Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 28, 29, 30  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 24 Sie 2015, 11:31
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Witam,

Jeżeli cie uraziłem na temat wyszukiwaniaa samochodów to przepraszam.
Czyli te modele które podałeś i w cenie 5 tys. zł. ?
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Vespa

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 420
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sz-ły
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-dsi 2005 r.
Piwa: 7/3
Wysłany: Pon 24 Sie 2015, 12:41
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Nie dramatyzujmy Wink
Patrzę też na inne modele ale nie wyżej niż z segmentu B.

Ważny jest stan i pewne pochodzenie. Najlepiej gdyby ktoś tu napisał:
"Vespa, mój dziadek ma na sprzedaż fajne autko, przebieg poniżej 100 k km, jeździł tylko do kościoła, nie butował ani nie zamulał, 24h na dobę stało w suchym garażu i nie jeździło po śniegu Smile Wszystko robione na bieżąco, wsiadać i jeździć. "

Na to mniej więcej liczę i dlatego z takim wyprzedzeniem już zacząłem szukać Twisted Evil
Powrót do góry
Pafcio01

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 105
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4
Piwa: 2/6
Wysłany: Pon 24 Sie 2015, 13:35
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Focus (mój) faktycznie rdzewiał i dlatego go sprzedałem, ale jak już ktoś się przejedzie Fordem z wielowahaczowym tylnym zawieszeniem to będzie z pewnością zachwycony. Ja z łezką w oku oglądam się za nimi na ulicach i już wiem jakie będzie moje kolejne autko Razz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pon 24 Sie 2015, 13:52
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Witam,

Pafcio01 napisał:
Cytat:
Ja z łezką w oku oglądam się za nimi na ulicach i już wiem jakie będzie moje kolejne autko
To sprzedaj Vespie swojego jazza. Trochę dołożysz i kupisz sobie wymarzonego forda.
Wszyscy będą zadowoleni.
Po roku użytkowania jazza na pewno znajdzie się na niego kupiec.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pon 24 Sie 2015, 15:14
Temat postu:

crx


Vespa napisał:

No chyba że się trafi ciekawy roadster w postaci Hondy CRX Del Sol albo Mazdy MX5 (nie wiem jak zimą). Ale te w dobrym stanie, to nie za takie pieniądze i jak na swe przeznaczenie, byłby to chyba przerost formy nad treścią, niepotrzebna zachciewajka droższa w utrzymaniu. W moim odczuciu takie auta pasują do kobiety bardziej niż Jazz do faceta, a nawet jazda nimi mogłaby być przyjemna.


Fajny pomysł z tym CRX-em, sam bym się skusił:
http://otomoto.pl/oferta/honda-crx-delsol-cabrio-targa-ID6y9LXT.html#747fa16f38
jedyny problem, to że już mam drugie auto - kolor podobny, ale kultura pracy inna;-)
Dziś przeglądy Fabii i Jazza, Jazzowi służy jazda autostradami, amorki nie wytłukły się jak rok temu, zaś Fabii skorodował wydech i chodziła jak wieśwagen po tjuningu - wszyscy słyszeli, że jadę, ale już zrobione, sam w naprawie nie byłem:

jeszcze tylko uszczelnić miskę olejową oraz poprawić ręczny i będzie git! W Jazzie jeno żarówka przy rejestracji padła, ktoś pamięta może jaka? No i osłona termiczna katalizatora chyba, skorodowała na jednej śrubie i puściła.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 24 Sie 2015, 15:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Wto 25 Sie 2015, 15:04
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


-Miles- napisał:
pieta napisał:

(...)
Teraz tylko wyrwac civica 1.8 do testow i będzie już kompletny oglad sytuacji ;)


Oj polecam, polecam.
Właśnie na takiego się przesiadłem. Co prawda nie z Jazza, ale z bratniej City `09 i wrażenia z jazdy odczuwalnie lepsze.


