Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_jazz

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 115
Skąd jesteś (miejscowość / region): kujawy
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 G5 LS, r. 2004
Piwa: 1/22
Wysłany: Sro 02 Kwi 2014, 20:43
Temat postu:

Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Słuchajcie, nie wiedzalam gdzie dodać ten temat, a chciałam, żeby wypowiedzieli się starzy znajomi z forum (bardzo sobie cenię Wasze opinie). Pewnie moderator wrzuci mnie do kwarantanny za kwestie nie związane z tematem forum, ale spróbuję Smile

Generalnie zastanawiamy się z mężem nad zakupem rodzinnego auta. Mamy całkiem niezłą opcje zakupu aut z dobrego źródła:
Ford Mondeo 2.0, hatchback, 2013, diesel, manual
VW Passat, 2.0 bluemotion, kombi, 2013, diesel.

Czy potrafcie powiedzieć coś ciekawego na ten temat? Którym lepiej się zainteresować, które mniej awaryjne, łatwiejsze w eksploatacji.
Przyznam że Passat bardziej mi się podoba - full opcja, skóra itd. Smile
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 02 Kwi 2014, 20:59
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


lo matko, będzie wojna.

A tak na serio każdy z nich zly bo diesel. moglbym pisać wypracowania na temat ze obecne ropniaki to wynalazek szatana. Ostatnio jednak w autoswiecie był artykul na ten temat wiec tam odsyłam.
Jeżeli ford to tylko w benzynie i tylko 2.0 bez eco czegos tam bo można zagazować jeżeli sa duże przebiegi.

Mazda 6 podobna kaszana z ropniakiem (słynne wtryskiwacze denso, koszt 10k plus wymiana 5k w ASO Laughing ) ale benzyna fajna

Avensisa nie lubie tak samo jak toyoty bo wole Hondzie.
Wiec dlaczego kasiu nie accord ? Diesel 2.2 najlepszy ze wszystkich diesli do przebiegu 150k. Benzynka tez fajna 2.0, szkoda ze honda idzie w tym samym kierunku co wszyscy

Z ladnych auto to jeszcze alfa romeo 159 zostaje. 1.75 tbi fajna ale trudno dostepna i nie da się zagazować wiec polecam ropniaka 2.0

Niemieckiej myśli technologicznej nie uznaje, może oprócz bmw ale przy tym ar 159 (za wyjątkiem silnikow specjalnej troski jts) to wzor niezawodności Laughing

Mowiem to ja jarząbek, znafca motoryzacji wszelakiej Laughing
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Sro 02 Kwi 2014, 21:19
Temat postu:

dla ciebie, dla rodziny


Antyrodzinny charakter Alfy Romeo 159
http PKT.22

A Mazda 6 fajna:-)
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 02 Kwi 2014, 22:08
Temat postu:

Re: dla ciebie, dla rodziny


sstar napisał:
Antyrodzinny charakter Alfy Romeo 159
http://www.autocentrum.pl/alfa-romeo/159/

A Mazda 6 fajna:-)


Nie marudz. W accordzie tourer podobny bagaznik jak w ar 159 sportwagon Razz
A rodzina 2+2 do 159 sw sie zmiesci. A jak ojciec kierownik bedzie zadowolony z lansu na miescie Razz
Co do madzi sie zgadzam Very Happy
Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Sro 02 Kwi 2014, 22:38
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Accord, jak ma być rodzinnie to w wersji kombi. Miejsca dość, zawieszenie raczej sprężyste ale bez przesady (Jazz twardszy Wink )
Jak tempo jazdy relaksacyjno-normalne to benzyna 2.0, jak tempo pospieszne to benzyna 2.4. Diesel super, ale to diesel... Very Happy Jak koszty zbyt duże to benzynę można zagazować.
Auto świetne, niezawodne i z gatunku tych, za którymi czule spojrzysz po zaparkowaniu. Niestety drogie bo mało traci na wartości. No i nie ma tego dużo na polskim rynku wtórnym.
Mondeo - znak firmowy to znakomity układ jezdny, niezawodność ujdzie, zdarzają się awarie diesli i ataki rdzy.
Passat - król poboczy (nie daj sobie wmówić bzdur z ADAC czy innej Dekry).
Mazda miała problemy z rudą (rdzą znaczy) ale teraz już chyba lepiej.
Jeśli upierasz się przy europejskiej motoryzacji, i to tej z gatunku czołgopochodnych to popatrz sobie na Skodę Superb Kombi. Do bagażnika zmieści się dywizja pancerna. Z kuchnią polową Razz

*powyższa opinia jest subiektywna. Autor nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne riposty i wynikły z tego bałagan.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 02 Kwi 2014, 22:38
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Sro 02 Kwi 2014, 23:13
Temat postu:

