Honda

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 15:34
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Waldi, widzisz tylko to co na wierzchu, ale to nie o to chodzi.Wiesz od czego to się zaczęło i do czego to prowadzi. Trolle są i będą ale trzeba dam im stanowczy odpór, ten topic istniał długo i dobrze, ale niestety już jest bajzel, bo dwóch userów uważa że jest bez sensu, bo go założyłem, a że nie ma jak merytorycznie popisać to się go zgnębi inaczej i już. Masz wyjaśnienie w całości.
Powrót do góry
HondaJazz

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 120
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4. 2011
Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 15:39
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


robox napisał:
Waldi, widzisz tylko to co na wierzchu, ale to nie o to chodzi.Wiesz od czego to się zaczęło i do czego to prowadzi. Trolle są i będą ale trzeba dam im stanowczy odpór, ten topic istniał długo i dobrze, ale niestety już jest bajzel, bo dwóch userów uważa że jest bez sensu, bo go założyłem, a że nie ma jak merytorycznie popisać to się go zgnębi inaczej i już. Masz wyjaśnienie w całości.


Z tymi trolami to trochę chyba się zagalopowałeś. Załóż sobie prywatne, zamknięte forum to nie będzie nikt "niepotrzebie krytykował".
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 15:47
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


A co robisz innego? Wątek o akcjach w aso sprowadzasz ze swoim kolegą do bajzlu o maśle czy innym cudzie bo jest taniej...
Niektóre akcje jak na aso są ciekawe i warte pokazania szerzej. Tak Cię to boli, że inni mogą z tego skorzystać, bo chcą, mają zaufanie itd? Co Ci to przeszkadza? Nie interesuje Cię to, to olej to, ale nie rób bajzlu....bo inni mogą z tego skorzystać, bo inni mają inne priorytety niż Ty i Twój kolega, bo to nie tylko jest dla Ciebie i Twojego kolegi....jasne?
Powrót do góry
HondaJazz

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 120
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: Honda Jazz 1,4. 2011
Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 15:49
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


robox napisał:
A co robisz innego? Wątek o akcjach w aso sprowadzasz ze swoim kolegą do bajzlu o maśle czy innym cudzie bo jest taniej...
Niektóre akcje jak na aso są ciekawe i warte pokazania szerzej. Tak Cię to boli, że inni mogą z tego skorzystać, bo chcą, mają zaufanie itd? Co Ci to przeszkadza? Nie interesuje Cię to, to olej to, ale nie rób bajzlu....bo inni mogą z tego skorzystać, bo inni mają inne priorytety niż Ty i Twój kolega, bo to nie tylko jest dla Ciebie i Twojego kolegi....jasne?


W ten sposób nie będziemy dyskutować.
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 15:52
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


A w jaki? Taki jak Twój i kolegi, gdzie wszystko sprowadzasz do bicia piany i torpedowania wszystkiego, bo wiesz lepiej? Zaczęło się od oleju, czyż nie? Że nie zgadzasz ze mną, producentem itd, prawda? Żadne argumenty, Cię nie przekonują, albo nie chcesz aby dotarły...to jazda na całego pod innym kątem, dyskredytacja na całego mojej osoby i odsądzania od czci i wiary...tak jest dobrze?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 15:52
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 16:02
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


O czym Ty rozmawiasz, jakie bicie piany? Wskazałem, mam nadzieję merytorycznie, podając link do konkretnych sklepów, że "promocja" w ASO na opony to zwykła ściema i tyle. Jeśli wkleisz link do promocji (w ASO oczywiście bo topik taki) w której będzie można coś kupić taniej lub tylko tam, nie napiszę ani słowa krytyki, a może wręcz sam skorzystam. To tyle w temacie jak chłop krowie na rowie. Teraz ostrzeżenie - jeśli nie przestaniesz ubliżać mojej skromnej osobie zgłoszę sprawę do administracji.

