Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Wto 26 Sie 2014, 11:51
Temat postu:

świece


wymieniłem po 75 tys. świece i jakby lepiej silnik pracował na niskich biegach, bez szarpania, płynnie; wydaje się, że z wszystkim lepiej, bo i na jałowym jakby mniej telepało, ale tu chłodniej się zrobiło więc może bez związku;

dodam, że przy okazji regulacja zaworów i wymiana oleju w skrzyni biegu;
no śmiga, choć kobicie trochę dźwięk silnika się nie podoba - ponoć czasami
jak traktor, ja tego nie słyszę, choć momentami rzeczywiście jakiś inny ten hałas, pożyjemy... najgorzej, że od znajomego rodziny nawet nie da się dowiedzieć jak te zawory regulował - powiedział, że niedużo, ale że trzeba to kontrolować co jakiś czas i ew. podregulować, ot taka gadanina
_________________
SstarWines
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 26 Sie 2014, 12:03
Temat postu:

świece


Witam,

sstar napisał:
Cytat:
najgorzej, że od znajomego rodziny nawet nie da się dowiedzieć jak te zawory regulował - powiedział, że niedużo, ale że trzeba to kontrolować co jakiś czas i ew. podregulować, ot taka gadanina
Nie rozumiem, że ci nie chce powiedzieć.
Przecież to twoje autko i masz prawo wiedzieć co i jak zostało zrobione. To że co jakiś czas trzeba regulować zawory (40 tys km) to sam przecież wiesz. To niedużo to może być różnica niebagatelna.
Napisz w jakich autkach się specjalizuje tzn. jakie stoją na placu i sam się wszystkiego dowiesz.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Jasson4

Dyskutant



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 56
Skąd jesteś (miejscowość / region): grudziądz
Posiadane auto: Honda Jazz 2002 rok 1,4 IDSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Wrz 2014, 17:58
Temat postu:

Rozwiazanie Szarpania w mojej Hondzie


Witam po usilnych metodach doszedlem dlaczego moja Honda szarpala po dodaniu gazu nie był to ani czujnik wału (ktory sie nie psuje kto wie ja kupilem swoj nowy nawet nie chcial odpalic po drugie polowa osob ktora kupje te auto nie wie ze ono ma 8 swiec zaplonowych na kazdy cylinder po dwie nie pomoglo psikanie na przepusntince czyszczenie jej dolewanie w baku zeby przeczyscic wtryskiwacze , wszystkie cewki tez sa dobre sam sobie sprawdzilem takim specjalnym cudem okazalo sie ze jedna ze swiec miala za duza przerwe i nadawala sie do wymiany na 4 cylindrze z tyłu a ze tam jest po ... dojscie tak jak wymiana przednich żarówek ale dalem rade i cisze sie wkoncy normalna jazda a nie silnikiem ala traktor pozdrawiam:)
Powrót do góry
gadu-gadu
sstar

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 1047
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź/Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz II 2005 1.4 182k [Aral 10W40, Mobil 5W50, Amsoil 0W30, Millers CFS 0W20, Millers XF 0W20, Millers CFS 0W20]; Hyundai Tucson 2.0 CRDI
Piwa: 5/0
Wysłany: Wto 16 Wrz 2014, 23:07
Temat postu:

Re: świece


kedlaw07 napisał:
Witam,

sstar napisał:
Cytat:
najgorzej, że od znajomego rodziny nawet nie da się dowiedzieć jak te zawory regulował - powiedział, że niedużo, ale że trzeba to kontrolować co jakiś czas i ew. podregulować, ot taka gadanina
Nie rozumiem, że ci nie chce powiedzieć.
Przecież to twoje autko i masz prawo wiedzieć co i jak zostało zrobione. To że co jakiś czas trzeba regulować zawory (40 tys km) to sam przecież wiesz. To niedużo to może być różnica niebagatelna.
Napisz w jakich autkach się specjalizuje tzn. jakie stoją na placu i sam się wszystkiego dowiesz.


