Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Czw 30 Sty 2014, 16:59
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Był już filmik przedstawiający przyspieszenie 0-100 dla 1,4 i-vtec:
http://www.youtube.com/watch?v=8Xp2nxSWxXA

Dla tych którzy chcą porównać do 1,4 i-dsi przedstawiam poniżej:
http://www.youtube.com/watch?v=wRgWMPmx39g

Flik77 teraz coś dla ciebie Laughing to samo tylko z CVT:
http://www.youtube.com/watch?v=nQuRGghajAI
No proszę z CVT setka w 12 sek. Shocked więc tyle samo co w manualu jeśli to prawda to coraz bardziej zazdroszczę, do tej pory byłem przekonany że CVT będzie jednak trochę zamulać.

Jesli tak dokładniej przyglądnąć się tym dwóm modelom (na filmikach) w manualach a właściwie ich obrotom i czasie 0-100 to wychodzi na to że 100 konny i-vtec jest tylko 0,5 sekundy lepszy do 100km/h w stosunku do 83 idsi (zakładając że obaj kierowcy wykorzystali potencjał mocy w 100% jeśli nawet nie to widać że się starali) a więc zgodnie z danymi technicznymi. Masa obu modeli jest zbliżona.
Gdyby tak wydłużyć zestopniowanie 2 biegu w idsi na tyle aby osiągnąć na nim 100 lub pozwolić aby silnik idsi kręcił się wyżej o jakieś 400 obrotów to kto wie czy nie padł by remis Wink Według mnie te pół sekundy idsi traci na zmianie biegu z 2 na 3 co wiąże się też z chwilowym spadkiem obrotów. Przy wyższych prędkościach przewaga i-vtec chyba jednak rośnie.
Spoglądając troszeczkę z innego punktu widzenia czyli patrząc na różnice obu modeli 1,4 (1,3) i-vtec vs i-dsi chodzi konkretnie o 17 koni mechanicznych i 8 Nm i przekładając to na te pół sekundy dochodzę do wniosku że autor tematu może mieć jednak trochę racji pytając "gdzie te koniki?"
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Czw 30 Sty 2014, 18:21
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


No proszę z CVT setka w 12 sek. Shocked więc tyle samo co w manualu jeśli to prawda to coraz bardziej zazdroszczę, do tej pory byłem przekonany że CVT będzie jednak trochę zamulać.

Powiem, że przy wyprzedzaniu jest czasem stresik, ale generalnie bardzo dobrze mi się jeździ z CVT. Trochę dużo mi ostatnio spala moja Honda (8,4l/100km-latem ok 7), ale to raczej nie wina skrzyni, a krótkich odcinków. W moim wypadku AT jest koniecznością, a nie kaprysem.Smile

Popatrzcie jeszcze tutaj i-DSI + CVT w Jazzie:

http://www.youtube.com/watch?v=qYRR0UL_M6Q
Powrót do góry
osman71

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Skąd jesteś (miejscowość / region): chorzów/śląskie
Posiadane auto: skoda Rapid Fun 1.2 110KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 30 Sty 2014, 20:54
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


fajne te filmiki, tylko szkoda że na komputerze nie pokazuje spalania,ciekawe czy wtedy ktoś by powiedział o jazzie, że jest bardzo ekonomicznym samochodem. Ja wiem, zaraz ktoś powie że albo rybka albo akwarium, czyli albo jazda na maksa,albo ekonomia,ale jakis kompromis w średnim zakresie powinien byc, a tu albo wykręcasz silnik na maxa i czujesz że jedziesz nie patrząc na spalanie, albo pykasz sobie i masz banana na twarzy pod dystrybutorem...swoją droga, jak zrobi się wreszcie wiosna Very Happy spróbuję z ciekawości pojeżdzić trochę z kręceniem silnika 5-6tys i zobaczę ile wyssie z baku.
Powrót do góry
kony74

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 221
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 Executive 2010
Piwa: 12/3
Wysłany: Pią 31 Sty 2014, 15:19
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Nie bardzo rozumiem, chcielibyście wgniatanie w fotel i spalanie 4.7? Kupując Hondę to tak jakby ktoś kupił samochód z dwoma silnikami: wołowatym, statecznym i baaaaaaaaardzo ekonomicznym i rakietę dającą sportowe emocje (nie mówię o Jazzie) w wysokim zakresie obrotów, kiedy VTEC działa cuda ale spalanie to odzwierciedla. Wybór należy do kierowcy - albo chce się rybkę albo akwarium.....

Przestańcie się w końcu czepiać tego, że Honda nie katapultuje Was na niskich obrotach i używajcie skrzyni biegów kiedy sytuacja na drodze tego wymaga.

PS.
Znam marki które nie jadą a żłopią.