Miles co ci najbardziej przeszkadza w tym modelu? Pytam bo IX najprawdopodobniej bedzie moim kolejnym nabytkiem w przyszlosci.
U mnie w VIII genie najbardziej denerwuje promien skretu ktory nie przystoi segmentowi C. Drażni troche czasem skrzypienie sprzegla ( o tym wiedzialem przed zakupem,typowa boloczka) mozna z tym sobie poradzic, gorzej z twarda zawiecha ale i tu troche ratuje miekka oponka. W IX zdaje sie to poprawili choc skret chyba identyczny no i u ciebie gabaryty w kombiaku troch inne. Tak przy okazji napisz ile ci pali to cudo po Wrocku. U mnie obecnie przy ruchu wakacyjnym z klima komp podaje 8.8L ale realnie jest o 0,5 L wiecej. Niby nie duzo zwazywszy na mase (ciezka wersja EXE...)i szrokie kapcie 225 ale Jazzik w tych samych warunkach potrzebowal od 1.5 do 2 L mniej. Tak dla porownan w trasie nie autostradowej tylko takiej do 90 jak odprowadzalem szwagrowi Jazza jechalismy na 2 auta tym samym tempem to roznica miedzy Cifem a Jaxzem wyniosla tylko 0.3 L a wiec niewiele. Obecnie moj rekord Cifem to 5.5L w trasie ale wiem ze mozna jeszcze mniej osiagnac- silnik nastawiony na ekonomie. Podczas hamowania silnnikiem jedzie sie duzo fale niz w Jazzie. Smiem twierdzic ze x predkodcismi autostradowymi powyzej 120km/h padlby remis a kto wie moze i Cif okszalby sie oszczedniejszy. Reasumujac generalnie fajnie sie tym jezdzi ale gdybym nie potrzebowal nieco wiekszego bagaznika i mocniejszego silnika i jezdzil tylko po miescie to uwazam ze Jazz lepiej sie sprawdzi.
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Wto 25 Sie 2015, 16:52
Temat postu:

civicman


Jazzman napisał:
-Miles- napisał:
pieta napisał:

(...)
Teraz tylko wyrwac civica 1.8 do testow i będzie już kompletny oglad sytuacji Wink


Oj polecam, polecam.
Właśnie na takiego się przesiadłem. Co prawda nie z Jazza, ale z bratniej City `09 i wrażenia z jazdy odczuwalnie lepsze.


Miles co ci najbardziej przeszkadza w tym modelu? Pytam bo IX najprawdopodobniej bedzie moim kolejnym nabytkiem w przyszlosci.
U mnie w VIII genie najbardziej denerwuje promien skretu ktory nie przystoi segmentowi C. Drażni troche czasem skrzypienie sprzegla ( o tym wiedzialem przed zakupem,typowa boloczka) mozna z tym sobie poradzic, gorzej z twarda zawiecha ale i tu troche ratuje miekka oponka. W IX zdaje sie to poprawili choc skret chyba identyczny no i u ciebie gabaryty w kombiaku troch inne. Tak przy okazji napisz ile ci pali to cudo po Wrocku. U mnie obecnie przy ruchu wakacyjnym z klima komp podaje 8.8L ale realnie jest o 0,5 L wiecej. Niby nie duzo zwazywszy na mase (ciezka wersja EXE...)i szrokie kapcie 225 ale Jazzik w tych samych warunkach potrzebowal od 1.5 do 2 L mniej. Tak dla porownan w trasie nie autostradowej tylko takiej do 90 jak odprowadzalem szwagrowi Jazza jechalismy na 2 auta tym samym tempem to roznica miedzy Cifem a Jaxzem wyniosla tylko 0.3 L a wiec niewiele. Obecnie moj rekord Cifem to 5.5L w trasie ale wiem ze mozna jeszcze mniej osiagnac- silnik nastawiony na ekonomie. Podczas hamowania silnnikiem jedzie sie duzo fale niz w Jazzie. Smiem twierdzic ze x predkodcismi autostradowymi powyzej 120km/h padlby remis a kto wie moze i Cif okszalby sie oszczedniejszy. Reasumujac generalnie fajnie sie tym jezdzi ale gdybym nie potrzebowal nieco wiekszego bagaznika i mocniejszego silnika i jezdzil tylko po miescie to uwazam ze Jazz lepiej sie sprawdzi.


