Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Czw 13 Kwi 2017, 21:33
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Generalnie, przy założeniu że cena jest ta sama, w SUV-ie płacimy za przestrzeń, funkcjonalność, z reguły napęd 4x4 no i jest popyt na takie auta (co kształtuje cenę), a w aucie klasy średniej (segment D) podobną kasę wydaje się na lepsze zawieszenie i jego zestrojenie umożliwiające dynamiczną jazdę przy zachowaniu odpowiedniego komfortu, lepsze wyciszenie, komfort foteli, jakość materiałów... 

Krótko: inny segment, inne priorytety, inne oczekiwania, inny target. 
Na trasę rzeczywiście lepsze coś z segmentu D. Na ryby, grzyby, do miasta (!) i na gorsze drogi - SUV. Jest po prostu bardziej uniwersalny.
_________________
man feed machine, machine feed man
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 13 Kwi 2017, 22:12
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Sylpete napisał:
Generalnie, przy założeniu że cena jest ta sama, w SUV-ie płacimy za przestrzeń, funkcjonalność, z reguły napęd 4x4 no i jest popyt na takie auta (co kształtuje cenę), a w aucie klasy średniej (segment D) podobną kasę wydaje się na lepsze zawieszenie i jego zestrojenie umożliwiające dynamiczną jazdę przy zachowaniu odpowiedniego komfortu, lepsze wyciszenie, komfort foteli, jakość materiałów... 

Krótko: inny segment, inne priorytety, inne oczekiwania, inny target. 
Na trasę rzeczywiście lepsze coś z segmentu D. Na ryby, grzyby, do miasta (!) i na gorsze drogi - SUV. Jest po prostu bardziej uniwersalny.


Wg mnie różnice się zacierają. Często napęd x2. Faktem wyższy prześwit i środek ciężkości z wadami i zaletami.
Tak jak pisałem największa wada np Tucsona przechyły i brak startu. Masa stabilizuje. Jazda autostradowa podobna pewno jak w Accordzie. Komfort pewno też, choć może być lekka różnica. Kultura pracy... zależy w którym dizlu;-)
_________________
SstarWines
Powrót do góry
Maciej Loret

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 314
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bydgoszczu
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 LS \\\'03
Piwa: 3/2
Wysłany: Czw 13 Kwi 2017, 22:28
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Sylpete napisał:
Generalnie, przy założeniu że cena jest ta sama, w SUV-ie płacimy za przestrzeń, funkcjonalność, z reguły napęd 4x4 no i jest popyt na takie auta (co kształtuje cenę)


Przestrzeń mnie nie interesuje, funkcjonalność? (co przez to rozumiesz?), naped OK, popyt - co mnie to?

Sylpete napisał:

Krótko: inny segment, inne priorytety, inne oczekiwania, inny target. 
Na trasę rzeczywiście lepsze coś z segmentu D. Na ryby, grzyby, do miasta (!) i na gorsze drogi - SUV. Jest po prostu bardziej uniwersalny.


Na grzyby, to ja wychodzę w kapciach przed furtkę.
Problem w tym ze w miescie jeździ się częściej ale zwykle nie dłużej niż 30-60min, a w trasie 5-6h.

sstar napisał:

Jazda autostradowa podobna pewno jak w Accordzie. Komfort pewno też, choć może być lekka różnica.


Myślę, że wątpię. Tucson to bardziej cena i gabaryty Civica.
_________________
Pozdrawiam, Maciej Loret
Corolla 2016, Yaris HSD 2016 i Jazz 2003
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 13 Kwi 2017, 22:50
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Nie myśl tylko się przyjedz i porównaj. Civic twardziej i mniej komfortowo zestrojony. Co do bagażnika to ubogo w Tucsonie, dla ludzi miejsce jest.
_________________
SstarWines
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 13 Kwi 2017, 22:55
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Jeżeli masz taki dylemat to bierz najpopularniejsze auto kupowane przez polaków wg. czasopisma Auto Świat.
Mam na myśli Skodę.

Zainteresuj się Octavią kombi z automatem oraz z full wypasem. Szukaj w ostatnich latach produkcji II lub początek III
Będzie spełniało Twoje oczekiwania itd.
Wyjdzie tanio i na wypady do McDonald'a dużo z budżetu pozostanie.

Osobiście dla mnie auto jest nudne, jednak jeżeli Tobie zależy na wygodach i ma spełniać twoje warunki to bierz Wink
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 13 Kwi 2017, 22:55
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Czw 13 Kwi 2017, 22:57
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


kedlaw07 napisał:
Jeżeli masz taki dylemat to bierz najpopularniejsze auto kupowane przez polaków wg. czasopisma Auto Świat.
Mam na myśli Skodę.