No widzisz coś tam powiedział, że lekko podregulował, ale co mam pytać czy ma szczelinomierz calowy, czy wie na ile regulować ma Hondę Jazz? Odpowiedział niezbyt dokładnie, a dopytywać to jednak trochę jakby podważać autorytet, czego jak zauważyłem nie lubi. A, że prawie rodzina i że pomaga na cito, nie raz i nie dwa to zbastowałem... a jeździ w sumie teraz Hondzia ok, lepiej ciągnie więc nie narzekam. A stoją różności.
_________________
SstarWines
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Sro 17 Wrz 2014, 09:08
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


wiesz, darowanemu mechaniorowi nie patrzy się w zęby Wink ale cos za cos, jak się na za darmo/pół darmo to nie można marudzić Razz
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 17 Wrz 2014, 09:08
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Lyserg

Czytelnik



Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 20 Wrz 2014, 10:01
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


Samochód to Honda Jazz 1.4 z 2002r. Mam problem z szarpaniem auta.

- szarpie najcześciej na biegach 2-5 przy prędkościach 1,5-3,0 tyś obrotów.
- paliwo tankuje tylko na Orlenie.
- jak auto jeździ często to szarpanie występuje rzadziej niż jak stoi kilka dni - wtedy szarpanie jest nagminne.
- autem szarpie na zimnym i rozgrzanym silniku niezależnie od pory roku.
- auto było podłączane do 3 różnych komputerów w związku z naprawą błędu SRS (naprawa wtyczki czujnika zderzeniowego) oraz check engine (wypadnięty kabelek czujnika parametrów powietrza) - aktualnie nie ma żadnych błędów, żadna kontrolka się nie świeci
- Jak pojadę do ASO to zostawię fortunę i oni nie będą wiedzieli o co kaman, bo błędu im nie wyświetli i pewnie zalecą standardową wymianę części eksploatacyjnych
- nie wiem kiedy, co było wymieniane, a co nie, przez 3 lata (15 tys. km) wymieniłem tylko filtr powietrza w kabinie
- auto ma przebieg prawie 200 tys. km

To co zamierzam zrobić po kolei:
1. Zakup filtra powietrza silnika - 25 zł
2. Wymiana kompletu świec - 80zł + robocizna
3. Płyn STP - 15 zł
4. Sprawdzenie cewek + robocizna (wymiana 150zł za jedną)
5. Czyszczenie zaworu EGR
6. Regulacja zaworów
7. Sprawdzenie przepływomierza
8. Sprawdzenie czujnika położenia wału
9. Sprawdzenie sondy lambda
10. Wymiana napinacza rozrządu, rolek (mechanik powiedział, że za 15-20 tys. km trzeba będzie wymienić) - inny mechanik powiedział, że zużyte koło dwumasowe powoduje powstawanie luzów na rozrządzie i głośne dźwięki spod maski (nikt tego używanego na allegro nie sprzedaje, a sprowadzenie w ASO to koszt 1000 zł)
11. Sprawdzenie przepustnicy
12. Sprawdzenie przewodów WN
13. Wymiana filtra paliwa

Jak myślicie, działać według planu czy może od razu coś rzuca Wam się w oczy ? Chciałbym jak najtaniej to naprawić.
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Nie 21 Wrz 2014, 10:07
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


Nie mam teraz jak pisać ale wbrem pozorom wymiana podstawowych rzeczy w jazzie wiele daje. Co do zostawenia fortuny w ASO to teraz jest promocja na 30 % dla starszych aut. Co do dwumasu i kabli wn w jazzie Wink to bardzo ciekawe ale może zmien lepiej mechanika. Poważnie mowie
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Nie 21 Wrz 2014, 12:46
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


"- jak auto jeździ często to szarpanie występuje rzadziej niż jak stoi kilka dni - wtedy szarpanie jest nagminne. "

U mnie jest/było podobnie. Dodatkowo deszczowa/zimna pogoda chyba nasilała te objawy u mnie. Wymieniłem filtr powietrza i mam wrażenie, że objawy ustały, ale być może jest to tylko wrażenie.
Na Twoim miejscu zacząłbym od sprawdzenia świec ( u mnie wymieniane jakieś 15 tys km temu) i ewentualnie cewek. Zalanie STP te nie zaszkodzi. Dopiero potem szukałbym dalej.

