Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 19:03
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


No i co z tego wynika, że potrafię wymienić filtr powietrza? To o czymś świadczy? Teraz chcesz licytacji, kto ma droższe auta? Słaby sposób dowartościowania sobie wybrałeś. Rozwaliłeś ten wątek, z innych powodów i dobrze o tym wiesz. Oczywiście moje pytania dlaczego to robisz pozostaną bez odpowiedzi, ale sprawa dla mnie jest jasna - wiesz jak to się określa?
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 21:05
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Nic nie rozwalałem, sprawdziłem tylko linki, które wstawiłeś i mam nadzieję, że czytelnicy tego forum jeśli trafią na "promocję" opon zimowych w ASO dzięki mnie zaoszczędzą kilkaset złotych.

ps. proszę, nie uświadamiaj mi czego ja chcę lub co mnie dowartościowuje , ponieważ nie masz o tym zielonego pojęcia. Pisz raczej o sobie.
Powrót do góry
Sylpete

Auto Maniak



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 805
Skąd jesteś (miejscowość / region): K-Pax
Posiadane auto: Honda Jazz GD1 1.4 i-DSI 2005r.
Piwa: 41/8
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 21:20
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Oh yeah! Wygląda na to, że film akcji kręcicie! To może być klasyk kina kopanego.
Nie wiem jak inni ale ja bawię się świetnie!
Wiaderko popcornu i przesłodzony napój bąbelkowy przygotowany, czekam na kolejne posty!

P.S. W scenariuszu są też słabsze momenty, płycizny i jawne niedorzeczności, np. jak przempo mówi do roboxa "oddaj gościu kasę, pod tym linkiem nic nie było", a później zawyża wartość rynkową swoich fur. Albo jak okazuje się, że robox po piwie (być może w stanie upojenia! Cool) wymienia filtry.
Motyw grożenia odwołaniem się do Wielkiego Imperatora/Inkwizytora/Administratora też słaby...

Jaja sobie robię, bo - po tym absurdzie, który miał miejsce - co innego pozostaje? Twisted Evil
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 21:26
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Fakt, za daleko to zaszło, i będę mądrzejszy - odpuszczam,dalej nie ma to sensu.
Powrót do góry
mitex01

Auto Maniak



Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 667
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: Honda jazz 1.3 2018r.CVT Suzuki swift 2015r
Piwa: 28/9
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 23:14
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Panowie jak macie zamiar się kłócić i obrażać to może na PW .
Powrót do góry
skype status
Reklama








Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 23:14
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Pią 06 Gru 2013, 10:40
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Witam,

Sylpete napisał:
Cytat:
Oh yeah! Wygląda na to, że film akcji kręcicie! To może być klasyk kina kopanego.
Nie wiem jak inni ale ja bawię się świetnie!
Wiaderko popcornu i przesłodzony napój bąbelkowy przygotowany, czekam na kolejne posty!

Ja też czekam na dalsze wątki tej historii.

mitex1 napisał:
Cytat:
Panowie jak macie zamiar się kłócić i obrażać to może na PW .

Dlaczego Question

Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej za kilka postów. Jakie buźki się pokażą.

To taka mała dygresja do:
przempo napisał:

Cytat:
Pytasz, czy mogę sobie kupić opony w ASO? Mogę, stać mnie na utrzymanie 2 aut o łącznej wartości ponad 100 000zł to stać mnie również na zakup 4 opon. Pytasz, czy kupię opony w ASO? Nie kupię, ponieważ te same opony mogę kupić w innym sklepie znacznie taniej.

Ponieważ piszesz, że stać cię na utrzymanie 2 aut po ponad 100tys. zł to czy byłbyś tak wspaniałomyślny i podzielił się pieniażkami - różnica z zakupu opon w ASO a ceną w innym sklepie. Nie chodzi o pieniążki dla mnie Exclamation Ale dla znajomych mojego Mruczka.
ZA taki GEST będę Cię BARDZO SZANOWAŁ.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pią 06 Gru 2013, 23:35
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


fajna dyskusja Sad
Anyway skorzystałem z tej promocji co robox dawal linka w celu sprawdzenia akumulatora. 50 zl niby drogo ale w tej cenie miałem 30% zniżki na nowa yuase. Cena katalogowa 432 zl Laughing Ale okazało się to zbędne.
Poza tym sprawdzono mi auto i orzeczono ze jest przygotowane do zimy. O czym akurat doskonale wiem Very Happy
Byłem zaskoczony ze chciano mi auto umyc i posprzatac za taka mala usluge. Ale trzeba było czekac 2,5h wiec dalem sobie spokoj.

Kolejny plus wizyty był taki ze moje [cenzura] posadzilo się we wszystkich dostępnych modelach hondy. No może za wyjątkiem jakiejś hybrydy, ale kto to kupuje w tym kraju.
I możecie uwierzyć lub nie ale najwygodniej siedziało mi się w jazzie ze względu na brak konsoli srodkowej. W civicu czy accordzie trochę kolano uwierało, ale mysle ze jakos bym się przemeczyl Cool

Nie wiem czy to taki okres ale w aso był niezły mlyn i jakos nie było widać ze narzekają na brak klientów.