Zainteresuj się Octavią kombi z automatem oraz z full wypasem. Szukaj w ostatnich latach produkcji II lub początek III
Będzie spełniało Twoje oczekiwania itd.
Wyjdzie tanio i na wypady do McDonald'a dużo z budżetu pozostanie.

Osobiście dla mnie auto jest nudne, jednak jeżeli Tobie zależy na wygodach i ma spełniać twoje warunki to bierz Wink



Dobra rada. Jeśli ktoś nie aspiruje to dobry pomysł. Zestrojenie w dwójce trochę twardawe. Może Superb?
_________________
SstarWines
Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Czw 13 Kwi 2017, 22:59
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Maciej Loret napisał:
Przestrzeń mnie nie interesuje, funkcjonalność? (co przez to rozumiesz?), naped OK, popyt - co mnie to?

Popyt ma znaczenie przy zakupie nowego auta - producent zawsze krzyknie wyższą cenę za pojazd, który cieszy się dużym zainteresowaniem, prawda? Nawet jeśli cena nie do końca przekłada się na rzeczywistą wartość. Rykoszetem dostaje też cena tegoż na rynku wtórnym.
Funkcjonalność: schowki, schoweczki, uchwyty na kubki, kieszenie, półki, półeczki, siatki, rolety blablabla, kubatura przedziału bagażowego. Plus pole widzenia, prześwit (gorsze drogi, miejskie krawężniki etc.), komfort na baloniastych oponach...

sstar napisał:
Wg mnie różnice się zacierają. (...)

To prawda, różnice powoli zanikają, bo segment SUV ewoluuje, oczekiwania klientów rosną.
Pamiętajmy, że tej wielkości SUV-y zaczynały jako konstrukcje oparte na kompaktach, wykorzystując ich komponenty ze wszystkimi tego konsekwencjami i ceną +25%. Ba, z czasem nawet zaczęły zastępować kompakty (Almera -> Qashqai).
Trendy są jakie są, SUV-y stają się coraz bardziej dopracowane i atrakcyjne. Tymczasem segment D się zwija, przynajmniej w Europie. Accorda nie ma, Primery i Galanta od dawna brak, Avensis prawdopodobnie też chyba skończy karierę... Producenci uciekają przed zagładą klasycznej klasy średniej przez jej nadmuchiwanie - Passat, Insignia, Mondeo, Pug 508, Superb, Mazda 6 rosną i osiagają wymiary jeszcze niedawno przypisane segmentowi E. Ceny zresztą też.
Kataklizm, armagedon, koniec świata...

Żeby była jasność: absolutnie nic nie mam do SUV-ów. Nawet z biegiem lat zaczynam doceniać pozycję za kierownicą, wygodę wsiadania i wysiadania, ogólne nienapinanie się na "sportowe" wrażenia za to nacisk na tzw. święty spokój. Sam, gdyby finanse pozwoliły, żonie sprezentowałbym taką CR-V. I pożyczałbym...
Ale segment D ma swoje niezaprzeczalne zalety i tutaj według mnie - biorąc pod uwagę wymienione wymagania - sprawdzi się lepiej.

Maciej Loret napisał:
Na grzyby, to ja wychodzę w kapciach przed furtkę. (...)

To ubierz coś konkretnego chłopie. Kleszcze atakują...
_________________
man feed machine, machine feed man
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pią 14 Kwi 2017, 11:26
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Sylpete wyczerpal temat.
Ja też myślałem że crv czy inny suv na starość jak już będę bogaty...
Pamiętacie jak testowalem przemierzając się różne civiki w dizlu lub benzynie, accordy także w wersji coupe, w końcu s2000 prawie kupiłem w Ostrołęce.. A i Legend mnie jaral.
Tucson z przypadku, komisu za grosze, z miarę pewnych rąk poprzedniego właściciela - wsiadłem przejechałem i pokochalem jak swego, kobieta przyklasnela choć nie lubi dizli ani turbo i jest, 35k w rok przejechane. Oredownikiem suvow nie jestem. Ale warto zestawić uprzedzenia i poglądy z doświadczeniem i tyle.
_________________
SstarWines
Powrót do góry
Maciej Loret

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 314
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bydgoszczu
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 LS \\\'03
Piwa: 3/2
Wysłany: Pią 14 Kwi 2017, 17:54
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


sstar napisał:
Nie myśl tylko się przyjedz i porównaj. Civic twardziej i mniej komfortowo zestrojony. Co do bagażnika to ubogo w Tucsonie, dla ludzi miejsce jest.


