Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skryty21

Dyskutant



Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 94
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków/Jasło/Trzcinica
Posiadane auto: Honda Jazz II (GD5), 1.2, cool, 2004
Piwa: 1/2
Wysłany: Pią 11 Lip 2014, 19:22
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Tomek R. napisał:

Ja wyglądają podwozia waszych aut? Nigdzie nie skorodowane? Podłużnice czy ranty progów od spodu trzymają się dobrze?


Mam dziesięcioletnią jazzkę z Luksemburgu. Na podwoziu jest oryginalna konserwacja (czy jak kto woli malowany ocynk). Trochę rdzy zebrało się na belce od spodu. Progi wyglądają w porządku. Jednak i tak planuje czyszczenie i nową konserwacje.

Niestety hondy jazz lubią łapać rdzę i każdy mechanik Ci to powie. To jedna z ich wad. Najchętniej rdza pojawia się jednak na metalowych elementach pod maską i przy przednim zderzakiem. U mnie powoli się tam zbiera, ale myślę coś z tym zrobić niedługo.

Jak kupowałem to autko to znajomy blacharz odradzał mi to autko właśnie z tego powodu, ale zawsze one zawsze mi się podobały więc i tak ją kupiłem Cool

PS. Drugą dużą wadą tego samochodu jest brak synchronizacji wstecznego biegu. Dzięki temu często nie chce wejść za pierwszym razem, ale da się z tym żyć. (To była moja subiektywna ocena Rolling Eyes )

@kedlaw07
Dzięki za rade o wycieraczkach Smile
Powrót do góry
cyberbrat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 251
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2005 + LPG
Piwa: 10/8
Wysłany: Pią 11 Lip 2014, 20:26
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


mi rudy wychodzi na drzwiach (przednie prawe) i to nie na zagięciach czy w jakiś szczególnie narażonych miejscach. Na wewnętrznej stronie drzwi, na płaskiej powierzchni i to taka kropka o średnicy centymetra. niby nie wielka ale za to gruba warstwa rudego. Dziś to zauważyłem przeszukałem inne drzwi i mam po samo na tylnych lewych.
_________________
http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda
Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Pią 11 Lip 2014, 21:38
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Tomek R. napisał:
Jadąc niebieską, miałem wrażenie że skrzynia lekko "bzyczy" na 1,2,3 biegu... Jakby niezsynchronizowane biegi... To był cichy przydźwięk, ale skojarzył mi się z jazdą na wstecznym w maluchu...
To może być przekleństwo Jazza II czyli walnięte łożyska skrzyni biegów. Jeśli tak, możesz spokojnie doliczyć do kwoty zakupu jakieś 1500 PLN na ogarnięcie problemu.
skryty21 napisał:
Nie chce tutaj oftopować, ale macie jakieś konkretne ulubione (wycieraczki) , czy bierzecie z jakiegoś marketu pierwsze lepsze?
Denso Hybrid. Drogie, ale najlepsze jakich używałem. Już innych nie chcę.

Dorzucę pięć groszy na temat rdzy: w Jazzie II szału z ochroną z pewnością nie ma, dużo użytkowników zgłasza rudą na tylnej klapie. Mojego Jazza też to dotyczy, dodatkowo ruda pożarła końcówki przewodów hamulcowych z tyłu Confused
Powrót do góry
Tomek R.

Dyskutant



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: KIA Venga YN 1.4 2010r. VW Lupo 1.0 MPI (AUC) 2001r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 12 Lip 2014, 00:17
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Ano Panowie:-)
Miałem ciężki dzień i właśnie skończyłem pracę... Rano o 6.30 zaczynam dalej dygać za "piniędzmi"... Tym czasem przy kieliszku wina...