Jak widać cena nie zawsze jest jedynym wyznacznikiem. Czas tez jest zasobem o czym niektórzy wydaja sie zapominac. Poza tym specyfika aut japońskich wymaga dobrego serwisowania Very Happy

Ale użytkownikom tego forum wydaje się ze nie trzeba tego przypominać Very Happy
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Pią 06 Gru 2013, 23:36
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


fajna dyskusja Sad
Anyway skorzystałem z tej promocji co robox dawal linka w celu sprawdzenia akumulatora. 50 zl niby drogo ale w tej cenie miałem 30% zniżki na nowa yuase. Cena katalogowa 432 zl Laughing Ale okazało się to zbędne.
Poza tym sprawdzono mi auto i orzeczono ze jest przygotowane do zimy. O czym akurat doskonale wiem Very Happy
Byłem zaskoczony ze chciano mi auto umyc i posprzatac za taka mala usluge. Ale trzeba było czekac 2,5h wiec dalem sobie spokoj.

Kolejny plus wizyty był taki ze moje [cenzura] posadzilo się we wszystkich dostępnych modelach hondy. No może za wyjątkiem jakiejś hybrydy, ale kto to kupuje w tym kraju.
I możecie uwierzyć lub nie ale najwygodniej siedziało mi się w jazzie ze względu na brak konsoli srodkowej. W civicu czy accordzie trochę kolano uwierało, ale mysle ze jakos bym się przemeczyl Cool

Nie wiem czy to taki okres ale w aso był niezły mlyn i jakos nie było widać ze narzekają na brak klientów.

Jak widać cena nie zawsze jest jedynym wyznacznikiem. Czas tez jest zasobem o czym niektórzy wydaja sie zapominac. Poza tym specyfika aut japońskich wymaga dobrego serwisowania Very Happy

Ale użytkownikom tego forum wydaje się ze nie trzeba tego przypominać Very Happy
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 06 Lut 2014, 22:28
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Czolem,
Akcja co prawda nie hondy, ale Feuvert i Autoswiata, ale mysle ze komus się przyda:)

http://www.feuvert.pl/okazje/promocja-dla-czytelnikow-auto-swiat-210.html

w gazetce autualnej widać ze mocno castrola promują, ale maja tez liqui moly z dobrych olejow a z dobrej tanizny totala 5w40 pelny syntetyk za ciut ponad 100 zl z malym ogonkiem, cena jakby atrakcyjna.
Acha, plukanie silnika ze starego oleju w cenie płukanki Wink
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Czw 13 Lut 2014, 11:19
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


no i bylem wczoraj. Auto bez uwag Razz Pan diagnosta byl tym troche speszony, ale tlumaczyl sie ze auto mlode no i przebieg jeszcze kulturalny wiec nie ma spe specjalnie martwic na zapas Laughing
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Wto 09 Wrz 2014, 11:03
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


jest promocja oficjalna honda Polska nawet do 30% na określone produkty

http://www.honda.pl/cars/new/crv-2014/offers/promocja-serwisowa-castrol-honda.html
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 09 Wrz 2014, 13:01
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Witam,

Wszystko fajnie, ale tego oleju nie kupię.
Będę sprowadzać poprzez naszą znaną firmę z USA lub bezpośrednio poprzez Amazon'a
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
pieta

Auto Maniak



Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1560
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: honda jazz 2007 1.4 i-dsi - prawie jak civic ;)
Piwa: 26/4
Wysłany: Wto 09 Wrz 2014, 13:24
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


wycieraczki kup, albo swiece. Z tym rabatem wyjdzie prawie tyle samo za ngk by honda co ngk by intercars Wink
Powrót do góry
kedlaw07

Auto Maniak



Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4370
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole/opolskie Polska
Posiadane auto: Jazz sx-cool 1.2 i-dsi 2006, Hyundai i20, UFO 2007 1,8 Mruczek w aucie
Piwa: 177/54
Wysłany: Wto 09 Wrz 2014, 14:23
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Witam,


Wycieraczki te bez szkieletów (mam na myśli te do szyb) to kupuje w markecie, a świece to dopiero wymienię podczas regulacji zaworów.
Czyli przy stanie 80 tys km, a obecnie mam 62 tys km. Przy dobrym układzie to 2-3 lata.
_________________
Jeżeli uważasz, że POMOGŁEM POSTAW PIWO. Kupiłeś jazza przeczytaj Akcje serwisowe Hondy
Stan licznika: 182 500 km Honda obecny olej: 0W20 Amsoil, aku 35Ah-6L www.kotekmruczek.5v.pl
www.kotekmruczek.cba.pl
Powrót do góry
annrem

Czytelnik



Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydzia
Posiadane auto: Honda Jazz 1.2 2003
Piwa: 0/2
Wysłany: Sro 24 Wrz 2014, 17:09
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Nie wiem czy dobry wątek, jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

Honda prowadzi akcję wymiany poduszek pasażera w Hondach Jazz z uwagi na ich awaryjność i zagrożenie dla pasażera:

http://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=11198
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaHR-V

55 800

2017r.

148 000 km

małopolskie

HondaCivic

13 490

2006r.

262 482 km

pomorskie

HondaCivic

85 990

2021r.

16 000 km

śląskie

HondaCR-V

145 900

2020r.

70 000 km

mazowieckie

HondaCR-V

37 900

2007r.

237 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System