Nie bardzo mam czas i pieniądze na jazdy.
Jeśli nie będzie bujającą kanapą ani sztywniejsze od drewna, to zaakceptuję.
Bagażnik, to mniejszy problem.

kedlaw07 napisał:

Jeżeli masz taki dylemat to bierz najpopularniejsze auto kupowane przez polaków wg. czasopisma Auto Świat.
Mam na myśli Skodę.

Zainteresuj się Octavią kombi z automatem oraz z full wypasem. Szukaj w ostatnich latach produkcji II lub początek III
Będzie spełniało Twoje oczekiwania itd.
Wyjdzie tanio i na wypady do McDonald'a dużo z budżetu pozostanie.

Osobiście dla mnie auto jest nudne, jednak jeżeli Tobie zależy na wygodach i ma spełniać twoje warunki to bierz


W ostateczności jak najbardziej, ale... co silnik to problemy. Zostaje 1,6 ale to już lekkie przegięcie w takim aucie na trasę. Do tego skrzynia do wyboru tylko DSG, którego się trochę boję. Gdybym kupował nówkę, to co innego, ale ja nigdy nie miałem nowego auta i mieć raczej nie będę...
Wyposażenie również przyzwoite można czasem trafić (głównie w L&K).
Jak byłem w wieku, w którym dzieciaki latają do McDonald's, to ich jeszcze w Polsce nie było... Smile

Sylpete napisał:

Popyt ma znaczenie przy zakupie nowego auta


Zobacz warunki brzegowe.Mówimy o aucie blisko 10 letnim...

Sylpete napisał:

Funkcjonalność: schowki, schoweczki, uchwyty na kubki, kieszenie, półki, półeczki, siatki, rolety blablabla, kubatura przedziału bagażowego. Plus pole widzenia, prześwit (gorsze drogi, miejskie krawężniki etc.), komfort na baloniastych oponach...


Zrobił się wątek dla starych bab...

sstar napisał:
A i Legend mnie jaral.


Legend tak, szczególnie że jest w cenie Accorda... Ale tylko zakup, utrzymanie już raczej nie...

sstar napisał:

[...]35k w rok przejechane. Oredownikiem suvow nie jestem. Ale warto zestawić uprzedzenia i poglądy z doświadczeniem i tyle.


PH-em nie jestem, mi się chyba jeszcze nie udało w ciągu roku przekroczyć 15kkm.
Uprzedzony też nie jestem. Po prostu nie widzę specjalnych zalet SUVa, wady niestety tak.[/list]
_________________
Pozdrawiam, Maciej Loret
Corolla 2016, Yaris HSD 2016 i Jazz 2003
Powrót do góry
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Pią 14 Kwi 2017, 18:25
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Zepsuty Jazzem dodam główną zaletę nie każdego SUVa ale Tucsona - widoczność!
Elastyczność dizla nie związana z tematem, ale też polecam szczególnie na trasy.
Octavia miała kłopot z bxe ale nie każdym...
_________________
SstarWines
Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Pią 14 Kwi 2017, 19:23
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Maciej Loret napisał:
Sylpete napisał:

Popyt ma znaczenie przy zakupie nowego auta

Zobacz warunki brzegowe.Mówimy o aucie blisko 10 letnim...

A Ty zobacz co napisałem zdanie dalej - cena nowego wpływa na cenę używanego, oczywista oczywistość. Dodaj do tego niesłabnące zainteresowanie SUV-ami (co przeklada się mniejszą utratę wartości). Ale jak ustaliliśmy takie auta Cię mniej interesują więc nie ma co dyskutować.

Maciej Loret napisał:
Zrobił się wątek dla starych bab...

Stare baby nie wożą dwójki czy trójki dzieci w wieku 0-15 l z ich całym dobytkiem i ekwipunkiem zamieniając auto w namiot nomada, nie wożą sprzętu do nurkowania, spadochronów, sprzętu do wspinaczki, nie przemycają przez granicę sztang fajek Wink
Pytałeś o funkcjonalność. Dostaleś odpowiedź.

Cytat:
Legend tak, szczególnie że jest w cenie Accorda... Ale tylko zakup, utrzymanie już raczej nie...