Tak sobie przypominam to dzisiejsze oglądanie i takie mam refleksje:
Niebieska Hanka, wystawiona za 19900... Jechało się tym ok, jak pisałem ale. Zrobiłem kilka fotek podwozia i ewidentnie okazuje się że progi były zaprawiane i to tak na odwal się, bo kto tam zagląda. Te odgłosy podczas jazdy. Tak, też pomyślałem z perspektywy czasu o tym, że może być coś z łożyskami skrzyni. Civic VII też ma tą przypadłość. Przy oglądaniu był chwyt z miernikiem lakieru ale na prawym boku. Szkoda że nie pojechałem z nim całego auta:-) Znaczek "H" na kierownicy wytarty i co by nie myśleć, może być to podmianka poduszki gdzieś ze szrotu, walającej się od lat... Do tego 2gi komplet kół z zimówkami. Wszystko aby tylko było atrakcyjnie:-) Kolejny Jazz, ten Chiński Czarny, z większym przebiegiem, wydawał mi się sztywniejszy podczas jazdy. Nie zwróciłem uwagi na skrzynię podczas jazdy a radio i klima były wyłączone... Teraz sobie tak myślę, że musiałbym jakby co, jeszcze raz solidnie obejrzeć te auta jeśli miałbym któreś kupić. Mam spore wątpliwości co do obydwu. Ale spokojnie. Jutro jadę do Łodzi. Znalazłem w okolicy jakieś 2 sztuki i postaram się umówić w niedziele jeśli ktoś się zgodzi:-) Zobaczymy. Tym czasem kieliszek się zaczyna "kończyć" więc czas leżećSmile
_________________
Pozdrawiam
Tomek
Powrót do góry
Tomek R.

Dyskutant



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: KIA Venga YN 1.4 2010r. VW Lupo 1.0 MPI (AUC) 2001r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 13 Lip 2014, 17:23
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Oglądałem dziś auto w Żyrardowie... Chińska, błękitna 1.2 2007r.... Niestety nie podobało mi się to auto mimo że najlepiej utrzymane z tych które już widziałem. Raczej nie jedzie z tym silnikiem. Wersja 1.4 jakoś bardziej się zbiera. Szukam dalej...
_________________
Pozdrawiam
Tomek
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 13 Lip 2014, 17:23
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 08:56
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Tomek R. napisał:
kedlaw07 napisał:
U mnie jest taki patyczek przy pomocy przełączam dane które pokazują mi się na tym wyświetlaczu.


W tej czerwonej Jazz 1.2 2006r., którą oglądałem, "patyczek" pokazywał średnie spalanie powyżej 8L:-) Jeżdżona pewnie tylko próbnie. Srebrna 1.4 miała 9 z hakiem. Taka sama sytuacja. Stoi w komisie, odpalana tylko i może ktoś coś tam przejechał...

Kedlaw07 - Masz wersję 1.2, czyli bez auto-klimy. Takie auta z 2006r. chodzą w okolicy 14-17tys. 5tysi taniej od wersji 1.4. Co powiesz o swoim aucie? Uciążliwe jest zimą to parowanie szyb? Masz pęknięcia budy przy klapie? Ile czasu jeździsz już swoim autem i jak oceniasz średnie spalanie?


Witam,
Troche mnie nie było. Te srednie spalanie zawsze jest w jazzie zawyżone na początku, dopiero po pewnym dystanie się normuje. Inna sprawa ze auto jezdzone ciagle na krótkich dystansach i zimnym silniku zawsze spali więcej niż zwykle Razz
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 09:04
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


cyberbrat napisał:
mi rudy wychodzi na drzwiach (przednie prawe) i to nie na zagięciach czy w jakiś szczególnie narażonych miejscach. Na wewnętrznej stronie drzwi, na płaskiej powierzchni i to taka kropka o średnicy centymetra. niby nie wielka ale za to gruba warstwa rudego. Dziś to zauważyłem przeszukałem inne drzwi i mam po samo na tylnych lewych.