Fajnie, że się odezwałeś. Ja trafiałem na Civiki w Dieslu (uznanym za najlepszy diesel, nawet 1.9 tdi wyprzedził, w ostatnim Auto Świecie bodajże) które miały zwykle "pocący" się silnik, zaś ten w benzynie mimo, że wymuskany okazał się skręcaćSmile Tak więc porzuciłem marzenia o civic, na rzecz accord coupe, potem były fantacje o gt86 i s2000, a w końcu jeżdżę fabią 1.2 htp co ją od siostry dostałem, na dwójce do 6k obrotów się kręci i ok. 80km/h dość żwawo, prawie jak jazz, który prawie jak civic;-)
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Wto 25 Sie 2015, 18:53
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


@Jazzman

Civicem jeżdżę niecałe 2 tygodnie. Nie poznałem jeszcze jego wszystkich zalet i wad. Te drugie z pewnością też ma. Na razie na liczniku 606 km. Po kupnie zatankowałem pod korek, a drugi raz po 419km. Komputer pokazał równe 7.0, a z wyliczeń wyszło mi 6,5 l/100km. Auto na dotarciu, także jazda spokojna, klimatyzacja na małym nadmuchu. W tych 419 km, ok 100km trasy, reszta to Wrocław, ale póki są wakacje to bez większych korków. Systemu auto-stop nie używam. Jest to właśnie jedna z tych rzeczy, która mnie wkurza, bo nie da się go permanentnie wyłączyć. Trzeba pamiętać o jego wyłączaniu po każdym odpaleniu silnika z kluczyka. Tutaj uwaga do wskaźnika paliwa - nareszcie pokazuje całą ilość paliwa, a nie tak jak poprzednio do dużej rezerwy.
Rozstaw osi `2,6 m, czyli jest większy od poprzednika, do tego kół o szerokości opony 225 nie da się tak mocno skręcić, dlatego mniejsza zwrotność jest niestety oczywista. Jazz to miejskie auto i tutaj na pewno sprawdzi się lepiej. Przy parkowaniu przydaje się kamera cofania - i tutaj kolejny minus. Obraz w wersji bez HC+ wyświetlany jest na małym ekranie pod szybą i nie zawsze (np. przy nasłonecznieniu) jest dobrze widoczny.
Jednym z minusów na pewno będzie mała ilość miejsca na stopy z tyłu. By dorosła osoba mogła włożyć stopy pod fotel kierowcy, trzeba ten fotel mocno podnieść w górę. Kierownicę mam podniesioną maksymalnie do góry i przy moich 183 cm wzrostu mam wrażenie, że do jej idealnego położenia brakuje tego centymetra czy dwóch.
Z tego co widzę pod maską, wymiana żarówek w reflektorach prosta nie będzie.
Reszt grzechów nie pamiętam Smile

Civic jest autem, którym chce mi się jeździć. Prowadzi się o niebo lepiej od City. Z jednej strony dziury i nierówności są mniej odczuwalne, a z drugiej strony Civic praktycznie nie przechyla się na zakrętach. Tam gdzie City skręcała z piskiem opon, a nawet z podsterownością, Civic daje radę bez najmniejszego zająknięcia. Jest lepiej wyciszony (choć np. Corolla jeszcze lepiej). Sprzęgło jest bardzo miękkie, chodzi leciutko, nic nie skrzypi. Włączenie klimatyzacji nie jest już tak odczuwalnym obciążeniem dla silnika. Wnętrze wykończone jest świetnie. Jak dla mnie wypada sporo lepiej niż w najnowszym Aurisie.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 08:16
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