Jak stać na rumaka to musi też stać na owies... Niby stara prawda, ale jak widzę zagazowaną S500 albo A8 4.2 to...cóż, trochę się dziwię Razz
Ale poza wszystkim Legend - świetne auto, fantastyczny silnik. I rzadkość na polskich drogach.
_________________
man feed machine, machine feed man


Ostatnio zmieniony przez Sylpete dnia Pią 14 Kwi 2017, 19:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Maciej Loret

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 314
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bydgoszczu
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 LS \\\'03
Piwa: 3/2
Wysłany: Pią 14 Kwi 2017, 19:26
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


sstar napisał:
Zepsuty Jazzem dodam główną zaletę nie każdego SUVa ale Tucsona - widoczność!
Elastyczność dizla nie związana z tematem, ale też polecam szczególnie na trasy.
Octavia miała kłopot z bxe ale nie każdym...


Widoczność nie jest istotna. W każdym razie nie kojarzę auta, którym jechałem i zwróciłbym uwagę na złą widoczność. Wystarczą mi czyste lusterka.
Elastyczność można częściowo zastąpić wachlowaniem. Ale szukając klasycznego automatu (najchętniej), zgadzam się na niemożność wyprzedzenia zawsze i wszędzie.
Czytając fora czy poradniki naprawdę ciężko znaleźć niezawodny silnik, poza 1,6 102KM.

Sylpete napisał:

Stare baby nie wożą dwójki czy trójki dzieci w wieku 0-15 l z ich całym dobytkiem i ekwipunkiem zamieniając auto w namiot nomada, nie wożą sprzętu do nurkowania, spadochronów, sprzętu do wspinaczki, nie przemycają przez granicę sztang fajek Wink


Wożą, ale uczą sie pakować. Ja do sedana z bagażnikiem 378l ładowałem wanienkę, głęboki wózek (po odkręceniu dwóch kółek), pare paczek pampersów, zabawki, szmatexy i cholera wie co jeszcze. Nie wiem czy tam byly jakieś schowki poza drzwiami i tym przef pasażerem.
Jakbym żonie podstawił Autosana na jednodniowy wypad poza miasto, to zapełniłaby go w 100% ładując weń pół domu...

Sylpete napisał:

Jak stać na rumaka to musi też stać na owies... Niby stara prawda, ale jak widzę zagazowaną S500 albo A8 4.2 to...cóż, trochę się dziwię Razz
Ale poza wszystkim Legend - świetne auto, fantastyczny silnik. I rzadkość na polskich drogach.


Mi nie przeszkadzają drogie auta z LPG, nawet te znacznie droższe od wymienionych przez Ciebie.
Legend - zapomniałeś o podobno niezlym stałym 4x4.
_________________
Pozdrawiam, Maciej Loret
Corolla 2016, Yaris HSD 2016 i Jazz 2003
Powrót do góry
Maciej Loret

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 314
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bydgoszczu
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 LS \\\'03
Piwa: 3/2
Wysłany: Sob 29 Kwi 2017, 15:04
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Witam,

przypadkowo trafiłem na Avensis 2,2 150KM. W wersji Prestige wyposażenie było całkiem przyzwoite. Do tej pory myślałem, ze w tych autach były tylko skrzynie CVT, ale w tym modelu była zwykła 6-stopniowa skrzynka. Tyle, że to diesel a ja przede wszystkim szukam bezawaryjności...
_________________
Pozdrawiam, Maciej Loret
Corolla 2016, Yaris HSD 2016 i Jazz 2003
Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Sob 29 Kwi 2017, 15:41
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Druga czy trzecia generacja Ave?
Bo w II gen. diesla 2.2 lepiej obchodzić bardzo szerokim łukiem (problem niby z uszczelką pod głowicą a tak naprawdę winowajcą jest blok silnika, czyli faktycznie kaplica i worek pieniędzy).
_________________
man feed machine, machine feed man
Powrót do góry
Maciej Loret

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 314
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Bydgoszczu
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4 LS \\\'03
Piwa: 3/2
Wysłany: Sob 29 Kwi 2017, 17:47
Temat postu:

Re: ( Honda ) Jakie auto oprócz Hondy Jazz :)


Sylpete napisał:
Druga czy trzecia generacja Ave?
Bo w II gen. diesla 2.2 lepiej obchodzić bardzo szerokim łukiem (problem niby z uszczelką pod głowicą a tak naprawdę winowajcą jest blok silnika, czyli faktycznie kaplica i worek pieniędzy).


3gen. ale silnik ten sam co w 2gen...
_________________
Pozdrawiam, Maciej Loret
Corolla 2016, Yaris HSD 2016 i Jazz 2003
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Następny
Strona 28 z 30





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda ) Decyzje zakupowe


HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie

HondaCivic

81 900

2017r.

77 300 km

śląskie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaCR-V

23 900

2009r.

275 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System