Aleksandra91 napisał:
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale byłam na wakacjach Wink

Zrezygnowałam z ostatniego Jazza, którego tu wrzucałam.. ale jestem w 99% zdecydowana na tego:

http://otomoto.pl/honda-jazz-1-4-bogaty-bezwypad-gwarancja-C34388708.html

Może wpadnie Wam coś w oko w, co może być w nim nie tak Wink


Trochę się poprzyczepiam opisu, bo raczej dotyczy on innego niż na zdjęciu Jazza, świadczy o tym rzekome posiadanie listew bocznych, przyciemnianych szyb brak informacji o haku. Co do błędnych informacji Jazz II jest 8-zaworowy i nie ma reg. kier. w 2 płaszczyznach czyli poziomej i pionowej. Jest góra-dół a nie ma od siebie do siebie.
Zdjęcia obrazują zadbany egzemplarz nawet roleta jest Surprised kierownica trochę wytarta, może wina zdjęcia a może stopień potliwości dotychczasowego właściciela to spowodował, mam niewiele mniejszy przebieg a kierownica wygląda na mniej wytartą. Alusy może i od Hondy ale nie oryginalne od Jazza. No i jest hak, raczej dokładany. Z jednej strony fajnie bo przy delikatnym najechaniu chroni tył auta, może się przydać do przyczepki lub bagażnika rowerowego(fajna sprawa), z drugiej strony przy częstym holu przyczepy sprzęgło może ulec szybszemu zużyciu.
Na koniec z pewnością nie jest to najbogatsza wersja ale kolorek choć oklepany to najlepszy jeśli chodzi o widoczność brudu.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 10 Wrz 2014, 09:16
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Aleksandra91 napisał:
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale byłam na wakacjach Wink

Zrezygnowałam z ostatniego Jazza, którego tu wrzucałam.. ale jestem w 99% zdecydowana na tego:

http://otomoto.pl/honda-jazz-1-4-bogaty-bezwypad-gwarancja-C34388708.html

Może wpadnie Wam coś w oko w, co może być w nim nie tak Wink


Opis trochę za dlugi jak na typowego handlarza.
Może chce cos ukryc Razz Zreszta jazzman wykazal pewnie niedorobki. Ogolnie zbadac auto pod katem korozji, przeczytać faktury które sa, pojechać do ASO/SKP na trzepanie i jak będzie cacy to można kupowac
Powrót do góry
oleek

Debiutant



Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): WM
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 11 Wrz 2014, 09:22
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witajcie Smile

Jestem nowy na forum, trafiłem z okazji planowanego zakupu wiadomo jakiego autka Wink
Jadę jutro obejrzeć te oto autko: http://olx.pl/oferta/honda-jazz-2004-serwisowana-zarezerwowany-do-piatku-do-19-tej-CID5-ID71qC1.html#f161b4885a

W przeciwieństwie do ostatnio oglądanego egzemplarza od handlarza (który okazał się być pukniętym i dosyć kiepsko przypicowanym jeszcze w Niemczech), ten jest od osoby prywatnej, pracującej okresowo w Niemczech i sprowadzającej autko przy okazji powrotu do Polski, zresztą widać nawet po zdjęciach oraz innych aukcjach, że facet nie jest "typowym handlarzem".
Autko jeździło cały czas w salonie Hondy (w Detmold), jako zastępcze.

Prosiłbym o zerknięcie i ew. wyłapanie czegoś, czego może sam nie wyłapałem. W razie co więcej fotek (papierki serwisowe i zdjęcia wnętrza) mogę podrzucić na priv.

Z góry wielkie dzięki!
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 11 Wrz 2014, 12:34
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


oleek napisał:
Witajcie Smile

Jestem nowy na forum, trafiłem z okazji planowanego zakupu wiadomo jakiego autka Wink
Jadę jutro obejrzeć te oto autko: http://olx.pl/oferta/honda-jazz-2004-serwisowana-zarezerwowany-do-piatku-do-19-tej-CID5-ID71qC1.html#f161b4885a

W przeciwieństwie do ostatnio oglądanego egzemplarza od handlarza (który okazał się być pukniętym i dosyć kiepsko przypicowanym jeszcze w Niemczech), ten jest od osoby prywatnej, pracującej okresowo w Niemczech i sprowadzającej autko przy okazji powrotu do Polski, zresztą widać nawet po zdjęciach oraz innych aukcjach, że facet nie jest "typowym handlarzem".
Autko jeździło cały czas w salonie Hondy (w Detmold), jako zastępcze.

Prosiłbym o zerknięcie i ew. wyłapanie czegoś, czego może sam nie wyłapałem. W razie co więcej fotek (papierki serwisowe i zdjęcia wnętrza) mogę podrzucić na priv.

Z góry wielkie dzięki!


jak widać jazzy trzymają cene skoro za 10 letnie auto chcą tyle co za konkurencyjnego kompakta Razz

Ale ogolnie standard: SKP lub aso na trzepanie i będziesz wiedział. Czasem te wydane kilka zl jest bardzo przydatne Razz

Co do serwisowania to jazz to mało skomplikowane auto. Popatrz na zmiany olejow (jaki olej i jakie interwaly), czy były swiece wymienione i kiedy oraz czy były zawory regulowane i kiedy. Do tego jeszcze czy jest komplet opon w zestawie bo to tez oszczedza kilka zl. Kolor fajny ale szkoda ze silnik 1.2 i tylko klima manual.

Tyle z mojej strony. Powodzenia w zakupie Razz
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Czw 11 Wrz 2014, 14:32
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Pieta-obstawiam jednak 1,4, bo wersja przed dużym liftem ale już po niewielkim w 2004 (np. 4 tarcze hamulcowe). Zwróć uwagę na 2 kieszenie w fotelach, my mamy po jednej a 2 pozostały w poliftowych ES, Graphite oraz Sport, w przedliftowych zdaje się we wszystkich 1,4 dawali 2.
Do zainteresowanego sprawdź koniecznie czy działa radio, w tych modelach nagminnie szwankowało, jest o tym temacik na obecnym forum (w razie gdyby to Pantari pomoże). Gdyby jednak padło to negocjuj cenę. Kolorek ładny ładnie wypastowany-przyciąga uwagę. Gdyby tak jeszcze klamki pod kolor nadwozia. Resztę ładnie opisał pieta.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 11 z 27





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaJazz

31 900

2014r.

139 000 km

śląskie

HondaCivic

49 900

2015r.

164 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

67 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie

HondaCivic

19 800

2008r.

196 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

23 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System