PS1
Jakby Honda stosowała turbo i by się popsuło to dopiero wieszalibyście psy na tej marce, ale jak padnie w Skodzie to: "Polacy, nic się nie stało",się zreperuje i śmiga dalej.

PS2
Kiedyś przy długim podjeździe pod górę odjechałem jakiemuś TDI. Początkowo on miał przewagę, ale jak się VTEC załączył to się działo. Wyraz twarzy buraka w wieśvagenie nieoceniony Very Happy
Powrót do góry
HondaJazz

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 120
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4. 2011
Piwa: 2/0
Wysłany: Pią 31 Sty 2014, 15:35
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


kony74 napisał:
Wyraz twarzy buraka w wieśvagenie nieoceniony Very Happy

Question
_________________
5W30 INSIDE!
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 31 Sty 2014, 15:35
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kony74

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 221
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 Executive 2010
Piwa: 12/3
Wysłany: Pią 31 Sty 2014, 16:05
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


HondaJazz napisał:
kony74 napisał:
Wyraz twarzy buraka w wieśvagenie nieoceniony Very Happy

Question


Ok, przepraszam za powielanie stereotypów. W każdym razie ten człowiek się zdziwił.
Powrót do góry
osman71

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Skąd jesteś (miejscowość / region): chorzów/śląskie
Posiadane auto: skoda Rapid Fun 1.2 110KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 31 Sty 2014, 21:55
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


..."Niestety, potencjał wszystkich stu japońskich rumaków również jest głównie na papierze. Hołdując tradycjom marki, silnik swoją maksymalną moc osiąga przy 6000 obr./min., a moment obrotowy niewiele niżej (4800 obr./min.). To oznacza, że dynamiczna jazda wymaga kręcenia Hondy wysoko - co sprzeczne jest i z próbami osiągnięcia niskiego spalania, jak i ze specyfiką miejskiej jazdy. Zdecydowanie brakuje mocy w dolnym zakresie obrotów.

Nawet skrzynia biegów nie pomaga - choć zestopniowana jest nieźle, to drążek chodzi jakoś tak "luźno" i ma bardzo długi skok. Cały zespół napędowy sprawia wrażenie, jakby lepiej był dostosowany do jazdy w trasie, niż po mieście. Co też nie jest zgodne z prawdą, bo powyżej 120 km/h samochód robi się dość głośny, więc polecam Jazza raczej na weekendowe wypady na działkę niż długie wojaże."


Akurat znalazłem coś w tym temacie, to fragment opisu z testu jazza comfort 1.4 przez Auto Świat.
Powrót do góry
Flik77

Auto Maniak



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 1081
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Honda Jazz LS 1.4 2005r.
Piwa: 24/17
Wysłany: Sob 01 Lut 2014, 04:39
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


A czy wytłumaczy ktoś laikowi motoryzacyjnemu Jak to jest z tym momentem obrotowym?
Jeśli dobrze pamiętam to w starszym Jazzie moment jest dość nisko (przy 2800obr/mi), a w nowszym modelu tak jak napisał poprzednik.

Jak jest w samochodach takich jak nasza Honda? Lepiej gdy moment jest niżej, czy wyżej? Mnie się osobiście wydaje, że lepiej gdy cała moc dostępna jest w niższym zakresie obrotów. Mam rację?
Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Sob 01 Lut 2014, 12:38
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Flik77 napisał:
Jak jest w samochodach takich jak nasza Honda? Lepiej gdy moment jest niżej, czy wyżej? Mnie się osobiście wydaje, że lepiej gdy cała moc dostępna jest w niższym zakresie obrotów. Mam rację?

Zawsze lepiej, jak moment obrotowy jest dostępny "niżej", a jego wykres jest możliwie płaski.
Tylko: do dużego momentu jest potrzebna pojemność lub proteza w postaci doładowania (turbosprężarka, kompresor). Z wolnossącego silnika o niewielkiej pojemności (jak w Jazzie) niewiele da się wykrzesać, więc pozostaje ratować sprawę mocą maksymalną osiąganą wysoko. I konsekwencją tego jest właśnie wszystko to, o czym tutaj piszemy.
Dodatkowo, sama konstrukcja silnika ma wpływa na te zjawiska - silniki o dwóch zaworach na cylinder mają z reguły korzystniejszy przebieg momentu obr. ale niższą moc, natomiast czterozaworowce wyciskają wyższą moc ale moment obr. jest także osiągany wyżej (dot. oczywiście konstrukcji wolnossących).
Idealny przykład to właśnie Jazz i-DSi vs iVTEC: starszy lepiej czuje się na niskich i średnich obrotach, natomiast nowszy jest mniej elastyczny od poprzednika, ale jego domeną są wysokie obroty.
Powrót do góry
Jazzman

Auto Maniak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 750
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Honda Jazz 1.3 i-dsi 83km 2008
Piwa: 41/19
Wysłany: Sob 01 Lut 2014, 14:58
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Flik77 napisał:
A czy wytłumaczy ktoś laikowi motoryzacyjnemu Jak to jest z tym momentem obrotowym?
Jeśli dobrze pamiętam to w starszym Jazzie moment jest dość nisko (przy 2800obr/mi), a w nowszym modelu tak jak napisał poprzednik.