pieta napisał:
pieta napisał:
Czołem,
Zdałem kijanke i przesiadłęm się do jazza. Niestety dyskomfort był bo kijanka nówka sztuka prawie z 2015 roku a jazz jaki jest każdy widzi więc jako auto z 2007 roku już trochę zmęczony, ale pierwsze wrażenia oprócz tego ze zmeczony:
jazz zaprotestował gdy chciałem się wycofać i chciałem wsteczny wrzucić do przodu Wink
silnik pracuje głośniej niż w ceed
w jazzie więcej miejca na noge lewa gorzej z prawa, w ceed odwrotnie Razz
jazz jest jednak zrywniejszy w zakresie wolnych obrotow i niskich predkosci ale to wiadomo że masa niższa i inny rozkład momentu obrotowego
jazz nie ma hamulców Laughing
w jazzie siedzi się wyżej co mi jednak odpowiada, ale to kwestia przyzywczajenia
jazz ponownie zaprotestowal jak chciałęm wrzucić 6 bieg którego nie ma
ręczny w jazzie trzeba mocno zaciagnać żeby trzymal
biegi trochę już haczą i sprzęgło gorzej chodzi ale to nic dziwnego po 8 latach Smile

Poza tym 1.6 mimo ze na wtrysku bezpośrednim benzyny to jednak fajnie pracuje, lepsza kultura pracy niż w zastępczym wcześniejszym 1.4 hultaju i30. Co prawda ze 135 kucy to trochę na papierze bo do vmax nie dało mi się dociagnać na autostradzie, ale pomykanie 140 na autostradzie i 6 biegu to naprawdę przyjemność przy 4 tys obrotow.
Ogolnie polubiłem ceeda mimo ze klima tylko manualna, nie było czujnikow parkowania a fabryczne radio gra daremnie w porównaniu do zestawu hi-fi w jazzie Wink Poza tym siedzi się nizej niż w jazzie, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Teraz tylko wyrwac civica 1.8 do testow i będzie już kompletny oglad sytuacji Wink


uzupełnię jeszcze zanim zapomnę:
podłokietnik super sprawa, nie tylko jako schowek,
ceed szerszy bo powoduje większy komfort z tylu dla 3 pasazerow, ale też i dłuższy co powoduje mniejszy komfort na ciasnych parkingach. Jazz to street figher miejski, wszędzie wjedzie, może tylko sejczento i smart ma lepiej Wink
Jak dociągnąłem do 170 to zaczęło lekko tyłem zarzucać, ale w jazzie też komfort jazdy przy tej prędkości żaden więc w sumie remis w tej kategorii Laughing
brak active steering to w sumie kwestia przyzwyczajenia
ceed ma chyba więszy bak, w sumie nie sprawdzałem ale prawie każde auto ma większy niż 42 litry Wink
czujnik zmierzchu tez fajny bajer
więcej grzechow nie pamiętam Razz

Przypomniały mi się jeszcze dwie rzeczy:
automatyczne blokowanie drzwi powyżej pewnej predkosci, fajny bajer i mi się podoba\
rączka do wysiadania przy kierowcy (w ceedzie brak a w jazie jest)
no trzecia i oświetlenie przy lusterku (w jazzie jest, w ceed jest ale przykładowo w i30 go nie było i to trochę przeszkadzało na dłuższą metę)
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 08:21
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