Jeśli nie świeci się Check Engine to EGR zostawiłbym w spokoju.
Wydaje mi się, że dwumasu w Jazzie po prostu nie ma. Smile
Powrót do góry
cyberbrat

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 251
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 2005 + LPG
Piwa: 10/8
Wysłany: Nie 21 Wrz 2014, 14:00
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


na pierwszy ogień

wymiana świec i zalanie STP do wtrysków... przepal bak PB z STP i wymień olej ... bo powinieneś go wymieniać co 12 miesięcy oczywiście filtry tez do wymiany

aż boje się zapytać przez te 3 lata sprawdzałeś poziom / dolewałeś cokolwiek......... oleju


EGR zostaw w spokoju jeśli on by był problemem wyświetlił by się Błąd
_________________
http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 22 Wrz 2014, 09:27
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


cyberbrat napisał:
na pierwszy ogień

wymiana świec i zalanie STP do wtrysków... przepal bak PB z STP i wymień olej ... bo powinieneś go wymieniać co 12 miesięcy oczywiście filtry tez do wymiany

aż boje się zapytać przez te 3 lata sprawdzałeś poziom / dolewałeś cokolwiek......... oleju


EGR zostaw w spokoju jeśli on by był problemem wyświetlił by się Błąd


doczytałem dopiero teraz o oleju. Jestes hardcorem ? Wink a jaki olej ? Pewnie nie wiadomo czyli zakładam ze 10w40 jak na taki przebieg Razz ło matko, 3 lata na hydrokraku w miescie, to tam chyba maslo wypłynie Sad Szkoda auta trochę ale jak nie powedziec ze jazz to nie jest pancerne auto Razz

A na poważnie to wymiana oleju plus filtry (oleju i powietrza), do tego nabicie i odgrzybienie klimy (dla swojego zdrowia + filtr kabonowy), Do tego wymiana swiec i regulacja zaworow.
Zaprawde powiadam Ci po tej kuracji odmladzajacej jazz ruszy z kopyta.

Ale jedz do innego mechanika niz ten który chce Ci wymieniac kable WN oraz dwumas w jazzie. Po prostu takie elementy w nim nie wystepuja Laughing

Co do pozostałych rzeczy wszystko jest na forum opisane.
Jak chcesz jechać do sieciowki to nawet mysle ze bosch serwis czy nawet feuvert jaza ogarnie (no może co do regulacji zaworow bym się zastanawial Wink ale mysle ze dasz rade jakos Razz
Powrót do góry
Lyserg

Czytelnik



Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Wrz 2014, 16:50
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


Olej to 10W-40. Wymieniał go poprzedni właściciel - nie wiem kiedy. Podczas mojego użytkowania silnik nie brał oleju, więc go nie dolewałem nawet.

OK, więc zaczynam od filtra powietrza, świec i STP, dzięki Very Happy

Po czym poznać czy olej jest zużyty?
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pon 22 Wrz 2014, 18:29
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHECK ENGINE


Lyserg napisał:
Olej to 10W-40. Wymieniał go poprzedni właściciel - nie wiem kiedy. Podczas mojego użytkowania silnik nie brał oleju, więc go nie dolewałem nawet.