Jak jest w samochodach takich jak nasza Honda? Lepiej gdy moment jest niżej, czy wyżej? Mnie się osobiście wydaje, że lepiej gdy cała moc dostępna jest w niższym zakresie obrotów. Mam rację?


Flik77 kiedyś był już temacik który może pomóc odpowiedzieć na twoje pytanie, choć w obecnym wątku już padła odpowiedź:
Smile
http://honda.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=174080&postdays=0&postorder=asc&start=0
Powrót do góry
wiktorsam

Czytelnik



Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Elbląg
Posiadane auto: a4 b5, jazz II 2011
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Kwi 2014, 14:42
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Przepraszam że odkopuję, ale temat mnie szczególnie zainteresował gdyż ostatnio miałem okazję zrobić 1300 km trasę jazzem 1.4 i-vtec moich rodziców.

Niestety jak już napisano auto pomimo tych 100 koników jest bardzo słabo elastyczne i nie daje poczucia bezpieczeństwa podczas wyprzedzania. Wiem że może mam skrzywione podejście bo sam osobiście jeżdżę leciwą audiczką a4 b5 z 90 konnym tdi po chiptuningu (około 130 koni obecnie) ale ta długa trasa była dla mnie męką.

Nie wiem z czego biorą się problemy z tak słabą elastycznością, rodzice wcześniej mieli fiata bravę 1.2 16v o mocy 80 koni ale to auto było dużo żwawsze. Wiadomo wyprzedzanie tira też odbywało się na 3 biegu ale mimo to czuć było że to przyspiesza. Tutaj zresztą filmik jak brava jeździ (nie mój)
https://www.youtube.com/watch?v=E_Ya5N5kJlk

Jazza też kręcę wysoko, tiry wyprzedzałem na 3 biegu, niestety nocą, podczas wyprzedzania kolumny pojazdów czasami brakowało już obrotów.

Wiadomo też że jazda taka wpływa też na spalanie, mi podczas szybkiej części trasy, średnie spalanie wyszło na poziomie 7.2 l/100km.

Nie wspominam już o małym baku i konieczności w sumie 4ro krotnego tankowania na tej trasie.

Dla mnie to auto idealne na miasto, sam jeżdżąc nim delikatnie schodzę z spalaniem poniżej 6 litrów co jest nieosiągalne nawet dla mojego diesla, trasa nie jest jednak jego mocną stroną i chyba wina tu leży trochę po stronie inżynierów hondy, którzy po prostu źle zestopniowali zmienne fazy rozrządu, do tego skrzynia biegów też nie jest zestopniowana zbyt szczęśliwie i to wszystko w połączeniu z małym zakresem użytecznych obrotów (gdzie te vtec co się kręciły do 7500 i wyżej obrotów??) powoduje że auto po prostu jest bardzo mało elastyczne.

Ale tak to jest jak chce się pochwalić w katalogach niskim spalaniem i wysoką mocą...
Powrót do góry
kony74

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 221
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 Executive 2010
Piwa: 12/3
Wysłany: Sro 16 Kwi 2014, 18:11
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Ten samochód jedzie dynamicznie powyżej 4,5 tys obrotów i czasem trzeba zbić do 2-ki żeby sięgnąć po moc. Mając 2-3 tysiące obrotów i wciskając gaz do oporu możemy się rozczarować, za to spalanie ma niskie. Jazz to samochód miejsko-podmiejski. Dla osób dużo jeżdżących w trasie jest Accord, czyli odpowiednik Audi A4.
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Sro 16 Kwi 2014, 19:44
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Witam

wiktorsam napisał:
Cytat:
Wiem że może mam skrzywione podejście bo sam osobiście jeżdżę leciwą audiczką a4 b5 z 90 konnym tdi po chiptuningu (około 130 koni obecnie)
Dobrze, że forumowicz który codziennie eksploatuje inny model samochodu opisał nam swoje wrażenia. Zawsze to nowy powiew informacji dla nas, ponieważ na niektóre rzeczy nie zwracamy już uwagi z racji przyzwyczajenia.

Mój jazzik to co prawda i-dsi ale fakt, jeżeli trzeba kogoś wyprzedzić to trochę to trwa i trwa. Jadąc na 3-ce 60 km i chcę wyprzedzić gościa to przecież nie dam 2-ki bo autko mi szarpnie i zawyje.