Re: Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


kasia_jazz napisał:
Słuchajcie, nie wiedzalam gdzie dodać ten temat, a chciałam, żeby wypowiedzieli się starzy znajomi z forum (bardzo sobie cenię Wasze opinie). Pewnie moderator wrzuci mnie do kwarantanny za kwestie nie związane z tematem forum, ale spróbuję Smile

Generalnie zastanawiamy się z mężem nad zakupem rodzinnego auta. Mamy całkiem niezłą opcje zakupu aut z dobrego źródła:
Ford Mondeo 2.0, hatchback, 2013, diesel, manual
VW Passat, 2.0 bluemotion, kombi, 2013, diesel.

Czy potrafcie powiedzieć coś ciekawego na ten temat? Którym lepiej się zainteresować, które mniej awaryjne, łatwiejsze w eksploatacji.
Przyznam że Passat bardziej mi się podoba - full opcja, skóra itd. Smile


Witam,
Hmmm,jeśli chodzi o te 2 modele to wybór nie jest łatwy, radzę się poważnie zastanowić na silnikiem wysokoprężnym, jeśli auto nie przejedzie 40kkm rocznie benzyniak może okazać się lepszym wyborem i tu jeśli chodzi o silniki wolnossące (tylko Mondeo) ford ma przewagę pod względem bezawaryjności, passat z kolei wygrywa pod względem elastyczności silnika-zawdzięcza to dmuchawce. Z 2013 oba modele mają nieszczęsny DPF-filtr cząstek stałych, który może powodować drenaż portfela, jazda w większości w terenie zabudowanym potęguje problemy DPF. Dodatkowo w dieslach lubi padać dwumas, czasem wtryski choć może to bardziej wina naszego paliwa no i o dmuchawkę trzeba dbać i nie gasić silnika za szybko zwłaszcza po forsownej jeździe.
Jeśli chodzi o komfort jazdy i wielkość wnętrza wygrywa zdecydowanie ford, vw będzie nowszy technologicznie, mniej palący(ON) pakiet bluemoution - spojlery obniżone zawiasy, energooszczędne opony itp. to wszystko powoduje obniżenie spalania. Materiały użyte we wnętrzu zdecydowanie na plus passata ale skóry to bym w życiu nie brał, może i wygląda elegancko i praktycznie(warunek czarna) to jednak ma swoje wady-w zimie zimno( sytuację trochę ratują podgrzewane fotele) a w lecie mimio klimy się przyklejamy (chyba że wentylowana). Na minus passata el. hamulec ręczny/postojowy-jest dość awaryjny.
Kasiu czy to twoje "dzieło"? http://www.forumsamochodowe.pl/ford-mondeo-2-0-diesel-vs-volkswagen-passat-kombi-bluemotion-vt73712.htm Wink
Kasiu zastanów się nad CIVIC IX turer, z gigantycznym bagażnikiem, może i w środku mniej miejsca a o gustach wyglądu zewnętrznego się nie dyskutuje za to autko będzie bezawaryjne na długie lata zwłaszcza 1,8 i-vtec 142km jeszcze bez dmuchawki i wtrysku bezpośredniego więc kłopoty z nagarem są mu obce . Ewentualnie diesel 1,6 i-detec 120km może się sprawdzić choć to stosunkowo nowa konstrukcja i mało jeszcze informacji o nim ale w końcu to HONDA Twisted Evil
Z większych aut segmentu D to genialnie wyglądającą Mazdę 6 można by polecić oczywiście benzyna-jak na 2,0 mało pali ale uwaga na bezb.wtrysk lub Accord zarówno benzyna jak diesel tylko nie wiem czy będą w cenie forda i vw.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 03 Kwi 2014, 09:23
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


hehe,
Widze ze Kasia już podjela decyzje i jest zdziwiona ze wszyscy wieszają psy na pasiorze Laughing

Ale żeby było na temat, tu masz artykul który kiedyś wynalazłem i wkleilem

http://www.zlomnik.pl/index.php/2013/02/19/zlomnikowy-poradnik-kupujacego-nowy-samochod-cz-1/

http://www.zlomnik.pl/index.php/2013/02/20/zlomnikowy-poradnik-kupujacego-nowy-samochod-cz-2/

tu masz test mondziaka:

http://www.autogaleria.pl/auto_test/ford-mondeo-2.0-tdci-titanium-individual,362.html

http://www.autogaleria.pl/auto_test/ford-mondeo-kombi-2.0-tdci-titanium-x,224.html

a tu pasiora:

http://www.autogaleria.pl/auto_test/volkswagen-passat-bluemotion-2.0-tdi-comfortline,399.html

poza tym jestem zdziwiony ze kobieta nie chce kupic julki Wink


Anuway z większych kompaktow to civic tourer to niezły wybor. Poza tym lanica delta jest dosyć ekstrawagancka i wyrosnieta jak na swoj segment.
Ewentualnie zarówno w żuliecie jak i delcie z benzyniakow polece klasyczne 1.4 z turbo i 120 kucy. Multiair jakos mi nie podszedł. Diesle we wloszczyznie sa dobre, ale nie wiem jak te ostatnie 1.6, oprócz tego ze gorzej je tuningowac Razz