OK, więc zaczynam od filtra powietrza, świec i STP, dzięki Very Happy

Po czym poznać czy olej jest zużyty?


po tym ze przez 3 lata go nie wymieniales Wink Wystarczy Razz
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 23 Wrz 2014, 09:21
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHE


Witam,

Lyserg napisał
Cytat:
- paliwo tankuje tylko na Orlenie
Może zmień stację na inną. jakoś ten orlen nie słuzy naszym jazzom. U mnie rządzi lotos.
Cytat:
- nie wiem kiedy, co było wymieniane, a co nie,
Czyli autko kupiłeś od kogoś Question
Cytat:
przez 3 lata (15 tys. km) wymieniłem tylko filtr powietrza w kabinie
- auto ma przebieg prawie 200 tys. km
No to dałeś po bandzie jazzowi. Wink Japończycy przewidzieli jazzowi 160 tys. na 10 lat, a potem do kasacji. Informacja pochodzi z ksiażki serwisowej.
Cytat:
1. Zakup filtra powietrza silnika - 25 zł

Tak, tylko co to za filtr w takiej cenie Question
Cytat:
2. Wymiana kompletu świec - 80zł + robocizna

8 x NGK - bo tyle trzeba wymienić
Cytat:
3. Płyn STP - 15 zł

tutaj się nie wypowiem bo nie stosuję
Cytat:
4. Sprawdzenie cewek + robocizna (wymiana 150zł za jedną)
mozna sprawdzić
Cytat:
5. Czyszczenie zaworu EGR

dlaczego nie Question
Cytat:
6. Regulacja zaworów

Robi się co 40 tys km tak pisze instrukcja a w twoim przypadku to dawno powinieneś zrobic - napisz ile masz przejechane. Jak nie wiesz dokładnie to tutaj sprawdzisz http://cepik.com.pl/ - podasz vin marke i typ auta. zobaczysz tyle że się przestraszysz.
Cytat:
7. Sprawdzenie przepływomierza
Nie wiem
Cytat:
8. Sprawdzenie czujnika położenia wału

Temat był poruszany na forum i okazało się że ten sam błąd powoduje dwa rózne objawy.
Cytat:
9. Sprawdzenie sondy lambda
jak już sprawdzać to dlaczego nie
Cytat:
10. Wymiana napinacza rozrządu, rolek (mechanik powiedział, że za 15-20 tys. km trzeba będzie wymienić) - inny mechanik powiedział, że zużyte koło dwumasowe powoduje powstawanie luzów na rozrządzie i głośne dźwięki spod maski (nikt tego używanego na allegro nie sprzedaje, a sprowadzenie w ASO to koszt 1000 zł)

Koło dwumasowe Question Exclamation Bardzo dobry ten mechanik który na pewno na oczy nie widział takiego auta - chyba że na parkingu. Coś takiego to tylko Wagi mają.
Z tym rozrządem to go oświeć że jest łańcuch a nie pasek. Ewentualnie zapytaj się czy wie że na sznurku po regulacji też można jeździć Wink
Cytat:
11. Sprawdzenie przepustnicy

Uważam że można
Cytat:
12. Sprawdzenie przewodów WN

Jak już idzie na całość to niech też sobie sprawdzi. Wink Ciekawe gdzie mechanik będzie ich szukał Smile
Cytat:
13. Wymiana filtra paliwa

Do rozebrania pół samochodu - korytarz, drążek od zmiany biegów itp. filtr znajduje się razem z pompą paliwa tak więc nie daj się wrobić. Chociaż ktoś tu twierdził że to są dwie różne osobne części.

pieta napisał:
Cytat:
doczytałem dopiero teraz o oleju. Jesteś hardcorem ?
Czyżby mnie pokonał Question Tyle tylko że ja miałem różne gęstości. W stopce podane Wink