Było już o tym kilka razy na forum, jeżeli auto jest z polskiej sieci dilerskiej można spróbować aso przyatakować czy lapie się na jakas akcje serwisowa lub gwarancje perforacyjna blach. Może się uda, może nie ale nie zaszkodzi podjąć wysiłek Razz
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 10:53
Temat postu:

Re: Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Tomek R. napisał:
Witajcie.
Znalazłem kilka Hondziawek w mojej okolicy i za chwilę zamierzam podjechać w te miejsca i rzucić okiem na te auta... Ogólnie chyba wiem na co zwracać uwagę, bo już trochę poczytałem forum. Wolałbym chyba wersję 1.4 bo z opisów wynika że lepsze wykończenie i klima auto. Ale obecnie mam klimę zwykłą i jest ok. Raczej rzadko jej używam bo źle na mnie wpływa ( ból gardła i zatok ) ale czasem jest niezbędna. Jestem w stanie wydać do 25tys na auto ale wolę zawsze zaoszczędzić i tu się waham między 1.2 i 1.4Smile Ta czerwona ładna ale chyba srebrna łatwiejsza w utrzymaniu. Czarnego auta już chyba nie chcę bo bardzo na nim widać brud. Co o nich myślicie?

http://allegro.pl/honda-jazz-2006-klima-100tys-polecam-i4396217079.html

http://www.auto.pl/gielda/osobowy_showone.php?zfn_in=248&zyr=50&zfn_in_1=248&kod=13awqt#none

http://otomoto.pl/honda-jazz-1-4kat-83km-jak-nowa-1-4-C32934370.html

http://otomoto.pl/honda-jazz-1-4i-salon-polska-aso-C33265062.html


Czolem,


tutaj jest jakiś od dilera wiec jak zwykle drogo

http://otomoto.pl/honda-jazz-1-2-s-x-cool-salon-pl-2-wlasciciel-C33821462.html

Poza tym nie wiem dlaczego chcesz zmieniac accorda na jazza. Z tego co czytałem to na forum accorda się smieja z jazza ze to taka oszukana honda bo wcale nie spala mniej niż accord, szczególnie w trasie jak chcesz pocisnąć na autostradzie Wink
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 12:24
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?



_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl


Ostatnio zmieniony przez kedlaw07 dnia Wto 15 Lip 2014, 11:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 14 Lip 2014, 21:19
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

podepnę się pod wątek.
U mnie ruda pokazała się po zimie tutaj równolegle do zaznaczonej linii, na zagięciach, tam we wgłębieniach.

Natomiast jak byłem w ASO to mi powiedziano że po raz pierwszy z czymś takim mają do czynienia,
ponieważ najczęściej spotykają korozję w drzwiach, ale pomiędzy zagięciem tym szerokim od spodu a blachą wewnętrzną.
Czyli wyżej niż moja.

Do walki z rudą poradzono mi dwie wersję naprawy:
1 "Zrób to sam". Kupić papier ścierny, szczotkę drucianą i farbę antykorozyjną oraz małą ilość lakieru lub sprayu. Zedrzeć rudą pomalować i jest wszystko ok. Efekt w zależności od umiejętności napawa np. pod blokiem, a jaka frajda i nowe doświadczenie Wink
2. Malowanie za 300 zł nie zależnie czy u nich czy u innego lakiernika.

Nie ciekawie to zabrzmiało, ale chcąc się nauczyć lakiernictwa pojechałem do szwagra i pokazałem swój problem. Zanim dostałem fachowe narzędzia ładnie obklejaliśmy szarym papierem wszystko co się dało w celu zabezpieczenia. Kiedy dostałem narzędzia zacząłem pod jego bardzo pilną obserwacją uczyć się kolejnego fachu.
Zamiast szczotki drucianej do pracy zaprzęgłem szlifierkę kątową z "druciakiem" a potem bawiąc się jak małe dziecko malowałem jakimś preparatem który zmieniając barwę wytrawiał pozostałości rdzy. Potem był podkład w kolorze nadwozia i tak zostało przez jakiś tydzień. Po tym czasie podjechałem i pomalowałem już w kolorze oryginału czyli "szary sztorm". Nie widać że było coś robione.
Reasumując, gdyby ktoś kiedyś coś to służę pomocą.

cyberbrat napisał:
Cytat:
mi rudy wychodzi na drzwiach (przednie prawe) i to nie na zagięciach czy w jakiś szczególnie narażonych miejscach. Na wewnętrznej stronie drzwi, na płaskiej powierzchni i to taka kropka o średnicy centymetra. niby nie wielka ale za to gruba warstwa rudego. Dziś to zauważyłem przeszukałem inne drzwi i mam po samo na tylnych lewych.
Szkoda że nie pokazałeś fotki, ale podejrzewam że ruda wychodzi ci od wewnątrz.