Pozdrawiam

Przemysław Czaja
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 16:16
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Nie jesteś w stanie ogarnąć podstawowej sprawy po co ten wątek jest. Aso z założenia nigdy nie jest i nie będzie tanie, oni żyją z serwisu, na autach nowych jest lichy zarobek. Więc pisałem i to nie raz, że niektóre akcje serwisowe jak na aso są ciekawe - jak na aso-rozumiesz? Więc, zupełnie niepotrzebnie z kolegą się napinasz, że można taniej i lepiej, bo jak widać nie jesteście grupą docelową, ale inni mogą być. Chcą korzystać z ich usług/towarów, więc po co ta krytyka aso, do czego ona jest potrzebna? W czym pożyteczna, jak trafia, jak kulą w płot? Te dane osobowe to, po co? Nie musisz mnie ostrzegać, jak masz pisać do admina, że niby na mnie....to tam mu podaj swoje dane.
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 16:37
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Dane osobowe po to, żebyś wiedział, że nie rozmawiasz z anonimem z lotniska. Nie życzę sobie ponadto abyś używał w odniesieniu do mojej osoby określeń w stylu "napinasz się" i decydował, czy jestem jakąś grupą docelowa czy tez nie.
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 16:47
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


przempo napisał:
Dane osobowe po to, żebyś wiedział, że nie rozmawiasz z anonimem z lotniska. Nie życzę sobie ponadto abyś używał w odniesieniu do mojej osoby określeń w stylu "napinasz się" i decydował, czy jestem jakąś grupą docelowa czy tez nie.

I myślisz, że te dane mi coś dają? Zmieniają optykę mojego zdania o Tobie? Są mi do czegoś potrzebne? A odnośnie Twojej wrażliwości, poczytaj co to jest grupa docelowa, albo "napinanie się",bo stosując Twoją metodologię (trudne słowo - ale wierz mi, nie obraźliwe) - za zwrot jak "krowie na rowie" powinienem już pisać do admina o ban dla Ciebie.
Niestety przez Ciebie i Twojego kolegę, ten wątek można zamknąć, stracił swój sens, szkoda, bo ludzie mogliby z niego korzystać.
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 17:01
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


robox napisał:
Czytać nie umiecie.


robox napisał:

Z kolegą macie problem rozumienia słowa pisanego (cut) bo jak widać to nie wątek dla Ciebie.


robox napisał:

Już Ci kiedyś pisałem abyś nie trollował.


Kolego robox jakiego poziomu dyskusji oczekujesz jeśli zaczynasz rozmowę od słów, które pozwoliłem sobie wyżej zacytować.
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 17:12
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


robox napisał:

http://www.autowitolin.pl/pl/samochody/promocje/promocje-na-serwis-czesci-i-akcesoria/197-swiateczna-promocja-hondy.html


Żeby było śmieszniej, zadzwoniłem kilka minut temu do AutoWitolin, ponieważ szukam już jakiś czas zegarka marki Honda i o promocji przez Ciebie zaserwowanej na forum nie mają nawet bladego pojęcia. Mam nadzieję, że zwrócisz mi za koszt połączenia telefonicznego, ponieważ Twój niesprawdzony link wprowadził mnie w błąd i naraził na koszty.
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 17:17
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Po tym wszystkim nie oczekuj, że chcę abyś nazywał mnie swoim kolegą - nie chcę.
Myślisz, że wycinanie moich wpisów odda sens całkowity mojego przekazu w reakcji na Wasze wyczyny?
O tu choćby mały przykład Twojej "kultury"
przempo napisał:
Po jakiego grzyba wypisywać bzdety o promocjach na produkty, które nie są produktami ani Hondy


Więc pytam kolejny raz, jaki ma cel bombardowanie tego wątku, jeżeli kilka razy już wyjaśniałem jego założenie? Jaki to ma sens?
Teraz starasz się określać poziom wypowiedzi? Po tym bałaganie jaki razem zrobiliście, liczysz na to jak już mleko się rozlało?
Zmieniasz temat po raz kolejny (taka taktyka - łatwa do wychwycenia) i wyrażasz oburzenie, bo ciężko przyznać się, że po prostu nie zrozumiałeś przekazu tego tematu i robisz fochy.