Wymiana oleju wraz z płukanką chyba najlepsze wyjście zalanie go 5w30 prawdziwym syntetykiem a nie jakimś syntetykiem bo napis widnieje na opakowaniu.
ciekawostki do zapoznania się :
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=203847&highlight=jaki+olej
http://www.honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=26772
Nie jest tego dużo, ale warto się może zapoznać.
Sprawdź jak ci to poszło. Zamontowanie dobrego filtru - ja nie oszczędziłbym i kupił taki w ASO przynajmniej na ten pierwszy rozruch, a potem to już według uznania - różne marki są dobre. Warunek muszą spełniać normy producenta.
Reasumując:
Do przeglądu prawie pół samochodu oraz wymiana starych części. I z tym mechanikiem to może trochę uważaj. Poszukaj takiego który się trochę zna na japończykach. Ludzie którzy kiedyś pracowali w ASO teraz sami takie zakłady pootwierali, a byś może koledzy z ASO polecą też swoich przyjaciół. zapytać nie zaszkodzi, a można coś się dowiedzieć. Popytaj też wśród taksówkarzy którzy jeżdżą japończykami oni wszystko wiedzą to cię poinformują.
Jeżeli nie masz serwisówki to pobierz tutaj:
http://75684.file4u.pl/download/3339604/Honda_Jazz_Fit_ESM.7z
a instrukcję
tutaj
http://75684.file4u.pl/download/3339605/Honda_Jazz_2006_instrukcja_obslugi_PL_www.file4u.pl.rar
a tym sobie rozpakujesz:
http://75684.file4u.pl/download/5192900/7z920_www.file4u.pl.exe
a to dla maszyn 64bit
http://75684.file4u.pl/download/5077886/7z920_x64_www.file4u.pl.msi

Warto żebyś się zapoznał i nie dał nabrać na oczywiste rzeczy. Reszta informacji na forum, ale jak nie znajdziesz to pytaj.

A jak wygląda sprawa z hamulcami i i całą inną resztą Question bo wiesz jak skończysz jedno to może warto zacząć robić drugie Wink - to żart

PS. A tak na poważnie to witaj wśród jazzmanów. Ale się rozpisałem ... Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
bratbartka

Dyskutant



Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 86
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 2004
Piwa: 3/1
Wysłany: Wto 23 Wrz 2014, 13:07
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHE


kedlaw07 napisał:

Japończycy przewidzieli jazzowi 160 tys. na 10 lat, a potem do kasacji. Informacja pochodzi z ksiażki serwisowej.


możesz podac jakiś wpis/zdjecie/cokolwiek ze po 10 latach albo po 160tys auto nadaje sie do kasacji ?
szczerze powiedziawszy - pierwsze slysze
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 23 Wrz 2014, 16:38
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Silnik sie dławi i wyskakuje Kontolka CHE


Witam,

bratbartka napisał:
Cytat:
możesz podac jakiś wpis/zdjecie/cokolwiek ze po 10 latach albo po 160tys auto nadaje sie do kasacji ?
szczerze powiedziawszy - pierwsze slysze
To teraz widzisz Wink

Z tej książki gwarancyjnej pochodzą te dane:

okładka jest biała ale tak wyszło zdjecie. Sad
informacja o przebiegu samochodu


Mam nadzieję że widać 160 000 km / 96 Miesięcy i pod spodem napis - przegląd główny.

Ciekaw jestem ilu użytkowników tego forum przekroczyło już tą magiczną liczbę 160 tys km lub sie do niej zbliża w szybkim tempie. i w niedługim czasie powinno oddać auto do kasacji lub na złom.

Przy takich założeniach to rzeczywiście jazz ma służyć jako autko do miasta, a nie na daleki wyprawy do innych krajów - pieta - i ściganie się po włoskich autostradach za pięknymi włoszkami śmigającymi swoimi Lanciami, lub alfami Laughing
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCivic

54 900

2014r.

195 412 km

warmińsko-mazurskie

HondaCR-V

58 000

2015r.

142 700 km

wielkopolskie

HondaAccord

14 900

2004r.

215 316 km

śląskie

HondaHR-V

50 000

2016r.

82 000 km

lubelskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System