Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) VT Honda Jazz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Nie 15 Cze 2014, 00:08
Temat postu:

VT Honda Jazz


Taka tam dzisiejsza zabawa w virtual tunning... sam jeszcze nie wiem czy chciałbym żeby mój Jazz tak wyglądał, na razie to są szybkie próby.





Przymierzam się do spersonalizowania swojej Hondy ale, jak to zwykle w takich sytuacjach, lepiej jest tą sprawę dokładniej przemyśleć "na sucho".

Chciałem wykorzystać i podkreślić przetłoczenie w boku i przełamać ten dziwny kolor lakieru.

Szary, który widać na dachu i w dolnej części samochodu to by była folia w czarnym macie lub carbon. Odcięcie kontrastującym kolorem, który by się musiał też gdzieś pojawić. Nie wiem czy w ogóle wchodzić z tym na tylny zderzak ale blenda by chyba też mogła być w czarnym macie / carbonie.

Pod samochodem, ten rant do podkładania lewarka, czy do czego to służy, mam w jednym miejscu, na środku, zardzewiały, zostanie pewnie pomalowany na czarno.

A zaczęło się od "przymiarki" alusków, które mi wpadły w oko: 15" OZ SUPERTURISMO GT - GRIGIO CORSA.
Powrót do góry
Ivessore

Dyskutant



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ł
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/5
Wysłany: Nie 15 Cze 2014, 21:57
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Witam

Takie zmiany bardzo fajnie wyglądają. Masz jakiś program do tego? Chciałem sobie w przyszłości zrobić czarny dach ale bez wcześniejszego obejrzenia efektu gdzie indziej nie podejmę się.
Podoba mi ten pomysł z dołem. Sam siedzę i myślę co zrobić z przodem i nie mam pomysłu.
Co do felg to jak chcesz żeby ludzie zwracali uwagę na auto to wariat 2. Bardziej oczy przykuwa.

Możesz też np spróbować z przyciemnianymi światłami z większym efektem czerni na aucie w różnych miejscach. Sam skorzystam :p

EDIT: To z tyłu to lotka czy dach domu? Very Happy
Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Nie 15 Cze 2014, 23:27
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Hej,

Dzięki za komentarz. To są proste prace graficzne w programie Adobe Photoshop. Można by to zrobić dużo bardziej realistycznie ale by trzeba poświęcić sporo więcej czasu, którego nie mam.

Nie za bardzo zrozumiałem o czym piszesz z przyciemnionymi światłami - możesz dać jakieś linki? I też enigmatycznie zabrzmiał fragment o efekcie czerni w różnych miejscach.

To z tyłu to dach domu, też zauważyłem, że wygląda jak lotka, której ewidentnie brakuje ale jak na razie niczego dobrego nie znalazłem nawet w sklepach online.

Felgi numer dwa odpadają, bo nie zauważyłem wcześniej, że ten wzór ma tylko rozmiar 17" a ja chciałem skromne 15" (z uwagi na komfort jazdy).

Podeślij fotkę samochodu, mogę wykonać wizualizację ale nie od ręki bo - jak mówiłem - mam problemy z wolnym czasem.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 16 Cze 2014, 10:06
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Witam,

mi osobiście podoba się wersja druga, ale nie dałbym lini na masce. Natomiast lotkę gdybyś ją kupił - znalazł zrobiłbym czarną pod kolor dachu.
Ja raczej jestem konserwatystą jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny wyjątek listwy na drzwiach i halogeny w przednich zderzakach.
Natomiast co do wnętrza to położyłem na progach nakładki.

PS. Na początku nie zorientowałem się że tam w tle jest dach domu Wink
Myślałem że już kupiłeś swoją upragnioną lotkę.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Ivessore

Dyskutant



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ł
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/5
Wysłany: Pon 16 Cze 2014, 21:47
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Z lampami chodziło mi o to ze skoro starasz się na czarno zrobić to przyciemnienie przednich świateł tez by dało niezły efekt. Zdjęć nie podeśle bo nie znalazłem.

Co do "dołu" chodziło mi o przetłoczenie u dołu drzwi. Sam myślę co zrobić z przodem auta (coś tam zmienić żeby było widać że nie jedzie seria Smile )
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 16 Cze 2014, 21:47
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Czw 19 Cze 2014, 11:01
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Vespa, dzięki! Brakowało mi tutaj takiego tematu. Chyba każde szanujące się forum użytkowników danej marki ma dział VT. Sam chętnie dłubnąłbym coś w PS ale na razie czasu dramatycznie brak Sad
Niezły pomysł miałeś z tym dolnym pasem w innym kolorze, choć wg mnie dyskretniej wyglądałby dół w kolorze tylko o ton ciemniejszy od reszty budy. Ale idea wg mnie świetna, kształt poliftowych zderzaków aż się o to prosi...
Aha: widzę, że jesteś nakręcony na OZ-ty, więc może warto obejrzeć i poszukać modelu Superleggera? Są w wymaganym rozmiarze i ze wszystkich felg z gamy OZ Racing mają najbardziej japoński, JDM-owy styl.
Potem już tylko gleba, lotka, żółte halogeny i karbon na maskę (racingowe pasy bym sobie odpuścił) Very Happy
Powrót do góry
Ivessore

Dyskutant



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ł
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/5
Wysłany: Nie 24 Sie 2014, 20:33
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Vespa , znalazłem bardzo podobny pomysł do twojego u naszych sąsiadów : http://www.mobile.de/pl/marka/honda/model/jazz/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:honda,mdl:jazz,mld:sport/pg:vipcar/196354600.html
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

18) jazz »

HondaCR-V

58 000

2015r.

142 700 km

wielkopolskie

HondaCivic

78 000

2018r.

90 000 km

śląskie

Hondae

115 000

2022r.

6 500 km

małopolskie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

Hondae

86 800

2021r.

20 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System