Cytat:
Ale tak to jest jak chce się pochwalić w katalogach niskim spalaniem i wysoką mocą...

Należy jednak pamiętać że twoje autko ma turbinę, która jeżeli zawiedzie to masz problem i z nią oraz z portfelem. Czego ci nie życzę.
Natomiast życzę ci dróg bez dziur i spokojnej jazdy na naszych drogach.

kony74 napisał:
Cytat:
Jazz to samochód miejsko-podmiejski. Dla osób dużo jeżdżących w trasie jest Accord, czyli odpowiednik Audi A4.
Wszystko fajnie, ale jak ktoś nie ma accorda tyko jazza, to jest on dla niego autem podmiejskim, miejskim, szosowym - wakacyjnym, terenowym z racji wysokiego zawieszenia, oraz dostawczym ze względu na jego duży bagażnik Wink tak wiec auto do wszystkiego. Parawie jak w latach 70-tych nasz maluch.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
kony74

Stały Bywalec



Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 221
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Honda Jazz 1.4 Executive 2010
Piwa: 12/3
Wysłany: Czw 17 Kwi 2014, 08:21
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


kedlaw07 napisał:
kony74 napisał:
Cytat:
Jazz to samochód miejsko-podmiejski. Dla osób dużo jeżdżących w trasie jest Accord, czyli odpowiednik Audi A4.
Wszystko fajnie, ale jak ktoś nie ma accorda tyko jazza, to jest on dla niego autem podmiejskim, miejskim, szosowym - wakacyjnym, terenowym z racji wysokiego zawieszenia, oraz dostawczym ze względu na jego duży bagażnik Wink tak wiec auto do wszystkiego. Parawie jak w latach 70-tych nasz maluch.


Tey bardziej powinniśmy się cieszyć, że to pojazd w miarę wszechstronny. Tylko że, przeciętny użytkownik Jazza porusza się w 90% w ruchu miejskim albo na krótkich trasach a na wakacje jedzie raz w roku i też się da, wiem bo wielokrotnie sprawdziłem.

wiktorsam Jazz nie ma szans z uturbionym silnikiem o większej pojemności, więc przyzwyczajony do natychmiastowego odejścia po wciśnięciu gazu pewnie się męczyłeś. A to, że nie czułeś się bezpiecznie.... cóż, wychodząc na spacer z jamnikiem też byś się nie czuł, co nie znaczy, że jamnik nie ma zalet. Dla poczucia bezpieczeństwa trzeba chodzić z rottweilerem a nie obrażać się na jamnika.

Japończycy mogli włożyć skrzynię 6-tkę, ale moim zdaniem wtedy jazda tym samochodem to byłby koszmar z racji ciągłej potrzeby zmiany biegu w typowej polskiej trasie. Obecnie jestem w stanie przejechać większość trasy na 5-tce:)
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Czw 17 Kwi 2014, 09:53
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) 1.4 100KM-gdzie te koniki??


Witam,

kony74 napisał;
Cytat:
Tey bardziej powinniśmy się cieszyć, że to pojazd w miarę wszechstronny.
Waśnie to napisałem, a porównałem do naszego malucha bo znam przypadek gdzie w/w samochodzikiem znajomi pojechali do portugali.
Natomiast mój kolega to woził nim cement na budowę oraz cebulę i ziemniaki do warzywniaka.
Dzisiaj pewnie robiłby to samo gdyby miał jazza, ale jakiś czas temu zamknął sklep.
Cytat:
Japończycy mogli włożyć skrzynię 6-tkę, ale moim zdaniem wtedy jazda tym samochodem to byłby koszmar z racji ciągłej potrzeby zmiany biegu w typowej polskiej trasie. Obecnie jestem w stanie przejechać większość trasy na 5-tce:)
Ja po swoim mieście to max 3-bo więcej niż 50 nie możesz pojechać w terenie zabudowanym, chyba że 60km/h ale to od 23 do 5 Wink
Cytat:

wiktorsam Jazz nie ma szans z uturbionym silnikiem o większej pojemności, więc przyzwyczajony do natychmiastowego odejścia po wciśnięciu gazu pewnie się męczyłeś.
Zobaczcie jaka fajna i dyskusja się tworzy na naszych ekranach monitorów. Nikt nikomu nie narzuca że twoje autko jest BE. Tylko wymieniamy się odpowiednimi argumentami, i chyba o to chodzi.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaHR-V

66 900

2015r.

76 000 km

wielkopolskie

HondaCivic

78 000

2018r.

90 000 km

śląskie

HondaFR-V

14 900

2006r.

272 000 km

kujawsko-pomorskie

HondaCR-V

39 300

2008r.

169 822 km

podkarpackie

HondaCivic

19 900

2007r.

303 500 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System