Tomek R. napisał:
Cytat:
Oglądałem dziś auto w Żyrardowie... Chińska, błękitna 1.2 2007r....
Było wielokrotnie na forum o wodzie w bagażniku, ale z opisów kolegów to Chinek ta przypadłość nie dotyczy.

pieta napisał:
Cytat:
Czolem,


tutaj jest jakiś od dilera wiec jak zwykle drogo

http://otomoto.pl/honda-jazz-1-2-s-x-cool-salon-pl-2-wlasciciel-C33821462.html
Prawie jak moja 1.2 sx-cool, ale coś mi się tutaj w opisie nie zgadza Sad
Różnice:
W ofercie 1.2 sx-cool napisano "Auto kupione w Polskim Salonie "Autowest" .... 4 poduszki powietrzne".
Jakoś ich nie widzę pomimo że mam taką samą wersję (2006r) - oferta 2005 i również kupioną w ASO w Polsce i 2 poduszki.

Jeżeli są pionowe plastyki w fotelach to masz te dwie dodatkowe, ale na zdjęciu ich dokładnie nie widać.
Był kiedyś wątek o jazzach na temat wersji i wyposażenia z którego wywnioskowaliśmy że te lift zaczyna się od 2006 włącznie.
Brakuje mi fotki pokazującej radio oraz kolor pokręteł nawiewu. Czarne to przed liftem, srebrne po lifcie.
jeżeli chodzi o VIN: JHMGD57305S223585 to:

a. Producent, marka i typ samochodu:
JHM: HONDA MOTOR CO., LTD. Samochód osobowy HONDA
b. Typ nadwozia i rodzaj silnika:
GD5: Jazz/L12A1, L12A3
c. Nadwozie i typ skrzyni biegów :
7: 4. drzwiowy Hatchback/5. biegowa ręczna skrzynia biegów
d. Wersja wyposażenia samochodu (Seria):
3: 1.2S, 1.2-S, 1.4SE, 1.3GLI, 1.2Cool, 12S-N, 12C-N, 12S-S, 12C-S
e. Cyfra kontrolna
0
f. Rok modelowy:
5: 2005
g. Kod producenta:
S
h. Numer seryjny:

Kody skrzyni biegów i silnika są opisane gdzie indziej.

Ale to jest ciekawe:
po wpisaniu w google JHMGD57305S223585
wyskoczyła taki link do strony: https://www.google.pl/#q=+JHMGD57305S223585kolejny

a klikając na [pdf] Samochód osobowy Honda Jazz, 2005, szary
zobaczyć można:
http://komornik-warszawa.com.pl/db_files/catalog3/1/716/ak_19_11_2_samochod_osobowy_honda_jazz_2005_szary.pdf
Czyżby autko zostało oddane do ASO za długi ...
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Wto 15 Lip 2014, 08:36
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Waldi,
Może auto zostało zakupione na licytacji komorniczej, ASO kupilo okazyjnie, doprowadzilo do stanu uzywalnosci, dodalo swoje 5k marży i wystawilo do sprzedaży Razz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 15 Lip 2014, 11:09
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

Wszystko możliwe. Nawet te mini z Amber Gold wystawili ale cena z kosmosu...
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Tomek R.