-Miles- napisał:
@Jazzman

Civicem jeżdżę niecałe 2 tygodnie. Nie poznałem jeszcze jego wszystkich zalet i wad. Te drugie z pewnością też ma. Na razie na liczniku 606 km. Po kupnie zatankowałem pod korek, a drugi raz po 419km. Komputer pokazał równe 7.0, a z wyliczeń wyszło mi 6,5 l/100km. Auto na dotarciu, także jazda spokojna, klimatyzacja na małym nadmuchu. W tych 419 km, ok 100km trasy, reszta to Wrocław, ale póki są wakacje to bez większych korków. Systemu auto-stop nie używam. Jest to właśnie jedna z tych rzeczy, która mnie wkurza, bo nie da się go permanentnie wyłączyć. Trzeba pamiętać o jego wyłączaniu po każdym odpaleniu silnika z kluczyka. Tutaj uwaga do wskaźnika paliwa - nareszcie pokazuje całą ilość paliwa, a nie tak jak poprzednio do dużej rezerwy.
Rozstaw osi `2,6 m, czyli jest większy od poprzednika, do tego kół o szerokości opony 225 nie da się tak mocno skręcić, dlatego mniejsza zwrotność jest niestety oczywista. Jazz to miejskie auto i tutaj na pewno sprawdzi się lepiej. Przy parkowaniu przydaje się kamera cofania - i tutaj kolejny minus. Obraz w wersji bez HC+ wyświetlany jest na małym ekranie pod szybą i nie zawsze (np. przy nasłonecznieniu) jest dobrze widoczny.
Jednym z minusów na pewno będzie mała ilość miejsca na stopy z tyłu. By dorosła osoba mogła włożyć stopy pod fotel kierowcy, trzeba ten fotel mocno podnieść w górę. Kierownicę mam podniesioną maksymalnie do góry i przy moich 183 cm wzrostu mam wrażenie, że do jej idealnego położenia brakuje tego centymetra czy dwóch.
Z tego co widzę pod maską, wymiana żarówek w reflektorach prosta nie będzie.
Reszt grzechów nie pamiętam Smile

Civic jest autem, którym chce mi się jeździć. Prowadzi się o niebo lepiej od City. Z jednej strony dziury i nierówności są mniej odczuwalne, a z drugiej strony Civic praktycznie nie przechyla się na zakrętach. Tam gdzie City skręcała z piskiem opon, a nawet z podsterownością, Civic daje radę bez najmniejszego zająknięcia. Jest lepiej wyciszony (choć np. Corolla jeszcze lepiej). Sprzęgło jest bardzo miękkie, chodzi leciutko, nic nie skrzypi. Włączenie klimatyzacji nie jest już tak odczuwalnym obciążeniem dla silnika. Wnętrze wykończone jest świetnie. Jak dla mnie wypada sporo lepiej niż w najnowszym Aurisie.


co do start& stop to można go chyba wyłaczyc w ASO permamentnie, ewentualnie sa domowe sposoby (czujnik jest gdzies w okolicy sprzegla wiec można go samemu odlaczyc, tak przynajmniej w innych markach to działa).

w sumie to tourera chętnie był potestowal, wiec jak pisałem poczynię pewne kroki w tym kierunku Wink
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 09:33
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Z racji gwarancji pytałem tylko w ASO o możliwość wyłączenia, no i odmówili. Zależy mi też na tym aby zrobili to tak, by komputer pokładowy nie informował mnie kompletnie o niedziałaniu tego systemu.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 09:36
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Witam,

Mam okazję kupic z pewnego źródła (pierwszy właściciel a auto z ASO) civica UFO z 2006r przebieg 70tys km. (czyli tyle co mój 9-letni jazz) za 25 tys. (myślę ze za 24tys pójdzie). Wyposazenie pełne właściciel konfigurował wszystko sam pod siebie, tylko silnik chyba 1.4. Sprzedaje bo ma drugi w automacie (ściągnął z niemiec i wszystko udokumentowane a gośc się na tym zna.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 09:52
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


było nie kupować zonie seja Wink A na serio przejedz się i zobacz czy ci pasuje silnik 1.4. Być może szału nie robi vs jazz. Przynajmniej będziesz miał porównanie Smile
widze ze forum jazza dryfuje w kierunki civic clubu Wink
Powrót do góry
-Miles-

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Civic Tourer FL 2015
Piwa: 7/7
Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 09:55
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


UFO VIII generacji jest stosunkowo twarde. Nie każdemu może to na dłuższą metę pasować.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 26 Sie 2015, 10:20
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


-Miles- napisał:
UFO VIII generacji jest stosunkowo twarde. Nie każdemu może to na dłuższą metę pasować.


Twardy jest chyba na felgach 17 cali. Na 16 rzekomo już znośnie (ale za to wygląda gorzej Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 14 z 30





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaCR-V

65 990

2015r.

187 000 km

śląskie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System