Reszta już była opisana wiec nie ma co się powtarzac

Anyway powodzenia w zakupie, spadam na trochę i mnie nie będzie wiec Waldi trochę poczeka na zdjecie welurów Wink
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 03 Kwi 2014, 10:57
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Witam,

kasia_jazza napisała:
Cytat:
Generalnie zastanawiamy się z mężem nad zakupem rodzinnego auta. Mamy całkiem niezłą opcje zakupu aut z dobrego źródła:
Ford Mondeo 2.0, hatchback, 2013, diesel, manual
VW Passat, 2.0 bluemotion, kombi, 2013, diesel.
Z tych dwóch to wybrałbym forda. Choć mówią: ford to g..... wort, ale jest jeszcze dalsza odpowiedź do tego a nie każdy ją zna: nie każda mo.da pasuje do forda. Trochę nie kulturalnie, ale to tak tytułem wyjaśnienia sprawy z fordem. Jeżeli chodzi o VW to daruj sobie ten silnik. W dieslu to tylko stara jednostka 1,9TDI. Co prawda udoskonalają tą 2.0 ale to nadal nie jest to co 1.9TDI
Dalej awaryjne Sad
Nie lubię samochodów z WAG tak więc nie będę do nich namawiał, ale to moja własna opinia.
Jeżeli chodzi o typ silnika to tylko benzyna, zawsze możesz zagazować. Tylko po co jak będzie niskie spalanie. Można robić też małe przebiegi i policzyć cenowo zużycie gazu do benzyny. Stanie w korkach.
Jeżeli chcesz zagazować samochód to musisz jeszcze pamiętać o tym że autko przełączy się na gaz dopiero po osiągnięciu pewnej temperatury przez silnik. Tak więc nie ma temperatury, jedziesz na benzynie którą musisz mieć w baku. W starych silnikach z gaźnikiem można było sobie samemu przełączyć na gaz w nowych z wtryskiem tego się nie da zrobić. Doliczyć też musisz częstsze ze przeglądy, legalizacja butli itd. Jak kupisz nową to nie wszyscy przyjmą starą, znam taki przypadek. Jak coś zacznie się psuć to będziesz musiała szukać przyczyny w dwóch jednostkach zasilania, Jak już chcesz diesla to taki bez common raila, i bez tego nieszczęsnego DPF-filtr cząstek stałych. Chyba były produkowane do 2006 (jeżeli jestem w błędzie to poprawcie) do takiego to nawet olej do smażenia wlejesz i pojedziesz Smile Tak więc się zastanów.

Z samochodów to podobnie jak koledzy wybierz coś z japończyków, chyba że koreańską Kie ceeda kombi. Albo coś takiego:
Samochody rodzinne - Cruze Kombi. Inną sprawą jest to że popularne są teraz SUV'y, np.SUV-y/Crossovery Orlando ale każdy robi jak chce. Pozostają jeszcze chyba dwie najważniejsze kwestie:
- ile masz pieniążków do dyspozycji,
- ile osób ma się w tym autku mieścić.

PS. Chłopaki i dziewczyny zaraz mnie zjedzą za te modele Smile
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 03 Kwi 2014, 13:23
Temat postu:

kia


kia ceed kombi to tani i chyba niezły wybór,
do Chorwacji jechaliśmy w czwórkę i nawet dali mi trochę pojeździć,
pytanie tylko jak to się pasie... znaczy psuje, tego nie wiem:-(
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 03 Kwi 2014, 13:35
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Witam,

sstar napisał:
Cytat:
pytanie tylko jak to się pasie... znaczy psuje, tego nie wiem:-(
Jeżdżą w policji, więc chyba dobrze Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
kony74

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 221
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 Executive 2010
Piwa: 12/3
Wysłany: Czw 03 Kwi 2014, 14:47
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


kedlaw07 napisał:
Jeżdżą w policji, więc chyba dobrze Wink


To nic nie znaczy. U nas ważne jest kto z kim się dogadał na przetargu, nic więcej.