Edit:
przempo napisał:
Żeby było śmieszniej, zadzwoniłem kilka minut temu do AutoWitolin, ponieważ szukam już jakiś czas zegarka marki Honda i o promocji przez Ciebie zaserwowanej na forum nie mają nawet bladego pojęcia. Mam nadzieję, że zwrócisz mi za koszt połączenia telefonicznego, ponieważ Twój niesprawdzony link wprowadził mnie w błąd i naraził na koszty

Pisałeś że aso jest za drogie dla Ciebie,a teraz dzwonisz? Link jest do ich strony więc za to odpowiadają - jakbyś nie zauważył. Napisz/zadzwoń znowu do nich, że narażają Cię na koszty i wystaw im rachunek, a tu na forum podziel się opinią, że robią z ludzi wariatów. Tak to działa.
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 17:29
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Dostałeś taki poziom dyskusji na jaki zasłużyłeś.

Ponadto nie uważam abym dokonał jakiegoś szczególnego "wyczynu" udowadniając, że produkty "w promocji" można kupić taniej bez promocji, z kolei telefon do AutoWitolin upewnił mnie w przekonaniu, że nawet nie pokusiłeś się o sprawdzenie linków, które wklejasz.

ps. nigdzie nie napisałem, że ASO jest dla mnie zbyt drogie, na jakiej podstawie wysnułeś taki wniosek?
Powrót do góry
robox

Stały Bywalec



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lotnisko
Posiadane auto: Honda City 1.4 2009
Piwa: 14/1
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 17:44
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


Jeżeli czegoś oczekujesz od kogoś, to najpierw daj coś od siebie. A po tym co pokazujesz nie licz, że poziom jaki oczekujesz nagle się pojawi jak gin z butelki, tak to nie działa. Linki są informacyjne, weryfikacja należy do Ciebie, nie do mnie. Sprawdziłeś (choć tu mam wątpliwości), nie ma - to pretensja do nich, a nie do mnie co wrzucają na stronę - ogłaszają to biorą za to odpowiedzialność ,chyba coś Ci się pomyliło kto jest autorem ogłoszenia.
Opony z aso były dla Ciebie ok, czy za drogie?
Powrót do góry
przempo

Auto Maniak



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 633
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrów Wielkopolski
Posiadane auto: Mini Cooper 1.6, Toyota Verso 2.0, MB W204
Piwa: 13/3
Wysłany: Czw 05 Gru 2013, 18:08
Temat postu:

Re: ( Honda Jazz ) Akcje serwisowe Hondy


robox napisał:
Jeżeli czegoś oczekujesz od kogoś, to najpierw daj coś od siebie. A po tym co pokazujesz nie licz, że poziom jaki oczekujesz nagle się pojawi jak gin z butelki, tak to nie działa. Linki są informacyjne, weryfikacja należy do Ciebie, nie do mnie. Sprawdziłeś (choć tu mam wątpliwości), nie ma - to pretensja do nich, a nie do mnie co wrzucają na stronę - ogłaszają to biorą za to odpowiedzialność ,chyba coś Ci się pomyliło kto jest autorem ogłoszenia.
Opony z aso były dla Ciebie ok, czy za drogie?


W jakim sensie "za drogie"? Pytasz, czy mogę sobie kupić opony w ASO? Mogę, stać mnie na utrzymanie 2 aut o łącznej wartości ponad 100 000zł to stać mnie również na zakup 4 opon. Pytasz, czy kupię opony w ASO? Nie kupię, ponieważ te same opony mogę kupić w innym sklepie znacznie taniej.

Dziwię się nieco, ze o to pytasz, ponieważ jak wyczytałem nawet filtry powietrza i przeciwpyłkowy wymieniasz sam w 5 minut łącznie z wypiciem piwa

robox napisał:
Zmieniam sam co 10 kkm razem z przeciwpyłkowym, zajmuje mi to może 5 minut.


Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum HONDA Forum Strona Główna -> ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Ogłoszenia sprzedaży - Honda Jazz »

Opinie o samochodach Honda Jazz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Honda Jazz ) Porady, problemy techniczne


HondaCR-V

67 800

2013r.

167 000 km

warmińsko-mazurskie

HondaCivic

34 500

2013r.

236 000 km

śląskie

HondaCR-V

69 900

2016r.

227 000 km

mazowieckie

HondaAccord

29 900

2010r.

288 850 km

lubelskie

HondaCR-V

33 500

2008r.

200 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System