Dyskutant



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 67
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: KIA Venga YN 1.4 2010r. VW Lupo 1.0 MPI (AUC) 2001r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Lip 2014, 23:50
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Stało się... Od dziś jestem właścicielem Hondy Jazz 1.4 Graphite 2005r. Jej nr. vin: JHMGD17905S240141. Może ktoś jest w stanie sprawdzić po nr.vin co powinno "siedzieć" w tym aucie? Mam sterownik do szyb, el. składanie i podgrz. lusterka, alufelgi 15" z oponami w rozmiarze 185/55/15, skórzaną kierownicę, halogeny, VSA i 3 zagłówki na kanapie. Ma też inne zderzaki od tych które do tej pory oglądałem i dokładki na progach... Na razie przejechałem 70km. Dojechałem do domu i opijam zakup. Mam nadzieje że nie będę żałowałSmile Ps. Accorda oddałem w rozliczeniu i sporo dopłaciłem ale jakoś nie żałuję. Komputerek z tych 70km pokazał 5.2L/100... Jak w mieście będzie mniej niż 7L to będzie świat!
_________________
Pozdrawiam
Tomek
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 17 Lip 2014, 08:32
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Witam,

tomek R. napisał:
Cytat:
Stało się... Od dziś jestem właścicielem Hondy Jazz 1.4 Graphite 2005r. Jej nr. vin: JHMGD17905S240141

JHMGD17905S240141
a. Producent, marka i typ samochodu:
JHM: HONDA MOTOR CO., LTD. Samochód osobowy HONDA
b. Typ nadwozia i rodzaj silnika:
GD1: Jazz/L13A1, L13A2, L13A5 Fit/L13A1, L13A3, L13A4
c. Nadwozie i typ skrzyni biegów :
7: 4. drzwiowy Hatchback/5. biegowa ręczna skrzynia biegów
d. Wersja wyposażenia samochodu (Seria):
9: S-MA, S4ES, S4SES
e. Cyfra kontrolna
0
f. Rok modelowy:
5: 2005
g. Kod producenta:
S
h. Numer seryjny:
Tyle dane z książki serwisowej takiej z cd-rom, którą czasami umieszczam na prośbę użytkowników w necie.

więcej proponuję poszukać na forum. Są przynajmniej dwa tematy poświęcone różnicom i podobieństwom jazza oraz ich rozwojowi. Podeślij fotkę to bardziej pomoże w rozwiązaniu twojej zagadki.

PS. Ja mam 1.2 i tylko 2 zagłówki z tyłu, ale w ASO proponowali też 3-ci. Jakoś żonie nie przypadło do gustu.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 17 Lip 2014, 09:17
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jadę obejrzeć auta - co o nich myślicie?


Tomek R. napisał:
Stało się... Od dziś jestem właścicielem Hondy Jazz 1.4 Graphite 2005r. Jej nr. vin: JHMGD17905S240141. Może ktoś jest w stanie sprawdzić po nr.vin co powinno "siedzieć" w tym aucie? Mam sterownik do szyb, el. składanie i podgrz. lusterka, alufelgi 15" z oponami w rozmiarze 185/55/15, skórzaną kierownicę, halogeny, VSA i 3 zagłówki na kanapie. Ma też inne zderzaki od tych które do tej pory oglądałem i dokładki na progach... Na razie przejechałem 70km. Dojechałem do domu i opijam zakup. Mam nadzieje że nie będę żałowałSmile Ps. Accorda oddałem w rozliczeniu i sporo dopłaciłem ale jakoś nie żałuję. Komputerek z tych 70km pokazał 5.2L/100... Jak w mieście będzie mniej niż 7L to będzie świat!


Czolem,
nie znam twojego auta ale mogę ci powiedzieć ze pochodzi z zagranicznej dystrybucji. Dlaczego ? Bo w PL nie było VSA w ofercie Razz Widze ze masz wypasa ogolnie. Możesz dac zdjecie zderzaka przod, może mam taki sam Razz
Ogolnie szerokości zycze Razz
A co do spalania, zebys się nie zdziwil, Nie ma bata żeby było mniej niż 7 w miescie z wlaczona klima.
Btw jaki przebieg i gdzie kupiona ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 3 z 27





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaHR-V

50 000

2016r.

82 000 km

lubelskie

HondaCivic

49 900

2014r.

164 995 km

śląskie

HondaCR-V

39 300

2008r.

169 822 km

podkarpackie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System