Kasiu, co do diesla z 2013 roku to jeśli nie robicie dużych autostradowych przebiegów (min. 30-40 tys rocznie) to chyba nie warto. Jazda miejska i na krótkich odcinkach skończy się boleśnie, chyba że sprzedacie po 2-3 latach i ktoś inny będzie miał problem.

Na temat niemieckiej motoryzacji mam wyrobione własne, złe zdanie, ale może ja jestem odmieńcem.

Jeśli samochód ma być na dłużej i użytkujecie normalnie, jak to w Polsce, to raczej oszczędna benzyna, najlepiej japońska.

Jeśłi samochód na 2-3 lata to chyba lepiej Passat bo potem łatwiej sprzedać.
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 03 Kwi 2014, 15:38
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


[quote="kony74"]
kedlaw07 napisał:
Jeżdżą w policji, więc chyba dobrze Wink


To nic nie znaczy. U nas ważne jest kto z kim się dogadał na przetargu, nic więcej.

> W Łodzi zamiast Yarisek na prawku zaczęły jeździć Swifty, też nie sądzę,
> aby to było związane z ich niesłychaną jakością, czy niezawodnością,
> choć nie znam jakości obydwu samochodów. Pzdr!
Powrót do góry
HondaJazz

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 120
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4. 2011
Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 03 Kwi 2014, 19:29
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Bez przesady, co to jest za temat???? Czy to forum ma moderację?

Może założę temat "Jeśli nie Jazzem to czym na wakacje" albo "Jeli flaszka nie w Jazzie to gdzie"?
_________________
5W30 INSIDE!
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 04 Kwi 2014, 09:52
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Witam,

sstar napisał:
Cytat:
To nic nie znaczy. U nas ważne jest kto z kim się dogadał na przetargu, nic więcej.
Passaty też są z przetargu, jednak ja napisałem z wiadomych przyczyn. Tak jak pisałem wczesniej nie lubię aut z VAG ani innych modeli. VW pracuje nad podgrzewaną szybą z przodu, podczas gdy ford żuż dawno to ma. Wink

HondaJazz napisał:
Cytat:
Może założę temat "Jeśli nie Jazzem to czym na wakacje" albo "Jeli flaszka nie w Jazzie to gdzie"?

Twój temat jest chyba na czasie, bo jeżeli benzyna zacznie drożeć to być może na wakacje w ramach relaksu pojedziemy na rowerach. Co do drugiego tematu to proponuję ją włożyć w miejsce bidonu. Należy jednak pamiętać o jej sukcesywnym napełnianiu. Oczywiście pod pojęciem "flaszka" mam na mysli butelkę z sokiem marchwiowym, ponieważ jego picie pomaga w leczeniu oczu. Jadąc tak długi odcinek trasu musimy mieć je sały czas szeroko otwarte i uważać na innych rowerzystów Wink

Ponieważ wakacje tuż tuż, może warto założyć temat:
Kod:
"Co zabieramy ze sobą na wyjazd, oraz ile nam się tego zmieści. Czyli kto ma większy bagażnik" ;-)


Zobacz jaką wiedzę mamy skoro nasza miła forumowiczka kasia poprosiła nas o poradę. Znaczy to nic innego że jesteśmy znawcami tematu. Ty też jesteś dobry w te klocki.
Pamiętasz wątek olejowy Question Przecież to kasia dała nam inspirację do twórczego myślenia w tym temacie i wykazania się własną kreatywnością Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
kasia_jazz

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 115
Skąd jesteś (miejscowość / region): kujawy
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 G5 LS, r. 2004
Piwa: 1/22
Wysłany: Pią 04 Kwi 2014, 19:25
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Wow ale się wątek rozwinął Smile

Dzięki za wszelkie opinie i podpowiedzi. Generalnie mamy opcję właśnie wśród TYCH dwóch modeli, więc inne nie wchodzą na razie w grę. Są z pewnego źródła i za jakiś czas będą dostępne za bardzo okazyjne pieniądze.

P.S. pieta co to jest julka?? Very Happy

Jazzman niezły śledczy z Ciebie Cool

HondaJazz jaki Ty jesteś ostry Razz Jazzem da się pojechać na wakacje, sprawdzone Idea

No i kedlaw dzięki że mnie bronisz! Very Happy Naprawdę cenię sobie Wasze opinie.

Bo piszecie, że w dieslach się pewne rzeczy psują, ok zgodzę się, ale czy to dotyczy 2-3 letnich aut?? Chyba nie ma co przesadzać?
Generalnie m.in. po Waszych komentarzach zaczynam się skłaniać ku Mondeo.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 1 z 30





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaHR-V

66 900

2015r.

76 000 km

wielkopolskie

HondaCR-V

23 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System