Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) VT Honda Jazz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Nie 15 Cze 2014, 00:08
Temat postu:

VT Honda Jazz


Taka tam dzisiejsza zabawa w virtual tunning... sam jeszcze nie wiem czy chciałbym żeby mój Jazz tak wyglądał, na razie to są szybkie próby.





Przymierzam się do spersonalizowania swojej Hondy ale, jak to zwykle w takich sytuacjach, lepiej jest tą sprawę dokładniej przemyśleć "na sucho".

Chciałem wykorzystać i podkreślić przetłoczenie w boku i przełamać ten dziwny kolor lakieru.

Szary, który widać na dachu i w dolnej części samochodu to by była folia w czarnym macie lub carbon. Odcięcie kontrastującym kolorem, który by się musiał też gdzieś pojawić. Nie wiem czy w ogóle wchodzić z tym na tylny zderzak ale blenda by chyba też mogła być w czarnym macie / carbonie.

Pod samochodem, ten rant do podkładania lewarka, czy do czego to służy, mam w jednym miejscu, na środku, zardzewiały, zostanie pewnie pomalowany na czarno.

A zaczęło się od "przymiarki" alusków, które mi wpadły w oko: 15" OZ SUPERTURISMO GT - GRIGIO CORSA.
Powrót do góry
Ivessore

Dyskutant



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ł
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/5
Wysłany: Nie 15 Cze 2014, 21:57
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Witam

Takie zmiany bardzo fajnie wyglądają. Masz jakiś program do tego? Chciałem sobie w przyszłości zrobić czarny dach ale bez wcześniejszego obejrzenia efektu gdzie indziej nie podejmę się.
Podoba mi ten pomysł z dołem. Sam siedzę i myślę co zrobić z przodem i nie mam pomysłu.
Co do felg to jak chcesz żeby ludzie zwracali uwagę na auto to wariat 2. Bardziej oczy przykuwa.

Możesz też np spróbować z przyciemnianymi światłami z większym efektem czerni na aucie w różnych miejscach. Sam skorzystam :p

EDIT: To z tyłu to lotka czy dach domu? Very Happy
Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Nie 15 Cze 2014, 23:27
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Hej,

Dzięki za komentarz. To są proste prace graficzne w programie Adobe Photoshop. Można by to zrobić dużo bardziej realistycznie ale by trzeba poświęcić sporo więcej czasu, którego nie mam.

Nie za bardzo zrozumiałem o czym piszesz z przyciemnionymi światłami - możesz dać jakieś linki? I też enigmatycznie zabrzmiał fragment o efekcie czerni w różnych miejscach.

To z tyłu to dach domu, też zauważyłem, że wygląda jak lotka, której ewidentnie brakuje ale jak na razie niczego dobrego nie znalazłem nawet w sklepach online.

Felgi numer dwa odpadają, bo nie zauważyłem wcześniej, że ten wzór ma tylko rozmiar 17" a ja chciałem skromne 15" (z uwagi na komfort jazdy).

Podeślij fotkę samochodu, mogę wykonać wizualizację ale nie od ręki bo - jak mówiłem - mam problemy z wolnym czasem.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 16 Cze 2014, 10:06
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Witam,

mi osobiście podoba się wersja druga, ale nie dałbym lini na masce. Natomiast lotkę gdybyś ją kupił - znalazł zrobiłbym czarną pod kolor dachu.
Ja raczej jestem konserwatystą jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny wyjątek listwy na drzwiach i halogeny w przednich zderzakach.
Natomiast co do wnętrza to położyłem na progach nakładki.

PS. Na początku nie zorientowałem się że tam w tle jest dach domu Wink
Myślałem że już kupiłeś swoją upragnioną lotkę.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Ivessore

Dyskutant



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ł
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/5
Wysłany: Pon 16 Cze 2014, 21:47
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Z lampami chodziło mi o to ze skoro starasz się na czarno zrobić to przyciemnienie przednich świateł tez by dało niezły efekt. Zdjęć nie podeśle bo nie znalazłem.

Co do "dołu" chodziło mi o przetłoczenie u dołu drzwi. Sam myślę co zrobić z przodem auta (coś tam zmienić żeby było widać że nie jedzie seria Smile )
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 16 Cze 2014, 21:47
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Czw 19 Cze 2014, 11:01
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Vespa, dzięki! Brakowało mi tutaj takiego tematu. Chyba każde szanujące się forum użytkowników danej marki ma dział VT. Sam chętnie dłubnąłbym coś w PS ale na razie czasu dramatycznie brak Sad
Niezły pomysł miałeś z tym dolnym pasem w innym kolorze, choć wg mnie dyskretniej wyglądałby dół w kolorze tylko o ton ciemniejszy od reszty budy. Ale idea wg mnie świetna, kształt poliftowych zderzaków aż się o to prosi...
Aha: widzę, że jesteś nakręcony na OZ-ty, więc może warto obejrzeć i poszukać modelu Superleggera? Są w wymaganym rozmiarze i ze wszystkich felg z gamy OZ Racing mają najbardziej japoński, JDM-owy styl.
Potem już tylko gleba, lotka, żółte halogeny i karbon na maskę (racingowe pasy bym sobie odpuścił) Very Happy
Powrót do góry
Ivessore

Dyskutant



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ł
Posiadane auto: Citroen C4
Piwa: 0/5
Wysłany: Nie 24 Sie 2014, 20:33
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) VT Honda Jazz


Vespa , znalazłem bardzo podobny pomysł do twojego u naszych sąsiadów : http://www.mobile.de/pl/marka/honda/model/jazz/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:honda,mdl:jazz,mld:sport/pg:vipcar/196354600.html
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

18) jazz »

HondaCivic

19 900

2008r.

178 000 km

małopolskie

HondaCivic

33 200

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCivic

28 900

2011r.

149 218 km

mazowieckie

HondaCR-V

59 850

2015r.

142 700 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System