Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda CR-V ) Nowa Honda HR-V z salonu, brak przypomnienia o przeglądach.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacu77

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocek
Posiadane auto: Honda HR-V 1.5 2019
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Gru 2021, 21:32
Temat postu:

Nowa Honda HR-V z salonu, brak przypomnienia o przeglądach.


Witam,
Proszę poradźcie coś. Jestem właścicielem nowej HR-V, rocznik 2019, kupiona I 2020r. Przy zakupie zapewniano mnie że "proszę się nie martwić - auto samo dba o przeglądy" i przypomina ile zostało dni/km.
Niestety okazało się to nieprawdą! Jeżdżę sobie jak gdyby nigdy nic (niedługo będzie 2 lata!), a auto nic nie wyświetla!
Coś mnie tknęło, zacząłem się interesować, okazało się, że można samemu na komputerze zobaczyć jaki został przebieg, i ile dni zostało do przeglądu. Tak jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=KEugDu_QOFU

Tylko, że => patrzę, pstrykam w moim aucie no i NIC!!! Nie ma takiej OPCJI w moim MENU!!!

Więc pojechałem do salonu (innego niż kupiłem) i tam gośc (szef serwisu) sam się zdziwił, ale przypomniał sobie, że miał przypadki, że czasem przy sprzedaży czasem system "opiekun przeglądów"
był nie zainicjowany i najpewniej to tez jest u mnie, że wydjąc mi auto nie zainicjowali systemu Sad
ALE NA PEWNO COŚ JEST NIE TAK, BO NAJPÓŹNIEJ PO ROKU POWINIEN PRZYWOŁAC NA PRZEGLĄD!


Reasumując, jeżdżę nim 23 miesiące, narobiłem ok. 17800km, bez żadnego przeglądu Sad Pytania:
- gdzie i jak to rekalmować?
- czy już narobiłem sobie problemów (olej, uszkodzenie, skrócenie żywotności silnika itd..) ???
- jak sie ubezpieczyć przed ew. stratą gwarancji za niezachowanie przeglądu?
- czy i jak mogę się domagać jakiejś rekompensaty od salonu który mi sprzedał to auto?


p.s.
pisze w dziale CR-V, bo to temat uniwersalny, a tutejszy dział HR-V dotyczy chyba tych aut wyprodukowanych ok. 2000r.
Z góry Dzięki Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda CR-V ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

7 900

2002r.

204 323 km

mazowieckie

HondaJazz

25 900

2009r.

94 062 km

śląskie

HondaCivic

7 300

2000r.

176 000 km

śląskie

HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System